Sørlandets travpark

Innmeldingsliste - Sørlandets Travpark - 14.01.2018

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 8
Kaldblods - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 25.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 5.001 kr., 40 m. ved 13.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Hællemåne Da Mia Kristian Bjørnerød Eirik Høitomt Kristian Bjørnerød 1 5000 35,9v 65 28.12.2017
2140 Gompen Gullet Per Vetle Kals Øystein Tjomsland Elin Gumpen 2 0 37,1v 0 27.11.2017
2160 Brødsjø Faks Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 1 13000 35,0v 330 28.12.2017
2160 Dag Per Helene G. Forberg Johan Kringeland Eriksen Ingrid Askland 2 6000 36,9v 90 04.12.2017
2160 Lex Spika Martine O. Sørvik Hans Chr. Holm Martine O. Sørvik 3 7500 36,1v 205 20.12.2017
2180 Hafell Odin Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland 1 25000 34,0v 285 12.12.2017
2180 Jenny Lill Arild Berås Dagfinn Svantesen 2 24000 32,7v 120 03.12.2017
2180 Nord Skade Pål Henning K. Johannessen Arild Berås Ketil R. Solvang 3 22000 34,0v 340 28.12.2017



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 13
Kaldblods For 3-15-årige høyest 100.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Kleppe Elfina Åsbjørn Tengsareid Kenneth Handeland Kenneth Handeland 1 60000 31,0a 1090 05.01.2018
2140 H.M. Urd Tom Erik Solberg Ole Johan Østre Geir Nordbotten 2 59200 31,2v 260 05.01.2018
2140 Særheims Jerka Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 3 54000 31,8v 225 06.01.2018
2140 Lykke Ida Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Enok Antonsen 4 49000 31,5v 190 05.01.2018
2160 Nygårds Viking Dag-Sveinung Dalen Åsbjørn Tengsareid Dag Nilsen 1 72000 30,3v 30 17.12.2017
2160 Magnums Othello Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland 2 96000 29,0v 1680 17.12.2017
2160 Boen Odin Johan Kringeland Eriksen Johan Kringeland Eriksen 3 99000 29,3a 565 17.12.2017
2160 Timona Ø.K. Geir Mikkelsen Rune Wiig Gunn E. Vigane Svendsen 4 98000 29,2v 195 26.12.2017
2160 Salte Faksa Eirik Høitomt Natalie Iselin Repstad Natalie Iselin Repstad 5 84500 29,5v 260 06.01.2018
2160 Kvindølen Vidar Tjomsland Johan Kringeland Eriksen Odd Arne Nilsen 6 62000 29,3a 160 19.12.2017
2160 Tyri Molly Arild Berås Johan Herbjørn Undem Arne Daniel Halvorsen 7 71500 30,7v 40 17.12.2017
2160 Hommes Ferrari Herman R. Tvedt Johan Herbjørn Undem Helene Bjerland Hægeland 8 98000 28,0v 210 06.01.2018
2160 Eikronja Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland 9 66000 29,7a 695 17.12.2017



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 7
Kaldblods For 3-15-årige høyest 345.000 kr. 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 225.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Sandemoin Pål Henning K. Johannessen Helene G. Forberg Pål Henning K. Johannessen 1 176000 26,7a 50 17.12.2017
1640 Eddablesa Kusk tildeles Margrete Heia Solås 2 135500 27,3v 95 17.12.2017
1660 Homme Hera Herman R. Tvedt Ole Johan Østre Helene Bjerland Hægeland 1 226500 26,0a 630 06.01.2018
1660 Åspe Prinsen Camilla G. Fidje Eirik Høitomt Camilla G. Fidje 2 229000 24,6a 300 09.12.2017
1660 Hovs Frøya Geir Mikkelsen Eirik Høitomt Kari Anne Knutsen 3 239558 24,5a 705 06.01.2018
1660 Vikson Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Tor Einar Kornbrekke 4 261500 25,3a 375 17.12.2017
1660 Trø Kato Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 5 269606 26,4a 95 22.12.2017



Proposisjon: 4  POENG SPESIAL  Antall godkjente: 8
Kaldblods POENG SPESIAL For alle 3-15-årige. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 550.001 kr., 40 m. ved 900.001 kr., 60 m. ved 1.400.001 kr. 20 m. ved mer enn 600 poeng. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Myhreng Brage Lars Anvar Kolle Jenny Thygesen 1 428054 24,0a 385 28.12.2017
2160 Tallas Jan Rune Gaustad Arild Berås Jan Rune Gaustad 1 626500 24,2a 165 09.12.2017
2160 Ty Tinn Kristian Bjørnerød Eirik Høitomt Kristian Bjørnerød 2 759884 23,3a 174 29.12.2017
2160 Spik Mollyn Geir Gudmestad Geir Gudmestad 3 711100 23,5a 410 30.12.2017
2160 Tojo Prinsen Herman R. Tvedt Gunnar Austevoll Oddvar Dahlen 4 855711 23,1v 331 03.01.2018
2160 Art Haaken Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Jenny Thygesen 5 784307 23,4a 0 29.12.2017
2160 H.M. Hird Balder Eirik Høitomt Ole Johan Østre Geir Nordbotten 6 630500 24,6v 0 23.12.2017
2200 Vesle Sjur (S) Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Marita H Tangen-Svindland 1 1164078 23,4v 625 06.01.2018



Proposisjon: 5  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 17
Varmblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 0 - 25.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Freia H.R. Eirik Høitomt Geir Mikkelsen Kari Anne Knutsen 51 2000 20,9a 35 21.12.2017
2140 I'm No Angel Pål Henning K. Johannessen Gunn Elisabeth Fidje 52 2000 20,0a 20 05.01.2018
2140 Satori K. Divic Per Vetle Kals Eirik Høitomt Ivana Divic 53 24000 17,4a 515 19.11.2017
2140 Eddie Arctous Marius Høitomt Eirik Høitomt Marius Høitomt 54 18000 16,8a 345 05.01.2018
2140 Bailiss Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Tone Turnbull 55 15000 16,9a 320 28.12.2017
2140 Happy Dragon (DE) Pål Buer Pål Buer 56 8550 16,8a 300 20.07.2017
2140 Buy Me Flowers Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 57 8000 19,1a 80 28.12.2017
2140 Victor's Voice Lars Anvar Kolle Harald Øverdal Jan Kristian Øverdal 58 7000 19,1v 70 10.10.2017
2140 Black Voice Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Jan Kristian Øverdal 59 20000 18,8a 415 09.12.2017
2140 Cabelino (S) Dag-Sveinung Dalen Pål Buer Stein G. Larsen 60 21000 18,8a 375 03.12.2017
2140 Minda Zoot Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 61 13000 18,9a 255 03.01.2018
2140 Lily's White Sun Dag-Sveinung Dalen Åsbjørn Tengsareid Anne Catrine Kleveland 62 10500 18,9a 185 02.01.2018
2140 Justgivemeareason Kenneth Handeland Kenneth Handeland 63 19000 18,5a 135 30.12.2017
2140 Etna Sisu Anders Andersen Anders Andersen 64 11000 18,9a 105 28.12.2017
2140 Thia Tanic Harry Tharaldsen Karin Hauge Harry Tharaldsen 65 15000 18,4a 90 17.12.2017
2140 Best Sensation Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 66 7000 18,4a 70 05.01.2018
2140 Cocochanel Vincent* (DK) Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Per Gottling 67 17150 17,6a 21 11.11.2017



Proposisjon: 6  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 29
Varmblods DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 25.001 - 250.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring. Det tas sikte på 2 løp.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Highland Breeze Geir Mikkelsen Geir Mikkelsen 51 226000 15,1a 1655 02.01.2018
2140 Two To Tango Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 52 87000 16,6a 1315 03.01.2018
2140 Massive Speed Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 53 180000 15,1a 950 28.12.2017
2140 Babycat (DK) Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Tom Erik Solberg 54 146980 14,7a 780 23.12.2017
2140 Mixed Zone Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Knut Robin Dalsbotten 55 134500 14,5a 780 06.01.2018
2140 John's Boy Geir Gudmestad Geir Gudmestad 56 167022 15,0a 525 02.01.2018
2140 Nico Lane Adrian Solberg Akselsen Lars Anvar Kolle Jarle Gunstad 57 108750 15,1a 497 05.01.2018
2140 Redneck Øystein Tjomsland Marius Høitomt Christine Stordrange 58 229000 14,4a 495 07.11.2017
2140 Dante Kievitshof (DE) Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland Øystein Tjomsland 59 127393 15,0a 475 06.01.2018
2140 Make My Day T.J. Vidar Tjomsland Eirik Høitomt Jan Erik Isaksen 60 48000 17,0a 415 27.12.2017
2140 Graceland E.P. Arild Berås Malin Berås Arild Berås 61 72500 15,3a 410 03.01.2018
2140 Quickwin Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland 62 179198 12,8a 405 17.12.2017
2140 Speedy Circle Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 63 159500 15,1a 395 06.01.2018
2140 Winner Vang (DK) Pål Buer Pål Buer 64 185937 15,1a 390 16.09.2017
2140 Brooklyn Bounce D.K. (DK) Dag-Sveinung Dalen Tom Erik Solberg Stein G. Larsen 65 84000 16,6a 295 03.12.2017
2140 Norwell Crown Øystein Tjomsland Ole Johan Østre Elin Bentsen 66 32000 17,8a 285 17.12.2017
2140 Anthony Downs (DK) Lars Anvar Kolle Ole Johan Østre Per Gottling 67 159500 15,2a 205 04.01.2018
2140 Mohegan Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 68 103000 14,3a 190 31.12.2017
2140 Norabel Johan Kringeland Eriksen Eirik Høitomt Hans Anton Helland 69 32000 15,3a 165 28.12.2017
2140 I See U. One Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Enok Antonsen 70 201265 14,5a 155 05.01.2018
2140 Valletta (DK) Ole Johan Østre Tom Erik Solberg Odd Normann Hodne 71 126500 14,9a 155 17.12.2017
2140 Cromwells Shadow Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Terje Abrahamsen 72 63500 15,6a 125 26.12.2017
2140 Florry's Princess Arild Berås Eirik Høitomt Rikki Aanonsen 73 37000 16,9v 120 17.12.2017
2140 Lady Revenue Kenneth Handeland Svein Ove Wassberg Kathrine Strand 74 73500 16,8a 105 02.01.2018
2140 Lucky Showman Kenneth Handeland Kenneth Handeland 75 144000 15,0a 95 02.01.2018
2140 Cornetto Man Tom Erik Solberg Åsbjørn Tengsareid Karin Hauge 76 106000 15,2a 60 03.01.2018
2140 Whatagiant Per Vetle Kals Vidar Tjomsland Vidar Finsådal 77 62000 16,7a 45 23.09.2017
2140 Lost Genius Jan Rune Gaustad Vidar Tjomsland Jan Rune Gaustad 78 125000 15,5a 30 28.12.2017
2140 Triss Shadow (DK) Dag-Sveinung Dalen Åsbjørn Tengsareid Anne Catrine Kleveland 79 86009 14,2a 20 02.01.2018



Proposisjon: 7  MONTÉLØP - MONTÉLØP -  Antall godkjente: 12
Varmblods MONTÉLØP - - MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 375.000 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2140 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Candy King Karin Hauge Martine Finsand Harry Tharaldsen 1 265000 14,0a 235 09.12.2017
2140 Quintero Josefine Eilertsen Helene Kolle Anne Ragnhild Aakre 2 250559 13,8a 200 20.12.2017
2140 Banker Go's Christina A. Hande Henriette Bye Martine O. Sørvik 3 303000 14,5a 725 21.12.2017
2140 Cox Pomona Grim (S) Beate Barka Kristine Kvasnes Tor Arne Barka 4 283485 13,2a 430 02.01.2018
2140 La Paloma Josefine Eilertsen Anne Grete Rasmussen Bjørn Larsen 5 234500 13,8a 145 05.12.2017
2140 Talk That Talk Anita Valstad Hagmann Josefine Eilertsen Connie Engebråthen 6 331000 13,7a 335 22.12.2017
2140 Amon Tomaz Siv Emilie Løvvold Helene Kolle Kjetil Helgestad 7 357500 13,6a 1240 22.12.2017
2140 Lucky Run Tonje Gudmestad Malin Berås Siv Elin Gudmestad 8 290000 15,4a 500 03.10.2017
2140 Among Hastrup (DK) Helene Kolle Herman R. Tvedt 9 328548 12,7a 560 25.11.2017
2140 Ideal Va Bene Hilde Rogstad Brit Lea Hilde Rogstad 10 243000 14,5a 345 19.12.2017
2140 Rimini Lavec (S) Lise Hjetland Brit Lea Frode Høyland 51 172546 14,5a 45 07.11.2017
2140 Önas Julius (S) Hedda Edvardsen Martine Finsand Finn Arne Bakkeberg 52 369097 12,8a 30 22.12.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 2
Prøveløp Alle. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Lucius Eirik Høitomt Geir Mikkelsen Anne Ragnhild Aakre 52 0 0 ..
2160 Orion Johan Kringeland Eriksen Johan Kringeland Eriksen 51 0 0 ..



Proposisjon: 22  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2140 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 09.01.2018 - 08:42