Leangen Travbane

Innmeldingsliste - Leangen Travbane - 01.07.2019

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 7
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 36.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 8.001 kr., 40 m. ved 19.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2160 Midtvinter Prinsen Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 1 13000 35,7v 210 10.06.2019
2160 Solhaug Tyrion Veronika Bugge Stine Rustli Solhaug 2 18000 33,5v 325 21.06.2019
2160 Dag Minn Karl Ove Nordtømme Per Einar Sørmo Trond Løfaldli 3 18000 35,0v 480 10.06.2019
2180 Fossenlilja Morten Valstad Marit Valstad Sverre Esten Fossen 1 35260 33,0v 170 03.06.2019
2180 Max Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 2 32000 35,0a 50 13.05.2019
2180 Varg Ulf Marit Valstad Atle Solhus Margrete Grav 3 27000 34,8v 525 06.05.2019
2180 Norjerven Atle Solhus Per Einar Sørmo Eva Bjørklund 4 25000 35,3v 555 10.06.2019



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 11
Kaldblods For 3-15-årige høyest 700.000 kr. 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 255.001 kr., 40 m. ved 455.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Spang Trym Bjørn Garberg Atle Solhus Bjørn Garberg 1 250440 27,3a 505 10.06.2019
1640 Sæter Fia Andre H. Stensen Arne Petter Fossen Arne Petter Fossen 2 203759 26,0a 275 10.06.2019
1660 Rebekka Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 1 319179 26,1a 286 22.06.2019
1660 Theodor Inge Melby Dag-Sveinung Dalen John Einar Theodorsen 2 360870 25,8a 555 22.06.2019
1660 Sophus K.G. Edvard Kristiansen Lars Anvar Kolle Sigrid Lamvik 3 426500 23,9a 90 22.06.2019
1660 Alm Faks Hannibal Bjørn Garberg Roar Walsøe Bjørn Garberg 4 348000 26,6a 50 22.06.2019
1660 Lukas Rauen Andre H. Stensen Amanda Robertsen Frode Isdahl 5 426844 24,0a 1346 22.06.2019
1680 Helle Spik Jomar Blekkan Erlend Gutteberg 1 621224 24,3v 539 21.06.2019
1680 Bottem Viktor Per Einar Sørmo Arve Sjoner Martin Kjøren 2 559570 24,4a 240 22.06.2019
1680 Raymon Atle Solhus Andre H. Stensen Carsten Høeg 3 555581 24,5a 645 22.06.2019
1680 Krokstad Juvita Veronika Bugge Thomas Mjøen Anna Landrø 4 541920 24,8v 460 21.06.2019



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 6
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.000.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Bottem Viktor Per Einar Sørmo Arve Sjoner Martin Kjøren 1 559570 24,4a 240 22.06.2019
2140 Tao Elda Ragnhild Bjørnbeth Andre H. Stensen Mariann Therese Glemmestad 2 988302 25,2a 300 20.05.2019
2140 Søyset Kaiser Inge Melby Per Einar Sørmo Lene Søyseth 3 556274 25,0a 355 22.06.2019
2140 Helle Spik Jomar Blekkan Erlend Gutteberg 4 621224 24,3v 539 21.06.2019
2140 Jardar Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 5 948490 23,9v 366 22.06.2019
2140 Snonsøy Elda Atle Eggan Per Einar Sørmo Nils Kjerstad 6 919862 23,7v 264 03.06.2019



Proposisjon: 4  BREDDEPREMIERINGSLØP  Antall godkjente: 15
Varmblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-12-årige høyest 18.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 3.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Z.M.'s Henrita Dag-Sveinung Dalen Amanda Robertsen Ann-Christin Davanger 1 0 24,2v 0 10.06.2019
2140 R.M.G. Lady In Red Jomar Blekkan Veronika Bugge Tor Arne Eggen 2 0 18,2a 0 27.05.2019
2140 Mim's Little Magic John Einar Theodorsen Silje Dragsten Theodorsen John Einar Theodorsen 3 3000 20,4v 95 17.04.2017
2140 Hera B.R. Inge Melby Roar Walsøe Kåre Jørgensen 4 0 0 ..
2140 Federico Tor Arne Eggen Andre H. Stensen Tor Arne Eggen 5 0 20,2v 0 20.05.2019
2140 Dark Moni (DK) Atle Eggan Per Einar Sørmo Iris Ramdahl 6 3000 21,6v 45 10.06.2019
2140 Anders U.S. Thomas Mjøen Andre H. Stensen Vegard Lundstrøm Wolden 7 0 0 ..
2160 Juliano Cat Dag-Sveinung Dalen Andre H. Stensen Anne Kvikne-Moe 1 17405 18,0v 254 01.05.2019
2160 Gloria B.R. Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Roar Høiby 2 11000 17,4a 225 10.06.2019
2160 Veams Last Athos (S) Noralf P. Brækken Erik Brækken Noralf P. Brækken 3 15000 18,4a 125 10.06.2019
2160 S.K.'s Monoceros Inge Melby Thomas Mjøen Nina Therese S. Solvang 4 9738 19,1v 122 22.06.2019
2160 Last Advice Genius Andre H. Stensen Tor Arne Eggen Tor Arne Eggen 5 8000 17,6a 75 10.06.2019
2160 Extol's Hope Amanda Robertsen Kai Helge Robertsen Kai Helge Robertsen 6 6350 20,6a 143 10.06.2019
2160 Trytocatchme Edvard Kristiansen Dag-Sveinung Dalen Lisa Ranita Johansen 7 4000 18,4a 105 10.06.2019
2160 Baltic On Line Dag-Sveinung Dalen Inge Melby Knut Brevik 8 4000 17,4a 105 10.06.2019



Proposisjon: 5  DELINGSLØP  Antall godkjente: 22
Varmblods DELINGSLØP BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-12-årige 18.001 - 200.000 kr. 1640 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Hestene deles inn i løp etter grunnlag etter starterklæring. Det tas sikte på to (2) løp. I løpet med lavest grunnlag starter hestene i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. I løpet med høyest grunnlag benyttes mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Creek's Superline Veronika Bugge Amanda Robertsen Odd Nyeng 51 199474 15,2a 784 08.06.2019
1640 Runaway Train* (S) Atle Eggan Dag-Sveinung Dalen Helena Jakobsson-Persson 52 189907 14,8a 79 21.06.2019
1640 Nika Dag-Sveinung Dalen Arve Sjoner Nadja Jensen 53 185262 14,0a 590 13.04.2019
1640 Vacation Queen Roger Rundhaug Inge Melby Roger Rundhaug 54 181100 14,2a 646 21.06.2019
1640 Fidji Rags Noralf P. Brækken Erik Brækken Noralf P. Brækken 55 179707 15,5a 560 09.06.2019
1640 Arild Mølgård (DK) Andre H. Stensen Ole Johnsen Sissel Dragsten 56 169801 14,8a 75 21.06.2019
1640 Olli's Texas Amanda Robertsen Monika Fremstad Ulf Erik Thorsen 57 166050 15,4a 90 10.06.2019
1640 Prince Muscle L.L. Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 58 152000 15,3a 295 21.06.2019
1640 Lord Frecel Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 59 143500 15,6a 295 13.04.2019
1640 Seaside Fashion Per Arne Eggan Dag-Sveinung Dalen Per Arne Eggan 60 141091 15,4a 73 21.06.2019
1640 Flying On Line Veronika Bugge Odd Arne Kjøsnes Veronika Bugge 61 127850 15,0a 345 21.06.2019
1640 F.X. Fragola Ragnhild Bjørnbeth Inge Melby Dagfinn Jessen 62 124532 15,4a 1505 27.05.2019
1640 Mr. Shape (S) Ole Johnsen Lars Johnsen Lars Johnsen 63 102008 14,7a 289 21.06.2019
1640 Conseila's De Bello Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 64 98500 15,2a 215 13.05.2019
1640 Noifsandbuts* (S) Oscar Berglund Emilia Leo 65 97603 14,9a 156 07.06.2019
1640 Broadway (S) Edvard Kristiansen Thomas Mjøen Vibeke Elin Mørtsell 66 92565 15,7a 95 10.06.2019
1640 Panama Rags Erik Brækken Noralf P. Brækken Noralf P. Brækken 67 66000 15,8a 160 19.06.2019
1640 Acers Fantasy Dag-Sveinung Dalen Veronika Bugge Bent Pettersen 68 64000 16,7a 445 21.06.2019
1640 Jacko Line Inge Melby Bjørn Garberg Inge Melby 69 61359 17,2a 970 10.06.2019
1640 Likeadiamond S.A. Andre H. Stensen Dag-Sveinung Dalen Inge Melby 70 56000 17,3a 75 21.06.2019
1640 Justasecond Per Arne Eggan Thomas Mjøen John Einar Theodorsen 71 54800 17,3v 133 21.06.2019
1640 Why Always Jacos Bjørn Garberg Monika Fremstad Bjørn Garberg 72 42500 17,3a 140 21.06.2019



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 9
Varmblods For 3-12-årige høyest 380.000 kr. 1640 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Chef Superb Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 51 288207 14,2a 740 21.06.2019
1640 Federal Crown Ragnhild Bjørnbeth Veronika Bugge Ivar Haugen 52 355491 12,3a 620 21.06.2019
1640 Balder Halbak Andre H. Stensen Jomar Blekkan Tor Arne Eggen 53 280426 13,4a 423 21.06.2019
1640 Oro Boy Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 54 237500 15,0a 360 27.05.2019
1640 Seaborn Photo Ragnhild Bjørnbeth Andre H. Stensen Anne Dahlshaug 55 232000 13,6a 360 19.06.2019
1640 Hambler's Amigo Bjørn Garberg Atle Solhus Hans A. Olsson 56 333500 13,2a 295 21.06.2019
1640 Dream Sahbra P. Inge Melby Arve Sjoner Dagfinn Jessen 57 313179 13,8a 166 21.06.2019
1640 Welldone Wilma Torkil Steinshaug Dag-Sveinung Dalen Torkil Steinshaug 58 257848 12,3a 155 24.06.2019
1640 N.Y. Doubleoseven Edvard Kristiansen Dag-Sveinung Dalen Lisa Ranita Johansen 59 236647 14,2a 65 10.06.2019



Proposisjon: 7  MONTÉLØP - POENG SPESIAL  Antall godkjente: 8
Varmblods POENG SPESIAL - MONTÉLØP For alle 4-12-årige. 1640 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 450.001 kr. 20 m. ved mer enn 200 poeng. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Gabor B.R. Victoria Amundsen Guro Mogset Veronika Bugge 1 111824 15,6a 124 21.06.2019
1660 Arild Mølgård (DK) Nina Stene Eirin Bolme Sissel Dragsten 1 169801 14,8a 75 21.06.2019
1660 Extol's Pride Victoria Amundsen Veronika Bugge 2 107100 16,2a 306 21.06.2019
1660 Acers Poppey Victoria Amundsen Guro Berg Bent Pettersen 3 251751 12,9a 50 21.06.2019
1660 Dream Sahbra P. Ailin Berg-Almaas Guro Mogset Dagfinn Jessen 4 313179 13,8a 166 21.06.2019
1680 Juliana Brazz Lisa Ranita Johansen Lisa Ranita Johansen 1 316500 13,9a 570 10.06.2019
1700 My Dream Come True Amanda Robertsen Veronika Bugge 1 695087 12,4a 354 22.06.2019
1700 Todays Shotgun (S) Helene Kolle Guro Berg Marianne Landsem 2 658637 14,0a 512 22.06.2019



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 6
Prøveløp Alle. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Solan Borken Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 51 0 0 ..
2140 Sørli Jerva Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner Stein Mathisen 52 0 0 ..
2140 Terne Pil Odd Arne Kjøsnes Arild Stubbmo Odd Arne Kjøsnes 53 0 0 ..
2140 Viktor G. Bjørn Garberg Monika Fremstad Bjørn Garberg 54 0 0 ..
2140 Eidshaugsvarten Julie Årbogen Olav Sivertsen 55 240743 26,3a 242 10.06.2019
2140 Judison Arve Sjoner Andre H. Stensen Nadja Jensen 56 53698 33,5a 109 31.03.2019



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 1
Monté Prøveløp Alle. 2140 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Seter Birk Dawid Lisowski Anne Kvikne-Moe 51 366045 27,1a 225 04.02.2019



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 22
Mønstringsløp 2-årige. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Storm Guten Dag-Sveinung Dalen Jomar Blekkan Ola Stormyr 51 0 0 ..
2140 Kapfryd Frank Westberg Leif Inge Melby 52 0 0 ..
2140 Storm Odin Jomar Blekkan Dag-Sveinung Dalen Ola Stormyr 53 0 0 ..
2140 Ann's Prince T. Bjørn Garberg Atle Solhus Terje Rostad 54 0 0 ..
2140 Brioso Frank Westberg Atle Solhus Lars Storås 55 0 0 ..
2140 Cafu Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 56 0 0 ..
2140 Dag Schumi Inge Melby Bjørn Garberg Inge Melby 57 0 0 ..
2140 S.K.'s Andova Pride Thomas Mjøen Inge Melby Inge Melby 58 0 0 ..
2140 Beamon Atle Solhus Inge Melby Ola Martin Foss 59 0 0 ..
2140 Josanne Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 60 0 0 ..
2140 Admir Thomas Mjøen Arve Sjoner Thomas Mjøen 61 0 0 ..
2140 Snonsøy Juva Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 62 0 0 ..
2140 Surpriseme Monika Fremstad Dina Iselin Mørreaunet Monika Fremstad 63 0 0 ..
2140 Hauk Viktor Jomar Blekkan Thomas Mjøen Vegard Lundstrøm Wolden 64 0 0 ..
2140 Lannem Håkon Karen Kvåle Eriksen Dag-Sveinung Dalen Mathias Skrugstad 65 0 0 ..
2140 Tangen Åsar Jomar Blekkan Thomas Mjøen Vegard Lundstrøm Wolden 66 0 0 ..
2140 Umoko's Dream G.M. Veronika Bugge Veronika Bugge 67 0 0 ..
2140 S.K.'s Gentlemanjack Inge Melby Bjørn Garberg Inge Melby 68 0 0 ..
2140 Hush Jomar Blekkan Edvard Kristiansen Torgrim Lamvik 69 0 0 ..
2140 U.S.A. Face Noralf P. Brækken Erik Brækken Noralf P. Brækken 70 0 0 ..
2140 Ellinor Dag-Sveinung Dalen Andre H. Stensen Petter Baalsrud 71 0 0 ..
2140 Sue Edvard Kristiansen Jomar Blekkan Torarin Lamvik 72 0 0 ..




Sist oppdatert: 25.06.2019 - 09:46