Leangen Travbane

Innmeldingsliste - Leangen Travbane - 04.06.2018

Proposisjon: 1  LEANGENS 3-ÅRINGSSERIE  Antall godkjente: 5
Kaldblods LEANGENS 3-ÅRINGSSERIE For alle 3-årige. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 15.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Theosilja Atle Solhus Ragnhild Bjørnbeth Reidar Sæther 51 0 0 ..
2140 Rappsjura Veronika Bugge Veronika Bugge 52 0 0 ..
2140 Holene Stjernen Atle Solhus Inge Melby Geir Rygvik 53 0 0 ..
2140 Gikling Leodin Andre H. Stensen Karl Ove Nordtømme Leif Egil Gikling 54 2000 36,6v 20 16.04.2018
2140 Alma Prins Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 55 14000 32,5v 355 28.05.2018



Proposisjon: 2  DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP  Antall godkjente: 15
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP For 3-15-årige minst 255.001 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 405.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Theodor Inge Melby John Einar Theodorsen John Einar Theodorsen 1 313020 26,3v 0 28.05.2018
2140 Pave Jerkila Arne Nilsen Jomar Blekkan John Mogset 2 362873 25,6v 165 25.05.2018
2140 Svalner Ole Johnsen Inge Melby Lars Johnsen 3 260855 26,2a 730 14.05.2018
2140 Hammerstjerna Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 4 292222 26,6a 425 28.05.2018
2140 Solbakken Jerv Andre H. Stensen Ragnhild Bjørnbeth Mariann Therese Glemmestad 5 370500 24,8a 240 12.05.2018
2140 Eldpeppi Hilde Marie Østborg Veronika Bugge Oddvar Østborg 6 316499 26,5a 75 29.04.2018
2140 Alsaker Elfax Thomas Mjøen Andre H. Stensen Ronny Garberg 7 351500 26,3a 465 06.05.2018
2140 Bo Jular Veronika Bugge Andre H. Stensen Lars Oksvold 8 376502 26,5a 30 07.05.2018
2140 Sindor X. Atle Solhus Ragnhild Bjørnbeth Øystein Mælen 9 402222 25,7a 245 28.05.2018
2160 Jardar Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 1 796075 23,9v 301 11.05.2018
2160 Viggjerva Thomas Mjøen Arve Sjoner John Wiggen 2 448510 26,1v 681 28.05.2018
2160 Eikmann Andre H. Stensen Lars André Stensen Andre H. Stensen 3 561500 23,2a 390 23.05.2018
2160 Gikling Lomeo Andre H. Stensen Karl Ove Nordtømme Leif Egil Gikling 4 807689 23,8v 145 21.05.2018
2160 Røyns Kasper Ragnar Fremstad Monika Fremstad Monika Fremstad 5 524992 24,1v 634 21.05.2018
2160 Bottem Viktor Odd Arne Kjøsnes Harald Kvåle 6 492970 24,4a 135 21.05.2018



Proposisjon: 3  DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP  Antall godkjente: 15
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP For 3-12-årige minst 322.001 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved mer enn 150 poeng. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Marco d'Estino Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 1 387500 13,3a 30 28.05.2018
2140 Freaky Friday Atle Eggan Atle Eggan 2 333143 14,0a 145 14.05.2018
2140 Hidden Secret Edvard Kristiansen Bjørn Garberg Torkil Steinshaug 3 375165 12,0a 95 23.04.2018
2140 Danseur Rapide (US) Arne Nilsen Inge Melby Gunnar Granaas 4 716720 13,6a 67 10.05.2018
2140 Play Online Odd Arne Kjøsnes Frode Husbyn Odd Arne Kjøsnes 5 341911 14,1a 75 29.04.2018
2160 Sangria Knight (S) Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 1 423701 12,7a 404 21.05.2018
2160 L.J.'s Andy Hall Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 2 444532 13,1a 589 24.05.2018
2160 Sea Samedi Ragnhild Bjørnbeth Thomas Mjøen Steinar Bendiksvoll 3 354267 14,6a 1294 11.05.2018
2160 Black Butan Edvard Kristiansen John Einar Theodorsen John Einar Theodorsen 4 508699 13,5a 377 21.05.2018
2160 Jaccaroo (S) Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 5 825549 12,4a 570 21.05.2018
2160 Saturday Mornings (US) Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 6 713278 11,7a 290 21.05.2018
2160 The Last Ticket Atle Solhus Inge Melby Bjørn Nyhus 7 990042 12,6v 535 21.05.2018
2160 Migration (US) Inge Melby Andre H. Stensen Tor Arne Eggen 8 660903 11,7a 380 23.05.2018
2160 Noss Jetta Andre H. Stensen Odd Arne Kjøsnes Arne M. Gausen 9 369500 13,7a 270 21.05.2018
2160 Queasy (S) Reinhardt S. Lund Inge Melby Reinhardt S. Lund 10 1934334 10,5a 538 28.05.2018



Proposisjon: 4  DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP  Antall godkjente: 15
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP For 3-15-årige høyest 255.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 176.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Skjeggevinna Atle Eggan Ragnhild Bjørnbeth Håvard Rosvoldaune 1 170000 28,7v 365 14.05.2018
2140 Hovsten Express Arvid M. Hovsten Arvid M. Hovsten 2 150000 27,4v 105 14.05.2018
2140 Il Oda Inge Melby Ragnhild Bjørnbeth Bjarne Storseth 3 161050 28,4a 313 28.05.2018
2140 Sæter Fia Arne Petter Fossen Anne Lene Aursand Arne Petter Fossen 4 175759 26,7a 115 21.05.2018
2140 Holst Pil Veronika Bugge Atle Solhus Norun Totland Enoksen 5 153369 28,5a 120 28.05.2018
2160 Hammer Stjernar Veronika Bugge Veronika Bugge 1 252119 26,9a 285 14.05.2018
2160 Odinson V.A.* Amanda Robertsen Hans Swedin 2 196087 27,5v 740 24.05.2018
2160 Myrviks Amor Thomas Mjøen Inge Melby Einar Mogset 3 199500 25,9a 160 14.05.2018
2160 Gjølmes Spika Bjørn Garberg Atle Solhus Erik Morten Garberg 4 212000 26,1a 115 29.04.2018
2160 Omer Blessa Jomar Blekkan Edvard Kristiansen Tonje Langsæter 5 226586 27,3v 341 21.05.2018
2160 Helle Tone Karl Ove Nordtømme Andre H. Stensen Kristian Lamøy 6 231805 26,8v 864 24.05.2018
2160 Spang Trym Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 7 193440 27,3a 510 14.05.2018
2160 Varg Kongen Marit Valstad Atle Solhus Margrete Grav 8 207504 27,2a 90 14.05.2018
2160 Don Rigo Jarle Morten Sørmo Andre H. Stensen Merete Fossum 9 197020 26,8a 475 06.11.2017
2160 Lukas Rauen Andre H. Stensen Amanda Robertsen Frode Isdahl 10 188050 25,6a 175 08.06.2015



Proposisjon: 5  DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP  Antall godkjente: 16
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP For 3-15-årige høyest 149.999 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved mer enn 125 poeng. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Theofrøkna Atle Solhus Andre H. Stensen Ole Skjøstad 52 112500 27,9a 115 18.12.2017
2140 Perle Lisa Inge Melby Andre H. Stensen Geir Andersen 56 134000 28,6a 65 14.05.2018
2140 Gikling Jerven Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 57 121500 28,7v 65 14.05.2018
2140 Odd Hera Hilde Marie Østborg Thomas Mjøen Oddvar Østborg 58 109518 28,1a 30 14.05.2018
2140 Buaas Terna Morten Valstad Marit Valstad Ingeborg Utness 59 119500 27,6a 0 14.05.2018
2160 Eik Odin Atle Solhus Andre H. Stensen Geir Eikli 51 105666 26,6a 1176 23.10.2016
2160 Skjetnemario Thomas Mjøen Edvard Kristiansen Anne Dahlshaug 53 147326 28,4v 225 07.05.2018
2160 Z.M.'s Lyntroll Andre H. Stensen Bjørn Garberg Rolf Settem 54 113000 28,8a 605 14.05.2018
2160 Alsaker Viking Roar Walsøe Veronika Bugge Ola Rokseth 55 141000 27,6a 210 14.05.2018
2160 Sørli Odin Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 60 107903 29,2a 240 21.05.2018
2160 Bernard Ragnhild Bjørnbeth Bjørn Garberg Anne Dahlshaug 61 105800 27,9a 578 28.05.2018
2160 Buvoll Kos Jomar Blekkan Atle Eggan Lasse Erik Rostad 62 140500 29,3a 455 28.05.2018
2160 Gjerv Prinsessa Morten Valstad Marit Valstad Morten Valstad 63 149501 26,0a 255 28.05.2018
2160 Voll Prins Per Einar Sørmo Eirin Sørmo Linn Marit Hårstad 64 117500 28,8a 235 28.05.2018
2160 Vesle Jerva Andre H. Stensen Arne Nilsen Kari Aunhaug 65 113000 29,8a 200 28.05.2018
2160 Smedsrud Lynet Jomar Blekkan Lars Johnsen Lars Johnsen 66 127366 29,2v 1021 29.04.2018



Proposisjon: 6  DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP  Antall godkjente: 14
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP For 3-15-årige høyest 96.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 57.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Stubbans Eld Thomas Mjøen Edvard Kristiansen Liv Sunniva K. Lian 1 41930 32,1a 48 24.05.2018
2140 Greis Jorun Thomas Mjøen Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 2 51313 31,0v 327 24.05.2018
2140 Diana Thomas Mjøen Bjørn Garberg Bjørn Steinshaug 3 56000 31,7a 0 05.05.2018
2140 Potetgull Inge Melby Thomas Mjøen Linn Therese Sinnes 4 30500 31,8v 515 21.05.2018
2140 Il Jerven Magne Olsen Ragnhild Bjørnbeth Roar Berg 5 42000 32,4v 520 28.05.2018
2160 Lille Vilma Frank Westberg Roar Walsøe Wenche Hovde Westberg 1 82859 29,9a 683 21.05.2018
2160 Sørlijerven Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Stein Mathisen 2 62200 30,6a 320 28.05.2018
2160 Idjerven Thomas Mjøen Bjørn Steinseth Trude Kleveland 3 79106 28,6a 121 21.05.2018
2160 Stjerneiris Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 4 66139 30,1a 940 21.05.2018
2160 Pave Nora Thomas Mjøen Per Einar Sørmo Einar Mogset 5 95500 29,6v 210 11.12.2017
2160 Solan Atle Solhus Arne Nygård 6 70000 29,9a 650 14.05.2018
2160 Gjerv Mohita Morten Valstad Marit Valstad Morten Valstad 7 68257 30,5a 71 21.05.2018
2160 Lyngsmaia Edvard Kristiansen Thomas Mjøen Håkon Disington 8 94000 30,5a 150 21.05.2018
2160 Trøndern Jomar Blekkan Arve Sjoner Bjørn Terje Haugan 9 84000 29,6a 630 21.05.2018



Proposisjon: 7  DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP  Antall godkjente: 13
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP For 3-12-årige høyest 26.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 M.S. Star Trotter Magne Olsen Ragnhild Bjørnbeth Magne Olsen 51 6000 19,3a 75 21.05.2018
2140 L.J.'s Musclemadness Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 52 12000 16,4a 320 28.05.2018
2140 Aqua Winner Roar Walsøe Veronika Bugge Ola Rokseth 53 2000 21,6v 20 02.11.2017
2140 Orions Magda Arne Nilsen Kåre Riseth 54 21500 19,0a 170 20.11.2017
2140 Magna Fin K. Arve Sjoner Edvard Kristiansen Trond Klepp 55 25500 17,4v 470 11.05.2018
2140 Costa Day (DK) Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 56 12000 19,4a 185 14.05.2018
2140 Golden Wildcat Ole Johnsen Guri Grimsgård 57 25000 19,4a 30 18.05.2018
2140 Miss Tanic Torkil Steinshaug Torkil Steinshaug 58 23000 17,3a 280 21.05.2018
2140 Crusable* (S) Michael Von Krusenstierna Michael Von Krusenstierna 59 24855 17,9v 219 24.05.2018
2140 Revenue Endurance Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 60 15260 18,7v 22 24.05.2018
2140 Lalitas Coktail Inge Melby Thomas Mjøen John Einar Theodorsen 61 15000 17,6a 465 28.05.2018
2140 Don't Buzz With Me Morten Valstad Odd Arne Kjøsnes Kristin Vikan Sundt 62 11491 17,6a 134 28.05.2018
2140 Why Always Jacos Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 63 12000 17,4a 120 28.05.2018



Proposisjon: 8  DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP - SPORTRAPP/GRUNNLAG  Antall godkjente: 13
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP - SPORTRAPP/GRUNNLAG For 3-12-årige 30.001 - 105.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Cirkeline Day (DK) Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 51 104260 14,9a 252 29.04.2018
2140 Fresh Fiona M.E. Noralf P. Brækken Erik Brækken Noralf P. Brækken 52 98500 16,1a 190 29.04.2018
2140 Vacation Queen Roger Rundhaug Ragnhild Bjørnbeth Roger Rundhaug 53 74000 16,2a 185 10.05.2018
2140 Racing Commissioner Odd Arne Kjøsnes Ragnhild Bjørnbeth Svein Ola Kurås 54 56175 16,2a 316 14.05.2018
2140 Justasecond Thomas Mjøen John Einar Theodorsen John Einar Theodorsen 55 31500 18,6a 65 14.05.2018
2140 Emilsboy Thomas Mjøen Ragnhild Bjørnbeth Jannicke N. Fenstad 56 97000 15,4a 45 14.05.2018
2140 Vico Regio H. Inge Melby Torkil Steinshaug Torkil Steinshaug 57 94000 15,8a 1220 21.05.2018
2140 Folsom Line Edvard Kristiansen Andre H. Stensen Bjørn Håvard Rønningen 58 45000 16,1a 1005 23.05.2018
2140 Dixietron Arve Sjoner Thomas Mjøen Ola Eidsmo 59 36000 16,6a 640 28.05.2018
2140 Likeawalkinthepark Veronika Bugge Veronika Bugge 60 35000 17,1a 565 28.05.2018
2140 Efes Trotter Magne Olsen Ragnhild Bjørnbeth Magne Olsen 61 55000 17,0a 530 28.05.2018
2140 She's In Love Noralf P. Brækken Erik Brækken Noralf P. Brækken 62 82000 16,1a 360 28.05.2018
2140 Tanita's News Atle Solhus Inge Melby Harald Kvåle 63 74991 15,8a 4 28.05.2018



Proposisjon: 9  DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP  Antall godkjente: 13
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP For 3-12-årige 110.001 - 158.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Unbeatable Veronika Bugge Andre H. Stensen Jan Reidar Martinussen 51 126000 15,3a 45 12.03.2018
2140 Emile B.R. Inge Melby Atle Solhus Dagfinn Jessen 52 111758 13,4a 50 23.04.2018
2140 Danny Delight Per Einar Sørmo Ragnhild Bjørnbeth Irene Løfaldli 53 133500 14,9a 45 14.05.2018
2140 Gjølmes Caviar Bjørn Garberg Atle Solhus Erik Morten Garberg 54 143000 14,5a 580 21.05.2018
2140 Sky Tanic Thomas Mjøen Edvard Kristiansen Lars Sletne 55 147648 15,0a 731 28.05.2018
2140 Call Me Superb Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 56 123000 15,1a 585 28.05.2018
2140 Five Stars Genius Torkil Steinshaug Edvin Monseth 57 123500 15,8a 480 28.05.2018
2140 Noss Kikki Odd Arne Kjøsnes Karl Ove Nordtømme Lena Mari Bruheim 58 133000 15,5a 365 28.05.2018
2140 Boston Vincent (DK) Janne E. Olsen Magne Olsen Magne Olsen 59 144111 14,4a 360 28.05.2018
2140 N.Y. Grande Terre Gudmund Dahle Odd Arne Kjøsnes Gudmund Dahle 60 131500 14,7a 275 28.05.2018
2140 Arild Mølgård (DK) Inge Melby Magne Olsen Sissel Dragsten 61 111327 15,4a 155 28.05.2018
2140 Disco Queen Atle Eggan Atle Eggan 62 157000 14,4a 155 28.05.2018
2140 C.R.L. Pretty Good Dag Sandø Nilsen Atle Solhus Mari Gynnild 63 137500 15,1a 0 28.05.2018



Proposisjon: 10  DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP  Antall godkjente: 14
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP For 3-12-årige 160.001 - 220.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Seaborn Titanic Frode Husbyn Eline Ringen Hernes Frode Husbyn 51 191000 15,5a 1370 16.04.2018
2140 Rapido G.T. Atle Solhus Inge Melby Ann-Karin Rostad 52 186342 14,4a 144 14.05.2018
2140 Capri Sun Tor Arne Eggen Jomar Blekkan Tor Arne Eggen 53 165000 14,0a 1030 21.05.2018
2140 Red Hot Fire I.V. Atle Solhus Jomar Blekkan Ida Vinterdal 54 165991 14,1a 810 21.05.2018
2140 Taxi Jane* (S) Atle Eggan Bjørn Garberg Helena Jakobsson-Persson 55 167515 14,4a 467 21.05.2018
2140 Euforia Roar Walsøe Veronika Bugge Håvard Winther Storler 56 167044 13,5a 30 21.05.2018
2140 Sally C.N. (DK) Andre H. Stensen Bjørn Garberg Anne Kvikne-Moe 57 181247 13,6a 34 23.05.2018
2140 Chef Superb Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 58 188207 15,7a 540 28.05.2018
2140 N.Y. Doubleoseven Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 59 218647 14,2a 345 28.05.2018
2140 Little Red Corvette Bjørn Garberg Atle Solhus Terje Rostad 60 202152 14,3a 211 28.05.2018
2140 K.L.M. Sweetwater Torkil Steinshaug Bjørn Garberg Torkil Steinshaug 61 197794 14,3a 170 28.05.2018
2140 Xandria Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 62 171500 15,9a 125 28.05.2018
2140 Martelle C.J. Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 63 209000 14,7a 115 28.05.2018
2140 Crazy Victor Arve Sjoner Andre H. Stensen Finn E. Skorild 64 188000 14,3a 95 28.05.2018



Proposisjon: 11  DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP  Antall godkjente: 14
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP For 3-12-årige 220.001 - 322.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Tarndon Amanda Robertsen Eirin Sørmo Mariann Therese Glemmestad 51 281500 12,8a 490 29.04.2018
2140 Hambler's Amigo Bjørn Garberg Atle Solhus Hans A. Olsson 52 286000 13,2a 190 29.04.2018
2140 Crackajack Andre H. Stensen Bjørn Garberg Ola Martin Foss 53 237000 13,6a 1635 06.05.2018
2140 Snøvsen (DK) Thomas Mjøen Eirik Sjøholt Eirik Sjøholt 54 235029 14,6a 145 07.05.2018
2140 Marino D.V. Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 55 294000 12,6a 920 12.05.2018
2140 Dream Sahbra P. Inge Melby Arve Sjoner Dagfinn Jessen 56 256500 13,8a 525 14.05.2018
2140 Uposatha* (S) Amanda Robertsen Hans Swedin 57 253177 13,4a 392 20.05.2018
2140 Diana Dixi Monika Fremstad Atle Eggan Monika Fremstad 58 302000 13,2a 715 21.05.2018
2140 Creek's Brave Inge Melby Arne Nilsen Tor Nyborg 59 297500 13,7a 505 21.05.2018
2140 Brasil (DK) Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 60 226361 14,2a 250 21.05.2018
2140 Ms. Quaker Force Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 61 266000 12,7a 135 21.05.2018
2140 Xpress Bar Karl Ove Nordtømme Andre H. Stensen John Meland 62 279109 13,5a 50 21.05.2018
2140 Limited Edition S.E. (S) Thomas Mjøen Ragnhild Bjørnbeth Trude Kleveland 63 321843 13,3a 269 28.05.2018
2140 Janske (DE) Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 64 223905 13,5a 253 28.05.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 6
Prøveløp Alle. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Il Jenta Magne Olsen Ragnhild Bjørnbeth Roar Berg 51 0 0 ..
2140 Onoff Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 52 0 0 ..
2140 Stjerne Bork Bjørn Garberg Andre H. Stensen Anne Kvikne-Moe 53 0 0 ..
2140 Borkmira Thomas Mjøen Arve Sjoner Thomas Mjøen 54 0 0 ..
2140 Z.M.'s Henrita Andre H. Stensen Bjørn Garberg Rolf Settem 55 0 0 ..
2140 Gregor B.R. Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner Arve Sjoner 56 0 0 ..



Proposisjon: 21  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2140 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 7
Mønstringsløp 2-årige. 1640 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Skjegge Rosa Veronika Bugge Ragnhild Bjørnbeth Ketil Oksvold 51 0 0 ..
1640 Calypso Titan Ragnhild Bjørnbeth Inge Melby Anne Dahlshaug 52 0 0 ..
1640 Svartemaja Per Einar Sørmo Inge Melby Mads Løfaldli 53 0 0 ..
1640 Faks Borken Inge Melby Bjørn Garberg Inge Melby 54 0 0 ..
1640 B.B. Solrun Odd Arne Kjøsnes Edvard Kristiansen Kari Aunhaug 55 0 0 ..
1640 Vestpol Lodin Andre H. Stensen Roar Walsøe Tormod Eggen 56 0 0 ..
1640 Bork Mia Ragnhild Bjørnbeth Arne Nilsen Anne Dahlshaug 57 0 0 ..




Sist oppdatert: 29.05.2018 - 10:24