Momarken Travbane

Innmeldingsliste - Momarken Travbane - 15.05.2018

Proposisjon: 1  HOPPELØP  Antall godkjente: 13
Kaldblods HOPPELØP BREDDEPREMIERINGSLØP For alle 3-15-årige hopper. 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 10.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Arverud B.E.T. Eirik Høitomt Hans Chr. Holm Vibeke Trondsen 1 7000 36,4v 100 24.04.2018
2140 Goroso Lusianna Odd Arne Sagholen Åsbjørn Tengsareid Siv Johanne Ørstad 2 2000 49,9v 20 21.08.2017
2140 Kor Ilja Øyvind Ruttenborg Dag-Sveinung Dalen Heidi Raaen 3 10000 35,8v 215 28.04.2018
2160 Fjeldalma Kai Johansen Ole Johan Østre Bjørn Kåre Herbjørnrød 1 16000 34,1a 230 04.05.2018
2160 Vinn Erle Kristine Kvasnes Eirik Høitomt Cathrine Slaaen 2 20000 33,4a 145 23.03.2018
2160 Gull Arwen Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 3 12000 37,0a 60 22.04.2018
2160 Tøffe Tora Øyvind Ruttenborg Monica Granum 4 18000 34,2v 410 20.04.2018
2160 Skrei Stjerna Lars Håkenby Østre Ole Johan Østre Øystein Østre 5 19333 32,0v 44 08.05.2018
2160 Mo Oda Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Monica Borge 6 12500 34,0a 355 22.04.2018
2180 Kos Frigga Adrian Solberg Akselsen Olav Mikkelborg Odd Arne Aaland 1 30000 32,8v 185 28.04.2018
2180 Il Dina Per Arvesen Odd Arne Sagholen Per Arvesen 2 29000 31,8v 190 30.04.2018
2180 Perle Vilja Jan Martin Bjerring Gunnar Austevoll Jan Martin Bjerring 3 26000 33,6v 80 08.05.2018
2180 Huseby Snuppa Eivind Gravdal Tron Gravdal Eivind Gravdal 4 25000 32,3a 205 30.04.2018



Proposisjon: 2  TIDSLØP  Antall godkjente: 16
Kaldblods VEIKLE BALDER CUP - TIDSLØP - TIDSLØP - 4-ÅRINGSLØP (kval 4 av 6) - FORDEL HOPPER For 4-årige med rekord 1.29,0 og dårligere. 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker 20 m. for tid 1.32,0 og bedre, 40 m. for tid 1.30,5 og bedre. Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(5.000) kr. Veikle Balders seiersdekken samt gullrosett til vinneren. Finalene kjøres på Leangen, lørdag 23. juni i V75. Poeng i kvalifiseringene: 30-12-8-6-4-3-1. Ikke startplikt i finalen, men fortrinn til hester med høyest poeng. OBS: Evt ledige plasser i finalen går til alle fireårige, med uttak etter startpoeng!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Huseby Snuppa Eivind Gravdal Magnus Helland Eivind Gravdal 1 25000 32,3a 205 30.04.2018
2140 Perle Vilja Jan Martin Bjerring Gunnar Austevoll Jan Martin Bjerring 2 26000 33,6v 80 08.05.2018
2140 Kaiaperla Eirik Høitomt Kai Johansen Kjetil Helgestad 3 57000 32,1v 635 23.04.2018
2140 Tangen Marte Bjørn Steinseth Tom Erik Solberg Per Gunnar Roos 4 49000 33,0v 565 06.04.2018
2140 Lannem Hera Magnus Teien Gundersen Kristine Kvasnes Kåre Skrugstad 5 23000 32,6v 320 22.12.2017
2140 Kos Frigga Adrian Solberg Akselsen Olav Mikkelborg Odd Arne Aaland 6 30000 32,8v 185 28.04.2018
2160 Føynland Lykke Geir Flåten Eirik Høitomt Pål Kristiansen 1 71000 31,0a 500 20.03.2018
2160 Mila Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Stig Ingar Fossen 2 74500 31,6a 450 02.05.2018
2160 Hanse Terna Ole Johan Østre Tom Erik Solberg Merete Viksås 3 86191 30,9v 178 07.05.2018
2160 Komnes Anna Dag-Sveinung Dalen Vidar Hop Jan Rune Gaustad 64 49000 31,9v 180 28.04.2018
2180 Skeie Stjerna Lars Anvar Kolle Ole Johan Østre Annett S. Gulbrandsen 1 204000 29,1a 1880 21.11.2017
2180 Komnes Bork Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 2 92000 30,8v 650 28.04.2018
2180 Ness Tjo Edel Frode Hamre Tom Erik Solberg Frode Hamre 3 75000 29,3a 145 17.04.2018
2180 Grislefaksen G.L. Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 4 90032 30,7v 1599 07.05.2018
2200 Øygard Pål Cato Antonsen Kristine Kvasnes Laila Kjøniksen 1 129743 29,6v 991 01.05.2018
2200 Prins C.K. Tom Erik Solberg Per Oleg Midtfjeld Sverre Hjørnerød 2 122000 29,9v 1620 06.01.2018



Proposisjon: 3  GRUNNLAGSFORDEL HOPPER  Antall godkjente: 6
Kaldblods GRUNNLAGSFORDEL HOPPER For 3-15-årige høyest 375.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 500.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Kjappe Tinna Lars Anvar Kolle Kjetil Guriby Huuse 1 335000 23,8a 30 04.05.2018
2140 Sandemoin Pål Henning K. Johannessen Arild Berås Pål Henning K. Johannessen 2 190500 26,7a 210 28.04.2018
2140 Sikvelands Svarten Anita Valstad Hagmann Dag-Sveinung Dalen Jon Magne Vik 3 354930 24,6a 139 07.05.2018
2140 Linnstjernen Tommy Fløysand Adrian Solberg Akselsen Bjørn Larsen 4 348000 26,9a 40 06.05.2018
2140 Løvland Spøken Kristian Bjørnerød Gunnar Austevoll Kristian Bjørnerød 5 372448 24,9v 80 20.04.2018
2140 Bork Odina Dag-Sveinung Dalen Per Oleg Midtfjeld Trond Anderssen 6 422500 24,0v 190 08.05.2018



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 9
Varmblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-12-årige høyest 3.000 kr. 2140 m. Voltestart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Lily Bourbon Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 1 0 0 ..
2140 Jimmakestomsdreams Kai Johansen Olav Mikkelborg Kai Johansen 2 0 0 14.03.2018
2140 Ecko Kjetil Roe Lars Anvar Kolle Kjetil Roe 3 3000 17,6v 30 25.04.2018
2140 Cool Counter M.E. Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Baard Finn Frøyland 4 0 20,4v 0 04.05.2018
2140 Rock Lobster Vemund Madsen Drolsum Trond Anderssen 5 2000 19,3v 35 04.05.2018
2140 Uno d'Quattro Eirik Høitomt Kai Johansen Kjetil Helgestad 6 0 0 ..
2140 Donatell Viking R.R. Per Oleg Midtfjeld Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 7 0 0 ..
2140 Good Smile Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Marianne Holm 8 0 0 16.11.2016
2140 Mr. Fantasy Hans Chr. Holm Ole-Christian Kjenner Leif Schjetne 9 2000 22,2v 20 29.11.2017



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 12
Varmblods For 3-12-årige høyest 35.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Star's Gift Ole Johan Østre Vidar Hop Jan-Arne Raab 51 25824 17,8v 558 02.05.2018
2140 S.K.'s Mystic Titan Kjetil Roe Tom Erik Solberg Kjetil Roe 52 27000 17,2a 495 30.04.2018
2140 Always A Star Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 53 34342 16,4a 500 14.03.2018
2140 Verinais Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 54 27500 16,9a 340 02.05.2018
2140 Kissy's Icon* (S) Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 55 29805 17,2a 300 28.09.2017
2140 Brix Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Marianne Holm 56 25000 17,6a 290 31.12.2017
2140 Starway H.R. Pål Henning K. Johannessen Arild Berås Freddy Johansen 57 13000 18,9a 210 19.05.2017
2140 Mollys Power Ole-Christian Kjenner Dag-Sveinung Dalen Gunnar Hansen 58 25000 18,3a 160 24.04.2018
2140 Pop Rocket Anita Valstad Hagmann Torgeir Hagmann 59 18000 17,7a 155 06.05.2018
2140 Mamie's Music Dag-Sveinung Dalen Kristine Kvasnes Veslemøy Tveter Alm 60 32000 16,7a 150 01.05.2018
2140 O.M. Erinus (S) Dag-Sveinung Dalen Per Oleg Midtfjeld Trond Anderssen 61 27000 17,7a 140 02.05.2018
2140 Lumberjack's Pride Dag-Sveinung Dalen Gunnar Austevoll Bjørn Jakobsen 62 34000 19,1a 20 05.04.2018



Proposisjon: 6  MAIDEN SPESIAL (HOPPER)  Antall godkjente: 14
Varmblods MAIDEN SPESIAL (HOPPER) For 3-12-årige høyest 95.000 kr. Også for 3-12-årige hopper med høyest 500 poeng som ikke har seiret. 1640 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Happy Feet Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Jens Kristian Brenne 51 84500 14,2a 1040 04.05.2018
1640 Just Like Messi Kai Johansen Ole Johan Østre Øivind Hennie 52 79431 14,7v 653 26.04.2018
1640 Global Stardust* (S) Ulrika Axelson Ulrika Axelson 53 80273 14,4a 509 18.01.2018
1640 Thai Magic Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Jens Kristian Brenne 54 64500 15,1a 480 04.05.2018
1640 Nothingbuttaillights Kristian Bjørnerød Gunnar Austevoll Kristian Bjørnerød 55 79500 16,0a 285 30.04.2018
1640 Leonas Key Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 56 80500 15,3a 280 17.04.2018
1640 Lady Zagara Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 57 142500 15,2a 235 08.05.2018
1640 U.S. Snowflake Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 58 79000 16,1a 180 19.04.2018
1640 Ubet Johan Herbjørn Undem Lars Anvar Kolle Petter Hvistendahl 59 91500 14,9a 175 28.04.2018
1640 Denali Åsbjørn Tengsareid Erlend Rennesvik Jens Kristian Brenne 60 76500 16,4a 175 07.05.2018
1640 Sally Doc (S) Mikkel Davidsen Sven Olav Weberg Mikkel Davidsen 61 129801 14,6a 100 05.04.2018
1640 Cochise Tom Erik Solberg Gunnar Austevoll Joakim Nilsen 62 86342 14,3a 50 03.05.2018
1640 Black Symphonic Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Tina Marie L. Rønningen 63 111500 14,2a 135 28.04.2018
1640 Wake Up Sweety Hans Jørgen Eggen Kai Johansen Gudmundur A. Arnason 64 80500 13,8a 95 27.04.2018



Proposisjon: 7  TRØMBORG TRAVLAGS UNGDOMSSERIE  Antall godkjente: 11
Varmblods TRØMBORG TRAVLAGS UNGDOMSSERIE For 3-12-årige høyest 165.000 kr. Kjørt av kusker med norsk lisens født 1994 eller senere som kjørte max 150 løp i 2017. 2140 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Seiersdekken og gavpremie til seirende kusk. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Absolutelynoexcuse* (DK) Amanda Robertsen Louise Vebostad Trudvang Tom Forkerud 51 140922 15,2a 1327 08.05.2018
2140 Mr. Babalo Lars Fredrik Kolle Per Oleg Midtfjeld 52 130736 14,4a 907 30.04.2018
2140 Aptitude (DK) Joakim Hansen Louise Vebostad Trudvang Odd Arne Sagholen 53 99671 14,7a 830 02.05.2018
2140 Personal Goals Joakim Hansen Lars Fredrik Kolle Arild Langseter 54 139498 15,5a 775 11.04.2018
2140 Annie's Boy Joakim Rasmussen Tor Olaf Halle 55 142500 13,7a 630 06.05.2018
2140 Kind Of Magic Vemund Madsen Drolsum Aasmund Drolsum 56 159000 15,4a 435 07.05.2018
2140 N.Y. Maaemo Louise Vebostad Trudvang Lars Fredrik Kolle Roy Sand 57 149409 15,0a 425 27.04.2018
2140 Balotelli Lars Fredrik Kolle Joakim Rasmussen Anita Solberg Kristiansen 58 102000 14,1a 320 02.05.2018
2140 Bertoni Lars Fredrik Kolle Louise Vebostad Trudvang Odd Arne Sagholen 59 162500 13,4a 280 08.05.2018
2140 Nonstop Rascal Joakim Hansen Lars Fredrik Kolle Vidar Thomassen 60 150000 15,0a 230 08.05.2018
2140 Exit River (S) Torunn Skau Magnus Teien Gundersen Torunn Skau 61 146308 13,2a 120 27.04.2018



Proposisjon: 8    Antall godkjente: 11
Varmblods For 3-12-årige høyest 245.000 kr. 2640 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2640 Mira Prawo Dag-Sveinung Dalen Lars Anvar Kolle Per-Erik Gravdal 51 222000 13,8a 870 02.05.2018
2640 Mc Vet Åsbjørn Tengsareid Erlend Rennesvik Thomas Persson 52 236000 13,7a 700 31.03.2018
2640 Sander Invalley Truls Desserud Dag-Sveinung Dalen Truls Desserud 53 228595 14,0a 620 02.05.2018
2640 Backgammon Vidar Hop Ole Johan Østre Jan-Arne Raab 54 200000 14,3a 520 27.04.2018
2640 Joe Comet Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 55 217790 13,3a 405 08.05.2018
2640 St. Raphael Decoy Åsbjørn Tengsareid Dag-Sveinung Dalen Tom Forkerud 56 170909 15,1a 375 06.05.2018
2640 Bleeding Heart (US) Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Jane Helen Stareng 57 237000 15,2a 345 04.11.2017
2640 Dahir Tariel Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 58 232152 13,6a 246 02.05.2018
2640 Lonely Vacation Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Thomas Rød 59 182382 13,3a 230 07.05.2018
2640 Speedy Circle Knut Arne Ødegaard Gunnar Austevoll Knut Arne Ødegaard 60 175250 15,1a 185 22.03.2018
2640 Tiller (S) Hans Chr. Holm Lars Anvar Kolle Stig Ingar Fossen 61 241977 13,6a 84 02.05.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 9
Prøveløp Alle. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Frank Frecel Stian Eilefsen Ole Johan Østre Stian Eilefsen 54 0 0 ..
2140 Excellent Maltin Jens Kristian Brenne Åsbjørn Tengsareid Jens Kristian Brenne 55 0 0 ..
2140 Pique Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 57 36000 17,2a 170 06.05.2018
2140 Clara Clarissima Haakon A. Ydersbond Magnus Teien Gundersen Haakon A. Ydersbond 58 18935 18,6a 99 07.02.2018
2160 Dale Anne Robert Kruse Arne Johannessen 51 0 0 ..
2160 Løv Teddy Ole Johan Østre Ove Bakkevold Reime Ole Johan Østre 52 0 0 ..
2160 Gylden Løwa Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Sverre Øraas 53 0 0 ..
2160 Brekke Blesen Tommy Fløysand Dag-Sveinung Dalen Martine Wessel 56 47660 31,0v 516 03.03.2018
2160 Magnums Caspian Tommy Fløysand Robert Kruse Martine Wessel 59 94677 30,6a 0 15.09.2016



Proposisjon: 21  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2140 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 3
Mønstringsløp 2-årige. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Bjørn Bork Thomas Antonsen Gøran Antonsen Gøran Antonsen 51 0 0 ..
2140 Salte Odin Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 52 0 0 ..
2140 Omer Tuva Paal Gulbrandsen Lars Anvar Kolle Paal Gulbrandsen 53 0 0 ..




Sist oppdatert: 09.05.2018 - 08:54