Før OGP: Go On Boy tilbake i tet

Kun én av de ti beste i sammendraget starter i Nettavisen Oslo Grand Prix.

Elitloppet endte som kjent med seier for den franske stortraveren Go On Boy som har samlet poeng jevnt og trutt i UET Elite Circuit. Han tok dermed tilbake teten i sammendraget etter at Always Ek hadde "vikariert" på toppen.

Executiv Ek har niendeplassen på listen og kan forbedre seg med en topplassering på søndag. Det samme kan San Moteur som er på tolvteplass i øyeblikket. Lengre ned på listen finner vi Önas Prince og Kentucky River.

Mer om UET Elite Circuit her. 

Finalen i UET Elite Circuit går på Solvalla 11. august. Første etappe etter OGP er Kymi Grand Prix neste helg. 

 

 

imagenlhq7.png

Les også

Sport

Tengsareid - igjen

Åsbjørn Tengsareid ble nok en gang norgesmester for profesjonelle travtrenere. Det er sjuende gang han tar tittelen.
Sport

Festhelg i Trøndelag

NM for travtrenere fredag og en rekke flotte sportslige løp lørdag. Det er hva som venter på Varig Orkla Arena i helgen.