Leangen Travbane

Innmeldingsliste - Leangen Travbane - 20.11.2017

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 11
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For alle 3-15-årige. 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 5.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Sørli Oda Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 1 0 0 ..
2140 Potetgull Andre H. Stensen Inge Melby Linn Therese Sinnes 2 4000 35,2v 40 16.10.2017
2140 Bror Odd Monika Fremstad Hilde Pettersen Vik Monika Fremstad 3 3000 37,4v 45 02.11.2017
2140 Smedsrud Lynet Ole Johnsen Lars Johnsen Lars Johnsen 4 0 37,7v 0 17.07.2016
2140 Frøyspik J.R. Ragnhild Bjørnbeth Thomas Mjøen Anne Dahlshaug 5 0 0 02.11.2017
2160 Baugen Stjerna Karl Ove Nordtømme Carsten Løkken 1 7000 36,0v 150 17.04.2017
2160 Vik Koli Bjørn Grande Ragnhild Bjørnbeth Bente Solberg 2 7000 38,1v 70 02.11.2017
2160 Slettvoll Vilja Atle Solhus Edvard Kristiansen Ola Skjølsvoll 3 6000 36,7v 85 02.11.2017
2160 Tingstad Frøya Veronika Bugge Andre H. Stensen Per Johan Stamnes 4 7000 38,3v 75 02.11.2017
2180 Vikan Knekten Arne Nilsen Andre H. Stensen Petter A. Vikan 1 12000 36,7v 320 02.11.2017
2200 Voi Voi Per Einar Sørmo Ragnhild Bjørnbeth Mads Løfaldli 1 18500 34,1v 115 13.11.2017



Proposisjon: 2  TIDSLØP  Antall godkjente: 13
Kaldblods TIDSLØP - For 3-15-årige med rekord 1.30,0 og dårligere. 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.32,0 og bedre. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Randli Katla Inge Melby Edvard Kristiansen Jarl Eirik Nordland 1 31000 32,8v 105 02.10.2017
2140 Sørlijerven Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Stein Mathisen 2 25200 32,9v 522 13.11.2017
2140 Stubbans Eld Eirin Sørmo Thomas Mjøen Liv Sunniva K. Lian 3 38948 32,1a 198 21.10.2017
2140 Soprano Thomas Mjøen Inge Melby Lars Ole Harang 4 36435 32,1v 195 13.11.2017
2140 Diana Thomas Mjøen Per Einar Sørmo Bjørn Steinshaug 5 56000 32,1v 75 25.09.2017
2160 Jan Livar Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 1 75764 30,4v 697 06.11.2017
2160 Gjerv Mohita Morten Valstad Marit Valstad Morten Valstad 2 68257 30,5a 583 02.11.2017
2160 Vesle Jerva Andre H. Stensen Arne Nilsen Kari Aunhaug 3 61500 31,3v 570 06.11.2017
2160 Komnes Nor Karl Einar Stubsjøen Ståle B. Johansen Karl Einar Stubsjøen 4 49000 31,9v 550 06.11.2017
2160 Buvoll Eld Bjørn Grande Leif Fiskvik 5 38994 31,9v 45 20.08.2017
2160 Voll Prins Per Einar Sørmo Eirin Sørmo Linn Marit Hårstad 6 104500 30,0v 50 13.11.2017
2160 Vassli Tuppa Arne Nilsen Edvard Kristiansen Bjørn Håvard Rønningen 7 41224 30,9a 202 02.10.2017
2160 Bjørkly Kvikka Andre H. Stensen Atle Solhus Ann-Karin Rostad 8 55200 30,7v 75 13.11.2017



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 20
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 90.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Nordpåsokken Ole Johnsen Jomar Blekkan Odd Kjøsnes 1 90000 27,1a 1085 28.10.2017
2140 Tekno Eldna Arve Sjoner Magne Olsen Gunnvor Rød 2 89961 27,6a 300 02.11.2017
2140 Svork Spika Per Einar Sørmo Atle Solhus Kjetil Elden 3 87500 27,9a 265 02.11.2017
2140 Z.M.'s Lyntroll Andre H. Stensen Per Einar Sørmo Rolf Settem 68 82000 28,8a 0 06.11.2017
2160 Gjerv Prinsessa Morten Valstad Marit Valstad Morten Valstad 1 124501 26,0a 265 06.11.2017
2160 Perle Lisa Arne Nilsen Ragnhild Bjørnbeth Geir Andersen 2 130000 28,6a 155 02.11.2017
2160 Holst Pil Veronika Bugge Arve Sjoner Norun Totland Enoksen 3 107369 28,7a 155 13.11.2017
2160 Hovsten Express Thomas Mjøen Arvid M. Hovsten 4 141000 27,4v 675 21.10.2017
2160 Skjeggevinna Jomar Blekkan Atle Eggan Håvard Rosvoldaune 5 117500 28,7v 155 02.11.2017
2160 Spang Trym Atle Solhus Monika Fremstad Bjørn Garberg 64 158440 27,3a 60 21.10.2017
2160 Skjetnemario Edvard Kristiansen Odd Arne Kjøsnes Anne Dahlshaug 65 119826 28,8a 30 06.11.2017
2160 Baugen Jr. Karl Ove Nordtømme Carsten Løkken 66 162000 27,1a 0 07.10.2017
2160 Buaas Terna Bjørn Grande Atle Eggan Ingeborg Utness 67 113500 27,6a 0 06.11.2017
2180 Eidshaugdjerven Veronika Bugge Veronika Bugge 1 259566 26,0v 1145 10.11.2017
2180 Varg Kongen Atle Solhus Ragnhild Bjørnbeth Margrete Grav 2 188513 27,2a 101 06.11.2017
2180 Rebekka Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Petter Willmann 3 224000 26,1a 555 28.10.2017
2180 Hammer Stjernar Roar Walsøe Magne Olsen Veronika Bugge 4 229119 26,9a 400 10.11.2017
2180 Hr. Ford Øyvind Ruttenborg Johan Roger Fenstad Johan Roger Fenstad 5 202846 24,7a 1035 28.10.2017
2200 Pave Jerkila Jomar Blekkan Arne Nilsen John Mogset 1 338681 25,6v 152 10.11.2017
2200 Alm Faks Hannibal Roar Walsøe Edvard Kristiansen Bjørn Garberg 2 310000 26,6a 155 06.11.2017



Proposisjon: 4  HESTEEIERKANNA - FINALE  Antall godkjente: 15
Kaldblods HESTEEIERKANNA - FINALE For alle 3-15-årige.Startgrunnlag per den 10. oktober 2017 kl. 24:00. For hester som kvalifiserte seg 16.oktober. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 275.001 kr., 60 m. ved 400.001 kr., 80 m. ved 700.001 kr. Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr. Hesteeierkanna i sølv til seirende hests eier.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Røyns Stjernen Monika Fremstad Ragnar Fremstad Ragnar Fremstad 1 133000 25,5a 1490 28.10.2017
2140 Z.M.'s Jerven Andre H. Stensen Per Einar Sørmo Rolf Settem 2 148500 25,1a 1325 16.10.2017
2140 Kashmir Arve Sjoner Thomas Mjøen 3 95068 28,0a 914 02.11.2017
2140 Gikling Jerven Eirin Sørmo Bjørn Garberg 4 108000 28,7v 260 06.11.2017
2140 Gjølmes Spika Atle Solhus Thomas Mjøen Erik Morten Garberg 5 140500 26,1a 310 06.11.2017
2160 Spang Draupner Edvard Kristiansen Petter A. Vikan 1 187213 27,7a 490 13.11.2017
2160 Leistad Terna Morten Valstad Per Iver Fossen 2 203167 27,0v 389 02.11.2017
2160 Villmira Thomas Mjøen Thomas Mjøen 3 258938 26,4a 890 06.11.2017
2180 Sindor X. Atle Solhus Inge Melby Øystein Mælen 1 316662 25,7a 235 28.10.2017
2180 Gaardens Viktor Jomar Blekkan Beate Halvei Klomstad 2 332943 25,6a 570 28.10.2017
2200 Jardar Arne Nilsen Arne Nilsen 1 691302 23,9v 910 06.11.2017
2200 Prins Tom Edvard Kristiansen Tone Elisabeth Krokdal 2 647146 22,3v 1250 16.10.2017
2200 Helle Spik Jomar Blekkan Erlend Gutteberg 3 453250 25,0a 240 13.11.2017
2200 Bleke Huldra Noralf P. Brækken Kristin Brækken 4 501443 26,6v 805 28.10.2017
2220 Pave Loma Per Einar Sørmo John Mogset 1 1467011 21,3v 784 13.11.2017



Proposisjon: 5  DATOLØP - SPORTRAPP/GRUNNLAG  Antall godkjente: 13
Varmblods DATOLØP - SPORTRAPP/GRUNNLAG For 3-12-årige høyest 35.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Take It Easy Veronika Bugge Arve Sjoner Jostein Ness 51 0 0 ..
2140 Dixietron Arve Sjoner Thomas Mjøen Ola Eidsmo 52 0 0 17.07.2017
2140 She's In Love Noralf P. Brækken Erik Brækken Noralf P. Brækken 53 14000 20,0v 340 02.11.2017
2140 Ciao Bella Vici Karl Ove Nordtømme Arve Sjoner Tommy Wiborg 54 35000 18,1a 575 08.05.2017
2140 Beyond The Clouds Thomas Mjøen Ragnhild Bjørnbeth Lars Sletne 55 32606 16,3a 751 11.09.2017
2140 Blue Ivy Atle Solhus Arve Sjoner Hanne Samdal Hammeren 56 26000 17,0a 170 25.09.2017
2140 The Indian Ocean Roar Walsøe Kai Johansen Turid Synnøve Wærstad 57 25500 16,6a 95 25.09.2017
2140 Mojo's Nipozzano Atle Eggan Per Einar Sørmo Pia Helen Hernes 58 14000 18,2a 210 21.10.2017
2140 Racing Commissioner Frode Husbyn Odd Arne Kjøsnes Frode Husbyn 59 15500 18,0v 210 21.10.2017
2140 Lønshults Elza (S) Ragnhild Bjørnbeth Per Einar Sørmo Irene Løfaldli 60 11500 18,3a 135 21.10.2017
2140 Orions Magda Arne Nilsen Inge Melby Kåre Riseth 61 21500 19,0a 170 13.11.2017
2140 Be My Spirit Thomas Mjøen Andre H. Stensen Gunnhild M. Groven 62 24764 17,4a 82 21.10.2017
2140 Muddyman Jomar Grande Rabban Arve Sjoner Gunnhild M. Groven 63 22000 18,0a 20 21.10.2017



Proposisjon: 6  MAIDEN SPESIAL  Antall godkjente: 10
Varmblods MAIDEN SPESIAL For 3-12-årige høyest 75.000 kr. Også for 3-12-årige som ikke har seiret. 1640 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Mr. Shape (S) Ole Johnsen Stine Aftret Lars Johnsen 51 73000 14,7a 475 02.11.2017
1640 Fresh Fiona M.E. Noralf P. Brækken Erik Brækken Noralf P. Brækken 52 58000 16,6a 380 13.11.2017
1640 Dreamstile Odd Arne Kjøsnes Atle Solhus Erik Morten Garberg 53 58000 16,1a 295 13.11.2017
1640 Al Qasr Odd Arne Kjøsnes Ivar Asphaug Kristian R. Bjøraas 54 80147 16,8a 250 25.09.2017
1640 Flying On Line Per Einar Sørmo Inge Melby Svein Røstvold 55 65000 16,5a 190 02.11.2017
1640 Borga Go On (S) Karl Ove Nordtømme Anita Valstad Hagmann Veronica Fjellstad 56 136248 15,7a 180 13.11.2017
1640 Tanita's News Eirin Sørmo Bjørn Garberg Bjørn Garberg 57 74500 15,8a 165 04.11.2017
1640 Natacha Line Jomar Blekkan Edvard Kristiansen Jan Oskar Kristoffersen 58 76000 16,5a 155 02.11.2017
1640 Five Stars Genius Torkil Steinshaug Edvin Monseth 59 42500 16,7a 65 13.11.2017
1640 Gentle Storm Monika Fremstad Roar Walsøe Linn Benedikte Schei 60 49000 16,5a 0 02.10.2017



Proposisjon: 7  TRONDHEIM TORGS UNGDOMSLØP  Antall godkjente: 17
Varmblods TRONDHEIM TORGS UNGDOMSLØP For 3-12-årige høyest 225.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 115.001 kr. Åpent for kusker født 1993 og senere samt kusker med amatørlisens som har færre enn 10 sulkystarter pr. 01.11.2017. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Gavepremie til de tre beste kuskene født 1993 eller senere.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Merlin Classic Jomar Grande Rabban Silje Dragsten Theodorsen Inge Melby 1 103000 15,0a 765 02.11.2017
2140 Boston Vincent (DK) Amanda Robertsen Silje Dragsten Theodorsen Magne Olsen 2 92111 14,4a 884 10.11.2017
2140 Benedictus* (S) Oscar Berglund Oscar Berglund 3 101462 14,5v 664 02.11.2017
2140 Seaborn Photo Amanda Robertsen Ida Vinterdal Gaute Inge Helseth 4 85000 15,5a 250 25.09.2017
2140 Texas Rancher Amanda Robertsen Ida Vinterdal Hanne Aasmundstad 5 92500 15,3a 140 16.10.2017
2160 Baloo N. (DK) Ida Vinterdal Amanda Robertsen Leif Arild Rugland 1 124817 15,2a 415 06.11.2017
2160 Sweet Hangover Marianne Landsem Amanda Robertsen Tor Arne Eggen 2 194438 14,0a 670 06.11.2017
2160 Aday Lisa Ranita Johansen Pia-Margrethe Vik Nils Magne Bye 3 152500 15,2a 265 06.11.2017
2160 Acers Poppey Silje Dragsten Theodorsen Stian Stoum Bent Pettersen 4 212751 12,9a 522 11.09.2017
2160 Snøvsen (DK) Hege Solvang Silje Dragsten Theodorsen Eirik Sjøholt 5 207529 14,6a 290 13.11.2017
2160 Andreas Eme (S) Marit Valstad Amanda Robertsen Hilde Mathisen 6 182367 14,8a 550 06.11.2017
2160 Creek's Beauty Hilde Pettersen Vik Ida Vinterdal Synnøve Samskott 7 185500 15,1a 360 16.10.2017
2160 Oro Boy Christine Lihaug Arne Nilsen Arne Nilsen 8 215500 15,0a 95 13.11.2017
2160 Shining Moment (S) Stian Stoum Anne Lene Aursand Erik Seppola 9 138249 15,3a 155 06.11.2017
2160 Seaside Fashion Per Arne Eggan Ida Vinterdal Per Arne Eggan 10 131291 15,4a 160 13.11.2017
2160 K.L.M. Sweetwater Anneli Lindgaard Silje Dragsten Theodorsen Bjørn Steinshaug 56 182794 14,3a 0 13.11.2017
2160 Rapido G.T. Eirin Sørmo Per Arne Eggan Ann-Karin Rostad 57 163351 14,8a 0 02.11.2017



Proposisjon: 8  HESTEEIERKANNA - FINALE  Antall godkjente: 15
Varmblods HESTEEIERKANNA - FINALE For alle 3-12-årige.Startgrunnlag per den 10. oktober 2017 kl. 24:00. For hester som kvalifiserte seg 16.10. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 300.001 kr. Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr. Hesteeierkanna i sølv til seirende hests eier.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Seaborn Titanic Frode Husbyn Frode Husbyn 1 77000 16,4a 805 16.10.2017
2140 Frank Boko* (S) Arve Sjoner Lars-Åke Larsson 2 78272 15,7v 936 02.11.2017
2140 Vacation Queen Roger Rundhaug Roger Rundhaug 3 40000 16,2a 745 28.10.2017
2140 Crackajack Andre H. Stensen Edvard Kristiansen Ola Martin Foss 4 68000 14,8a 1940 06.11.2017
2140 Foradori (DE) Ragnhild Bjørnbeth Kristian R. Bjøraas 5 97270 15,3a 875 16.10.2017
2160 Creek's Brave Inge Melby Arne Nilsen Tor Nyborg 1 264500 13,7a 500 28.10.2017
2160 Sea Samedi Ragnhild Bjørnbeth Steinar Bendiksvoll 2 241776 14,8a 1100 04.11.2017
2160 Dream Sahbra P. Arve Sjoner Bjørn Garberg Dagfinn Jessen 3 227000 13,8a 355 28.10.2017
2160 California* (US) Oscar Berglund Mats Wedin 4 200000 16,4v 573 02.11.2017
2160 Uposatha* (S) Amanda Robertsen Hans Swedin 5 179015 14,0a 836 16.10.2017
2180 Hidden Secret Edvard Kristiansen Torkil Steinshaug 1 346165 12,0a 280 13.11.2017
2180 Baritron Thomas Mjøen Ole Dragsten 2 781761 12,5a 961 26.10.2017
2180 Fux Pride Andre H. Stensen Trude Kleveland 3 758117 12,9a 310 13.11.2017
2180 Todays Shotgun (S) Jomar Blekkan Atle Solhus Marianne Landsem 4 514847 14,0a 665 06.11.2017
2180 Valley Ivan (US) Inge Melby John Einar Theodorsen 5 1589451 11,5a 1340 13.11.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 3
Prøveløp Alle. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Montecristo Royal Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 51 0 0 ..
2140 Snøvsen (DK) Eirik Sjøholt Thomas Mjøen Eirik Sjøholt 52 207529 14,6a 290 13.11.2017
2140 Moni Vic Rakel Krabseth Ragna R Okkenhaug Arild Stubbmo 53 289000 15,1a 0 10.07.2017



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 1
Monté Prøveløp Alle. 2140 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Migration (US) Amanda Robertsen Guro Berg Tor Arne Eggen 51 615903 11,7a 170 13.11.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 5
Mønstringsløp 2-årige. 1640 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 M.K. Silje Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner Odd Kjøren 51 0 0 ..
1640 Berg Oda Jomar Blekkan Einar Berg 52 0 0 ..
1640 Z.M.'s Henrita Andre H. Stensen Per Einar Sørmo Rolf Settem 53 0 0 ..
1640 Sørli Jerva Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Stein Mathisen 54 0 0 ..
1640 Stensvik Lars Andre H. Stensen Atle Solhus Gaute Inge Helseth 55 0 0 ..




Sist oppdatert: 14.11.2017 - 09:44