Momarken Travbane

Innmeldingsliste - Momarken Travbane - 18.06.2019

Proposisjon: 1  DISTANSEFORDEL HOPPER - TIDSLØP  Antall godkjente: 14
Kaldblods DISTANSEFORDEL HOPPER - TIDSLØP BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere. 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker 20 m. for tid 1.35,5 og bedre, 40 m. for tid 1.34,0 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Valle Embla Øyvind Ruttenborg Dag-Sveinung Dalen Stian Hårstad 1 9000 36,3v 55 01.05.2019
2140 Nytomthalva* (S) Per Ludvig Nilsen Håkan Halvardsson 2 1999 35,8v 35 01.05.2019
2140 Maisol Øyvind Ruttenborg Ragna R Okkenhaug Øyvind Ruttenborg 3 13500 36,3v 300 25.03.2019
2140 Taxi Titan Dag-Sveinung Dalen Vidar Hop Rune Wilberg 4 0 37,3v 0 11.06.2019
2160 Haugs Loppa Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Stine Haave 1 12500 34,8v 230 07.06.2019
2160 Super Melis Dag-Sveinung Dalen Magnus Teien Gundersen Jan Ove Mælum 2 12000 34,3v 195 05.06.2019
2160 Hauan Mina Åsbjørn Tengsareid Per Oleg Midtfjeld Lars O. Romtveit 3 10000 34,4v 300 02.06.2019
2160 Turbo Tore Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 4 2500 37,5v 50 07.05.2019
2180 Bjørnli Ine Øyvind Ruttenborg Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 1 55305 32,3a 45 07.06.2019
2180 Holen Mai Dag-Sveinung Dalen Robert Kruse Emilie B. Hande 2 30500 33,5v 40 31.03.2019
2180 Frøken Kari Bjørn Steinseth Gunnar Austevoll Bjørn Steinseth 3 58912 32,0v 655 07.06.2019
2180 Stjerna Vår Per Oleg Midtfjeld Ove Bakkevold Reime Bjørn Liseter 4 31395 32,3v 128 05.06.2019
2180 Lea R.B.* (S) Ulrika Axelson Therese Andersson 5 60915 32,2v 75 12.03.2019
2200 Balder Tøffen S.K.* Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 1 58287 32,9v 225 24.05.2019



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 10
Kaldblods For 3-15-årige høyest 105.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 65.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Lea R.B.* (S) Ulrika Axelson Therese Andersson 1 60915 32,2v 75 12.03.2019
2140 Spikeld Rapp Kai Johansen Gunnar Austevoll Birgit Meland 2 64473 28,4a 75 05.06.2019
2160 Mo Lykke Dag-Sveinung Dalen Andre H. Stensen Jo Svenstad 1 91000 29,9v 200 24.05.2019
2160 Tyrifaksen Ole-Christian Kjenner Gunnar Austevoll Tommy Vartiainen 2 93692 28,8a 870 28.05.2019
2160 Rapp Teddy Kai Johansen Gunnar Austevoll Lovise Mohaugen 3 87659 29,1a 211 02.06.2019
2160 Odin Ø.K. Ole Johan Østre Hans Chr. Holm Annette Stordal 4 93000 29,3a 1015 03.06.2019
2160 Tuxi Temi Bjørn Steinseth Magnus Teien Gundersen Per Arne Ruud 5 92000 29,8v 550 08.06.2019
2160 Stålvilma* (S) Eirik Høitomt Ulrika Axelson Therese Andersson 6 79259 29,8v 192 07.06.2019
2160 Grinder Gutten Kai Johansen Dag-Sveinung Dalen Gudmundur A. Arnason 7 100121 28,9a 204 03.06.2019
2160 Lilje Sylfiden Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Nils Olav Holm 8 85000 28,4a 205 02.06.2019



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 13
Kaldblods For 3-15-årige høyest 290.000 kr. 1640 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 M.H. Herkules Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 51 264936 26,5a 1225 29.05.2019
1640 Lille Olga Ole Johan Østre Eirik Høitomt Morten M. Ottersen 52 229000 25,8a 1210 05.06.2019
1640 Rigel Øyvind Magnus Teien Gundersen Kristian Malmin Heidi Moen 53 246379 25,8a 1005 31.05.2019
1640 Solva Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen Anders Bye 54 228000 25,8a 690 05.06.2019
1640 Edens Odin Kai Johansen Åsbjørn Tengsareid Ole Tom Nyborg 55 267000 26,7v 480 29.05.2019
1640 Bork Oda Ole-Christian Kjenner Anita Valstad Hagmann Mona Syvertsen 56 198500 26,6a 475 06.06.2019
1640 Solstad Stjernen Ole-Christian Kjenner Christina Kjenner Roy Steinar Larsen 57 254606 27,2a 425 29.05.2019
1640 Brenne Balder Knut Arne Ødegaard Stian Eilefsen Line Marie Andersen 58 265500 26,0a 210 28.05.2019
1640 Blåstrupemoen Cato Antonsen Eirik Høitomt Leif Brenden 59 230238 27,0a 151 11.06.2019
1640 Lesja Titan Hans Chr. Holm Magnus Teien Gundersen Bjørn Svenkerud 60 212026 26,0a 140 07.06.2019
1640 Vik Jet Magnus Teien Gundersen Hans Chr. Holm Gunn Tove S. Buaas 61 253195 26,4v 115 09.05.2019
1640 Vetla Vinna Arnt-Sverre Røren Kai Johansen Arnt-Sverre Røren 62 190000 25,1a 30 02.05.2019
1640 Faks Blæsen Per Oleg Midtfjeld Adrian Solberg Akselsen Lars O. Romtveit 63 264000 26,4a 50 29.05.2019



Proposisjon: 4  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 15
Kaldblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-15-årige høyest 575.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Tyri Loke Geir Flåten Joakim Hansen Geir Flåten 51 571487 23,9a 1450 12.05.2019
2140 Bossum Faksen Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 52 551736 24,3v 1299 28.05.2019
2140 Best Ruggen Ole Johan Østre Bjørn Steinseth Tore Martinsen 53 530000 23,5a 1250 05.06.2019
2140 Blessomen Kai Johansen Dag-Sveinung Dalen Ronny Bakke 54 426015 23,8v 895 02.06.2019
2140 Lundrapp Per Oleg Midtfjeld Ole Johan Østre Knut Erland Lund 55 476282 23,2v 838 28.05.2019
2140 Sprett Odin Eirik Høitomt Magnus Teien Gundersen Heidi Moen 56 555500 23,9a 805 08.06.2019
2140 Gomnes Hans T. Eirik Høitomt Vidar Hop Kjetil Helgestad 57 341616 26,7a 675 07.06.2019
2140 Prins Philip Dag-Sveinung Dalen Ole Johan Østre Svein Ødegård 58 510271 24,0a 625 05.06.2019
2140 Aine G.L. Anita Valstad Hagmann Eirik Høitomt Rose-Marie Henriksen 59 572102 25,6v 505 01.06.2019
2140 Vollanfaks* (S) Per Ludvig Nilsen Per Ludvig Nilsen 60 497649 23,8v 501 07.06.2019
2140 Hvalstad Odin Åsbjørn Tengsareid Ole Johan Østre Jens Kristian Brenne 61 435818 23,5a 395 08.06.2019
2140 Mine Erlend Rennesvik Dag-Sveinung Dalen Hovel Helmen 62 521078 24,9a 224 05.06.2019
2140 Ingerø Mari Åsbjørn Tengsareid Magnus Teien Gundersen Frank A. Skubberud 63 412349 24,2a 224 02.06.2019
2140 Rem Odin* Gunnar Austevoll Per Oleg Midtfjeld Terje Remme 64 348876 24,6a 64 01.05.2019
2140 Bol Odin Cato Antonsen Gunnar Austevoll Heine Bernhus 65 358209 24,9a 60 28.05.2019



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 18
Varmblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-12-årige høyest 7.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 N.Y. Envole Moi Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Tom Erik Solberg 51 0 0 ..
2140 New Yankee Ole Johan Østre Anders Lundstrøm Wolden 52 0 0 ..
2140 Golden Wave Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Marianne Holm 53 0 0 ..
2140 Vibra Thor Per Oleg Midtfjeld Ole Johan Østre Oddmund Wallevik 54 4000 18,6v 105 11.06.2019
2140 Dream Briljant Per Oleg Midtfjeld Gunnar Austevoll Terje Pedersen 55 3000 20,9v 30 30.04.2019
2140 Golden Brunette Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Jan-Arne Raab 56 2000 18,3a 20 31.05.2019
2140 New Fighter Adrian Solberg Akselsen Dag-Sveinung Dalen Ingar Hellingsrud 57 2000 17,7a 20 28.05.2019
2140 New Deli Lars Håkenby Østre Lars Håkenby Østre 58 0 0 11.06.2019
2140 Gracious Class K.W. Åsbjørn Tengsareid Mats-Andre Rasmussen Jens Kristian Brenne 59 0 29,3v 0 11.06.2019
2140 Yasmin H. Gunnar Austevoll Per Oleg Midtfjeld Harald Gundersen 60 0 27,1v 0 30.08.2017
2140 Pastor Royal Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 61 0 18,5a 0 08.06.2019
2140 Moonlight Cosmic Bjørn Steinseth Olav Mikkelborg Per Gunnar Roos 62 6000 18,3v 160 11.06.2019
2140 Nimbus Tile Ole Johan Østre Eirik Høitomt Geir Kihle 63 4000 19,6a 40 10.05.2019
2140 Queen L. Bricois Herman R. Tvedt Magnus Teien Gundersen Line Voss Johansen 64 2000 19,4a 20 31.05.2019
2140 Furieux Dancer Stian Eilefsen Per Oleg Midtfjeld Stian Eilefsen 65 1895 20,0v 18 28.05.2019
2140 Silverblixt Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Einar Talberg 66 7000 18,3a 105 28.05.2019
2140 Vera Vici Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 67 7000 21,7a 70 06.06.2019
2140 In Love Transs R. (NL) Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 68 3957 16,5a 69 28.05.2019



Proposisjon: 6  TRØMBORG TRAVLAGS UNGDOMSSERIE  Antall godkjente: 7
Varmblods TRØMBORG TRAVLAGS UNGDOMSSERIE For 3-12-årige høyest 55.000 kr. kjørt av kusker født 1995 og senere som ikke kjørte mer enn 150 løp i 2018. 2140 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Trømborg Travlag godtgjør hesteeiere med kr 1.000,- som benytter kusker i dette løpet som kjørte under 50 løp i 2018. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 World Peace Lars Fredrik Kolle Morten M. Ottersen 51 42000 16,3a 1000 15.05.2019
2140 Greed Mats-Andre Rasmussen Jens Kristian Brenne 52 41652 15,7a 730 07.06.2019
2140 Alice Road (S) Amalie Ødegård Åsbjørn Tengsareid 53 29000 17,2a 585 02.06.2019
2140 Scipio Mats-Andre Rasmussen Jens Kristian Brenne 54 55000 17,3a 570 04.04.2019
2140 Mr. Fantasy Haakon A. Ydersbond Leif Schjetne 55 44000 16,8a 280 03.06.2019
2140 C.C. Loverboy Haakon A. Ydersbond Steinar Holm 56 39090 15,1a 120 03.06.2019
2140 Inka Rolls Roya Haghighat Elisabeth Storetvedt Asbjørn Wright 57 25438 15,5a 110 02.06.2019



Proposisjon: 7  HOPPELØP  Antall godkjente: 19
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 195.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Zenit Zofia Åsbjørn Tengsareid Dag-Sveinung Dalen Bjørn Larsen 51 155403 13,5a 770 05.06.2019
2140 Cecilie Halbak Eirik Høitomt Andre H. Stensen Kjetil Helgestad 52 156500 15,1a 750 05.06.2019
2140 Impressive Choice Hans Chr. Holm Gunnar Austevoll Monica Normanseth 53 191500 13,0a 700 07.06.2019
2140 Eerin Am (S) Olav Mikkelborg Henning Nygård Olav Mikkelborg 54 149887 14,4a 675 05.06.2019
2140 My Cool Mama Lars Anvar Kolle Vidar Hop Henrik Karlin 55 178577 14,8a 608 08.06.2019
2140 Photoshoot O.S. Ole Johan Østre Adrian Solberg Akselsen Øyvind Slåen 56 155000 13,2a 510 05.06.2019
2140 Sparkling Credit Vemund Madsen Drolsum Kristian Malmin Aasmund Drolsum 57 148000 14,7a 480 31.05.2019
2140 Cromwells Aida Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 58 134912 14,3a 475 27.05.2019
2140 Hands Up (NL) Gunnar Austevoll Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 59 176894 13,5a 385 01.06.2019
2140 Cityglow* (S) Daniel Schutzer Daniel Schutzer 60 180257 15,1a 360 30.05.2019
2140 Demerara Eirik Høitomt Magnus Teien Gundersen Hans Wilhelm Storås 61 184000 13,7a 305 07.06.2019
2140 You to Optimal* (S) Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 62 121745 14,9a 302 23.05.2019
2140 Merles Rapida* (S) Tom Horpestad Tom Horpestad 63 151161 14,0a 292 11.06.2019
2140 Logical Nora Gunnar Austevoll Katrine Blakkestad Katrine Blakkestad 64 178829 13,2a 275 03.06.2019
2140 Welcome Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 65 127500 14,5a 255 05.06.2019
2140 Europa Åsbjørn Tengsareid Vidar Hop Kjetil Helgestad 66 110500 15,7a 180 13.05.2019
2140 Elken Secret Love Bjørn Steinseth Gunnar Austevoll Bjørn Steinseth 67 188500 14,2a 135 28.05.2019
2140 Emma Buitenzorg (NL) Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 68 189420 14,1a 70 27.05.2019
2140 A. Priori Sven Olav Weberg Jenny Martine Theodorsen Sven Olav Weberg 69 157500 15,2a 195 05.06.2019



Proposisjon: 8  ALLE - SPORTRAPP / POENG  Antall godkjente: 13
Varmblods ALLE - SPORTRAPP / POENG For alle 3-12-årige. 1640 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i poengrekkefølge. Laveste poeng i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Ferrari B.R. Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 51 1705594 09,9a 3550 01.06.2019
1640 Pebbe Simoni (DK) Erlend Rennesvik Eirik Høitomt Karoline Krogh-Hanssen 52 1960039 11,0a 849 05.04.2019
1640 Lionel Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 53 15914118 09,5a 687 11.05.2019
1640 American Cheque (US) Lars Fredrik Kolle Frode Hamre Frode Hamre 54 792880 11,8a 615 08.06.2019
1640 Etna B.R. Dag-Sveinung Dalen Magnus Teien Gundersen Wenche G. Johnsrud 55 656877 12,0a 610 09.06.2019
1640 Screen Height* (S) Michael Larsson Erik Bergløf 56 1092183 11,3a 449 07.10.2018
1640 Miss Åslanda* (S) Tom Horpestad Tom Horpestad 57 683210 12,1a 302 03.06.2019
1640 Quantanamera* (S) Erik Bergløf Erik Bergløf 58 1766928 10,7a 261 07.06.2019
1640 Balotelli Herman R. Tvedt Ole Johan Østre Anita Solberg Kristiansen 59 154251 13,9a 190 28.05.2019
1640 Fossens Bonus* (S) Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 60 1860015 10,3a 141 10.06.2019
1640 Divided By Zero Eirik Høitomt Magnus Teien Gundersen Anders Lundstrøm Wolden 61 778501 12,4a 85 09.06.2019
1640 Goldstile Tom Erik Solberg Åsbjørn Tengsareid Jens Kristian Brenne 62 509060 13,3a 70 08.06.2019
1640 La Diva Rossi* (S) Per Ludvig Nilsen Linda Pulkkinen 63 632341 11,8a 12 19.05.2019



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 1
Prøveløp Alle. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Good Smile Emma Kristine Volden Marianne Holm 51 25000 17,8a 425 28.03.2019



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 0
Monté Prøveløp Alle. 2140 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 8
Mønstringsløp 2-årige. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Gull Tina Jenny Martine Theodorsen Sven Olav Weberg Sven Olav Weberg 51 0 0 ..
2140 Finseth Faksen Stian Eilefsen Morten Aamodt 52 0 0 ..
2140 Vesle Tora Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 53 0 0 ..
2140 Difficult Ways Kai Johansen Adrian Solberg Akselsen Trond Skofsrud 54 0 0 ..
2140 Alpha Crown R.R. Sven Olav Weberg Mikkel Davidsen Sven Olav Weberg 55 0 0 ..
2140 Bokli Hera Sven Olav Weberg Jenny Martine Theodorsen Sven Olav Weberg 56 0 0 ..
2140 Bokoloko F.T. Anita Valstad Hagmann Torgeir Hagmann 57 0 0 ..
2140 Skaane Tora Sven Olav Weberg Mikkel Davidsen Sven Olav Weberg 58 0 0 ..




Sist oppdatert: 12.06.2019 - 09:31