Magnor Travbane

Innmeldingsliste - Magnor Travbane - 01.05.2017

Proposisjon: 1  TIDSLØP  Antall godkjente: 9
Kaldblods TIDSLØP - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere. 2000 m. Tillegg 20 m. for tid 1.38,0 og bedre, 40 m. for tid 1.36,0 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Fjell Frøy Gunnar Austevoll Bjørn Steinseth Bjørn Hansen 1 4000 39,4v 70 17.03.2017
2000 Spang Remina Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Iselin Mysen 2 0 38,5v 0 07.08.2016
2000 Spang Pernille Kristian Malmin Tom Erik Solberg Tor Ørjan Johansen 3 0 0 ..
2020 Furderud Stjerna Bjørn Humborstad Bård Humborstad Bjørn Humborstad 1 4500 36,5v 70 07.04.2017
2020 Myrviks Junior Håkon Johannes Nordland Geir Vegard Gundersen Håkon Johannes Nordland 2 0 36,4v 0 07.12.2015
2040 Mellem Viking Kai Johansen Erik Killingmo Erik Killingmo 1 13000 34,1v 355 21.04.2017
2040 Julie Cato Antonsen Gunnar Austevoll Lars-Arne Larsen 2 23612 34,5v 352 10.04.2017
2040 Mai Oda Hans Chr. Holm Kristine Kvasnes Merete Viksås 3 16606 34,2v 216 15.04.2017
2040 Bråtnes Eyr Sven Olav Weberg Stian Eilefsen Sven Olav Weberg 4 2000 35,6v 35 16.04.2017



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 13
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2000 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 35.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Wigen Stjerna Asbjørn Wright Glenn Kramer Stenberg Asbjørn Wright 1 33862 32,0v 0 13.04.2017
2000 Nesfaksen Knut Arne Ødegaard Eirik Høitomt Tore Sandaker 2 35000 31,3v 75 23.04.2017
2000 Grinder Gutten Kristine Kvasnes Marius Høitomt Per Kristian Grindevoll 3 30700 32,0v 702 21.04.2017
2000 M.H. Herkules Stian Eilefsen Amanda Robertsen Stian Eilefsen 4 25818 33,1v 658 21.04.2017
2020 Prinse Lindy Ole Johan Østre Vidar Hop Hanne-Marie Ruud 1 56200 31,5v 115 12.04.2017
2020 Troll Ess Arild Eggen Lars Garberg Kvåle 2 57894 29,6a 0 27.02.2017
2020 Prins Balder* Henrik Kulblik Marie Morfeldt 3 61499 28,9v 66 23.04.2017
2020 Virvel Kim Mathisen Kristine Kvasnes Jan Ingar Bakkely 4 48294 30,9v 125 21.04.2017
2020 Sør Rigo Jenny Martine Theodorsen Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen 5 69500 30,3a 65 13.04.2017
2020 Agnor Hans Chr. Holm Lars Garberg Kvåle 6 68407 29,7a 114 17.04.2017
2020 Lillemor Frøya Ole Johan Østre Kjell Høiby 7 38000 31,7v 205 13.04.2017
2020 Silviana Jørn Morten Kvikstad Eirik Høitomt Ivar Henriksen 8 69500 29,6a 580 12.04.2017
2040 Gardin Trappa Cato Antonsen Gøran Antonsen Gøran Antonsen 1 92700 30,9v 920 16.04.2017



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 14
Kaldblods For 3-15-årige høyest 205.000 kr. 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 130.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Egge Edel Tom Erik Solberg Gunnar Austevoll Merete Viksås 1 128811 28,8v 165 19.04.2017
1600 Skeie Blesa Dag-Sveinung Dalen Geir Vegard Gundersen Erik Løkken 2 126000 27,6a 150 19.04.2017
1600 Valle Viking Per Anders Thuresson Gøran Antonsen Marte Lybæk Jensen 3 94803 28,0a 285 16.04.2017
1600 Z.M.'s Lyntroll Øivind Mathisen Kim Mathisen Øivind Mathisen 4 82000 29,4a 115 07.04.2017
1600 Torderud Stjernen Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Øystein Sørby 5 94198 28,4a 201 11.04.2017
1600 Perfekt Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Carina Simonsen 6 121884 27,2a 225 22.04.2017
1600 B.H. Faksen Asbjørn Wright Glenn Kramer Stenberg Asbjørn Wright 7 114650 27,3a 500 12.04.2017
1600 Skrei Odina Geir Vegard Gundersen Kristian Malmin Ola Engevold 8 126789 27,7a 500 19.04.2017
1600 Berteviking Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Andre Aasen 9 125500 26,9a 855 09.04.2017
1600 Sol Faksa Hans Chr. Holm Kristine Kvasnes Merete Viksås 10 121500 27,9a 30 26.03.2017
1620 Bol Perla Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Knut Arne Ødegaard 1 204605 26,8a 724 13.04.2017
1620 Førlands Knerten Erlend Rennesvik Lars Anvar Kolle Per Arvesen 2 189000 28,1a 245 15.03.2017
1620 Nattens Fyrste Kim Mathisen Kristine Kvasnes Jan Ingar Bakkely 3 181059 27,2v 0 19.04.2017
1620 Idborken Kristian Bjørnerød Karianne Hasselgård Karianne Hasselgård 4 194500 27,4a 455 19.04.2017



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 11
Kaldblods For alle 3-15-årige. 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 700.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Voje Scott Kai Johansen Erik Killingmo Erik Killingmo 1 300500 25,9a 770 12.06.2015
1600 Alm Sander Åsbjørn Tengsareid Geir Vegard Gundersen Roy Lysgård 2 324016 25,3a 935 21.04.2017
1600 Løvland Spøken Kristian Bjørnerød Eirik Høitomt Kristian Bjørnerød 3 290000 26,2a 395 12.04.2017
1600 Missingmyr Stjernen Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen Runa Haugen Strømnes 4 237000 25,7a 135 02.04.2017
1620 Solberg Rasken Jørn Morten Kvikstad Per Trygve Engen 1 571241 24,5a 485 25.02.2017
1620 Ulsrud Troll Henrik Kulblik Kai Johansen Henrik Kulblik 2 605843 23,7v 1285 14.04.2017
1620 Løset Elden Kristine Kvasnes Berit Tveter Alm Berit Tveter Alm 3 481000 24,6a 30 22.02.2017
1620 Ty Tinn Kristian Bjørnerød Eirik Høitomt Kristian Bjørnerød 4 695936 23,3a 464 22.04.2017
1620 Stumne Scott Hans Chr. Holm Tom Erik Solberg Merete Viksås 5 619523 24,2a 480 24.03.2017
1620 Nume Balder Ernst-Petter Knutsen Lars Anvar Kolle Ernst-Petter Knutsen 6 675302 23,8a 50 14.04.2017
1640 Joker Elden Kenneth Larsson Kenneth Larsson 1 2586320 20,7a 443 23.09.2016



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 5
Varmblods For 3-12-årige høyest 28.000 kr. 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 10.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 C.C. Sina* Per Ludvig Nilsen Per Ludvig Nilsen 1 5538 19,7v 74 20.12.2016
2000 Milles More Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 2 6000 21,2v 90 10.04.2017
2020 Canny G.T. Arild Eggen Anita Valstad Hagmann Arild Eggen 1 17147 16,0a 125 19.04.2017
2020 St. Raphael Decoy Eirik Høitomt Kai Johansen Tom Forkerud 2 26000 18,3v 590 30.11.2016
2020 Lord Coral Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 3 27000 16,6a 640 07.04.2017



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 16
Varmblods For 3-12-årige høyest 105.000 kr. 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 45.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 St. Raphael Decoy Eirik Høitomt Kai Johansen Tom Forkerud 1 26000 18,3v 590 30.11.2016
2000 Fame's Hall* (S) Jill Nordby Jill Nordby 2 29478 17,2a 247 23.04.2017
2000 Rainbow Bonanza Sven Olav Weberg Stian Eilefsen Sven Olav Weberg 3 33862 16,7v 213 16.04.2017
2000 Canny G.T. Arild Eggen Anita Valstad Hagmann Arild Eggen 4 17147 16,0a 125 19.04.2017
2000 A. Priori Sven Olav Weberg Stian Eilefsen Sven Olav Weberg 5 38500 17,7a 295 20.04.2017
2000 Mario Dag-Sveinung Dalen Knut Ekeberg 6 40500 16,5a 470 24.04.2017
2000 Fia Pedro Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Terje Pedersen 57 43500 17,9v 20 09.03.2017
2020 Vicky Victoria* (S) Magnus Teien Gundersen Elina Jernberg 1 100721 15,2a 153 23.04.2017
2020 Farah Diba River (NL) Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 2 103200 15,8a 870 19.04.2017
2020 New Venue Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 3 95000 15,5a 580 18.04.2017
2020 Lindy Cru Gunnar Austevoll Kristine Kvasnes Vidar Ødegaard 4 70369 16,3a 150 13.04.2017
2020 Famous Marke* (S) Per Ludvig Nilsen Bjørn Edvardsson 5 101124 14,9a 456 11.04.2017
2020 Looking Flower Shine Håkon Johannes Nordland Ole Johan Østre Håkon Johannes Nordland 6 104000 14,9a 60 20.04.2017
2020 Sunny Cru Ole Johan Østre Tom Erik Solberg Dag Terje Kisen 7 64544 15,0a 345 22.04.2017
2020 The First Rose* (S) Sophia Jacobsen Sophia Jacobsen 8 72745 16,3v 609 22.04.2017
2020 Logical Star Katrine Blakkestad Ole-Christian Kjenner Katrine Blakkestad 9 104000 15,5a 20 11.04.2017



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 11
Varmblods For alle 3-12-årige. 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Yazmina Marius Høitomt Kristine Kvasnes Kristian Skullerud 1 370000 14,0a 285 01.03.2017
2000 Ny Komet* (S) Gunnar Austevoll Allan Åkerman 2 285771 13,0a 455 21.04.2017
2000 Rigel L.B.* (IT) Per Ludvig Nilsen Per Ludvig Nilsen 3 331635 13,9a 248 13.03.2017
2000 St. Michel Decoy Eirik Høitomt Kai Johansen Tom Forkerud 4 245000 15,0a 945 22.04.2017
2000 Daytona* (S) Sophia Jacobsen Maria Andreasson 5 373402 12,4a 421 20.04.2017
2000 Wicked Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen Jenny Martine Theodorsen 6 154657 15,5a 0 02.04.2017
2000 Sentry Holmsminde (DK) Kai Johansen Tom Forkerud 7 314506 13,8a 125 11.04.2017
2000 Soffi Reerstrup (DK) Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 8 305193 13,6a 0 20.04.2017
2000 J.C. Superstar Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Renate Aarlie 9 340500 13,9a 750 15.04.2017
2020 Deloria Eirik Høitomt Renate Aarlie Renate Aarlie 1 499500 13,3a 335 13.04.2017
2020 Zivertson* (S) Geir Vegard Gundersen Boris Björlin 2 506768 12,7a 992 02.11.2016



Proposisjon: 8  MONTÉLØP   Antall godkjente: 10
Varmblods MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 275.000 kr. 2000 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 The First Rose* (S) Sophia Jacobsen Sophia Jacobsen 1 72745 16,3v 609 22.04.2017
2000 Espoir Boko (NL) Kristine Sørensen Kristine Kvasnes Ottar Sætre 2 106935 15,7a 110 16.04.2017
2000 Northern Star Julie Dahl Kristine Kvasnes Øystein Ruud 3 64500 17,4a 295 13.04.2017
2000 Romellut Bonanza Louise V. Trudvang Kristine Kvasnes Gunnar Gjerstad 4 64119 17,5v 96 19.04.2017
2020 Chasing Gold Elisabeth Jensen Kristine Kvasnes Lisa Fredriksen 1 213750 14,3a 645 16.04.2017
2020 Willgo (S) Henriette Bye Martine O. Sørvik Henriette Bye 2 269829 12,7a 830 12.04.2017
2020 After Burner* (US) Liv Pedersen Gro Helen Thonander Dag Terje Kisen 3 125331 15,1a 155 16.04.2017
2020 Prince Lyon Martine O. Sørvik Martine O. Sørvik 4 199500 14,5a 75 21.04.2017
2020 WallStreet Temple* (S) Kristine Kvasnes Allan Åkerman 5 248511 14,5a 351 21.04.2017
2020 Calle Cheven Elisabeth Jensen Knut Ekeberg 6 219000 12,8a 180 21.04.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 0
Prøveløp Alle. 2000 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 1
Monté Prøveløp Alle. 2000 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 He's So Vain (US) Gro Helen Thonander Tor Olav Waaler 51 160000 15,6a 920 11.11.2014




Sist oppdatert: 25.04.2017 - 09:00