Leangen Travbane

Innmeldingsliste - Leangen Travbane - 18.09.2017

Proposisjon: 1  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 16
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For alle 3-15-årige. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 410.001 kr., 40 m. ved 800.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Raymon Bjørn Garberg Atle Solhus Carsten Høeg 1 394000 24,5a 295 04.09.2017
2140 Viggjerva Thomas Mjøen Arve Sjoner John Wiggen 2 408865 26,9a 3109 28.08.2017
2140 Vildeli Atle Eggan Edvard Kristiansen Håvard Rosvoldaune 3 368612 24,0a 410 04.09.2017
2140 Tangen Loke Thomas Mjøen Edvard Kristiansen Vegard Lundstrøm Wolden 66 372595 23,8a 96 20.08.2017
2160 Bottem Viktor Atle Solhus Harald Kvåle 1 479970 24,4a 220 04.09.2017
2160 Helle Spik Atle Solhus Thomas Mjøen Erlend Gutteberg 2 437250 25,0a 660 05.09.2017
2160 Bokli Teddy Andre H. Stensen Thomas Mjøen Ola Stormyr 3 580738 24,5a 4262 28.08.2017
2160 Jardar Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 4 666302 23,9v 580 04.09.2017
2160 Lykkje Svarten Edvard Kristiansen Andre H. Stensen Hilde Solbakken 5 585892 25,0a 1475 29.08.2017
2160 Tøff Inge Melby Frank Westberg Frank Westberg 6 528048 25,7v 616 04.09.2017
2160 Bravo Turbo Trond Lindbak Andre H. Stensen Trond Lindbak 7 530545 24,8v 205 03.09.2017
2160 Snonsøy Elda Atle Eggan Magne Olsen Nils Kjerstad 8 793897 23,7v 528 04.09.2017
2160 Gikling Lomeo Andre H. Stensen Karl Ove Nordtømme Leif Egil Gikling 9 757689 23,8v 420 04.09.2017
2180 Pave Loma Per Einar Sørmo Inge Melby John Mogset 1 1413375 21,3v 969 10.09.2017
2180 Storm Odd Atle Solhus Bjørn Garberg Ola Martin Foss 2 1376748 21,5a 345 20.08.2017
2180 Pave Faks Thomas Mjøen Atle Solhus John Mogset 3 825546 22,2v 1073 04.09.2017



Proposisjon: 2  LEANGENS 3-ÅRINGSSERIE  Antall godkjente: 12
Varmblods LEANGENS 3-ÅRINGSSERIE For 3-årige høyest 30.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 9.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Pirlo Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 1 6000 19,3v 110 14.08.2017
2140 Crusable* (S) Michael Von Krusenstierna Michael Von Krusenstierna 2 0 20,9v 0 29.08.2017
2140 Hillarys Revenge Atle Solhus Edvard Kristiansen Arne Aunhaug 3 0 17,5a 0 24.07.2017
2140 Revelation Ace Thomas Mjøen Kusk tildeles Vegard Lundstrøm Wolden 4 6000 19,4a 75 04.09.2017
2140 Buzzin Arnie Monika Fremstad Bjørn Garberg Monika Fremstad 5 0 0 ..
2140 Feed My Soul Atle Solhus Thomas Mjøen Ola Folvik 6 2000 21,4v 20 04.09.2017
2140 Lord Frecel Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 7 9000 15,6a 205 11.09.2017
2160 K.A.Beaker* (S) Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Karl-Gunnar Løjdahl 1 22201 16,6v 417 07.09.2017
2160 Justasecond John Einar Theodorsen Thomas Mjøen John Einar Theodorsen 2 26500 19,6v 430 03.07.2017
2160 With A Mission Veronika Bugge Thomas Mjøen Ole Standahl 3 17500 16,9a 315 29.08.2017
2160 Efes Trotter Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 4 12000 18,6v 320 04.09.2017
2160 K.L.M. Concerer Edvard Kristiansen Andre H. Stensen Hilde Solbakken 5 21000 18,0v 465 04.09.2017



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 6
Varmblods For 3-12-årige høyest 44.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 19.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Efes Trotter Magne Olsen Janne E. Olsen Magne Olsen 51 12000 18,6v 320 04.09.2017
2140 Seaborn Santana Bjørn Garberg Andre H. Stensen Gaute Inge Helseth 54 16000 18,5v 285 04.09.2017
2140 Credit Rolls Jarle Morten Sørmo Edvin Monseth 56 14500 19,6a 0 04.09.2017
2160 Fresh Fiona M.E. Noralf P. Brækken Atle Solhus Noralf P. Brækken 52 44000 16,6a 430 08.09.2017
2160 Five Stars Genius Per Einar Sørmo Edvin Monseth 53 35500 17,0a 290 31.08.2017
2160 Vivienne Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 55 42500 16,5a 260 07.09.2017



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 12
Varmblods For 3-12-årige høyest 125.000 kr. 1640 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Gjølmes Caviar Bjørn Garberg Atle Solhus Erik Morten Garberg 51 77000 14,5a 1210 31.08.2017
1640 Down And Dirty Andre H. Stensen Tor Arne Eggen Tor Arne Eggen 52 104000 15,2a 925 06.09.2017
1640 Omaha Hero Decoy Christina A. Hande Tom Forkerud 53 95000 15,3a 640 01.09.2017
1640 Danny Delight Ragnhild Bjørnbeth Per Einar Sørmo Irene Løfaldli 54 124000 14,9a 570 11.09.2017
1640 Xandria Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 55 117500 15,9a 400 11.09.2017
1640 Olli's Texas Amanda Robertsen Andre H. Stensen Ulf Erik Thorsen 56 114500 15,4a 320 31.08.2017
1640 Seaside Fashion Edvard Kristiansen Per Arne Eggan Per Arne Eggan 57 120291 15,4a 255 31.08.2017
1640 Crazy Jorma I.V. Odd Arne Kjøsnes Arild Stubbmo Arild Stubbmo 58 81000 16,0v 205 04.09.2017
1640 Blue Shining Light Atle Eggan Roar Walsøe Jostein Ness 59 101000 15,4a 205 04.09.2017
1640 Texas Rancher Andre H. Stensen Amanda Robertsen Hanne Aasmundstad 60 85500 15,3a 110 31.08.2017
1640 Kemas Ottilia (S) Thomas Mjøen John Einar Theodorsen John Einar Theodorsen 61 84066 15,8a 65 11.09.2017
1640 Allmymoney (DK) Janne E. Olsen Magne Olsen Magne Olsen 62 115544 15,2a 45 11.09.2017



Proposisjon: 5  POENG SPESIAL  Antall godkjente: 13
Varmblods POENG SPESIAL For alle 3-12-årige. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 300.001 kr., 60 m. ved 600.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Avvisning på høyeste poeng.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Mr. Shape (S) Ole Johnsen Iver Fossen 1 53000 14,7a 445 20.08.2017
2140 Tanita's News Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 2 63500 15,8a 30 11.09.2017
2140 Flying On Line Per Einar Sørmo Inge Melby Svein Røstvold 3 59000 16,5a 180 11.09.2017
2140 Omaha Hero Decoy Christina A. Hande Tom Forkerud 4 95000 15,3a 640 01.09.2017
2160 Sancus Cox Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 1 228802 14,3a 105 11.09.2017
2160 Hambler's Amigo Odd Arne Kjøsnes Bjørn Garberg Hans A. Olsson 2 268000 13,2a 810 11.09.2017
2160 Iman Arvells Andre H. Stensen Tor Arne Eggen Tor Arne Eggen 3 213100 13,2a 445 09.09.2017
2160 Oro Boy Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 4 208500 15,0a 50 20.08.2017
2180 My Dream Come True Veronika Bugge Veronika Bugge 1 422111 12,4a 290 10.09.2017
2180 Play Online Odd Arne Kjøsnes Inge Melby Odd Arne Kjøsnes 2 335911 14,1a 165 04.09.2017
2180 Freaky Friday Atle Eggan Jomar Blekkan Atle Eggan 3 328143 14,0a 75 11.09.2017
2180 Marco d'Estino Bjørn Garberg Tommy Trælnes Bjørn Garberg 4 371500 13,3a 525 11.09.2017
2180 Black Butan John Einar Theodorsen Thomas Mjøen John Einar Theodorsen 5 466452 13,5a 115 02.09.2017



Proposisjon: 6  MONTÉLØP   Antall godkjente: 9
Varmblods MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 275.000 kr. 1640 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 135.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Kemas Ottilia (S) Eirin Sørmo Nina Stene John Einar Theodorsen 1 84066 15,8a 65 11.09.2017
1640 Bob la Chance* (FR) Christina A. Hande Tom Forkerud 2 117473 16,5a 855 29.08.2017
1640 Borga Go On (S) Anita Valstad Hagmann Guro Berg Veronica Fjellstad 3 128248 15,7a 50 11.09.2017
1660 Tarndon Nina Stene Kristine Kvasnes Mariann Therese Glemmestad 1 222500 12,8a 815 07.08.2017
1660 Andreas Eme (S) Marit Valstad Anita Valstad Hagmann Hilde Mathisen 2 177367 14,8a 435 07.08.2017
1660 Aday Lisa Ranita Johansen Eirin Sørmo Nils Magne Bye 3 135500 15,2a 250 06.09.2017
1660 Poulidor Olea Villa Furre Liv Pedersen Thor Arne Larsen 4 228750 15,4a 305 20.08.2017
1660 Sweet Hangover Liv Pedersen Guro Berg Tor Arne Eggen 5 159438 14,0a 940 30.08.2017
1660 Educated Victoria Amundsen Ragnhild Bjørnbeth Per Reitan 6 161500 14,2a 605 11.09.2017



Proposisjon: 7  DELINGSLØP SPESIAL - SPORTRAPP/GRUNNLAG  Antall godkjente: 13
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL - SPORTRAPP/GRUNNLAG For 3-15-årige 200.001 - 330.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Pave Jerkila Atle Solhus Andre H. Stensen John Mogset 51 329930 25,6v 700 09.09.2017
2140 Gaardens Viktor Atle Solhus Odd Arne Kjøsnes Beate Halvei Klomstad 52 321943 25,6a 140 04.09.2017
2140 Alsaker Elfax Thomas Mjøen Andre H. Stensen Ronny Garberg 53 314500 26,3a 635 20.08.2017
2140 Rebekka Ragnhild Bjørnbeth Petter Willmann 54 201500 27,0v 1075 04.09.2017
2140 Seter Birk Atle Solhus Amanda Robertsen Erlend Gutteberg 55 303545 27,1a 565 05.09.2017
2140 Krokstad Juvita Per Einar Sørmo Atle Solhus Anna Landrø 56 285570 26,8a 145 04.09.2017
2140 Theodor Inge Melby John Einar Theodorsen John Einar Theodorsen 57 275020 26,3v 485 04.09.2017
2140 Yr Sokken Arne Nilsen Jomar Blekkan Arne Nilsen 58 252553 26,9a 135 04.09.2017
2140 Villmira Thomas Mjøen Arve Sjoner Thomas Mjøen 59 251938 27,0v 1150 04.09.2017
2140 Hage Jerven Ivar Asphaug Jomar Blekkan Jomar Blekkan 60 243242 24,8a 870 04.09.2017
2140 Hammer Stjernar Veronika Bugge Veronika Bugge 61 229119 27,3a 515 15.07.2017
2140 Svalner Odd Arne Kjøsnes Odd Arne Kjøsnes 62 228855 26,2a 325 04.09.2017
2140 Sindor X. Inge Melby Edvard Kristiansen Øystein Mælen 63 313662 25,7a 45 30.06.2017



Proposisjon: 8  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 15
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-15-årige 140.001 - 200.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved mer enn 160 poeng. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Sæter Fia Arne Petter Fossen Arve Sjoner Arne Petter Fossen 1 175759 26,7a 135 20.08.2017
2140 Spang Draupner Edvard Kristiansen Andre H. Stensen Petter A. Vikan 2 164213 27,8v 0 01.05.2017
2140 Omer Blessa Edvard Kristiansen Thomas Mjøen Tonje Langsæter 3 195986 27,9v 105 04.09.2017
2140 Jern Elden Per Einar Sørmo Odd Arne Kjøsnes Elisabeth Engset 4 196054 26,4a 0 31.08.2017
2140 Modin Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 5 177577 27,8v 120 20.08.2017
2140 Don Rigo Jarle Morten Sørmo Andre H. Stensen Merete Fossum 6 174020 26,8a 155 31.08.2017
2160 Varg Kongen Atle Solhus Arve Sjoner Margrete Grav 1 185513 27,2a 505 07.09.2017
2160 Leistad Terna Morten Valstad Per Iver Fossen 2 194167 27,0v 480 04.09.2017
2160 Hammerstjerna Bjørn Garberg Pia-Margrethe Vik Bjørn Garberg 3 192722 26,8a 310 31.08.2017
2160 Myrviks Amor Thomas Mjøen Per Einar Sørmo Einar Mogset 4 185000 25,9a 390 31.08.2017
2160 Helle Tone Kristian Lamøy Edvard Kristiansen Kristian Lamøy 5 179333 26,8v 380 31.08.2017
2160 Ruskeli Scott Andre H. Stensen Karl Einar Stubsjøen Karl Einar Stubsjøen 6 169753 27,1a 291 09.09.2017
2160 Olve Arve Sjoner Atle Solhus Olav Aune 7 168539 26,8a 180 31.08.2017
2160 Spang Trym Bjørn Garberg Atle Solhus Bjørn Garberg 8 155440 27,3a 390 31.08.2017
2160 Oddsi Inge Melby Andre H. Stensen Odd Haugdahl 9 157890 25,9a 256 31.08.2017



Proposisjon: 9  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 15
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-15-årige 85.001 - 140.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved mer enn 100 poeng. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Gikling Jerven Bjørn Garberg Eirin Sørmo Bjørn Garberg 1 101000 28,7v 45 11.09.2017
2140 Buaas Terna Ragnhild Bjørnbeth Magne Olsen Ingeborg Utness 2 113500 27,6a 0 24.07.2017
2140 Perle Lisa Andre H. Stensen Arne Nilsen Geir Andersen 3 117500 28,8v 85 17.07.2017
2160 Kashmir Thomas Mjøen Arve Sjoner Thomas Mjøen 1 95068 28,0a 525 04.09.2017
2160 Mia Melis Roar Walsøe Edvard Kristiansen Roar Walsøe 2 112139 26,4a 235 20.08.2017
2160 Il Oda Edvard Kristiansen Inge Melby Bjarne Storseth 3 134700 28,4a 210 04.09.2017
2160 Spang Jerkeld Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Jon Magne Eidem 4 106188 30,1a 140 07.09.2017
2160 Gjølmes Spika Bjørn Garberg Atle Solhus Erik Morten Garberg 5 132500 26,1a 160 04.09.2017
2160 Høiby Stjernar Inge Melby Bjørn Garberg Inge Melby 6 105971 29,5a 695 04.09.2017
2160 Grytting Blesen Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner Jon Magne Eidem 7 117212 29,4a 587 07.09.2017
2160 Skjeggevinna Atle Eggan Edvard Kristiansen Håvard Rosvoldaune 8 110500 28,7v 130 04.09.2017
2160 Skjetnemario Edvard Kristiansen Ragnhild Bjørnbeth Anne Dahlshaug 9 116826 28,8a 810 20.08.2017
2160 Alsaker Viking Roar Walsøe Edvard Kristiansen Ola Rokseth 10 109000 27,6a 165 11.09.2017
2160 Stensvik Marikken Andre H. Stensen Arve Sjoner Gaute Inge Helseth 11 107000 27,3v 800 20.08.2017
2160 Z.M.'s Jerven Andre H. Stensen Edvard Kristiansen Rolf Settem 12 124500 25,1a 780 28.08.2017



Proposisjon: 10  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 13
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-15-årige høyest 85.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr., 40 m. ved 55.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 K.A.Rolina* (S) Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Karl-Gunnar Løjdahl 1 34453 34,0v 255 10.09.2017
2140 Livatt Monika Fremstad Hilde Pettersen Vik Monika Fremstad 2 39000 31,3a 115 11.09.2017
2140 Øyans Storm Per Arne Eggan Edvard Kristiansen Per Arne Eggan 3 32412 31,9v 40 31.08.2017
2140 Solan Arne Nilsen Atle Solhus Arne Nygård 4 31000 33,1v 590 03.07.2017
2140 Madla Elden Odd Arne Kjøsnes Per Einar Sørmo Stein Engset 5 28500 33,6v 335 31.08.2017
2160 Sørli Odin Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 1 46830 29,2a 423 07.09.2017
2160 Stjerne Lykke Karl Einar Stubsjøen Atle Solhus Inge Helge Grønli 2 55000 30,2v 550 31.08.2017
2160 Kavata* (S) Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Karl-Gunnar Løjdahl 3 51771 30,7a 856 29.08.2017
2180 Jan Livar Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 1 69000 30,4v 1035 20.08.2017
2180 Borg Spik Arve Sjoner Ragnhild Bjørnbeth Arve Sjoner 2 56935 29,0a 794 07.09.2017
2180 Faste Utgifter Arne Nilsen Arne Nilsen 3 56200 30,1v 725 11.09.2017
2180 Theofrøkna Atle Solhus Magne Olsen Ole Skjøstad 4 82500 30,0v 605 11.09.2017
2180 Vill Vira Edvard Kristiansen Inge Melby May Iren Storseth 5 74067 31,8a 1100 08.09.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 5
Prøveløp Alle. 2140 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Miss Tanic Torkil Steinshaug Bjørn Garberg Torkil Steinshaug 51 0 0 ..
2140 Bellini Bianca Edvard Kristiansen Atle Solhus Frode Haugan 52 0 0 ..
2140 Judison Andre H. Stensen Arve Sjoner Nadja Jensen 53 0 0 ..
2140 Chianti Premium (FR) Christophe Martens Bjørn Garberg Bjørn Garberg 54 321725 17,1a 1301 03.08.2016
2140 Tao Elda Andre H. Stensen Edvard Kristiansen Mariann Therese Glemmestad 55 650802 25,2a 1145 27.02.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 1
Monté Prøveløp Alle. 2140 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2140 Arild Mølgård (DK) Nina Stene Magne Olsen 51 66827 16,5a 320 11.09.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 8
Mønstringsløp 2-årige. 1640 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1640 Titana Jacase Arne Nilsen Harald Bragstad Harald Bragstad 51 0 0 ..
1640 Il Faxa Thomas Mjøen Erik Samdal 52 0 0 ..
1640 Torkel Ragnhild Bjørnbeth Odd Arne Kjøsnes Marianne Grøttan 53 0 0 ..
1640 Disi Ø.K. Inge Melby Bjørn Garberg Inge Melby 54 0 0 ..
1640 Ulvenelden Atle Solhus Atle Solhus 55 0 0 ..
1640 Jentavår Andre H. Stensen Odd Arne Kjøsnes Hallvard Krislok 56 0 0 ..
1640 Frances Roxana Veronika Bugge Atle Eggan Jostein Ness 57 0 0 ..
1640 Bella Sweetpike Bjørn Garberg Ragnhild Bjørnbeth Annelise Wara 58 0 0 ..




Sist oppdatert: 12.09.2017 - 10:10