Magnor Travbane - Travsport.no

Magnor Travbane

Innmeldingsliste - Magnor Travbane - 01.05.2018

Proposisjon: 1  TIDSLØP  Antall godkjente: 9
Kaldblods TIDSLØP BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere. 2000 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Alonso Jenta Bjørn Steinseth Kai Johansen Ole Tom Nyborg 1 9500 37,5v 185 06.04.2018
2000 Mykle Knekten Ole L. Rakstad Cato Antonsen Ole L. Rakstad 2 4000 37,5v 40 16.02.2018
2020 Elvin Hans Chr. Holm Erik Killingmo Erik Killingmo 1 15000 35,2v 375 02.04.2018
2020 H.C. Blesen Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm 2 10000 35,1v 300 19.04.2018
2020 Spikeld Rapp Eirik Høitomt Geir Vegard Gundersen Birgit Meland 3 10724 35,3v 197 20.10.2017
2020 Furderud Gulle Bård Humborstad Hans Jørgen Eggen Bård Humborstad 4 3500 35,3v 50 12.01.2018
2040 T.B.'s Trøll Tyr Bjørn Steinseth Ole Johan Østre Tore Bakken 1 22500 33,2v 245 10.04.2018
2040 Brauti Line Lars B. Revheim Svein Olav Ruud Johan Petter Gustavsen 2 27000 33,9a 65 20.04.2018
2040 Thess Prinsessa Haakon A. Ydersbond Magnus Teien Gundersen Haakon A. Ydersbond 3 50777 33,5v 585 02.04.2018



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 5
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2000 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 35.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. LØPET/PROPOSISJONEN STARTERKLÆRES KUN VED 6 ELLER FLERE HESTER.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2020 Ejo Tina Ole Johan Østre Eirik Høitomt Marita Høyesveen 1 68767 30,3a 95 19.04.2018
2020 Nordsjø Viktor Gunnar Austevoll Per Oleg Midtfjeld Johnny Linn 2 54200 30,7v 45 19.01.2017
2020 Komnes Jerka Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Stig Ingar Fossen 3 68645 31,8v 70 26.01.2018
2020 Valle Oda Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 4 66000 30,9a 675 08.12.2017
2040 Sør Rigo Jenny Martine Theodorsen Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen 1 72500 28,9a 0 11.04.2018



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 15
Kaldblods For 3-15-årige høyest 205.000 kr. 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 130.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Julie Åsbjørn Tengsareid Dag-Sveinung Dalen Lars-Arne Larsen 1 116271 29,6a 150 19.04.2018
1600 Ejo Blesa Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 2 118136 28,4a 160 19.04.2018
1600 Prins Balder* Henrik Kulblik Marie Morfeldt 3 96500 28,9v 328 17.11.2017
1600 Hvatt Birk Per M. Hvattum Gunnar Austevoll Per M. Hvattum 4 106385 27,2a 725 15.10.2017
1600 Jo Blessen Eirik Høitomt Andre H. Stensen Kjell Øyhaugen 5 126000 29,6a 435 18.03.2018
1600 Vik Jet Tom Erik Solberg Hans Chr. Holm Gunn Tove S. Buaas 6 127110 28,7a 636 19.04.2018
1600 Troll Ess Hans Chr. Holm Lars Garberg Kvåle 7 128264 28,2a 351 17.04.2018
1600 Jarli Sota Geir Vegard Gundersen Kai Johansen Ola Rusten 8 117700 26,5a 175 11.01.2018
1620 Øyfrigg Kenneth Brenden Liv Haslie 1 170574 25,7a 0 01.03.2018
1620 Adelinn Louise Vebostad Trudvang Haakon A. Ydersbond Tim Fiskerud 2 165851 27,7a 515 15.04.2018
1620 Torderud Stjernen Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Øystein Sørby 3 145198 25,5a 525 11.09.2017
1620 Gylden Jenta Dag-Sveinung Dalen Lars Anvar Kolle Pål Sem 4 178500 27,5v 0 20.04.2018
1620 Dallas Eirik Høitomt Bjørn Steinseth Ingunn Karlsen 5 166422 28,5a 0 19.04.2018
1620 Røyns Nora* Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 6 186645 27,1a 342 01.01.2018
1620 Ramstad Balder Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Andreas Opheim 7 200733 27,0v 724 04.04.2018



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 10
Kaldblods For alle 3-15-årige. 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 700.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Anima Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Stig Ingar Fossen 1 220874 27,0a 144 08.04.2018
1600 Missingmyr Stjernen Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen Runa Haugen Strømnes 2 283000 25,7a 520 22.04.2018
1600 Lille Amare Kristine Kvasnes Andre H. Stensen Susann Larsen 3 336200 25,3a 1055 20.04.2018
1620 Eikmann Andre H. Stensen Lars André Stensen Andre H. Stensen 1 554000 23,2a 930 23.02.2018
1620 H.G. Jerv Åsbjørn Tengsareid Andre H. Stensen Finn Holmen 2 452500 25,4v 165 31.01.2018
1620 Solberg Rasken Kim Mathisen Per Trygve Engen 3 608241 24,5a 770 24.03.2018
1620 Ulsrud Troll Henrik Kulblik Kai Johansen Henrik Kulblik 4 691690 23,6v 542 03.02.2018
1620 Løset Elden Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen Veslemøy Tveter Alm 5 501930 24,6a 199 05.03.2018
1620 Hvatt Ronja Per M. Hvattum Gunnar Austevoll Per M. Hvattum 6 383869 25,0a 229 20.04.2018
1640 Fetter'n T.G. Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen 1 1806734 20,8a 666 16.05.2017



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 6
Varmblods For 3-12-årige høyest 32.000 kr. 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 10.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. LØPET/PROPOSISJONEN STARTERKLÆRES KUN VED 6 ELLER FLERE HESTER.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Elitloppa Arild Eggen Hans Chr. Holm Arild Eggen 1 9000 20,5a 90 28.02.2018
2000 Trade Photo Face Bjørn Steinseth Kristine Kvasnes Lars Sæthre 2 10000 21,1v 140 06.04.2018
2020 Beloved Diamond* (CA) Benny Christensen Ely R. Iversen 1 10119 16,9a 144 20.05.2017
2020 T.M.Oakland* (S) Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 2 21839 18,6a 98 21.11.2017
2020 Juliana Merr Cedes Bård Humborstad Magnus Teien Gundersen Katarina Bergheim 3 23966 17,7a 152 18.09.2015
2020 Mamie's Music Dag-Sveinung Dalen Gunnar Austevoll Veslemøy Tveter Alm 4 28000 16,7a 45 22.03.2018



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 6
Varmblods For 3-12-årige høyest 115.000 kr. 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. LØPET/PROPOSISJONEN STARTERKLÆRES KUN VED 6 ELLER FLERE HESTER.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2020 Super Crik Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Bernt Moe 1 108000 14,6a 145 12.04.2018
2020 Red's Chipchip Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen Jan Enok Arnesen 2 115000 15,5a 0 09.02.2018
2020 Sunny Cru Benny Christensen Ole Johan Østre Dag Terje Kisen 3 87544 14,3a 495 16.08.2017
2020 Mookie May Kri Kristian Bjørnerød Gunnar Austevoll Kristian Bjørnerød 4 86000 15,8a 105 19.04.2018
2020 J.T.'s Jet Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen Vidar Ødegaard 5 108500 13,8a 110 15.03.2018
2020 Kerosene* (S) Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 6 112424 16,1a 425 17.03.2018



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 8
Varmblods For alle 3-12-årige. 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Hallo Again (DE) Ole Johan Østre Christina A. Hande Tom Forkerud 1 384914 13,3a 300 20.04.2018
2000 St. Michel Decoy Ole Johan Østre Kai Johansen Tom Forkerud 2 302000 13,2a 360 18.04.2018
2000 Desire S.E. (S) Louise Vebostad Trudvang Lars Håkenby Østre Louise Vebostad Trudvang 3 381327 13,5a 580 11.04.2018
2020 Mymanyyouare Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 1 1098807 12,1a 450 22.04.2018
2020 Quel Bourbon* (US) Benny Christensen Ely R. Iversen 2 895145 10,5a 252 20.05.2017
2020 Gary Volcano Christina A. Hande Tom Forkerud 3 603750 12,4a 0 23.04.2018
2020 Gio Follo (S) Morten A. Pedersen Morten A. Pedersen 4 577619 13,5a 45 05.04.2018
2020 Tiptoe* (S) Sophia Jacobsen Sophia Jacobsen 5 707370 12,9a 1235 06.04.2018



Proposisjon: 8  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 9
Varmblods MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 275.000 kr. 2000 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Corhava De Torvic* (FR) Christina A. Hande Tom Forkerud 1 117883 17,5v 0 28.03.2018
2000 Elstar Rapida* (S) Sophia Jacobsen Sophia Jacobsen 2 108359 15,4a 512 24.04.2018
2000 King Frecel Kristine Kvasnes Christina A. Hande Susann Larsen 3 106936 15,5a 95 03.02.2018
2000 Espoir Boko (NL) Inga Lamvik Inga Lamvik 4 116935 15,7a 180 24.04.2018
2000 Girlstyle M.H. Mina Haug Siv Emilie Løvvold Morten A. Pedersen 5 83000 15,6a 485 04.04.2018
2020 Super Rina Johanne Ulrica Øveraasen Anita Valstad Hagmann Bjørn Steinseth 1 239661 13,2a 95 20.04.2018
2020 Fighter Filiokus Martine O. Sørvik Amanda Robertsen Lasse Kjærnet 2 163500 14,3a 0 22.03.2018
2020 Norva Young Christina A. Hande Kristine Kvasnes Per K. Rundén 3 271040 13,0a 370 12.04.2018
2020 Wakanda Kristine Kvasnes Liv Pedersen Olav Mikkelborg 4 197000 13,2a 20 20.04.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 1
Prøveløp Alle. 2000 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 I Love Stacys Mom (US) Benny Christensen Ole Johan Østre Dag Terje Kisen 51 409501 11,9a 0 09.08.2016



Proposisjon: 21  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2000 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 0
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 25.04.2018 - 08:53