Momarken Travbane

Innmeldingsliste - Momarken Travbane - 05.09.2017

Proposisjon: 1  TIDSLØP  Antall godkjente: 16
Kaldblods TIDSLØP - For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere. 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,0 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Tusse Faks Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 1 1842 34,6v 18 19.08.2017
2140 Daragon Per Oleg Midtfjeld Vidar Hop Lars O. Romtveit 2 21000 34,4v 255 24.08.2017
2140 Lykkefaxen* (S) Jimmy Karlsson Jimmy Karlsson 3 8869 34,2v 253 19.08.2017
2140 Pepp Jerka Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 4 30842 34,7v 733 24.08.2017
2140 Møyvon Adrian Solberg Akselsen Vidar Hop Lars O. Romtveit 5 22000 34,2v 195 24.08.2017
2140 Hafell Kuling Hans Jørgen Eggen Eivind Gravdal Eivind Gravdal 6 17500 34,1v 330 27.08.2017
2140 Voje Eld Thor Borg Tom Erik Solberg Jan Kristian Øverdal 7 17000 34,3v 285 17.08.2017
2140 Haugestad Arne Odd Arne Sagholen Gunnar Austevoll Kristine Narvestad 8 13448 34,1v 314 05.06.2017
2140 Turbo Svarta Arild Eggen Hans Chr. Holm Arild Eggen 9 11212 34,2v 212 01.08.2017
2160 Krem Odin Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Terje Larsen 1 26500 32,2a 215 10.08.2017
2160 Hvindperla Dag-Sveinung Dalen Magnus Teien Gundersen Bjørn Hvinden 2 25500 32,0a 50 10.08.2017
2160 Komnes Jerka Lars Anvar Kolle Dag-Sveinung Dalen Stig Ingar Fossen 3 36645 32,4a 115 25.08.2017
2160 Faste Jerva Vidar Hop Eirik Høitomt Geir Kihle 4 28000 32,0v 675 25.08.2017
2160 Spang Kosila Åsbjørn Tengsareid Magnus Teien Gundersen Heidi Moen 5 36000 33,4v 75 02.08.2017
2160 Lømilla Louise V. Trudvang Knut Arne Ødegaard Tim Fiskerud 6 15500 32,7v 215 03.07.2017
2160 Påkka Håntas Ole Johan Østre Lars Aksel Karlsen 60 14448 33,6v 129 06.08.2017



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 12
Kaldblods For 3-15-årige høyest 130.000 kr. 2640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr., 40 m. ved 90.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2640 Tekno Blondie Anders Lundstrøm Wolden Amanda Robertsen Amanda Robertsen 1 43000 30,2a 65 28.08.2017
2640 Prinse Lindy Ole Johan Østre Stian Eilefsen Hanne-Marie Ruud 2 56200 31,0v 0 03.08.2017
2640 Kringlers Frida Kai Johansen Lars Anvar Kolle Bjørn Jensen 3 49364 30,1v 775 19.08.2017
2640 Hof Blesen Eivind Gravdal Hans Jørgen Eggen Eivind Gravdal 4 47000 30,2v 30 27.08.2017
2660 Tekno Teddy Odd Arne Sagholen Gunnar Austevoll Odd Arne Sagholen 1 89318 29,5v 1073 19.08.2017
2660 Vik Jet Jan Rune Gaustad Gunnar Austevoll Gunn Tove S. Buaas 2 78000 28,7a 580 10.08.2017
2660 Leikur Jan Pettersen Connie Engebråthen Connie Engebråthen 3 79200 29,3a 125 21.08.2017
2660 Smiths Iver Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 4 87000 28,4a 145 21.08.2017
2680 Battimo Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 1 118119 28,6v 1367 30.03.2017
2680 Brenne Balder Knut Arne Ødegaard Christina Kjenner Line Marie Andersen 2 125500 28,0a 865 16.08.2017
2680 Kolbu Tatern Geir Vegard Gundersen Hans G Skiaker Hans G Skiaker 3 98752 28,6v 162 14.08.2017
2680 Eldhusodin Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Anders Lundstrøm Wolden 4 109555 27,6a 515 28.08.2017



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 12
Kaldblods For 3-15-årige høyest 240.000 kr. 1640 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Brenne Major Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Kjetil Helgestad 51 186000 23,9a 960 17.08.2017
1640 Vetle Jon Arnt-Sverre Røren Eirik Høitomt Arnt-Sverre Røren 52 201500 24,9a 920 21.08.2017
1640 Bjørnemyr Victoria Ole-Christian Kjenner Sindre Skjølås Ole-Christian Kjenner 53 218991 25,2a 880 19.08.2017
1640 Nattens Fyrste Kim Mathisen Dag-Sveinung Dalen Jan Ingar Bakkely 54 210574 26,7a 460 22.08.2017
1640 Spik Lotta Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 55 234680 25,8v 460 22.08.2017
1640 Flammen Fortuna Ole Johan Østre Herman R. Tvedt Sigbjørn Baann 56 239000 25,3a 455 27.08.2017
1640 Kolbu Jonatan Trond Lindbak Dag-Sveinung Dalen Trond Lindbak 57 232000 26,1a 440 11.08.2017
1640 Jerveld Magnus Teien Gundersen Åsbjørn Tengsareid Heidi Moen 58 173000 26,3a 395 21.08.2017
1640 Best Ruggen Ole Johan Østre Bjørn Steinseth Tore Martinsen 59 224000 26,4a 390 21.08.2017
1640 Aas Balder Vidar Hop Ole Johan Østre Jan-Arne Raab 60 187500 25,5a 215 21.08.2017
1640 Hornnes Vilje Ole Johan Østre Ole-Christian Kjenner Heine Bernhus 61 237264 25,9a 142 17.08.2017
1640 Opera Eirik Høitomt Kai Johansen Morten M. Ottersen 62 226000 26,5a 40 23.08.2017



Proposisjon: 4  GULLSMED HUSEBYS MONTÉLØP  Antall godkjente: 11
Kaldblods GULLSMED HUSEBYS MONTÉLØP - MONTÉLØP For 5-15-årige høyest 475.000 kr. 2140 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 315.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Gavepremie til seirende rytter.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Seter Birk Siv Emilie Løvvold Erlend Gutteberg 1 295545 27,1a 385 25.08.2017
2140 Trø Kato Johanne Ulrica Øveraasen Julie Dahl Knut Arne Ødegaard 2 248882 26,4a 39 27.08.2017
2140 Anneros Erk* (S) Nathalie Edqvist Roland Jansson 3 254568 27,7v 37 16.08.2017
2140 Engli Ilmina Kristine Kvasnes Christina A. Hande Eivind Gravdal 4 251500 25,6a 700 25.08.2017
2160 Holt Gnist Josefine Eilertsen Louise V. Trudvang Jan Inge Drageset 1 324000 28,0v 690 20.08.2017
2160 Helle Spik Amanda Robertsen Erlend Gutteberg 2 421250 25,0a 660 25.08.2017
2160 Kvikk Tojo Louise V. Trudvang Kristine Kvasnes Tonje Johanne Eng 3 339827 25,4a 415 24.08.2017
2160 Moe Braga* (S) Maria E Persson Gunnar Kylen 4 339764 25,7v 352 20.08.2017
2160 Haugestad Storm Johanne Ulrica Øveraasen Amanda Robertsen Gunhild C. Henriksen 5 358000 27,6v 170 24.02.2017
2160 Viking Faks Helene Kolle Josefine Eilertsen Geir Flåten 6 464705 24,3a 145 26.08.2017
2160 Turbin Anita Valstad Hagmann Louise V. Trudvang Jon Magne Vik 7 462500 26,7v 60 18.08.2017



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 11
Varmblods For 3-12-årige høyest 28.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Best Sensation Morten A. Pedersen Erlend Rennesvik Morten A. Pedersen 51 0 18,4a 0 21.08.2017
2140 Next Game Andre H. Stensen Anders Lundstrøm Wolden 52 21000 17,5a 400 28.08.2017
2140 Tayno Longlegs Kai Johansen Eirik Høitomt Alf-Jonny Lunde 53 18000 17,2a 370 10.07.2017
2140 Mr. Flintstone Tor Arne Mathisen Eirik Høitomt Tor Arne Mathisen 54 26500 16,8a 290 29.07.2017
2140 Brix Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Marianne Holm 55 22000 17,6a 275 19.08.2017
2140 Keep The Future Bjørn Duestad Malene Berdalen 56 14000 17,1a 265 28.08.2017
2140 Karamel Hill Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 57 25500 16,3a 245 28.08.2017
2140 Kissy's Icon* (S) Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 58 19948 17,2a 234 17.08.2017
2140 Lucie De Chene Stian Eilefsen Ole Johan Østre Camilla Ek 59 28000 17,5a 105 17.02.2017
2140 Kung Rossi* (S) Østen Johannesson Østen Johannesson 60 26677 17,0a 100 14.08.2017
2140 Match Queen Magnus Teien Gundersen Cato Antonsen Fredrik Solberg 61 19790 18,3v 18 24.08.2017



Proposisjon: 6  HOPPELØP  Antall godkjente: 14
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 95.000 kr. 1640 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Challenge Me T.T. Vidar Hop Morten A. Pedersen Trine Kaspersen 51 77000 16,0a 1210 27.08.2017
1640 Suncane Harvester* (S) Geir Vegard Gundersen Jan Roar Mjølnerød Gin Svensson-Disanto 52 74978 13,7a 608 21.08.2017
1640 O.M. Corpentino (S) Thor Borg Ole-Christian Kjenner Jaran Gjerløw 53 73500 15,4a 505 27.08.2017
1640 Sima's Starmail Magnus Teien Gundersen Åsbjørn Tengsareid Heidi Moen 54 75000 13,6a 415 21.08.2017
1640 Emma Buitenzorg (NL) Kristian Malmin Geir Vegard Gundersen Trond Anderssen 55 83420 14,1a 345 28.08.2017
1640 Extreme Hangover Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Geir Kihle 56 55000 14,8a 255 12.07.2017
1640 Bevis C.N. (DK) Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 57 81505 14,8a 225 28.08.2017
1640 Filippa B.R. Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 58 82001 15,7a 165 14.08.2017
1640 Rommy F.H. (DK) Håkon Johannes Nordland Geir Vegard Gundersen Håkon Johannes Nordland 59 65175 16,1a 155 15.03.2016
1640 Opal Star Bjørn Steinseth Kai Johansen Bjørn Steinseth 60 78500 16,7a 145 21.08.2017
1640 Olympic Ouzo Herman R. Tvedt Adrian Solberg Akselsen Rolf Harry Hegna 61 86500 15,7a 120 21.08.2017
1640 Valnes Gwyneth (S) Jane Kathrin Johansen Erik Killingmo Jane Kathrin Johansen 62 80206 15,9a 85 16.08.2017
1640 Candy Arild Eggen Jørn Morten Kvikstad Tore Bjørnstad 63 89000 14,6a 45 16.07.2017
1640 Beniwiwi Åsbjørn Tengsareid Martine O. Sørvik Martine O. Sørvik 64 67733 13,9a 55 17.08.2017



Proposisjon: 7  HOPPELØP  Antall godkjente: 16
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 155.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Luxury Tile (S) Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 51 130173 14,4a 1400 05.08.2017
2140 Aladyforyou (DK) Thor Borg Lars Anvar Kolle Karoline Krogh-Hanssen 52 148122 15,4a 570 30.07.2017
2140 Body Va Bene Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Stian Hovstø 53 120500 15,1a 475 27.08.2017
2140 Wara Laylock Lars Anvar Kolle Ole Johan Østre Sverre A. Johnsen 54 123500 15,2a 440 17.08.2017
2140 Fantastic Delight* (S) Tim Nagel Rolf Nagel 55 104164 14,6a 384 21.08.2017
2140 Princess Blue Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Kåre Andersen 56 131833 14,1a 320 27.08.2017
2140 Tindra Star* (S) Kusk tildeles Peter Strømberg 57 127256 15,4a 302 27.08.2017
2140 American Paco Per Oleg Midtfjeld Ole Johan Østre Dag Terje Kisen 58 145869 14,3a 295 28.07.2017
2140 Rush Hour S.E. (S) Kai Johansen Odd Arne Sagholen Marthe-Lise Strande 59 131095 13,6a 230 27.08.2017
2140 Afrodisiac Geir Vegard Gundersen Dag-Sveinung Dalen Gunn Gammeli Rønningen 60 122000 13,3a 160 21.08.2017
2140 Marple Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen Bjørn Kristiansen 61 129000 14,1a 145 02.06.2016
2140 Looking Flower Shine Håkon Johannes Nordland Geir Vegard Gundersen Håkon Johannes Nordland 62 139500 13,6a 140 26.08.2017
2140 Predict* (S) Maria Lundgren Hans-Olof Lundgren 63 147438 14,5a 107 03.07.2017
2140 Showcase* (S) Marcus Hultman Marcus Hultman 64 131902 13,5a 102 06.08.2017
2140 Rydens Maya (S) Erlend Rennesvik Kai Johansen Merete Viksås 65 141066 12,3a 100 17.08.2017
2140 Escaped (NL) Dag-Sveinung Dalen Christina A. Hande Tom Forkerud 66 120982 14,3a 35 23.08.2017



Proposisjon: 8    Antall godkjente: 9
Varmblods For 3-12-årige høyest 525.000 kr. 1640 m. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Luzifer Eirik Høitomt Kai Johansen Morten M. Ottersen 51 512000 11,2a 1290 16.08.2017
1640 Moveslikejagger Kristine Kvasnes Trond Lindbak Silje B. Rønning 52 454000 14,0a 1275 16.08.2017
1640 Seven Cru Per Oleg Midtfjeld Ole Johan Østre Dag Terje Kisen 53 500683 12,5a 860 23.08.2017
1640 Cantab G.T. Arild Eggen Hans Chr. Holm Arild Eggen 54 510076 12,8a 855 18.08.2017
1640 Reveleer Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 55 421260 11,2a 630 11.08.2017
1640 Stormbringer G.R. Kristian Malmin Kai Johansen Trond Anderssen 56 502000 11,9a 615 02.08.2017
1640 Tayno Dream Herman R. Tvedt Eirik Høitomt Alf-Jonny Lunde 57 405500 13,3a 210 11.08.2017
1640 Javier Palema (S) Erik Killingmo Tom Erik Solberg Erik Killingmo 58 432660 12,5a 190 24.08.2017
1640 Welcome S.E. (S) Erik Killingmo Tom Erik Solberg Erik Killingmo 59 401287 11,5a 77 17.04.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 4
Prøveløp Alle. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Yankee Frecel Lars Martin Antonsen Ole-Christian Kjenner Lars Martin Antonsen 52 370018 13,5a 268 07.08.2017
2140 Romellut Bonanza Line Marie Andersen Line Marie Andersen 53 71961 17,5v 78 19.06.2017
2140 Exit River (S) Torunn Skau Anita Valstad Hagmann Torunn Skau 54 138308 13,2a 20 21.08.2017
2160 Dæmro Kjempen Eirik Høitomt Odd Arne Sagholen Stig Bye 51 4000 32,0v 105 30.08.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 4
Monté Prøveløp Alle. 2140 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Inzeo (DE) Anita Valstad Hagmann Louise V. Trudvang Torgeir Hagmann 54 106559 15,1a 65 10.07.2017
2160 Sol Faksa Kristine Kvasnes Johanne Ulrica Øveraasen Merete Viksås 51 241666 25,4a 680 26.08.2017
2160 Idborken Christina A. Hande Karianne Hasselgård 52 240500 27,3a 295 22.08.2017
2160 Valle Viking Christina A. Hande Kristine Kvasnes Marte Lybæk Jensen 53 104803 28,0a 230 15.06.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 21
Mønstringsløp 2-årige. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Fantasie Dream Per Oleg Midtfjeld Finn Pedersen 52 0 0 ..
2140 Golden Wave Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Marianne Holm 53 0 0 ..
2140 Nova Maravilha Nils Olav Holm Ole Johan Østre Inger Halldis Holm 54 0 0 ..
2140 Revenue Speed Odd Arne Sagholen Stian Eilefsen Arild Langseter 55 0 0 ..
2140 A Fair Fighter Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 58 0 0 ..
2140 Blue Gift Ole Johan Østre Vidar Hop Jan-Arne Raab 60 0 0 ..
2140 Ilenna Bonanza Sven Olav Weberg Julie Ann Gjerstad Sven Olav Weberg 67 0 0 ..
2160 Figaro Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Linn-Anett Johansen 51 0 0 ..
2160 Prontoprinsen Gunnar Austevoll Ole Johan Østre Trine Nilsen 56 0 0 ..
2160 Hellin Victoria Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 57 0 0 ..
2160 Mjølner Apollo Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 59 0 0 ..
2160 Haugs Loppa Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 61 0 0 ..
2160 Eld Vinn Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 62 0 0 ..
2160 Tangen Tøff Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 63 0 0 ..
2160 Finii Per Oleg Midtfjeld Eirik Høitomt Linn-Anett Johansen 64 0 0 ..
2160 Lystad Odin H. Stian Eilefsen Ole Johan Østre Stian Eilefsen 65 0 0 ..
2160 Dale Anne Robert Kruse Arne Johannessen 66 0 0 ..
2160 Bråtnes Idunn Sven Olav Weberg Julie Ann Gjerstad Sven Olav Weberg 68 0 0 ..
2160 Mjølner Elli Jan Roar Mjølnerød Magnus Teien Gundersen Harald Mjølnerød 69 0 0 ..
2160 Huseby Sirius Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 70 0 0 ..
2160 N.O. Drøm Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Nils Olav Holm 71 0 0 ..




Sist oppdatert: 30.08.2017 - 09:02