Leangen Travbane

Innmeldingsliste - Leangen Travbane - 21.05.2018

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 9
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 35.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 21.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Bror Odd Monika Fremstad Bjørn Garberg Monika Fremstad 1 20000 33,5v 0 16.04.2018
2140 Martemi Roar Walsøe Edvard Kristiansen Roar Walsøe 2 20909 36,9v 289 21.10.2017
2140 Stjernevinna Arne Nilsen Inge Melby Heidi Ytrestøyl 3 18982 34,8v 103 30.03.2018
2140 Frøyspik J.R. Frank Westberg Inge Melby Frank Westberg 4 13000 34,9v 245 16.04.2018
2140 Skeie Knerten Odd Arne Kjøsnes Frode Husbyn Odd Arne Kjøsnes 5 19500 32,9v 525 07.05.2018
2140 Lineoda Ole Johnsen Arve Sjoner Rolf Torbjørn Hammer 6 19260 35,4v 382 14.01.2018
2160 Potetgull Inge Melby Thomas Mjøen Linn Therese Sinnes 1 26500 34,0v 515 16.04.2018
2160 Storm Teddy Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Glenn Ivar Helgheim 2 26000 32,6v 660 29.04.2018
2160 Slettvoll Vilja Atle Solhus Edvard Kristiansen Ola Skjølsvoll 3 34500 33,0v 530 23.04.2018



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 15
Kaldblods For 3-15-årige høyest 110.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr., 40 m. ved 85.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Stjerneiris Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 1 46139 30,1a 683 14.05.2018
2140 Randli Katla Jomar Blekkan Inge Melby Jarl Eirik Nordland 2 48000 32,3v 185 07.05.2018
2160 Gullkontoen Inge Melby Odd Arne Kjøsnes Trond Turmo 1 72750 31,8v 902 12.05.2018
2160 Komnes Nor Karl Einar Stubsjøen Atle Solhus Karl Einar Stubsjøen 2 65000 30,2a 460 07.04.2018
2160 Voi Voi Per Einar Sørmo Ragnhild Bjørnbeth Mads Løfaldli 3 56500 30,4a 35 14.05.2018
2160 Idjerven Trude Kleveland Ragnhild Bjørnbeth Trude Kleveland 4 79106 28,6a 121 16.04.2018
2160 Gjerv Mohita Morten Valstad Marit Valstad Morten Valstad 5 68257 30,5a 263 14.05.2018
2160 Vill Modin Edvard Kristiansen Ragnhild Bjørnbeth May Iren Storseth 6 65500 29,3a 840 14.05.2018
2160 Lille Vilma Frank Westberg Roar Walsøe Frank Westberg 7 80859 29,9a 778 11.05.2018
2160 Trøndern Jomar Blekkan Arve Sjoner Bjørn Terje Haugan 8 74000 29,6a 545 14.05.2018
2160 Soprano Thomas Mjøen Inge Melby Lars Ole Harang 9 66435 30,2a 305 14.05.2018
2180 Sørli Odin Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 1 104903 29,2a 305 14.05.2018
2180 Agaton Faks Odd Arne Kjøsnes Ragnhild Bjørnbeth Anne Kathrine Jøssing 2 90491 31,1v 34 05.05.2018
2180 Stumne Fyr Atle Solhus Atle Solhus 3 107030 27,4v 890 07.04.2018
2180 Rappnor Lene Søyseth Eirik Høitomt Lene Søyseth 4 104876 30,6a 968 01.04.2018



Proposisjon: 3  VILL SOLENS HOPPESERIE - FINALE  Antall godkjente: 14
Kaldblods VILL SOLENS HOPPESERIE - FINALE For alle 3-15-årige hopper. 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 100.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Fortrinn for hopper som har startet i minst ett av serieløpene (28.2, 26.3 og 23.4). Dersom ledige plasser også åpent for øvrige hopper. Gratis sprang og føllavgift med Vill Solen til vinneren.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Lyngsmaia Edvard Kristiansen Thomas Mjøen Håkon Disington 1 91000 30,5a 305 29.04.2018
2160 Lauvås Emma Andre H. Stensen Thomas Mjøen Anne Eriksen Kvåle 1 120692 29,6v 881 05.05.2018
2160 Lygna Lotte Andre H. Stensen Ann Kristin Rasmussen Kjetil Helgestad 2 159554 27,1a 395 23.04.2018
2160 Gjerv Prinsessa Morten Valstad Marit Valstad Morten Valstad 3 147501 26,0a 265 14.05.2018
2160 Il Oda Ragnhild Bjørnbeth Inge Melby Bjarne Storseth 4 154050 28,4a 293 05.05.2018
2160 Oddsi Atle Solhus Andre H. Stensen Lisa Ranita Johansen 5 181890 25,9a 255 01.04.2018
2160 Mia Melis Roar Walsøe Edvard Kristiansen Roar Walsøe 6 174775 26,4a 285 14.05.2018
2160 Mireldine Anita Valstad Hagmann Bjørn Grande Merethe Råbakk 7 176500 27,6a 875 14.05.2018
2180 Stensvik Marikken Andre H. Stensen Jomar Blekkan Gaute Inge Helseth 1 225500 26,8a 275 12.05.2018
2180 Omer Blessa Jomar Blekkan Edvard Kristiansen Tonje Langsæter 2 226586 27,3v 371 11.05.2018
2180 Hammerstjerna Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 3 284222 26,6a 725 12.05.2018
2200 Pave Jerkila Jomar Blekkan Arne Nilsen John Mogset 1 359873 25,6v 135 29.04.2018
2200 Krokstad Juvita Anna Landrø Atle Solhus Anna Landrø 2 353570 26,2a 915 02.05.2018
2220 Villmira Thomas Mjøen Arve Sjoner Thomas Mjøen 1 407938 26,4a 1475 07.05.2018



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 10
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 525.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Røyns Kasper Ragnar Fremstad Monika Fremstad Monika Fremstad 1 519992 24,1v 654 02.01.2017
2140 Eidshaugdjerven Veronika Bugge Veronika Bugge 2 514566 25,2a 3025 06.05.2018
2140 Søyset Kaiser Per Einar Sørmo Jomar Blekkan Lene Søyseth 3 444292 25,0a 363 01.05.2018
2140 Bottem Viktor Odd Arne Kjøsnes Harald Kvåle 4 492970 24,4a 165 07.05.2018
2160 Tord Viking Andre H. Stensen Jomar Blekkan Kjetil Helgestad 1 1502335 22,2a 149 08.05.2018
2160 Tina Blessen Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 2 710159 25,0v 416 07.05.2018
2160 Storm Odd Bjørn Garberg Thomas Mjøen Ola Martin Foss 3 1418618 21,5a 568 07.05.2018
2160 Snonsøy Elda Atle Eggan Andre H. Stensen Nils Kjerstad 4 858897 23,7v 260 07.05.2018
2160 Gikling Lomeo Andre H. Stensen Arve Sjoner Leif Egil Gikling 5 804689 23,8v 165 07.05.2018
2160 Jærvsørappen Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 6 3771595 19,9a 1292 11.05.2018



Proposisjon: 5  DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP  Antall godkjente: 12
Varmblods DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP For 3-årige norskfødte. , som er innmeldingsberettiget til minst et av klasseløpene; Kriteriet og/eller Derby. 2140 m. Autostart. Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 M.S. Star Trotter Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 51 0 0 ..
2140 Kiss Me Thomas Mjøen Jomar Blekkan Roy Vidar Jørgensen 52 5207 19,6v 77 11.05.2018
2140 Witchy Woman Veronika Bugge Andre H. Stensen Ole Standahl 53 2000 19,2a 20 14.05.2018
2140 L.J.'s Musclemadness Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 54 0 20,7a 0 29.04.2018
2140 Prince Muscle L.L. Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 55 16000 17,9a 425 14.05.2018
2140 Carmen Division Andre H. Stensen Jomar Blekkan Kjetil Helgestad 56 11000 17,6v 225 09.05.2018
2140 Fidji Rags Noralf P. Brækken Erik Brækken Noralf P. Brækken 57 9000 16,0a 120 02.05.2018
2140 Easy On The Eye Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 58 0 21,2v 0 07.05.2018
2140 Prince Apollo S.H. Marit Valstad Karl Ove Nordtømme Hege Marie S. Hansen 59 9000 18,6a 170 07.05.2018
2140 Miss Tanic Torkil Steinshaug Bjørn Garberg Torkil Steinshaug 60 18000 17,3a 270 23.04.2018
2140 Emmely Edvard Kristiansen Torkil Steinshaug Torkil Steinshaug 61 16724 20,0a 225 23.04.2018
2140 Vico Regio H. Inge Melby Torkil Steinshaug Torkil Steinshaug 62 54000 15,8a 870 23.04.2018



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 24
Varmblods For 3-12-årige høyest 175.000 kr. 1640 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 C. Brillianto (DK) Bjørn Garberg Torkil Steinshaug Torkil Steinshaug 51 149500 16,2a 910 01.04.2018
1640 N.Y. Grande Terre Gudmund Dahle Odd Arne Kjøsnes Gudmund Dahle 52 120500 14,8a 845 05.02.2018
1640 Balder Halbak Tor Arne Eggen Andre H. Stensen Tor Arne Eggen 53 138000 15,3a 755 07.05.2018
1640 Red Hot Fire I.V. Atle Solhus Jomar Blekkan Ida Vinterdal 54 155991 16,5a 745 14.05.2018
1640 Capri Sun Tor Arne Eggen Amanda Robertsen Tor Arne Eggen 55 145000 14,9a 660 07.05.2018
1640 Five Stars Genius Odd Arne Kjøsnes Edvin Monseth 56 120500 15,8a 635 29.04.2018
1640 Gjølmes Caviar Bjørn Garberg Atle Solhus Erik Morten Garberg 57 143000 14,5a 625 29.04.2018
1640 Al B. Back Zet (S) Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Sigbjørn Kolnes 58 160778 14,3a 605 12.05.2018
1640 Seaborn Photo Atle Solhus Andre H. Stensen Gaute Inge Helseth 59 130000 13,6a 595 12.05.2018
1640 Seneca T.P.* (DE) Inge Melby Daniel Wikberg 60 132120 12,7a 544 11.05.2018
1640 Russel Street Andre H. Stensen Inge Melby Morten D. Draveng 61 157153 15,0a 509 11.05.2018
1640 Bruno Marsh Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Olav Aune 62 137647 15,1a 495 07.05.2018
1640 Albarella Rags Noralf P. Brækken Erik Brækken Noralf P. Brækken 63 129144 14,8a 386 07.05.2018
1640 Noss Kikki Odd Arne Kjøsnes Atle Eggan Lena Mari Bruheim 64 133000 15,5a 365 11.04.2016
1640 Boston Vincent (DK) Janne E. Olsen Magne Olsen Magne Olsen 65 141111 14,4a 315 14.05.2018
1640 Roxy Lady Monika Fremstad Atle Eggan Monika Fremstad 66 127000 15,8a 275 07.05.2018
1640 Mr. Unicum Anita Valstad Hagmann Brendon Robartson Kristin Valstad 67 173500 15,1a 250 07.05.2018
1640 Taxi Jane* (S) Atle Eggan Bjørn Garberg Helena Jakobsson-Persson 68 155515 14,4a 247 17.04.2018
1640 Call Me Superb Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 69 107000 15,1a 225 16.04.2018
1640 Xandria Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 70 166500 15,9a 150 29.04.2018
1640 Borga Go On (S) Karl Ove Nordtømme Anita Valstad Hagmann Veronica Fjellstad 71 167248 15,7a 115 14.05.2018
1640 Olli's Texas Amanda Robertsen Andre H. Stensen Ulf Erik Thorsen 72 140750 15,4a 112 10.05.2018
1640 Disco Queen Atle Eggan Atle Eggan 73 153000 14,4a 90 28.12.2017
1640 Euforia Roar Walsøe Veronika Bugge Håvard Winther Storler 74 167044 13,5a 30 12.05.2018



Proposisjon: 7  IVAR SÅNNAS HOPPESERIE - FINALE  Antall godkjente: 15
Varmblods IVAR SÅNNAS HOPPESERIE - FINALE For alle 3-12-årige hopper. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 400.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Fortrinn for hopper som har startet minst ett løp i hoppeserien (28.2, 26.3 og 23.4). Dersom ledige plasser også åpent for øvrige hopper. Gratis sprang og føllavgift med Ivar Sånna til vinneren.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Taxi Jane* (S) Atle Eggan Bjørn Garberg Helena Jakobsson-Persson 1 155515 14,4a 247 17.04.2018
2140 Xandria Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 2 166500 15,9a 150 29.04.2018
2140 Capri Sun Tor Arne Eggen Amanda Robertsen Tor Arne Eggen 3 145000 14,9a 660 07.05.2018
2140 Gjølmes Lindy Arve Sjoner Bjørn Garberg Roar Høiby 4 192000 13,3a 270 29.04.2018
2140 Euforia Roar Walsøe Veronika Bugge Håvard Winther Storler 5 167044 13,5a 30 12.05.2018
2140 K.L.M. Sweetwater Torkil Steinshaug Bjørn Garberg Torkil Steinshaug 6 193794 14,3a 125 14.05.2018
2140 Runaway Train* (S) Atle Eggan Bjørn Garberg Helena Jakobsson-Persson 7 179035 15,1a 539 29.04.2018
2160 Threetimesalady Magne Olsen Ragnhild Bjørnbeth Magne Olsen 1 301137 12,8a 90 14.05.2018
2160 Ms. Quaker Force Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 2 266000 12,7a 135 07.05.2018
2160 Noss Jetta Andre H. Stensen Odd Arne Kjøsnes Arne M. Gausen 3 367500 13,7a 250 10.05.2018
2160 Diana Dixi Monika Fremstad Atle Eggan Monika Fremstad 4 294000 13,2a 620 07.05.2018
2160 Tortuga Bi (IT) Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Sigbjørn Kolnes 5 253103 12,0a 1644 06.05.2018
2180 Sangria Knight (S) Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 1 423701 12,7a 404 11.05.2018
2180 My Dream Come True Veronika Bugge Veronika Bugge 2 574111 12,4a 1145 07.05.2018
2180 Saturday Mornings (US) Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 3 713278 11,7a 290 06.05.2018



Proposisjon: 8  MAISTAYEREN  Antall godkjente: 11
Varmblods MAISTAYEREN For alle 3-12-årige. 3140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 300.001 kr., 40 m. ved 700.001 kr., 60 m. ved 1.500.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
3140 Creek's Brave Inge Melby Arne Nilsen Tor Nyborg 1 289500 13,7a 550 07.05.2018
3140 Gretzky Boko (S) Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Sigbjørn Kolnes 2 147851 15,3a 1197 30.09.2017
3140 M.S. Capisce Atle Solhus Gunnar Bergem Gunnar Bergem 3 209133 14,5a 60 07.05.2018
3140 Brasil (DK) Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 4 214361 14,2a 30 14.05.2018
3140 Xpress Bar Andre H. Stensen Karl Ove Nordtømme John Meland 5 275609 13,5a 115 29.04.2018
3160 Black Butan Edvard Kristiansen John Einar Theodorsen John Einar Theodorsen 1 503699 13,5a 372 11.05.2018
3160 My Dream Come True Veronika Bugge Veronika Bugge 2 574111 12,4a 1145 07.05.2018
3180 Jaccaroo (S) Jomar Blekkan Ivar Asphaug Jomar Blekkan 1 823549 12,4a 550 07.05.2018
3180 Rolling Stones* (S) Stian Stoum Jan Halberg 2 1427013 12,4a 150 14.05.2018
3180 The Last Ticket Atle Solhus Bjørn Garberg Bjørn Nyhus 3 990042 12,6v 585 29.04.2018
3180 Baritron Thomas Mjøen Atle Solhus Ole Dragsten 4 868618 12,5a 865 07.05.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 8
Prøveløp Alle. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Jatsy Andre H. Stensen Arve Sjoner Nadja Jensen 51 0 0 ..
2140 Rygval Inge Melby Bjørn Garberg Inge Melby 52 0 0 ..
2140 Vill Jerven Bjørn Garberg Arne Nilsen Arnstein Syrstad Mo 53 0 0 ..
2140 Mojo's Star Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 54 0 0 ..
2140 Bleke Silver Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 55 0 0 ..
2140 Gjølmes Mai Schuva Bjørn Garberg Atle Solhus Erik Morten Garberg 56 0 0 ..
2140 Stumne Lyn Edvard Kristiansen Andre H. Stensen Jan Ola Riseth 57 118444 28,3v 739 26.12.2016
2140 My Jumping Line Andre H. Stensen Jan Oskar Kristoffersen 58 16000 18,1v 75 03.10.2016



Proposisjon: 21  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2140 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 6
Mønstringsløp 2-årige. 1640 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Stjerna Mi Monika Fremstad Bjørn Garberg Monika Fremstad 51 0 0 ..
1640 Hongslo Viktoria Frank Westberg Thorleif Dahl 52 0 0 ..
1640 Ira B.R. Thomas Mjøen Magnus Teien Gundersen Vegard Lundstrøm Wolden 53 0 0 ..
1640 B.B. Solrun Svein Ola Kurås Kari Aunhaug 54 0 0 ..
1640 Aure Eld Atle Solhus Atle Solhus 55 0 0 ..
1640 Hage Modin Jomar Blekkan Andre H. Stensen Arne Aunhaug 56 0 0 ..



Proposisjon: 23  Prøveløp  Antall godkjente: 1
Prøveløp Alle. 2140 m. Autostart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Moni Paris Jan Lyng Odd Arne Kjøsnes Jan Lyng 51 0 0 16.04.2018




Sist oppdatert: 15.05.2018 - 09:32