Sørlandets travpark

Innmeldingsliste - Sørlandets Travpark - 03.12.2017

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 11
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 40.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Hafell Odin Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland 1 18000 34,0v 115 19.11.2017
2140 Tullefaksa H.M. Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Sandra Margrethe Homme 2 9000 35,2v 215 17.11.2017
2160 Ås Kvikken Helene G. Forberg Pål Henning K. Johannessen Laila Olsen 1 25000 32,9a 70 19.11.2017
2160 Spang Barry Lars Anvar Kolle Asbjørn Steen 2 26000 31,8v 235 19.11.2017
2160 Tinas Odin Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland 3 38000 31,2v 660 19.11.2017
2160 Lykke Ida Åsbjørn Tengsareid Ole Johan Østre Enok Antonsen 4 38000 31,7v 35 27.11.2017
2160 Dag Eldmi Arild Berås Per Vetle Kals Arild Berås 5 33000 33,0v 40 22.10.2017
2160 S.K.'s Bukefalos Lars Anvar Kolle Jenny Thygesen 6 22000 32,2v 620 17.08.2017
2160 Tintin Eirik Høitomt Geir Mikkelsen Willy Salvesen 7 38000 31,7v 980 12.11.2017
2160 Jenny Lill Arild Berås Malin Berås Dagfinn Svantesen 8 21000 32,7v 120 23.10.2017
2160 Sjefslotte Arild Berås Malin Berås Arild Berås 9 40000 28,6a 175 09.11.2017



Proposisjon: 2  DNTS HOPPEBONUS  Antall godkjente: 16
Kaldblods DNTS HOPPEBONUS For alle 3-15-årige hopper. 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.001 kr. Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Tangen Milla Åsbjørn Tengsareid Johan Kringeland Eriksen 1 47869 30,6v 575 09.11.2017
2140 Jega Janda Eirik Høitomt Øystein Tjomsland Øystein Tjomsland 2 44000 30,2a 405 27.11.2017
2140 Villting Per Vetle Kals Tom Erik Solberg Kari Anne Knutsen 3 49000 30,4v 135 22.11.2017
2160 Komnes Molla Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 1 88000 29,1a 65 16.11.2017
2160 Årdals Blesa Johan Kringeland Eriksen Johan Kringeland Eriksen 2 92000 29,1v 425 09.11.2017
2160 Tyri Molly Johan Herbjørn Undem Marius Høitomt Arne Daniel Halvorsen 3 67500 30,7v 20 19.11.2017
2160 Eikronja Øystein Tjomsland Åsbjørn Tengsareid Øystein Tjomsland 4 52000 29,7a 515 04.11.2017
2160 Hera Jenta Karin Hauge Malin Berås Odd Isaksen 5 79500 28,4a 0 17.09.2017
2160 Salte Faksa Eirik Høitomt Marius Høitomt Natalie Iselin Repstad 6 81500 29,5v 230 11.11.2017
2180 Tangen Elvira Øystein Tjomsland Eirik Høitomt Øystein Tjomsland 1 104000 28,5a 160 02.11.2017
2180 Eldvina Vidar Tjomsland Per Vetle Kals Rune Røyrås 2 121000 27,9a 205 09.11.2017
2180 Vestpol Hebe Tom Erik Solberg Dag-Sveinung Dalen Karin Hauge 3 115500 28,7v 115 17.11.2017
2180 Teknologika Geir Flåten Eirik Høitomt Geir Flåten 4 139687 26,1a 235 18.11.2017
2180 Rappalma Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Kari Anne Knutsen 5 113500 28,0a 410 22.11.2017
2180 Engas Odelsjente Anette Frønes Thomas Ellefsen Tonje Johannessen 6 133500 26,0a 495 17.11.2017
2180 Askevold Stjerna Geir Mikkelsen Åsbjørn Tengsareid Anne Catrine Kleveland 60 123500 27,9v 65 07.11.2017



Proposisjon: 3  AGDER TRAVFORBUNDS UNGDOM/AMATØR/STALLMANNSLØP  Antall godkjente: 8
Kaldblods AGDER TRAVFORBUNDS UNGDOM/AMATØR/STALLMANNSLØP For alle 3-15-årige. 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 110.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Åpent for kusker med rekruttlisens,- født etter 1.1.1992 og kusker med stallmann- og/eller amatørlisens som ikke KJØRTE flere enn 50 i løp i 2016.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2160 Sandemoin Pål Henning K. Johannessen Arild Berås Pål Henning K. Johannessen 1 172500 26,7a 0 17.11.2017
2160 Bjønnum Jerven Martine Finsand Maren Sødal Bjørn Mæhre 2 149500 29,1v 130 27.11.2017
2160 Vestpol Hebe Karin Hauge Helene G. Forberg Karin Hauge 3 115500 28,7v 115 17.11.2017
2160 Kodina Malin Berås Martine Finsand Jonny Martin Blom 4 214000 26,0a 430 27.11.2017
2160 Torden Prinsen Ida Beathe Olsen Per Vetle Kals Kristen Fatland 5 169200 26,5a 710 29.10.2017
2160 Låhne Lukas Thomas Rød Anne Grete Rasmussen Anne Grete Rasmussen 6 189500 27,1v 30 08.11.2017
2180 El Viktor Kusk tildeles Øystein Tjomsland 1 259000 25,2a 1670 18.11.2017
2180 Will Lita Caroline Roland Rudolf Roland Rudolf Roland 2 329750 26,3a 540 29.10.2017



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 15
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 700.001 kr., 40 m. ved 1.400.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Rigel Storm Arild Salte Åsbjørn Tengsareid Arild Salte 1 598000 25,8a 265 18.11.2017
2140 Remkvikk Eirik Høitomt Øystein Tjomsland Øystein Tjomsland 2 669277 24,7v 115 18.06.2017
2140 Charm Elden Johan Kringeland Eriksen Ole Johan Østre Anne Cathrine H. Andersen 3 621500 23,0a 1205 11.11.2017
2140 Spik Kjetil Djøseland Kjetil Djøseland 4 651000 24,7a 455 16.09.2017
2140 Eigelands Jokeren Ole Johan Østre Lars Anvar Kolle Arthur Bø 5 637532 23,5a 810 21.11.2017
2140 Tallas Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 6 616500 24,2a 65 17.11.2017
2140 Lille Jim Jan Martin Bjerring Magnus Helland Jan Martin Bjerring 7 661961 24,0a 95 03.11.2017
2140 Stensvik Iver Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Arthur Bø 8 588498 25,0a 225 03.11.2017
2160 Sjø Kongen Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland 1 1011090 24,5v 2960 18.11.2017
2160 Tord Viking Eirik Høitomt Ole Johan Østre Kjetil Helgestad 2 1316844 22,2a 345 22.11.2017
2160 Vassbø Fakse Tom Erik Solberg Åsbjørn Tengsareid Katrine Samuelsen 3 762165 23,1v 235 17.11.2017
2160 Wik Emil Geir Flåten Eirik Høitomt Geir Flåten 4 1028195 23,2a 500 25.11.2017
2160 Vesle Sjur (S) Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Marita H Tangen-Svindland 5 1159078 23,4v 795 25.11.2017
2160 Ask Eld Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Lars M. Søvik 6 751500 24,3a 1260 11.11.2017
2180 Tekno Odin Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland 1 10375803 18,5a 1410 15.04.2017



Proposisjon: 5  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 10
Varmblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 0 - 40.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Rio Division Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen 51 32000 19,2a 745 27.11.2017
2140 Cabelino (S) Tom Erik Solberg Dag-Sveinung Dalen Margrethe Nilsen 52 21000 18,8a 450 19.11.2017
2140 Musclemania Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Jenny Thygesen 53 34000 17,8a 325 22.10.2017
2140 Norwell Crown Øystein Tjomsland Ole Johan Østre Elin Bentsen 54 23000 18,5a 160 29.10.2017
2140 Florry's Princess Arild Berås Eirik Høitomt Rikki Aanonsen 55 34000 16,9v 75 09.11.2017
2140 Thia Tanic Harry Tharaldsen Karin Hauge Harry Tharaldsen 56 9000 19,3a 65 19.11.2017
2140 Make My Day T.J. Vidar Tjomsland Tom Erik Solberg Jan Erik Isaksen 57 32000 17,0a 55 19.11.2017
2140 Shocking Kid Ansgar Egeland Arild Berås Ansgar Egeland 58 30000 18,4a 30 18.11.2017
2140 L.J.'s Goodluckchuck Dag-Sveinung Dalen Tor Olaf Halle 59 28000 16,7a 20 26.10.2017
2140 S.K.'s Spartacus Kjetil Roe Eirik Høitomt Kjetil Roe 60 35000 17,0a 0 05.10.2017



Proposisjon: 6  DNTS HOPPEBONUS  Antall godkjente: 10
Varmblods DNTS HOPPEBONUS - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige hopper høyest 100.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Miss Italiano T.Y. Einar Nedrebø Pål Buer Kathrine Strand 51 91000 16,3a 795 31.10.2017
2140 Stepping For You (S) Pål Buer Åsbjørn Tengsareid Morten Haugland 52 90548 14,0a 765 19.11.2017
2140 Ulla Del Ronco (IT) Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 53 81882 13,5a 605 18.11.2017
2140 Daarling Am (S) Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Lars M. Søvik 54 84444 15,3a 490 03.11.2017
2140 Graceland E.P. Arild Berås Malin Berås Arild Berås 55 57500 15,3a 420 22.11.2017
2140 Real Salt Tord R. Salte Trond Olav Salte 56 64000 16,1a 370 23.11.2017
2140 Brooklyn Bounce D.K. (DK) Tom Erik Solberg Dag-Sveinung Dalen Margrethe Nilsen 57 84000 16,6a 295 14.11.2017
2140 Fleury B.R. Martine Finsand Magnus Teien Gundersen Martine Finsand 58 67000 16,0a 230 09.11.2017
2140 She's A Dream Mats Pedersen Mats Pedersen 59 40398 14,6a 222 11.11.2017
2140 Triss Shadow (DK) Geir Mikkelsen Åsbjørn Tengsareid Anne Catrine Kleveland 60 86009 14,2a 50 18.11.2017



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 11
Varmblods For 3-12-årige høyest 200.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Loquito Star* (S) Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland 51 105818 14,6a 920 19.11.2017
1609 Rapide Frecel Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 52 177500 14,5a 815 18.11.2017
1609 Cantaro Ole Johan Østre Ida Beathe Olsen Ida Beathe Olsen 53 70000 16,3v 540 25.11.2017
1609 Quickwin Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland 54 173198 12,8a 495 29.10.2017
1609 Symphonic Lennox (S) Åsbjørn Tengsareid Tor Olaf Halle 55 189977 14,0a 355 27.10.2017
1609 Hip Hop d'Estino Arild Berås Malin Berås Arild Berås 56 128500 15,2a 175 19.11.2017
1609 Voulez Vous (DK) Pål Buer Åsbjørn Tengsareid Arnt-Egil Nærland 57 198499 13,3a 150 18.11.2017
1609 Trophydore (DK) Anette Frønes Eirik Høitomt Anette Frønes 58 179875 14,4a 140 17.11.2017
1609 Texas Bonheur (FR) Johan Kringeland Eriksen Anette Frønes Nina B Børrestad 59 71000 15,6a 140 19.11.2017
1609 Valletta (DK) Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Odd Normann Hodne 60 120500 14,9a 30 19.11.2017
1609 Renoir Simoni (DK) Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 61 167958 15,7a 30 02.11.2017



Proposisjon: 8  POENG SPESIAL  Antall godkjente: 13
Varmblods POENG SPESIAL For 3-12-årige høyest 350.000 kr. Også for 3-12-årige høyest 400.000 kr med høyest 200 poeng. 1609 m. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Cantotis (US) Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 51 217503 13,5a 742 06.07.2017
1609 Fabian B.R. Johan Kringeland Eriksen Magnus Teien Gundersen Per Otto Aagre 52 262224 14,2a 670 11.11.2017
1609 Astoria Brick (S) Vidar Hop Adrian Solberg Akselsen Øystein Kruse 53 330307 14,1a 535 14.11.2017
1609 Quickwin Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland 54 173198 12,8a 495 29.10.2017
1609 Tracy Kronos (IT) Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Lars M. Søvik 55 278264 13,3a 440 08.11.2017
1609 Double Dream Eirik Høitomt Ole Johan Østre Andrea Sletsjø 56 315651 13,5a 425 20.11.2017
1609 Candy King Harry Tharaldsen Karin Hauge Harry Tharaldsen 57 265000 14,0a 350 11.11.2017
1609 Edson Boko (NL) Pål Buer Johan Kringeland Eriksen June Leire 58 270447 13,2a 225 22.10.2017
1609 Super Aristo Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen 59 396772 13,3a 175 16.10.2017
1609 President Ideal Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 60 395500 13,6a 170 22.11.2017
1609 Frascati B.R. Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 61 386500 12,5a 65 30.08.2017
1609 Digital Star (S) Tom Erik Solberg Rolf Mangelrød 62 277449 12,3a 0 16.11.2017
1609 Flirtin Superb Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Arthur Bø 63 333527 12,2a 585 30.10.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 9
Prøveløp Alle. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Cornetto Man Tom Erik Solberg Karin Hauge Karin Hauge 58 103000 15,2a 350 23.10.2016
2140 Daydream U.M. (S) Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Jenny Thygesen 59 58776 14,8a 58 21.06.2017
2160 Eikjærva Eirik Høitomt Arild Berås Arild Berås 51 0 0 ..
2160 Møller Tor Lars Anvar Kolle Jenny Thygesen 52 0 0 ..
2160 Mo Harjar Øystein Tjomsland Vidar Tjomsland Øystein Tjomsland 53 0 0 ..
2160 Rise Kongen Ann May Sveinungsen Per Vetle Kals Ann May Sveinungsen 54 0 0 ..
2160 Tore Tang Ole Johan Østre Silje-R. Brottveit 55 0 0 ..
2160 Reime Kongen Johan Kringeland Eriksen Johan Kringeland Eriksen 56 0 0 ..
2160 Bjønnum Baus Johan Herbjørn Undem Gaut Bjønnum 57 46121 30,1a 941 29.10.2017



Proposisjon: 22  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 0
Monté Prøveløp Alle. 2140 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 28.11.2017 - 08:50