Orkdal Travpark

Innmeldingsliste - Orkdal Tråvpark - 07.08.2016

Proposisjon: 1  DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP  Antall godkjente: 6
Kaldblods DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP For 3-årige høyest 25.000 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr. Premier: 24.000-14.000-10.000-7.000-5.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Erga Fanten Frank Westberg Inge Melby Frank Westberg 52 7111 35,2v 171 25.07.2016
2100 Røyns Stjernen Ragnar Fremstad Monika Fremstad Ragnar Fremstad 53 3000 34,7v 55 11.07.2016
2100 Rofstad Odin Bjørn Garberg Atle Solhus Bjørn Garberg 54 0 0 ..
2100 Snodin Jarle Morten Sørmo Per Einar Sørmo Lars Snoen 55 0 0 ..
2100 Remo Arve Sjoner Petter Willmann 56 0 0 ..
2120 Bernard Ragnhild Bjørnbeth Andre H. Stensen Anne Dahlshaug 51 19500 32,8v 390 04.07.2016



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 16
Kaldblods - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 10.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 2.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Jan Livar Roar Walsøe Edvard Kristiansen Jan Røstad 1 0 0 ..
2100 Snodin Jarle Morten Sørmo Per Einar Sørmo Lars Snoen 2 0 0 ..
2100 Aure Odin Jomar Blekkan Kai Johansen Peder Stormyr 3 0 0 ..
2100 Viggoda Bjørn Garberg Atle Solhus Ivar Kvåle 4 0 0 ..
2100 Spang Remina Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Tore Skjørtvedt 5 0 39,5v 0 22.04.2016
2100 Juni Koso Inge Melby Atle Solhus Inge Melby 6 0 35,7v 0 25.07.2016
2100 Palinka Brendon Robartson Anita Valstad Kristin Valstad 7 2000 36,5v 20 11.07.2016
2120 Tito Atle Solhus Atle Solhus 1 5000 33,0v 150 02.11.2015
2120 Røyns Stjernen Ragnar Fremstad Monika Fremstad Ragnar Fremstad 2 3000 34,7v 55 11.07.2016
2120 Atom Eto Frank Westberg Roy Ketil Røstad Roy Ketil Røstad 3 8500 36,3v 160 30.04.2016
2120 Lømilla Arve Sjoner Veronika Bugge Oddvar Østborg 4 3500 34,3v 100 25.07.2016
2120 Åmotspika Veronika Bugge Eirin Sørmo Anne Mette Steffenrem 5 4000 35,2v 40 11.07.2016
2120 Åsa Hilde Marie Østborg Veronika Bugge Oddvar Østborg 6 6000 34,1v 105 24.06.2016
2120 Liheim Stjerna Guri Grimsgård Stine Aftret Olav Korssjøen 7 3200 46,0v 32 17.07.2016
2120 Erga Fanten Frank Westberg Andre H. Stensen Frank Westberg 8 7111 35,2v 171 25.07.2016
2120 Neablessa Atle Solhus Jomar Blekkan Per Johan Stamnes 58 5182 36,8v 0 24.06.2016



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 21
Kaldblods For 3-15-årige høyest 33.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 19.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Gjerde Lilja Veronika Bugge Atle Solhus Anders Næve 1 18000 33,0v 510 25.07.2016
2100 Norbest Atle Solhus Arve Sjoner Morten Blækkan 2 17000 32,5v 435 24.06.2016
2100 Stjerne Lykke Karl Einar Stubsjøen Ståle B. Johansen Inge Helge Grønli 3 17000 34,3v 395 25.07.2016
2100 Lauvås Emma Andre H. Stensen Ragnhild Bjørnbeth Anne Dahlshaug 4 18000 33,3v 505 25.07.2016
2100 Tivo Bjørn Garberg Arne Nilsen Malin Estenstad Knutsen 56 13000 33,4v 60 16.06.2016
2100 Ruthijerken Andre H. Stensen Arve Sjoner Anne Kvikne-Moe 58 17500 34,7v 30 04.07.2016
2120 Mai Silja Bjørn Garberg Dag Sandø Nilsen Charlotte Lund Aune 1 29000 32,9a 135 01.08.2016
2120 Stumne Frikk Lars Johnsen Ole Johnsen Lars Johnsen 2 26500 31,5a 365 25.04.2016
2120 Buvoll Eld Karl Ove Nordtømme Leif Fiskvik 3 28347 32,6v 220 26.07.2016
2120 Mo Stjerna Dag Sandø Nilsen Bjørn Garberg Anne Kvikne-Moe 4 29000 31,0v 245 01.08.2016
2120 Lister Veronika Bugge Roar Walsøe Ketil Oksvold 5 21500 33,2v 295 25.07.2016
2120 Even Aleksander Jarle Morten Sørmo Per Einar Sørmo Rolf Inge Furuhaug 6 26089 33,0a 170 01.08.2016
2120 Solfaks Atle Eggan Rune Sundt 7 25644 32,3v 531 12.07.2016
2120 Skauga Rasken Roar Walsøe Veronika Bugge Ola Rokseth 8 33000 31,9a 300 01.08.2016
2120 Bernard Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner Anne Dahlshaug 9 19500 32,8v 390 04.07.2016
2120 Birkas Juventa Atle Eggan Amanda Robertsen Rolf Nilsen 10 24000 33,7v 380 11.07.2016
2120 Bjørkly Kvikka Inge Melby Atle Solhus Ann-Karin Rostad 11 28200 30,7v 370 04.07.2016
2120 Slått Lisa Bjørn Grande Rune Sundt 55 32000 33,1v 60 12.07.2016
2120 Voll Odin Eirin Sørmo Per Einar Sørmo Linn Marit Hårstad 57 26500 33,8v 40 04.07.2016
2120 Trøa Knekt Helene Heim Hansen Atle Solhus Erling Larssen 59 29638 32,8v 0 01.08.2016



Proposisjon: 4  UNGDOMSLØP  Antall godkjente: 18
Kaldblods UNGDOMSLØP For 3-15-årige høyest 70.000 kr. 1700 m. Voltestart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Kjøres av alle kusker født 1992 eller senere samt alle kusker som har mindre enn 10 starter i 2016 per 1. august kl. 24:00.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Gikling Jerven Ida Vinterdal Eirin Sørmo Bjørn Garberg 1 70000 29,5a 540 18.07.2016
1700 Frøydis J.R. Svein Ola Kurås Amanda Robertsen Svein Ola Kurås 2 67924 33,0a 344 08.03.2016
1700 Høiby Stjernar Arne Petter Fossen Ida Vinterdal Arve Sjoner 3 55644 30,5v 356 26.07.2016
1700 Svork Spika Ida Vinterdal Eirin Sørmo Kjetil Elden 4 57500 30,1v 1015 11.07.2016
1700 Tyran Fabienne Trude Kleveland Amanda Robertsen Trude Kleveland 5 42147 30,4a 221 28.07.2016
1700 Byes Banker Amanda Robertsen Nils Magne Bye Nils Magne Bye 6 69000 28,4a 255 01.08.2016
1700 Agnor Tone Elisabeth Krokdal Lars Garberg Kvåle 7 35145 33,1v 410 01.08.2016
1700 Alsaker Stjerna Janne E. Olsen Silje Dragsten Theodorsen Maren Trønsdal Lund 8 55800 29,8a 130 02.11.2015
1700 Skjeggevinna Jomar Grande Rabban Veronika Bugge Håvard Rosvoldaune 9 51000 29,6a 220 18.07.2016
1700 Vill Moa Sunniva S. Husby Stine Elvine Kvernberg May Iren Storseth 10 59518 31,3v 434 18.07.2016
1700 Z.M.'s Lyntroll Amanda Robertsen Silje Dragsten Theodorsen Rolf Settem 11 69000 29,8v 135 25.07.2016
1700 Holst Pil Ida Vinterdal Per Arne Eggan Norun Totland Enoksen 12 53369 30,8a 230 24.07.2016
1700 Voll Prins Eirin Sørmo Per Einar Sørmo Linn Marit Hårstad 51 57500 30,4a 125 25.07.2016
1700 Høiby Anders Silje Dragsten Theodorsen Jomar Grande Rabban Inge Melby 52 49500 31,3v 85 18.04.2016
1700 Liheim Prins Guri Grimsgård Stine Aftret Olav Korssjøen 53 47194 29,9a 65 11.07.2016
1700 Slått Lisa Bjørn Grande Rune Sundt 54 32000 33,1v 60 12.07.2016
1700 Feseth Kari Eirin Sørmo Per Johan Stamnes 55 60950 30,3a 19 27.12.2015
1700 Alsaker Regent Helene Heim Hansen Tone Elisabeth Krokdal Per E. Garberg 56 69000 30,0v 0 25.07.2016



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 16
Kaldblods For 3-15-årige høyest 300.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 215.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Høiby Sico Odd Arne Kjøsnes Andre H. Stensen Morten Kulseth 1 146968 27,2a 203 01.08.2016
2100 Ruskeli Scott Karl Einar Stubsjøen Ståle B. Johansen Karl Einar Stubsjøen 2 131000 28,2a 160 01.08.2016
2100 Hammerstjerna Bjørn Garberg Atle Solhus Bjørn Garberg 3 123000 27,6a 350 01.08.2016
2100 Gull Odin Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 4 142944 27,3a 675 01.08.2016
2100 Nordli Tuva Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner Anne Dahlshaug 5 97450 30,1v 65 25.07.2016
2100 Hovsten Express Arvid M. Hovsten Arvid M. Hovsten 6 83000 28,3a 505 30.07.2016
2100 Pave Jerkila Arne Nilsen Atle Solhus John Mogset 7 125366 28,7a 515 25.07.2016
2100 Myrviks Amor Per Einar Sørmo Ragnhild Bjørnbeth Einar Mogset 8 126500 28,0a 455 01.08.2016
2100 Buaas Terna Margrete Heia Solås Bjørn Grande Ingeborg Utness 63 104500 27,6a 0 25.07.2016
2120 Theodor John Einar Theodorsen Silje Dragsten Theodorsen John Einar Theodorsen 1 157020 28,0v 445 27.07.2016
2120 Haugestad Bubben Andre H. Stensen Thomas Mjøen Nils Vassli 2 159000 26,6a 1050 01.08.2016
2120 Hammer Stjernar Bjørn Garberg Edvard Kristiansen Bjørn Garberg 3 186500 27,3a 50 01.08.2016
2120 Durgloma Atle Solhus Thomas Mjøen Kari Aunhaug 4 177500 27,8v 430 01.08.2016
2140 Vildeli Atle Eggan Jomar Grande Rabban Håvard Rosvoldaune 1 267112 26,7a 620 25.07.2016
2140 Sindor X. Edvard Kristiansen Thomas Mjøen Øystein Mælen 2 239162 26,5a 415 11.07.2016
2140 Seter Birk Frank Westberg Erlend Gutteberg 3 253545 27,1a 190 11.07.2016



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 16
Varmblods For 3-12-årige høyest 25.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Kick'n Mac Lad Inge Melby Bjørn Garberg Dagfinn Jessen 1 5000 18,7v 90 01.08.2016
2100 The Indian Ocean Brendon Robartson Andre H. Stensen Turid Synnøve Wærstad 2 8500 18,7a 70 01.08.2016
2100 Emilsboy Odd Arne Kjøsnes Thomas Mjøen Jannicke N. Fenstad 3 25000 18,9a 355 13.05.2016
2100 Threetimesalady Ragnhild Bjørnbeth Guri Grimsgård Marianne Ø. Steenland 4 0 0 ..
2100 Chanto Blue Star Andre H. Stensen Roar Walsøe Tormod Eggen 5 16000 18,7v 325 14.03.2016
2100 S.K.'s Titania Atle Solhus Jarle Morten Sørmo Helene Heim Hansen 6 14000 18,4v 75 01.08.2016
2100 Hot Dancer Guri Grimsgård Stine Aftret Guri Grimsgård 7 20000 18,3v 140 25.06.2016
2100 Chanto Janhover Edvard Kristiansen Ida Vinterdal Victoria Amundsen 8 11000 18,8v 75 01.08.2016
2100 Be My Spirit Edvard Kristiansen Atle Solhus Gunnhild M. Groven 9 18000 17,4a 180 16.06.2016
2100 Baloo N. (DK) Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 10 3817 17,6a 102 01.06.2016
2100 Priceless Story Odd Arne Kjøsnes Atle Eggan Hågen Skjelstad 11 10500 16,9a 175 01.08.2016
2100 Al Qasr Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 12 15647 17,5a 86 01.08.2016
2100 Five Stars Genius Per Einar Sørmo Edvin Monseth 51 2500 20,4v 50 04.07.2016
2100 Makka Pakka Trude Kleveland Ragnhild Bjørnbeth Trude Kleveland 52 14000 19,2a 40 21.07.2016
2100 Kråknes Frøya Atle Solhus Atle Solhus 53 11500 17,4a 20 01.08.2016
2100 With Style Veronika Bugge Roar Walsøe Ole Standahl 54 4000 19,8v 20 01.08.2016



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 12
Varmblods For 3-12-årige høyest 60.000 kr. 1700 m. Voltestart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Allmymoney (DK) Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 1 32544 16,6a 105 01.08.2016
1700 Noss Arnie Odd Arne Kjøsnes Atle Solhus Lena Mari Bruheim 2 40500 17,2a 215 01.08.2016
1700 Brightasabutton Andre H. Stensen Thomas Mjøen Ronny Garberg 3 53000 16,4a 430 25.07.2016
1700 Aday Bjørn Garberg Roar Walsøe Bjørn Garberg 4 57000 15,9a 110 25.07.2016
1700 Kemas Ottilia (S) John Einar Theodorsen Thomas Mjøen John Einar Theodorsen 5 44066 15,8a 120 18.07.2016
1700 Gjølmes Clerk Bjørn Garberg Atle Solhus Erik Morten Garberg 6 47500 15,5a 175 11.07.2016
1700 Natacha Line Inge Melby Bjørn Garberg Inge Melby 7 44000 17,0a 50 11.07.2016
1700 Little Red Corvette Bjørn Garberg Atle Solhus Terje Rostad 8 48000 15,0a 985 01.08.2016
1700 Sensation Of Joy Arve Sjoner Jomar Blekkan Ola Eidsmo 9 50010 16,6a 170 25.07.2016
1700 Kampala Andre H. Stensen Jomar Blekkan Terje Samuelsen 10 52000 13,7a 975 29.07.2016
1700 Baltic Hall Edvard Kristiansen Ida Vinterdal Knut Brevik 11 48000 16,7a 280 24.07.2016
1700 Godis Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 12 38972 15,5a 125 01.08.2016



Proposisjon: 8    Antall godkjente: 15
Varmblods For 3-12-årige høyest 150.000 kr. 1700 m. Voltestart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Lola Mistral Atle Eggan Eirin Sørmo Marit Sæterhaug 1 76000 14,8a 510 01.08.2016
1700 Shai Sontelle Dag Sandø Nilsen Morten Valstad Dag Sandø Nilsen 2 114500 16,6a 335 30.04.2016
1700 Disco Queen Atle Eggan Jomar Blekkan Atle Eggan 3 113000 15,5a 875 18.07.2016
1700 Wozniacki D.K. (DK) Magne Olsen Atle Solhus Magne Olsen 4 119780 14,9a 685 18.07.2016
1700 Snap (DK) Inge Melby Bjørn Garberg Inge Melby 5 112835 14,9a 230 18.07.2016
1700 Sea Samedi Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner Arve Sjoner 6 146776 15,6a 1517 27.07.2016
1700 Rapido G.T. Atle Solhus Inge Melby Ann-Karin Rostad 7 119351 15,4a 360 30.07.2016
1700 Martelle C.J. Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 8 110000 15,2a 515 11.07.2016
1700 Ragazzo Torkil Steinshaug Jomar Blekkan Torkil Steinshaug 9 122000 15,0a 595 16.04.2016
1700 Diana Dixi Atle Eggan Atle Solhus Marit Sæterhaug 10 110000 16,9a 850 01.08.2016
1700 Cleopatra B.R. Bjørn Garberg Arne Nilsen Dagfinn Jessen 11 98500 13,6a 430 10.07.2016
1700 Gjølmes Lindy Bjørn Garberg Atle Solhus Erik Morten Garberg 12 86000 15,0a 525 25.07.2016
1700 Smalltalk Odd Arne Kjøsnes Bjørn Garberg Lars Storås 51 121500 15,4a 185 11.07.2016
1700 Orion's Oreo Per Einar Sørmo Atle Eggan Svein Røstvold 52 96180 15,7a 95 01.08.2016
1700 Crazy Victor Arve Sjoner Andre H. Stensen Finn E. Skorild 53 95000 16,1a 90 04.07.2016



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 7
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Sirikit Edvard Kristiansen Thomas Mjøen Lars Aunemo 51 0 0 ..
2100 Skjetneteddy Atle Solhus Helge Gunnar Søberg 52 0 0 ..
2100 Slettvoll Vilja Edvard Kristiansen Arve Sjoner Ola Skjølsvoll 53 0 0 ..
2100 Skauga Luna Roar Walsøe Veronika Bugge Ola Rokseth 54 0 0 ..
2100 Komnes Nor Karl Einar Stubsjøen Ståle B. Johansen Karl Einar Stubsjøen 55 0 0 ..
2100 Torpa Pia Andre H. Stensen Kai Johansen Tormod Eggen 56 0 0 ..
2100 Hafell Prinsen Anne Lene Aursand Benedicte Bjørnstad Kristin Myklebostad 57 194000 28,0v 115 29.07.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 2
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Tiara Siem (DK) Ragnhild Bjørnbeth Anita Valstad Dagfinn Jessen 51 123630 15,0a 115 25.07.2016
2100 Hidden Secret Victoria Amundsen Torkil Steinshaug 52 275165 12,0a 50 13.06.2016



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 3
Mønstringsløp 2-årige. 1700 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Feed My Soul Atle Solhus Arve Sjoner Ola Folvik 51 0 0 ..
1700 Hillarys Revenge Arne Aunhaug Arve Sjoner Arne Aunhaug 52 0 0 ..
1700 Mim's Little Magic Silje Dragsten Theodorsen John Einar Theodorsen John Einar Theodorsen 53 0 0 ..




Sist oppdatert: 02.08.2016 - 09:09