Klosterskogen Travbane

Innmeldingsliste - Klosterskogen Travbane - 18.07.2019

Proposisjon: 1  DNT-REKRUTTEN  Antall godkjente: 10
Kaldblods DNT-REKRUTTEN - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 4.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 H.M. Emblas Lilje Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Simen Bjørbæk Jessen 1 4000 42,7v 55 25.05.2019
2100 Sitje Lilly Johan Herbjørn Undem Lars Anvar Kolle Halvor Skjulestad 2 4000 35,8v 55 27.06.2019
2100 Alsaker Dragon Vidar Hop Lars Anvar Kolle Arthur Bø 3 0 37,9v 0 04.07.2019
2100 N.O. Drøm Emma Kristine Volden Gunnar Austevoll Nils Olav Holm 4 2000 35,7v 20 09.07.2019
2100 Uberg Lisa Kjell Løvdal Eirik Høitomt Kjell Løvdal 5 0 0 ..
2100 Prins Isak Geir Flåten Eirik Høitomt Geir Flåten 6 0 0 ..
2100 Omer Tuva Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Paal Gulbrandsen 7 0 0 ..
2100 Diåmi Ø.K. Anders Andersen Celine Solberg Akselsen Anders Andersen 8 4000 36,7v 105 28.06.2019
2100 Voje Piril Lars Anvar Kolle Tom Erik Solberg Jan Kristian Øverdal 9 0 0 02.06.2019
2100 Ylajali Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Renate Aarlie 10 0 0 ..



Proposisjon: 2  DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 26
Kaldblods DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-15-årige 50.001 - 325.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Løpene deles inn etter grunnlag etter starterklæring. Det tas sikte på 2 løp. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Tenk Nå Dina Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Simen Bjørbæk Jessen 51 218500 25,0a 1530 05.07.2019
2100 Birk Faks Vidar Hop Lars Anvar Kolle Arthur Bø 52 65000 29,4a 785 01.07.2019
2100 Voje Eld Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Arthur Bø 53 144447 27,1a 685 05.07.2019
2100 Sølv Gutt Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Sissil Pedersen 54 196000 26,2a 600 23.06.2019
2100 Rive Ruska Dag-Sveinung Dalen Tommy Fløysand Martine Wessel 55 56431 31,3v 550 05.07.2019
2100 Bjønnum Jerka Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Janne Aadna 56 155500 27,0a 500 30.06.2019
2100 Sitje Rapp Johan Herbjørn Undem Lars Anvar Kolle Petter Hvistendahl 57 141000 28,1v 470 25.05.2019
2100 Vesle Moi Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Marita H. Tangen-Svindland 58 148024 27,5a 425 05.07.2019
2100 Faksen U.N. Johan Herbjørn Undem Johan Herbjørn Undem 59 214250 27,4v 295 01.07.2019
2100 Mjølner Allvinn Gunnar Austevoll Cato Antonsen Trine Nilsen 60 183578 27,5a 210 19.06.2019
2100 Sager'n Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Svein Saga 61 147250 26,0a 165 17.06.2019
2100 Bare Christina Åsbjørn Tengsareid Ole Johan Østre Arthur Bø 62 118500 28,1v 160 05.07.2019
2100 Kringelandtraven Johan Kringeland Eriksen Geir Arne Eriksen 63 161500 28,4a 155 02.07.2019
2100 Kos Frigga Johan Herbjørn Undem Anette Frønes Odd Arne Aaland 64 110000 27,5v 155 05.07.2019
2100 Gyri Jerven Åsbjørn Tengsareid Vidar Hop Olav Kaasin 65 75500 30,5a 150 01.07.2019
2100 A.H. Svarten Lars Anvar Kolle Vidar Hop Arthur Bø 66 98000 29,1a 115 13.06.2019
2100 Lustra Brage Frank Lie Vidar Hop Frank Lie 67 85000 29,5a 95 23.06.2019
2100 Årdals Blesa Johan Kringeland Eriksen Geir Arne Eriksen 68 174500 28,9a 95 02.07.2019
2100 Odin Faks Tommy Fløysand Lars Anvar Kolle Martine Wessel 69 153500 28,4a 75 16.06.2019
2100 Kaptein Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Gunhild C. Henriksen 70 162500 28,7a 30 02.05.2019
2100 Stian Geir Flåten Vidar Hop Geir Flåten 71 114500 25,4a 20 27.06.2019
2100 Droseld Lars Anvar Kolle Anette Frønes Halvor Smeland 72 84000 27,3a 0 28.04.2019
2100 Komnes Anna Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 73 186236 28,2v 265 30.06.2019
2100 Jerkeld Frøya Stine Hansen Juklerød Anita Hansen Juklerød Maria Andreassen 74 171000 26,5a 235 30.06.2019
2100 Gylden Bris Vidar Hop Dag-Sveinung Dalen Magnus Billing 75 57500 30,2a 155 28.06.2019
2100 Langaard Siv Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Halvor Bø Langaard 76 287000 26,0a 145 23.06.2019



Proposisjon: 3  MONTÉLØP  Antall godkjente: 7
Kaldblods MONTÉLØP For 5-15-årige høyest 625.000 kr. 2500 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 190.001 kr., 40 m. ved 275.001 kr., 60 m. ved 405.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2500 Dag Eldmi Jeanett Marie Dagsvold Jenny Thygesen 1 111500 28,4a 180 30.06.2019
2520 Lesja Titan Maja Kanstad Kristine Kvasnes Bjørn Svenkerud 1 215526 26,0a 115 10.07.2019
2540 Løve Lomen Inga Lamvik Bjørn Duestad 1 301581 27,8a 220 29.06.2019
2540 Bol Odin Inga Lamvik Siv Emilie Løvvold Heine Bernhus 2 364209 24,9a 120 10.07.2019
2560 Aine G.L. Helene Kolle Siv Emilie Løvvold Rose-Marie Henriksen 1 580892 25,6v 657 05.07.2019
2560 Kodran Josefine Eilertsen Kristine Kvasnes Andreas Opheim 2 619964 23,7v 630 05.07.2019
2560 Neseldi Helene Kolle Siv Emilie Løvvold Arne Geir Jensen 3 409500 25,7v 620 10.07.2019



Proposisjon: 4  FORMLØP  Antall godkjente: 11
Varmblods FORMLØP For 3-12-årige høyest 12.000 kr. Også for 3-12-årige, som har gått raskest 1.18,5 i de 5 siste starter. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Easy Best (DE) Joakim Hansen Bjørn Duestad 1 0 18,3v 0 24.06.2019
2100 Holy Mary Eini S. Linn Ole Johan Østre Eini S. Linn 2 5000 18,0a 65 17.06.2019
2100 Golden Brunette Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Jan-Arne Raab 3 4000 18,3a 40 09.07.2019
2100 Casero G.B. Hans Even Andersen Åsbjørn Tengsareid Gitte Christine Berntsen 4 11000 19,3a 85 01.07.2019
2100 C.C. Heaven Vidar Hop Ole Johan Østre Jan-Arne Raab 5 21000 17,1a 55 27.09.2018
2100 Superb Story Åsbjørn Tengsareid Tom Erik Solberg Lars O. Romtveit 6 3000 17,9a 30 04.07.2019
2100 Vera Vici Connie Engebråthen Dag-Sveinung Dalen Connie Engebråthen 7 9000 19,1a 70 09.07.2019
2100 Photo Mack Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen Jan-Arne Raab 8 46000 16,4a 30 21.02.2019
2100 Star Act Johan Herbjørn Undem Knut Robin Dalsbotten John Kristian Lukassen 9 12000 18,6a 265 06.06.2019
2100 Midnight Tequila Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Kirstine Barth 10 50000 17,7a 35 08.07.2019
2100 Truly Superb Vidar Hop Tom Erik Solberg Lars O. Romtveit 11 3000 18,5a 45 05.06.2019



Proposisjon: 5  DELINGSLØP SPESIAL - MAX 600 POENG - SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 13
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL - MAX 600 POENG - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 95.001 - 200.000 kr med høyest 600 poeng. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Respect (S) Lars Fredrik Kolle Tor Olaf Halle 51 150399 14,0a 540 04.07.2019
2100 L.J.'s Sonador Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Jørund Auråen 52 171500 14,0a 540 04.07.2019
2100 Nico Lane Tom Erik Solberg Gunnar Austevoll Ine Elisabeth Dahl 53 191750 15,1a 475 30.06.2019
2100 Gladys E.P. Renate Aarlie Eirik Høitomt Renate Aarlie 54 96000 14,4a 435 06.07.2019
2100 Circus Va Bene Anders Andersen Celine Solberg Akselsen Anders Andersen 55 167000 15,4a 425 03.07.2019
2100 Onassis M.R. Martine O. Sørvik Dag-Sveinung Dalen Martine O. Sørvik 56 149491 13,8a 335 04.07.2019
2100 Chill Fighter Tomas Pedersen Tanja Johansen Pål Jensen 57 171500 14,9a 310 06.07.2019
2100 Zenit Zofia Åsbjørn Tengsareid Herman R. Tvedt Bjørn Larsen 58 159903 13,3a 290 07.07.2019
2100 Lins Above Åsbjørn Tengsareid Hans Chr. Holm Gyri Kaasin 59 97000 14,8a 280 23.06.2019
2100 Lost Genius Jan Rune Gaustad Gunnar Austevoll Jan Rune Gaustad 60 165491 14,1a 235 13.06.2019
2100 S.J.'s All In All Tom Erik Solberg Simen Bjørbæk Jessen Jan-Erik Kristensen 61 126000 13,8a 50 13.06.2019
2100 Star's Gift Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Jan-Arne Raab 62 109798 15,9a 4 09.07.2019
2100 Royalty Street Gunnar Austevoll Åsbjørn Tengsareid Cato Michelsen 63 106000 13,8a 0 23.06.2019



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 9
Varmblods For 3-12-årige høyest 775.000 kr. 1700 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 245.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Rock The Boat Gunnar Austevoll Johan Herbjørn Undem Elsa Fiskum Bjørntvedt 1 242500 13,6a 100 07.07.2019
1700 Forever Va Bene Tom Erik Solberg Vidar Hop Stein Solhaug 2 241000 13,4a 0 24.06.2019
1720 Revenue Lavec Lars Anvar Kolle Lars Fredrik Kolle Truls Roar Wivestad 1 574592 12,2a 429 07.07.2019
1720 Bolt Action Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Per Gottling 2 598500 11,5a 175 01.07.2019
1720 Lady Lane Lars Anvar Kolle Tor Olaf Halle 3 614000 11,4a 40 29.06.2019
1720 Zenit Sun Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Terje Sviland 4 566406 12,6a 238 04.07.2019
1720 Camillo Neo (S) Stine Hansen Juklerød Anita Hansen Juklerød Stine Hansen Juklerød 5 290922 13,2a 350 08.07.2019
1720 Gary Hoist (FI) Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Kari Anne Knutsen 6 764151 13,4a 45 30.06.2019
1720 S.J.'s Victoria (S) Åsbjørn Tengsareid Dag-Sveinung Dalen Bjørn Larsen 7 681500 12,3a 485 23.03.2019



Proposisjon: 7  DELINGSLØP SPESIAL - MAX 600 POENG - SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 13
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL - MAX 600 POENG - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 12.001 - 95.000 kr med høyest 600 poeng. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Fernandez B.R. Johan Kringeland Eriksen Geir Arne Eriksen 51 36000 17,5a 535 06.06.2019
2100 Revenue Speed Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 52 54966 16,0a 534 10.07.2019
2100 Twintoulouse Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Elisabeth Sagmo 53 67000 15,7a 500 07.07.2019
2100 Sophia Frecel Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Vidar Skogdalen 54 73000 13,0a 480 26.06.2019
2100 Ultimate Love Tom Erik Solberg Dag-Sveinung Dalen Trond Hansen 55 86500 16,0a 465 07.07.2019
2100 Mystic Lisa Emma Kristine Volden Gunnar Austevoll Nils Olav Holm 56 65000 15,2a 375 09.07.2019
2100 Reborn Lars Anvar Kolle Hans Chr. Holm Per Gottling 57 37000 17,9a 340 27.04.2019
2100 Julia Rascal Ingolf Herbjørnrød Gunnar Austevoll Ingolf Herbjørnrød 58 94560 15,6a 290 08.03.2019
2100 I.D. Glamour Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Alexander Heisholt 59 21500 18,4a 240 23.06.2019
2100 Vicky Waiting Vidar Hop Gunnar Austevoll Kjell Vidar Braaten 60 89591 14,5a 225 13.06.2019
2100 Like No Other Dag-Sveinung Dalen Lars Anvar Kolle Kåre Andersen 61 66000 15,0a 210 08.07.2019
2100 Gemma B.R. Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Simen Bjørbæk Jessen 62 71500 16,1a 105 07.07.2019
2100 Blue Gift Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Jan-Arne Raab 63 29000 16,8a 40 03.07.2019



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 5
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Sjåpåmeg Lars Anvar Kolle Hans Chr. Holm Per Gottling 51 0 0 ..
2100 Mighty Star Thomas Ellefsen Hans Chr. Holm Per Gottling 52 0 0 ..
2100 Sitje Faks Johan Herbjørn Undem Johan Herbjørn Undem 53 0 0 ..
2100 Tegner Tarzan Sol Emilie Risdal Marte E. Polland Lekman 54 81500 28,9a 315 11.05.2019
2100 Tangen Tora Celine Rød Bjørn-Vidar Rød 55 91253 30,0v 175 19.06.2019



Proposisjon: 22  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 0
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 24  Mønstringsløp  Antall godkjente: 2
Mønstringsløp 2-årige. 1700 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Cosy Joselyn Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Stine Brog 51 0 0 ..
1700 South Valley May Johan Herbjørn Undem Lars Anvar Kolle Henning Undem 52 0 0 ..




Sist oppdatert: 12.07.2019 - 09:08