Leangen Travbane

Innmeldingsliste - Leangen Travbane - 02.07.2018

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 13
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 12.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 3.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Max Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 1 0 0 11.06.2018
2140 Jatsy Andre H. Stensen Arve Sjoner Nadja Jensen 2 0 0 ..
2140 Fossenlilja Morten Valstad Marit Valstad Sverre Esten Fossen 3 2000 36,0v 35 11.06.2018
2140 Nume Prins Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 4 0 0 ..
2160 Gjølmes Mai Schuva Bjørn Garberg Atle Solhus Erik Morten Garberg 1 4000 39,2v 40 11.06.2018
2160 Holene Stjernen Anita Valstad Hagmann Atle Solhus Geir Rygvik 2 3500 35,8v 50 04.06.2018
2160 Snonsøy Balder Ragnhild Bjørnbeth Atle Eggan Nils Kjerstad 3 5000 34,9v 90 11.06.2018
2160 Ulvengutten Atle Solhus Atle Solhus 4 12000 34,7v 320 11.06.2018
2160 Jåra Blessen Inge Melby Atle Solhus Ola I. Storseth 5 7000 34,7v 160 11.06.2018
2160 Prins Amadeus Thomas Mjøen Øystein Mælen 6 8000 36,1v 120 28.05.2018
2160 Valle Embla Ole Johnsen Arne Nilsen Bård Arne Løvås 7 7000 41,5v 85 01.04.2018
2160 Tyholt Odin Inge Melby Bjørn Garberg Inge Melby 8 6000 38,0v 85 16.04.2018
2160 Liheim Faks Ole Johnsen Guri Grimsgård Guri Grimsgård 9 4000 42,3v 40 11.06.2018



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 15
Kaldblods For 3-15-årige høyest 49.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 27.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Rapptausa Andre H. Stensen Thomas Mjøen Vegard Lundstrøm Wolden 1 19000 35,7v 390 22.01.2018
2140 Martemi Roar Walsøe Veronika Bugge Roar Walsøe 2 25909 35,6v 259 11.06.2018
2140 Skeie Knerten Odd Arne Kjøsnes Frode Husbyn Odd Arne Kjøsnes 3 25500 32,1v 685 11.06.2018
2140 Stjernevinna Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 4 25982 34,5v 198 11.06.2018
2140 Årøli Ask Bjørn Garberg Thomas Mjøen Ann-Christin Davanger 5 21500 34,9v 320 11.06.2018
2140 Minfaks Arne Nilsen Arne Nilsen 6 22554 33,1v 539 23.06.2018
2160 Potetgull Inge Melby Veronika Bugge Linn Therese Sinnes 1 30500 31,8v 355 22.06.2018
2160 Markromm Laila Lena Valstad Morten Valstad Lena Valstad 2 46230 32,7a 300 01.03.2018
2160 Lykkje Tora Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 3 44764 29,4v 400 20.06.2018
2160 Slettvoll Vilja Atle Solhus Odd Arne Kjøsnes Ola Skjølsvoll 4 39500 33,0v 240 22.06.2018
2160 Bror Odd Monika Fremstad Bjørn Garberg Monika Fremstad 5 28000 33,0v 145 11.06.2018
2160 Santiana Ole Johnsen Inge Melby Lars Johnsen 6 36879 31,4v 119 22.06.2018
2160 Mirajerva Jomar Blekkan Anita Valstad Hagmann Merethe Råbakk 7 28000 35,0v 675 11.06.2018
2160 Hage Elna Jarle Morten Sørmo Per Einar Sørmo Jarle Morten Sørmo 8 42000 33,8v 605 28.05.2018
2160 Bovis Mira Ragnhild Bjørnbeth Arne Nilsen Trine Furunes 9 30500 35,1v 100 11.05.2018



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 11
Kaldblods For 3-15-årige høyest 185.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 110.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Liheim Prins Erik Brækken Guri Grimsgård Olav Korssjøen 1 82194 29,9a 90 11.06.2018
2140 Idjerven Inge Melby Andre H. Stensen Trude Kleveland 2 91106 28,6a 250 23.06.2018
2160 Holst Pil Veronika Bugge Atle Solhus Norun Totland Enoksen 1 159369 28,5a 200 02.06.2018
2160 Alsaker Viking Roar Walsøe Veronika Bugge Ola Rokseth 2 146000 27,6a 285 23.06.2018
2160 Lauvås Emma Atle Eggan Andre H. Stensen Anne Eriksen Kvåle 3 153428 29,3a 747 15.06.2018
2160 Skjetnemario Thomas Mjøen Anne Dahlshaug 4 175326 28,4v 745 20.06.2018
2160 Il Oda Inge Melby Ragnhild Bjørnbeth Bjarne Storseth 5 172050 28,4a 398 11.06.2018
2160 Hovsten Express Arvid M. Hovsten Arvid M. Hovsten 6 156000 27,4v 165 22.06.2018
2160 Nordpåsokken Ole Johnsen Arne Nilsen Odd Kjøsnes 7 144644 27,1a 1111 28.05.2018
2160 Gjerv Prinsessa Morten Valstad Morten Valstad 8 152501 26,0a 210 04.06.2018
2160 Voll Prins Per Einar Sørmo Eirin Sørmo Linn Marit Hårstad 9 119500 28,8a 180 04.06.2018



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 6
Kaldblods For alle 3-15-årige. 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 550.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Raymon Atle Solhus Andre H. Stensen Carsten Høeg 52 469000 24,5a 1060 26.02.2018
1640 Røyns Kasper Monika Fremstad Ragnar Fremstad Monika Fremstad 54 524992 24,1v 479 11.06.2018
1640 B.B. Petter N. Jomar Blekkan Lars Johnsen Lars Johnsen 55 497944 24,1a 362 15.06.2018
1660 Storm Odd Bjørn Garberg Atle Solhus Ola Martin Foss 51 1523858 21,3a 1747 23.06.2018
1660 Jardar Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 53 818811 23,9v 511 23.06.2018
1660 Gikling Lomeo Andre H. Stensen Karl Ove Nordtømme Leif Egil Gikling 56 811689 23,8v 210 04.06.2018



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 15
Varmblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-12-årige høyest 12.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 K.L.M. Stormborn Inge Melby Andre H. Stensen Hilde Solbakken 1 0 0 ..
2140 Gregor B.R. Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 2 0 0 ..
2140 Witchy Woman Andre H. Stensen Thomas Mjøen Ole Standahl 3 5500 19,2a 70 11.06.2018
2140 Aqua Winner Roar Walsøe Veronika Bugge Ola Rokseth 4 2000 21,6v 20 02.11.2017
2140 Easy On The Eye Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 5 10000 19,2a 125 21.05.2018
2140 My Name Is Prince Bjørn Garberg Inge Melby Terje Rostad 6 0 0 ..
2140 Neymar Andre H. Stensen Arve Sjoner Jan Havdal 7 0 0 ..
2140 Creek's Superline Veronika Bugge Ragnhild Bjørnbeth Odd Nyeng 8 0 0 ..
2140 Likeadiamond S.A. Inge Melby Bjørn Garberg Inge Melby 9 2000 19,0a 35 07.05.2018
2140 Tom Ki Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 10 0 0 15.06.2018
2140 K.L.M. Goldeneye Andre H. Stensen Inge Melby Hilde Solbakken 11 0 23,8a 0 14.08.2017
2140 Locamotion Veronika Bugge Inge Melby Ole Standahl 12 0 0 11.06.2018
2140 Montecristo Royal Magne Olsen Thomas Mjøen Anne Moen 51 11000 18,1a 215 28.05.2018
2140 Why Always Jacos Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 52 12000 17,4a 75 04.06.2018
2140 Don't Buzz With Me Morten Valstad Odd Arne Kjøsnes Kristin Vikan Sundt 53 11491 17,6a 59 22.06.2018



Proposisjon: 6  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 10
Varmblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 12.001 - 62.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 M.S. Star Trotter Magne Olsen Ragnhild Bjørnbeth Magne Olsen 51 15500 18,8v 260 23.06.2018
2140 Prince Muscle L.L. Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 52 61000 15,5a 925 23.06.2018
2140 Racing Commissioner Odd Arne Kjøsnes Svein Ola Kurås 53 58175 16,2a 181 23.06.2018
2140 Racing Sun Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 54 53000 16,1a 1030 20.06.2018
2140 Likeawalkinthepark Veronika Bugge Veronika Bugge 55 51000 17,1a 765 04.06.2018
2140 Miss Tanic Torkil Steinshaug Bjørn Garberg Torkil Steinshaug 56 45000 17,3a 660 11.06.2018
2140 Orions Magda Arne Nilsen Kåre Riseth 57 23956 19,0a 154 23.06.2018
2140 Revenue Endurance Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 58 23760 18,7v 132 23.06.2018
2140 K.L.M. Jumbo Jet Andre H. Stensen Hilde Solbakken 59 23491 16,6a 374 23.06.2018
2140 My Jumping Line Andre H. Stensen Inge Melby Jan Oskar Kristoffersen 60 16000 18,1v 75 03.10.2016



Proposisjon: 7  DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 30
Varmblods DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige høyest 165.000 kr. 1640 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Løpet deles inn etter grunnlag etter starterklæring. Det tas sikte på 2 løp. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Daddy's Angel (S) Bjørn Garberg Torkil Steinshaug Torkil Steinshaug 51 107000 15,8a 930 22.06.2018
1640 Efes Trotter Magne Olsen Ragnhild Bjørnbeth Magne Olsen 52 73000 17,0a 615 23.06.2018
1640 Call Me Superb Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 53 123000 15,1a 585 25.06.2018
1640 Vivienne Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 54 93000 15,7a 580 22.06.2018
1640 Bruno Marsh Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Olav Aune 55 153647 15,1a 570 28.05.2018
1640 Five Stars Genius Torkil Steinshaug Edvin Monseth 56 148500 15,1a 545 22.06.2018
1640 Eros Barsk Thomas Mjøen Andre H. Stensen Hans Leknes 57 125000 14,3a 510 23.06.2018
1640 Nika Andre H. Stensen Arve Sjoner Nadja Jensen 58 103000 15,1a 500 12.05.2018
1640 Seaborn Photo Andre H. Stensen Atle Solhus Gaute Inge Helseth 59 146000 13,6a 440 22.06.2018
1640 She's In Love Noralf P. Brækken Erik Brækken Noralf P. Brækken 60 85000 16,1a 405 04.06.2018
1640 L.V. Mr. Bite It Veronika Bugge Veronika Bugge 61 125435 15,4a 355 22.06.2018
1640 Disco Queen Atle Eggan Atle Eggan 62 165000 14,4a 335 04.06.2018
1640 Boston Vincent (DK) Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 63 149111 14,4a 335 22.06.2018
1640 Noss Kikki Odd Arne Kjøsnes Karl Ove Nordtømme Lena Mari Bruheim 64 136000 15,5a 335 04.06.2018
1640 Albarella Rags Noralf P. Brækken Erik Brækken Noralf P. Brækken 65 129144 14,8a 321 28.05.2018
1640 Fresh Fiona M.E. Noralf P. Brækken Erik Brækken Noralf P. Brækken 66 102500 16,1a 255 04.06.2018
1640 Ugarina Jet (IT) Odd Arne Kjøsnes Karl Ove Nordtømme Lena Mari Bruheim 67 104157 15,2a 215 16.04.2018
1640 Naraja J.* (S) Michael Von Krusenstierna Michael Von Krusenstierna 68 113986 15,7a 199 24.05.2018
1640 Texas Rancher Arve Sjoner Andre H. Stensen Hanne Aasmundstad 69 114500 15,3a 180 11.06.2018
1640 Crazy Jorma I.V. Amanda Robertsen Hilde Pettersen Vik Rakel Krabseth 70 97000 15,4a 180 22.06.2018
1640 Orions Magda Arne Nilsen Kåre Riseth 71 23956 19,0a 154 23.06.2018
1640 Kick'n Mac Lad Atle Solhus Anita Valstad Hagmann Dagfinn Jessen 72 70000 16,0a 150 23.06.2018
1640 Shai Soir Dag Sandø Nilsen Morten Valstad Dag Sandø Nilsen 73 111000 15,4a 150 28.05.2018
1640 Danny Delight Per Einar Sørmo Ragnhild Bjørnbeth Irene Løfaldli 74 140500 14,9a 135 22.06.2018
1640 C. Brillianto (DK) Bjørn Garberg Torkil Steinshaug 75 156500 14,2a 135 22.06.2018
1640 Arild Mølgård (DK) Magne Olsen Inge Melby Sissel Dragsten 76 116327 15,4a 130 22.06.2018
1640 Olli's Texas Amanda Robertsen Andre H. Stensen Ulf Erik Thorsen 77 143750 15,4a 112 28.05.2018
1640 Emilsboy Thomas Mjøen Magne Olsen Jannicke N. Fenstad 78 102000 15,4a 50 22.06.2018
1640 C.R.L. Pretty Good Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner Mari Gynnild 79 137500 15,1a 0 28.05.2018
1640 Unbeatable Veronika Bugge Andre H. Stensen Jan Reidar Martinussen 80 126000 15,3a 0 04.06.2018



Proposisjon: 8  STAYERLØP  Antall godkjente: 8
Varmblods STAYERLØP For alle 3-12-årige. 3140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 300.001 kr., 40 m. ved 600.001 kr., 60 m. ved 1.300.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
3140 Hambler's Amigo Bjørn Garberg Atle Solhus Hans A. Olsson 1 291000 13,2a 150 22.06.2018
3140 Xpress Bar Andre H. Stensen Kristian Lamøy John Meland 2 283109 13,5a 90 22.06.2018
3140 Brasil (DK) Magne Olsen Ragnhild Bjørnbeth Magne Olsen 3 231361 14,2a 300 22.06.2018
3160 Black Butan Thomas Mjøen John Einar Theodorsen John Einar Theodorsen 1 513699 13,5a 272 23.06.2018
3160 My Dream Come True Veronika Bugge Veronika Bugge 2 577111 12,4a 955 21.05.2018
3180 Jaccaroo (S) Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 1 857549 12,4a 1100 11.06.2018
3180 Danseur Rapide (US) Arne Nilsen Arve Sjoner Gunnar Granaas 2 719720 13,6a 112 11.06.2018
3180 The Last Ticket Atle Solhus Inge Melby Bjørn Nyhus 3 1028042 12,6v 1040 22.06.2018



Proposisjon: 9  MONTÉLØP  Antall godkjente: 10
Varmblods MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 450.000 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2140 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 120.001 kr., 40 m. ved 260.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Kick'n Mac Lad Anita Valstad Hagmann Eirin Sørmo Dagfinn Jessen 1 70000 16,0a 150 23.06.2018
2140 Ciao Bella Vici Ingrid Sellie Trude Kleveland Tommy Wiborg 2 56500 17,5a 90 23.06.2018
2160 Red Hot Fire I.V. Victoria Amundsen Tina Nypen Ida Vinterdal 1 172991 14,1a 515 23.06.2018
2160 Borga Go On (S) Inga Lamvik Guro Berg Veronica Fjellstad 2 169248 15,7a 115 22.06.2018
2160 Danny Delight Stine Berget Nordvik Lisa Ranita Johansen Irene Løfaldli 3 140500 14,9a 135 22.06.2018
2160 Mr. Unicum Anita Valstad Hagmann Kristin Valstad 4 175500 15,1a 240 22.06.2018
2160 Creek's Dina Amanda Robertsen Inga Lamvik Odd Nyeng 5 144500 15,4a 590 11.06.2018
2180 Xpress Bar Inga Lamvik Trude Kleveland John Meland 1 283109 13,5a 90 22.06.2018
2180 Limited Edition S.E. (S) Trude Kleveland Liv Pedersen Trude Kleveland 2 324843 13,3a 69 23.06.2018
2180 Tania N.L. (IT) Guro Berg Marit Valstad Karl Ove Nordtømme 3 347915 13,0a 384 23.06.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 14
Prøveløp Alle. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Onoff Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 51 0 0 ..
2140 Titana Jacase Arne Nilsen Harald Bragstad Harald Bragstad 52 0 0 ..
2140 Vesle Orla Thomas Mjøen Ola Husby 53 0 0 ..
2140 Jani Lill Inge Melby Bjørn Garberg Inge Melby 54 0 0 ..
2140 Il Gnisten Ragnhild Bjørnbeth Bjørn Garberg Erik Samdal 55 0 0 ..
2140 Greis Viktor Andre H. Stensen Marius Krokan 56 0 0 ..
2140 L'ondon Tor Arne Eggen Andre H. Stensen Tor Arne Eggen 57 0 0 ..
2140 Høiby Kabben Andre H. Stensen Arve Sjoner Anne Kristine Aalberg 58 47500 30,1v 525 24.08.2015
2140 Joe's Banker Hilde Rogstad Jomar Blekkan Jostein Rogstad 59 89000 14,5a 415 23.10.2016
2140 Nordlirappen Atle Solhus Atle Solhus 60 1138983 23,0a 170 29.05.2016
2140 Frøken Eowyn S.R. Anita Valstad Hagmann Thomas Mjøen Marthe Røsæg 61 29000 34,1a 125 11.06.2018
2140 Bo Jular Veronika Bugge Atle Solhus Lars Oksvold 62 376502 26,5a 30 04.06.2018
2140 Ulsrud Tim Arne Nilsen Hilde Pettersen Vik Ingeborg Hopstad 63 4000 37,0v 20 15.07.2012
2140 Buaas Terna Karl Ove Nordtømme Ingeborg Utness 64 119500 27,6a 0 04.06.2018



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 0
Monté Prøveløp Alle. 2140 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 8
Mønstringsløp 2-årige. 1640 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Calypso Titan Inge Melby Ragnhild Bjørnbeth Anne Dahlshaug 51 0 0 ..
1640 Theo Nibs Raymon Stranden Raymon Stranden 52 0 0 ..
1640 Røyns Petter Ragnar Fremstad Hilde Pettersen Vik Hilde Pettersen Vik 53 0 0 ..
1640 Must Be Genius Magne Olsen Andre H. Stensen Rolf Flytør 54 0 0 ..
1640 Magic Of Joy Bjørn Garberg Ragnhild Bjørnbeth Irene Løfaldli 55 0 0 ..
1640 Møre Lilja Andre H. Stensen Thomas Mjøen Nils Vassli 56 0 0 ..
1640 Bolero Atle Solhus Inge Melby Ola Martin Foss 57 0 0 ..
1640 Zarinas Princess Veronika Bugge Veronika Bugge 58 0 0 ..




Sist oppdatert: 26.06.2018 - 09:46