Magnor Travbane

Innmeldingsliste - Magnor Travbane - 01.05.2016

Proposisjon: 1  TIDSLØP  Antall godkjente: 16
Kaldblods TIDSLØP - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere. 2000 m. Tillegg 20 m. for tid 1.38,0 og bedre, 40 m. for tid 1.36,0 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Kvikk Blessa Stein Isak Borstad Geir Vegard Gundersen Stein Isak Borstad 1 2000 40,5v 20 09.09.2014
2000 Hesten Kristian Bjørnerød Eirik Høitomt Kristian Bjørnerød 2 0 38,3v 0 17.04.2016
2000 Faste Jerva Tor Wollebæk Vidar Hop Geir Kihle 3 0 0 01.04.2016
2000 Grytting Knerten Bjørn Steinseth Kai Johansen Leif Skogen 4 2000 38,4v 20 22.04.2016
2000 Guldfaksa Odd Arne Sagholen Geir Vegard Gundersen Odd Arne Sagholen 5 2000 38,4v 20 24.03.2016
2000 Komnes Ida Stian Eilefsen Ole Johan Østre Stian Eilefsen 6 0 0 07.04.2016
2020 Vestringen Jr. Geir Vegard Gundersen Ole Johan Østre Ole Johny Olsen 2 8000 36,4v 20 22.04.2016
2020 Spang Edel Andre H. Stensen Eirik Høitomt Steinar Monsen 3 6000 36,1v 160 22.04.2016
2020 Finnskog Prada Henrik Kulblik Magnus Teien Gundersen Henrik Kulblik 4 5450 36,7v 94 30.11.2015
2020 Holtås Edel Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Alf Stordal 5 1200 37,6v 12 17.04.2016
2040 Prinse Lindy Ole Johan Østre Stian Eilefsen Hanne-Marie Ruud 1 13200 34,5v 165 16.02.2016
2040 Grindstad Elden Pål Gøran Roland Eirik Høitomt Pål Gøran Roland 2 15000 34,0v 45 28.03.2016
2040 Valle Viking Per Anders Thuresson Marte Lybæk Jensen 3 39303 36,0v 115 24.03.2016
2040 Wiking Blesa Hans Chr. Holm Gunnar Austevoll Roy Steinar Larsen 4 12000 35,3v 20 05.04.2016
2040 Jærvsøælva (S) Eirik Høitomt Geir Sandersen 5 20000 34,1v 270 05.04.2016



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 13
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2000 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 27.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Bjarnis Bjarne Syversen Ole Johan Østre Bjarne Syversen 1 24000 31,5v 75 19.04.2016
2000 Timodin Ole Johan Østre Eirik Høitomt Christian Mysen 2 21950 31,7v 584 02.01.2016
2000 Nattens Fyrste Kim Mathisen Kristine Kvasnes Jan Ingar Bakkely 5 20000 31,6v 285 10.11.2015
2020 Amorikken Knut Arne Ødegaard Gunnar Austevoll Knut Arne Ødegaard 1 51194 30,5v 160 07.04.2016
2020 Stolt Elina Odd Arne Sagholen Geir Vegard Gundersen Odd Arne Sagholen 2 36946 31,5v 45 25.04.2016
2020 Sundby Storm Andre H. Stensen Gunnar Austevoll Annikken Aagaard 3 45500 29,0v 975 20.04.2016
2020 Romhus Gulle Magnus Teien Gundersen Per A. Skjærseth 4 32500 33,9v 55 06.04.2016
2020 Turbo Martin Kenneth Brenden Odd Brenden Leif Brenden 5 36044 31,6a 0 24.04.2016
2040 Lill Kvikken* (S) Gunnar Kylen Lars-Erik H. Karlsson 1 63520 30,1a 41 24.04.2016
2040 Ailo Tom Erik Solberg Tom Erik Solberg Erik Killingmo 2 72462 30,5v 140 30.03.2016



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 17
Kaldblods For 3-15-årige høyest 205.000 kr. 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 130.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Finnskog Mira Henrik Kulblik Magnus Teien Gundersen Henrik Kulblik 2 123701 27,8v 50 28.03.2016
1600 Spang Lilja Ole Johan Østre Ole Johan Østre Ole Tom Nyborg 3 94000 29,2v 75 17.11.2015
1600 Vestrings Vinni Eirik Høitomt Olav Mikkelborg Ole Johny Olsen 4 129500 27,9a 115 22.04.2016
1600 Petrine Magnus Teien Gundersen Hans Chr. Holm Martine O. Sørvik 5 121000 27,9a 125 23.04.2016
1600 Furderud Svarten Bjørn Humborstad Bård Humborstad Bjørn Humborstad 6 118793 27,8a 607 23.04.2016
1600 Vesle Gudrun Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Thomas Strand 7 111000 28,6a 155 15.03.2016
1600 Frøken Fryd Bjørn Steinseth Øyvind Ruttenborg Bjørn Steinseth 8 119084 28,6a 245 06.04.2016
1600 Hr. Ford Øyvind Ruttenborg Ole Johan Østre Bjørn Steinseth 9 128624 27,0a 420 19.04.2016
1600 Holene Tulla Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Espen Johansen 10 96377 28,7a 170 19.04.2016
1600 Våler Troll Dag-Sveinung Dalen Kristine Kvasnes Per Kristian Grindevoll 62 75000 30,3a 0 06.01.2016
1620 Troll Jærven Kim Mathisen Kristine Kvasnes Jan Ingar Bakkely 1 198256 28,1a 460 08.04.2016
1620 Trø Kato Knut Arne Ødegaard Eirik Høitomt Knut Arne Ødegaard 2 172147 27,1a 490 20.04.2016
1620 Løvland Spøken Kristian Bjørnerød Eirik Høitomt Kristian Bjørnerød 3 185000 26,2a 270 20.04.2016
1620 Alm Kasper Marcus Hultman Marcus Hultman 4 153210 27,7v 145 24.04.2016
1620 Missingmyr Stjernen Bjørn Strømnes Kristian Bjørnerød Runa Haugen Strømnes 5 168500 25,7a 725 23.04.2016
1620 Findal Odin Per Arvesen Odd Arne Sagholen Per Arvesen 6 178595 25,2a 0 03.04.2016



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 15
Kaldblods For alle 3-15-årige. 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 700.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Dag Støvar Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Børge Wold 1 258000 27,1a 1620 22.04.2016
1600 Horgen Svarten Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Haakon Ydersbond 2 349198 25,2a 135 01.04.2016
1600 Sørengjo Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Eirik Høitomt 3 277314 25,5a 460 28.04.2016
1600 Nito Nicklas Bjørn Steinseth Kai Johansen Leif Skogen 4 299000 26,1a 305 08.04.2016
1600 Finnskog Oda Henrik Kulblik Magnus Teien Gundersen Henrik Kulblik 5 348502 25,5v 156 08.04.2016
1600 Stolt Odin Gunnar Austevoll Cato Antonsen Odd Arne Sagholen 6 329999 26,4a 170 15.04.2016
1600 Lundrapp Ole Johan Østre Ole Johan Østre Knut Erland Lund 7 301750 24,6a 270 15.04.2016
1600 Haugdokka Kim Mathisen Louise V. Trudvang Jan Ingar Bakkely 8 286700 27,1a 45 23.03.2016
1620 Alm Kiwi Tor Wollebæk Ole Johan Østre Tormod Rundhaugen 1 596500 23,8a 925 16.04.2016
1620 Torpa Nicklas Odd Arne Sagholen Geir Vegard Gundersen Odd Arne Sagholen 2 539044 23,3a 1241 16.04.2016
1620 Millionolga Geir Vegard Gundersen Vidar Hop Rune Wilberg 3 591251 25,2a 395 23.04.2016
1620 Ty Tinn Kristian Bjørnerød Eirik Høitomt Kristian Bjørnerød 4 572500 23,3a 495 16.04.2016
1620 Solberg Rasken Andre H. Stensen Per Trygve Engen 5 521241 24,9a 365 23.04.2016
1640 Jærvsø Ole Erik Killingmo Jane Kathrin Johansen Erik Killingmo 1 1119626 23,0a 2500 13.09.2015
1640 Høiby Krissa Per Arvesen Odd Arne Sagholen Per Arvesen 2 1033684 23,2a 505 23.04.2016



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 10
Varmblods For 3-12-årige høyest 16.000 kr. 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 4.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Joe Comet Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 1 0 0 ..
2000 Chips And Gold Henning Nygård Dag-Sveinung Dalen Kjetil Helgestad 2 4000 19,6a 55 08.04.2016
2000 Zetanese Gunnar Austevoll Tom Forkerud 3 0 0 ..
2000 Funny Circle Ole Johan Østre Eirik Høitomt Brit Inger Wahl 4 4000 20,5v 40 05.11.2015
2000 Ark Crazylittlediva Stian Eilefsen Stian Eilefsen Stian Eilefsen 5 0 0 04.04.2016
2020 Mellony Design* (S) Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 1 14569 18,8v 40 08.12.2015
2020 Enjoythetriumph S.C. Eirik Høitomt Geir Vegard Gundersen Ingar Myrvold 2 13000 18,0a 20 21.04.2016
2020 Sunny Cru Arild Eggen Gunnar Austevoll Dag Terje Kisen 3 7000 20,1v 95 04.11.2015
2020 Quassia Redcreek Ottar Roger Bredvold Hans Chr. Holm Ottar Roger Bredvold 4 13500 19,2v 105 14.04.2016
2020 Giant Dream's Knut Arne Ødegaard Svein A. Johannessen 5 12000 19,4v 135 09.02.2016



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 12
Varmblods For 3-12-årige høyest 90.000 kr. 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Lindy Cru Hans Chr. Holm Hans Chr. Holm Vidar Ødegaard 1 33869 17,5a 185 21.04.2016
2000 Marquis de Boti Bjørn Steinseth Bjørn Humborstad Bjørn Humborstad 2 35000 17,5v 215 19.04.2016
2000 Cochise Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 3 36000 16,5a 155 19.04.2016
2000 Olympic Ouzo Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Knut Arne Ødegaard 4 35500 17,8a 645 24.03.2016
2000 Millmasai Geir Vegard Gundersen Per Johansen 5 40000 16,1a 565 13.04.2016
2000 Rodney H. Eirik Høitomt Tor Opheim 6 26000 18,9v 540 21.04.2016
2020 Appell's Cinderella Ole Johan Østre Herman R. Tvedt Jan Arve Hansen 1 49500 16,1a 135 07.04.2016
2020 Tempo Lund (DK) Kim Mathisen Magnus Teien Gundersen Kim Mathisen 2 82632 16,5a 170 22.04.2016
2020 Beaks Tamara Tom Erik Solberg Gunnar Austevoll Knut Arne Ødegaard 4 83157 15,3a 260 24.04.2016
2020 C.C. Gyrus Kenneth Brenden Odd Brenden Leif Ingvar Brenden 5 51000 17,3a 120 24.04.2016



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 12
Varmblods For alle 3-12-årige. 2000 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Bicc's Dignity* (S) Magnus Teien Gundersen Per Albertsson 1 386614 13,2a 65 24.04.2016
2000 Jetcane Harvester* (S) Geir Vegard Gundersen Gin Svensson-Disanto 2 237375 12,7a 343 19.04.2016
2000 Tiptoe* (S) Sophia Jacobsen Sophia Jacobsen 4 389393 13,0a 1040 19.04.2016
2000 Quentin Frontline* (S) Gunnar Austevoll Allan Åkerman 6 263062 15,3a 812 15.04.2016
2000 Bourbon Street Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Kjetil Helgestad 8 385023 13,9a 155 08.04.2016
2000 Republique Tom Erik Solberg Jane Kathrin Johansen Erik Killingmo 9 385349 12,1a 340 20.04.2016
2020 Pippi* (S) Marcus Hultman Marcus Hultman 1 844773 10,9a 467 21.04.2016
2020 Chica N.L. (NL) Erik Killingmo Jane Kathrin Johansen Erik Killingmo 2 686911 12,3a 185 20.04.2016
2020 Beak's News Ole Johan Østre Eirik Høitomt Brit Inger Wahl 3 1112404 12,3a 100 27.04.2016



Proposisjon: 8  MONTÉLØP   Antall godkjente: 8
Varmblods MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 325.000 kr. 2000 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr., 40 m. ved 155.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2020 Sandsjöns Igor (S) Kristine Kvasnes Louise V. Trudvang Stian Eilefsen 1 119468 14,7a 617 23.04.2016
2020 Willgo (S) Henriette Bye Liv Pedersen Henriette Bye 2 148470 12,7a 1005 24.04.2016
2020 Wish a Sensation* (S) Maria E Persson Roger Persson 3 91524 14,9a 640 14.04.2016
2020 Bluesi Star Johanne Ulrica Øveraasen Kristine Kvasnes Bjørn Steinseth 4 151000 14,8a 370 24.04.2016
2040 Lovely Story Silje Hogner Liv Pedersen Bjørn Wiker 1 219157 14,8a 125 07.04.2016
2040 Super Igor* (S) Sophia Jacobsen Bernt Johansson 2 259024 14,5a 0 26.07.2015



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 2
Prøveløp Alle. 2000 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2000 Nito Faxa Svein Olav Ruud Geir Vegard Gundersen Monica Aurbekkholen 1 0 0 ..
2000 Bauers Annabella Bjørn Steinseth Øyvind Ruttenborg Bjørn Steinseth 2 13500 35,7v 90 25.04.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 0
Monté Prøveløp Alle. 2000 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 0
Mønstringsløp 2-årige. 2000 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 28.04.2016 - 23:48