812 Mælum og Solum Travklubb

VELKOMMEN TIL MELUM OG SOLUM TRAVKLUBB :)

  Vi har tilhørighet til Klosterskogen travbane.

 

Lik oss på facebook! https://www.facebook.com/melumogsolum

frontpage hit counter
frontpage hit counter  

 

 

STARTLISTER TIL PREMIEKJØRING SØNDAG 21. FEBRUAR 2016.

 

under ligger startlistene til premiekjøringen, OBS: legg merke til rekkefølgen!! (dette er grunnet kopi fra programdokument)

 

9. Løp: Kjell Staakan’s Minneløp. Kaldblodshester. 2100m  20m tillegg v/100.000,-, 40m tillegg v/200.000,-, 60m tillegg v/400.000,-

Karlsen & Solbakken Maskinering AS Løpet

 

1 Stjerne Smell                 7år 2100m  1.30.8    72.200           S. Juklerød & R. Hansen

2 Risa                                    8år 2120m  1.28.8  120.500           Oddvar Riis

3 Alsaker Pumbaa           5år 2120m  1.29.1  112.000           Kai H Grønli

4 Kilekongen                     6år 2120m  1.27.5   139.000          Åge Jan Kile & Nils Kile

5 Aaby Elda                        9år 2140m  1.26.6   236.750          Jørn Fostvedt & Monica Aspnes

6 Stram Vaier                    8år 2160m  1.23.6   419.000          Asbjørn Dahle

 

 

 

10. Løp: Varmblodshester.  2100m. Skjønnsmessig handicap

Joker Klovholt Løpet

 

1 Millis                  6år         2100m  1.20.7  20.000,-                 S.Juklerød& R.Hansen

2 Emilsboy          4år         2100m  1.22.6  23.000,-                 Anne Ragnhild Aakre

3 South Valley Victoria 6år2120m 1.18.0 42.000,-              Barbro Undem

4 Aragorn Wibb                7år        2120m  1.16.3  52.167,-                 Sverige

5 Rocky Bar        10år       2120m  1.17.8  39.500,-                 Jarand Skjellaug

6 J.B’s Oscar       8år         2120m  1.17.0  31.000,-                 Jan Tore Rønningen

7 Quintero          6år         2160m  1.13.8 167.059,-                Anne Ragnhild Aakre

8 Trophydore    6år         2160m  1.14.4  107.875,-               Anette Frønes 

9 Wonderboy Boko  12år2180m 1.14.6 335.120,-              Anne Kristiansen

10 Sugarbaby    5år         2180m  1.14.0  205.526,-               Peter Simoni

 

 

 

 

 

 

7. Løp: Kaldblodshester. Skjønnsmessig handicap.

Veterinær Gyri Kaasin løpet

 

1 Mio Vlad                          4år         2100m  1.38.0    2000     Knut Magne Straume

2 Knes Jo Falk                   4år         2100m  1.36.7   1200      Vegard Wetterstad

3 Bølhaug Saga                 6år         2120m   1.35.4   5200      Ailin Magnus

4 Tegner Tarzan               9år         2120m   1.34.7   9500      Marte Elisabeth Polland

5 Rugstad Faksen            4år         2140m   1.33.6  19000     Knut Høydalen & Heidi Kronsta

6 Faste Utgifter                5år         2140m   1.34.6  12200     Tomas Rolandsen

7 Bravissimo                      5år         2160m   1.33.3  25000     Jorunn Realfsen

8 Nuvre spik                      9år         2160m   1.31.2   25000    Halvor Øyen

9 Eilert                                 4år         2160m   1.30.8   30.200   Knut Knutsen & Jan R Gaustad

 

 

 

8. Løp: DNT’s Pokal 3årige Varmblodshester. 20m tillegg v/ 1 vunnet pokal

Lingen Holding AS løpet

 

1 Buy Me Flowers           3 år hp                 2100m     Tormod Aasland & Wiwijan Aasland

   e: Revenue                     u: Bye Me Roses

2 Lins Tanic                         3 år h                     2100m                  Olav Kaasin

   e: Thai Tanic   u: Linsybar

3 Catherine`s Camaro    3 år h                    2100m                   Henry Rorgemoen

   e: Muscles Wiking B.R   u: Cassiopeia Dream

4 Inside Information      3 år v                     2100m                   Knut Erik Knybelsrud

   e: Master Thoy             u: Catalpa Forest

5 Del Rev E                         3 år hp                  2100m                  Vidar Fjellhaug

   e: Revenue                     u: Delmonica

6 Miss Speedy Dillon      3 år hp                  2100m                  Odd Aaland & Guro Lundanes

   e: Giant Chill                   u: Beauty Dillon

7 Frascati B.R                     3 år h                    2100m  Kari Bjørbæk

   e: Cantab Hall                u: Patsy Fed

8 Rebella Mystic L           3 år hp                  2120m                  Petter Hvistendahl

   e: Zola Boko                   u: Mystical News

 

 

 

 

 

  1. løp: Ponniløp. Skjønnsmessig handicap- 3.45

Telemark Hvitevarer AS løpet.

 

1 Estrellas Afrodite    1700m                        Silje Skjeldås  

2 Bellman                   1840m                        Maria Eriksen

3 Estrellas Adonis       1900m                        Johanne Elida Kallagher

4 Crumpwell Giselle  1900m                        Ann Jeanett Johansen

5 Berges Herkles        1900m                        Kristine Skjellaug

6 Celina B.                  2140m                        Erik Sikane

7 Månestorps Fax      2200m                        Sol Emilie Risdal

 

 

 

 

 

  1. løp: Ponniløp. Skjønnsmessig handicap- 2.35

Travtrener Johan H. Undem løpet

 

1 Allan                        1700m                        Emilie Larsen

2 Ametist                    1700m                        Mina Charlotte Rølvaag

3 Skorpan C.C             1740m                        Hans Martin Rød

4 Luffsan                    1820m                        Ingrid Elise Rød

5 Krogstad Maja        1940m                        Kristin Aaland

6 Fly-Stjerne               2080m                        Celine M LArsen                                          

 

 

 

 

 

  1. løp: Kaldblodshester 2100m. grunnlag 0,-

Melum Maskin AS løpet

1 Brekke Blesen              5år  2100m                         Rolf Erling Bjerga            

2 Påkka Håntas                 5år  2100m                         Åge Holøkken

3 Værdalsjokern              6år  2100m                         M. Knutsen og Ine Dahl

4 Dæmro Svarten            5år  2100m   1.42.2          Stine H. Juklerød

5 Frøken Ulli                      5år  2100m                         Erland Andersen

6 Ingemann                       4år  2100m                         Jan Rune Gaustad

7 Kagge Luna                     4år  2100m                         B. Gustavsen& H. Gustavsen

8 Brødsjø Faks                  4år  2100m                         Hans Haugland

9 Lustra Brage                   5år  2100m                         Frank Lie

 

 

 

 

 

  1. løp: Varmblodshester 2100m Montèløp. Skjønnsmessig handicap

Expo Reklameatelier AS Løpet

 

1 Chili Chappel                 8år   2100m         1.16.7   47.500,-     Stine Juklerød

2 Carotis                             7år   2100m         1.17.4   45.500,-     Thøger Malmstrøm

3 Gismo’s Memory        7år   2100m         1.16.5   95.000.-   A. Magnus&C. Larsen

4 Midnight Tequila         5år   2100m         1.17.7   38.000,-    Jan Erik Barth

5 Chip Va Bene                7år   2120m         1.16.6  144.000,-   Margit Rønningen

6 Master And Commander7år2120m     1.17.6    126.000,-  Erland Bjørntvedt

 

 

 

Oppvarmingspause 30 min. 

 

 

 

 

  1. løp: DNT’s Pokalløp 3-årige varmblodshester. 1700m. 20m for hver vunnet pokal.

Argus Blikk Løpet

 

1 Nordstjârna J.R            3år hp   1700m                  Lars A. Oliversen

   E: Sleipner Tor               u: G.G Frilla

2 Kaptein Kuling              3år v      1700m                  Stian Holløkken

   E: Stiv Kuling                  u: Kaprøkna

3 Sitje Rapp                       3år v      1700m                  Petter Hvistendahl

   E: Rapp Best                   Maurstad Mai

4 Kolnes Molly                 3år hp   1700m                  Åge Holøkken

   E: Bork Odin                   u: Kapoline

5 Wellek                             3år v      1700m                  Ann-Karin Hoel

   E: Voje Faks                   u: Brødsjø Vilja

6 Komnes Molla              3år hp   1700m                  Johan Hogstad

   E: Wik Stjernen             u: Komnes Sol

7 Norsjø Janka                 3år hp   1700m                  Ole Hoksrud & Jarle Fjellstad

   E: Voje Faks                   u: Findal Janka

 

 

  1. løp: Varmblodshester. 2100m  0- 20.000,-. Skjønnsmessig handicap. 40m tillegg v/1,-, 60m tillegg v/10.001,-

Isola AS løpet

 

1 Alpaca                    4år   2100m                  K.Norling&S. Norling

2 Pretty Tatiya        4år   2100m                                  M.Alvarez& E. Flatin

3 S.K’s Ursa Major  5år  2100m                                  A.Solvang& N. Solvang

4 I’ll Runforyou        5år  2100m                                  J.Skjellaug& K. Birmingrud

5 Buy Me Roses       5år 2140m  1.20.4  10.000,-  Helge O. Asphaug

6 Catzy Quailer        5år  2160m   1.21.5  13.700,-  Gitte C. Berntsen

7 Nikita Bulwark      5år  2160m   1.19.3  17.000,-  Hans Even Andersen

 


 

LØRDAG 21. FEBRUAR ARRANGERER VI PREMIEKJØRING.

Innmelding Søndag 14. februar kl. 18.00 til 21.00 

Ine Dahl: 450 07 063
Øyvind Slåen: 928 94 664

 

 

 

SAKSLISTE EKSTRAORDINÆRT ÅRSMØTE TORSDAG 26. FEBRUAR 2015 kl 19.00

PÅ STYREROMMET PÅ KLOSTERSKOGEN TRAVBANE.

 

Sak 1.

Styrets forslag for endringer vedrørende innsatspokalene er som følger:

 

Innsatspokal deles ut kun ved minimum innkjørt kr: 10.000 foregående år for begge kategorier, grunnen til dette er fordi pokalen nå koster ca kr 6000 med gravering for begge kategorier, som kompensasjon for dette ønsker styret å utdele et flott bilde med ramme i størrelse 30x40 istedenfor.

 

Sak 2:

Mønstringsløpstilskudd

 

Sak 1 fra årsmøte vedrørende styrehonorar for noe dekning av private utgifter i forbindelse med styremøter etc. trekkes fra styret. Dette var ment som ren utgiftsdekning, og da vi er blitt informert om at vi ikke trenger et vedtak i årsmøte for å få dekket disse, trakk vi forslaget. 

 

 

 


ÅRSMØTE I MELUM OG SOLUM TRAVKLUBB TIRSDAG 20. JANUAR 2015 KL 19.00

PÅ STYREROMMET PÅ KLOSTERSKOGEN TRAVBANE            

 

 

 

 

 

 


 Nå er vi endelig i gang med grasrotandel.
Om dere ønsker å støtte oss kan dere si fra hos kommisjonæren eller registere dere via internett.

Vårt orgnr: 984918631

 

23/2-14  Gratulerer til Johan Herbjørn Undem som kusket Hålands Liz inn til 3.plass på Vincennes i Paris i dag!! Heiaaa! :))

 


Aktuelt

Ute av drift inntil videre

Starthester uke 41 Dumdumboy Starter på Forus 12.10.13   Starthester uke 40 Herr Feinschmecker Starter på Klosterskogen 30.09.13 Kile Sjefen Starter på Klosterskogen 30.09.13 Raki Cub Starter på Klosterskogen 30.09.13 Sweet Victory Starter på Bjerke 30.09.13 Never Mind Starter på Momarken 01.10.1...  Les mer

Ute av drift

Gratulasjoner uke 4 Da vil klubben gratulere Stig Flaata og Quickfire med en etterlengtet seier på Bjerke 22.01.13 Da vil klubben gratulere Kjell Arne Staakkan og Sylv Jerva med seier på Drammen 24.01.13 Da vil klubben gratulere Out Of Cash med en fin 2 plass på drammen 24.01.13 Da vil klubben...  Les mer

Arkiv