Klosterskogen Travbane

Innmeldingsliste - Klosterskogen Travbane - 07.06.2018

Proposisjon: 1  BREDDEPREMIERINGSLØP  Antall godkjente: 14
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 8.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Trø Ennius Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 1 0 0 ..
2100 Solør Tobbi Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Trond Erik Hagen 2 0 0 ..
2100 Sjø Bris Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 3 0 0 ..
2100 Rise Kongen Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Ann May Sveinungsen 4 0 0 ..
2100 Brødsjø Spika Tom Erik Solberg Vidar Hop Jan Anund Haugland 5 0 0 ..
2100 Lykkje Cornelius Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 6 0 37,7v 0 10.05.2018
2100 Eldoda Tom Erik Solberg Oddbjørn Johansen 7 0 0 10.05.2018
2100 Kayaks Minn Dott Pål Henning K. Johannessen Tom Erik Solberg Pål Henning K. Johannessen 8 0 0 ..
2120 Fyms Faks Anette Frønes Brede Øigarden Refsdal Yvonne Brettvik 1 6500 33,1a 90 31.05.2018
2120 Hof Lodin Eivind Gravdal Tron Gravdal Eivind Gravdal 2 4000 39,2v 40 02.02.2018
2120 Tåga Prinsen (S) Jan Martin Bjerring Åsbjørn Tengsareid Jan Martin Bjerring 3 5000 35,7v 150 11.05.2018
2120 Arverud B.E.T. Eirik Høitomt Geir Vegard Gundersen Vibeke Trondsen 4 7000 36,4v 100 15.05.2018
2120 Dag Per Knut Robin Dalsbotten Vidar Hop Ingrid Askland 5 6000 36,9v 90 22.01.2018
2120 Nume Kiwi Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Per Ingar Lybekk 6 8000 35,6v 180 29.03.2018



Proposisjon: 2  HOPPELØP  Antall godkjente: 13
Kaldblods HOPPELØP For 3-15-årige hopper høyest 42.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lex Spika Eirik Høitomt Martine O. Sørvik Martine O. Sørvik 51 26500 33,8v 660 29.03.2018
2100 Kolnes Anka Lars Anvar Kolle Jenny Thygesen 52 42000 32,1v 635 24.03.2018
2100 Alm Kine Geir Vegard Gundersen Gunnar Austevoll Magne Helgesen 53 41200 31,9a 540 25.05.2018
2100 Songe Mai Per Vetle Kals Johan Kringeland Eriksen Rune Stea Christiansen 54 41500 30,2a 380 10.05.2018
2100 Solhaugblesa Ine Elisabeth Dahl Johan Herbjørn Undem Ine Elisabeth Dahl 55 33000 33,8v 350 15.03.2018
2100 Hippoline Gunnar Austevoll Johan Herbjørn Undem Ine Elisabeth Dahl 56 22000 33,7v 205 24.05.2018
2100 Jenny Lill Arild Berås Dagfinn Svantesen 57 41000 30,4a 175 10.05.2018
2100 Kleppan Tina Anette Frønes Ole Johan Østre Toril Haraldsen 58 37000 31,5v 120 26.05.2018
2100 Huseby Snuppa Eivind Gravdal Andreas Tønnessen Eivind Gravdal 59 28500 32,3a 115 24.05.2018
2100 Sands Terna Ole Johan Østre Magnus Teien Gundersen Toril Haraldsen 60 24400 34,4v 85 13.05.2018
2100 Kos Frigga Johan Herbjørn Undem Adrian Solberg Akselsen Odd Arne Aaland 61 30000 32,8v 80 15.05.2018
2100 Perle Vilja Jan Martin Bjerring Gunnar Austevoll Jan Martin Bjerring 62 31000 31,5v 50 30.05.2018
2100 Nord Skade Vidar Hop Pål Henning K. Johannessen Ketil R. Solvang 63 31500 32,1v 235 13.05.2018



Proposisjon: 3  MAIDEN SPESIAL  Antall godkjente: 15
Kaldblods MAIDEN SPESIAL For 3-15-årige høyest 125.000 kr. Også for 3-15-årige med høyest 500 poeng som ikke har seiret. 1700 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 M.H. Sylvia Dag-Sveinung Dalen Adrian Solberg Akselsen Martine Wessel 51 113524 28,4v 748 19.05.2018
1700 Hafell Kuling Hans Jørgen Eggen Eivind Gravdal Eivind Gravdal 52 107500 29,3v 695 16.05.2018
1700 Tintin Eirik Høitomt Marius Høitomt Willy Salvesen 53 124000 29,3a 665 18.05.2018
1700 Aarbakks Evelyn Tom Erik Solberg Ole Johan Østre Anniken Mastereid 54 79000 29,6a 635 31.05.2018
1700 Komnes Bork Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 55 103000 27,9v 530 26.05.2018
1700 Brenne Brunett Åsbjørn Tengsareid Dag-Sveinung Dalen Harald Martinsen 56 109500 26,7a 270 25.05.2018
1700 Storler Guten Christina Kjenner Gunnar Austevoll Rannveig Grorud 57 213000 28,4a 245 10.05.2018
1700 Goroso Sjarmen Frode Hansen Vidar Hop Siv Johanne Ørstad 58 114000 26,8a 235 24.05.2018
1700 Jerkeld Frøya Vidar Hop Ole Johan Østre Maria Andreassen 59 79500 26,5a 155 24.05.2018
1700 Sølv Gutt Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Sissil Pedersen 60 103000 28,6a 135 03.05.2018
1700 Wiking Blesa Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød Roy Steinar Larsen 61 101438 29,7a 134 31.05.2018
1700 Valle Teo Trond Lindbak Ole-Christian Kjenner Trond Lindbak 62 103750 29,8a 125 08.05.2018
1700 Lill Tea Eivind Gravdal Gunnar Austevoll Eivind Gravdal 63 113500 28,3a 110 31.05.2018
1700 Valle Even Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 64 77000 29,1a 105 31.05.2018
1700 Skib Viktor Trond Lindbak Dag-Sveinung Dalen Trond Lindbak 65 96500 30,2v 45 08.05.2018



Proposisjon: 4  GRUNNLAGSFORDEL HOPPER  Antall godkjente: 16
Kaldblods GRUNNLAGSFORDEL HOPPER For 3-15-årige hingster og vallaker høyest 370.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 470.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Mietor Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Kjell Løvdal 51 342000 25,8a 1195 24.05.2018
2100 Lykkje Tveiten Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 52 326460 24,6a 1028 23.05.2018
2100 Sundby Søss Gunnar Austevoll Tom Erik Solberg Berit Garstad 53 279000 26,5a 780 19.05.2018
2100 Tyri Loke Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 54 348487 24,2a 715 19.05.2018
2100 Will Lita Caroline Roland Rudolf Roland Rudolf Roland 55 357750 26,3a 545 13.05.2018
2100 Kagge Lina Gunnar Austevoll Olav Mikkelborg Tom Bjølgerud 56 424491 25,7a 529 20.05.2018
2100 Loken Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Gunn Snøås 57 276500 25,8a 440 13.05.2018
2100 Kolbu Jonatan Trond Lindbak Dag-Sveinung Dalen Trond Lindbak 58 342000 26,1a 415 04.05.2018
2100 Hvatt Ronja Per M. Hvattum Gunnar Austevoll Per M. Hvattum 59 400479 24,2v 400 20.05.2018
2100 Elding Frøya Tommy Fløysand Adrian Solberg Akselsen Martine Wessel 60 365500 24,9a 370 24.05.2018
2100 Engli Ilmina Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Eivind Gravdal 61 311000 25,6a 265 23.05.2018
2100 Hovsjerka Anette Frønes Katarina Østerholt Einar Aasen 62 352721 24,0a 240 24.05.2018
2100 Høvding Jaros Odd Arne Sagholen Geir Flåten Gunnar Kværne 63 336759 24,4a 174 24.05.2018
2100 Torvald Vidar Hop Eirik Høitomt Kjell Roar Hansen 64 346500 26,8v 135 24.05.2018
2100 Kjappe Tinna Kristian Malmin Lars Anvar Kolle Kjetil Guriby Huuse 65 335000 23,8a 30 15.05.2018
2100 Areta Mollyn Dag-Sveinung Dalen Gunnar Austevoll John Ivar Farmen 66 376000 24,4a 0 27.04.2018



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 6
Varmblods For 3-12-årige høyest 42.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning. LØPET/PROPOSISJONEN STARTERKLÆRES KUN VED 7 ELLER FLERE STARTERKLÆRTE HESTER.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 S.J.'s All In All Simen Bjørbæk Jessen Jan-Erik Kristensen 51 11000 19,3a 325 24.05.2018
2100 Odd Special Girl Josefine Eilertsen Adrian Solberg Akselsen Odd Paulsen 52 31000 16,2a 440 24.05.2018
2100 Thaia Sund Espen Grohs Tom Grohs 53 41500 17,9v 260 26.05.2018
2100 Judge Genius Dag-Sveinung Dalen Ole Johan Østre Lisbeth Baugerød 54 31000 17,8a 190 26.05.2018
2100 Cabelino (S) Dag-Sveinung Dalen Tom Erik Solberg Stein G. Larsen 55 27000 17,8a 140 31.05.2018
2100 Logical Thunder Vidar Hop Gunnar Austevoll Connie Engebråthen 56 38000 16,6a 75 24.05.2018



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 17
Varmblods For 3-12-årige høyest 110.000 kr. 1700 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning. LØPET/PROPOSISJONEN DELES I 2 OM PROPOSISJON 5 GÅR UT !
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Bajazzo H.R. Dag-Sveinung Dalen Marius Høitomt Anette Trollsås 51 90500 16,0a 1060 31.05.2018
1700 S.K.'s Spartacus Kjetil Roe Lars Anvar Kolle Kjetil Roe 52 104000 15,1a 580 24.05.2018
1700 Madagaskar Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Tor Olaf Halle 53 105000 16,1v 530 31.05.2018
1700 Logical Nora Gunnar Austevoll Ole-Christian Kjenner Katrine Blakkestad 54 101829 13,2a 520 28.05.2018
1700 Notimetolose Tom Erik Solberg Martine O. Sørvik Martine O. Sørvik 55 103000 15,7a 405 18.05.2018
1700 Classic Thompson Johan Herbjørn Undem Johan Herbjørn Undem 56 80000 15,1a 250 31.05.2018
1700 Thai Magic Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Jens Kristian Brenne 57 68500 14,9a 225 15.05.2018
1700 Hot Chili Klenod Maren Øyo Iselin Søreng 58 83500 15,0a 200 24.05.2018
1700 Ty J.T.O. Dag-Sveinung Dalen Eini S. Linn Sølve Grøtvik 59 109000 14,3a 130 29.01.2018
1700 Road To Heaven Vidar Hop Tom Erik Solberg Per Gottling 60 84609 15,7a 116 31.05.2018
1700 O.M. Corpentino (S) Ole-Christian Kjenner Jaran Gjerløw 61 92500 12,9a 115 28.05.2018
1700 Conny Dior Tom Erik Solberg Simen Bjørbæk Jessen Jan Th. Holthe 62 99500 15,8a 105 09.04.2018
1700 Pixie Frecel Ole Johan Østre Adrian Solberg Akselsen Suzanne Solberg 63 78500 16,0a 95 31.05.2018
1700 Dania Hornline* (S) Simen Bjørbæk Jessen Dag-Sveinung Dalen Anders Andersen 64 89052 15,1a 68 25.02.2018
1700 Chill Fighter Lars Anvar Kolle Vidar Hop Pål Jensen 65 88500 15,3a 65 31.05.2018
1700 Explosive Ends Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Tom Erik Solberg 66 80000 14,8a 640 04.05.2018
1700 Cantaro Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Ida Beathe Olsen 67 88000 14,1a 340 28.04.2018



Proposisjon: 7  GENTLE TILLYS HOPPESERIE  Antall godkjente: 11
Varmblods GENTLE TILLYS HOPPESERIE For 3-12-årige hopper høyest 150.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Gentle Tilly seiersdekken til vinneren. Poengfordeling 19-14-11-9-8-6-5-4-3-2-1. Eier av hoppe med flest poeng etter de 7 løpene vinner sprang/føllavgift med Gentle Tilly som kan benyttes i 2018 eller 2019. Det gis i tillegg 5 poeng for hver start og den som starter flest ganger får et gavekort på kr 3.000. Ved likt antall starter gjelder flest poeng sammenlagt, deretter flest best plasseringer, så loddtrekning. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Logical Elegance Gunnar Austevoll Ole-Christian Kjenner Bjørnar Blakkestad 51 147000 14,4a 1170 09.04.2018
2100 Two To Tango Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 52 129500 15,0a 640 26.05.2018
2100 Graceland E.P. Arild Berås Malin Berås Arild Berås 53 125500 14,3a 420 26.05.2018
2100 Notimetolose Tom Erik Solberg Martine O. Sørvik Martine O. Sørvik 54 103000 15,7a 405 18.05.2018
2100 Ubet Johan Herbjørn Undem Lars Anvar Kolle Petter Hvistendahl 55 99500 14,9a 355 15.05.2018
2100 Odd Supergirl Brede Øigarden Refsdal Anette Frønes Odd Paulsen 56 123500 14,0a 290 31.05.2018
2100 Conny Dior Tom Erik Solberg Simen Bjørbæk Jessen Jan Th. Holthe 57 99500 15,8a 105 09.04.2018
2100 Pixie Frecel Ole Johan Østre Adrian Solberg Akselsen Suzanne Solberg 58 78500 16,0a 95 31.05.2018
2100 Dania Hornline* (S) Simen Bjørbæk Jessen Dag-Sveinung Dalen Anders Andersen 59 89052 15,1a 68 25.02.2018
2100 Twilight D.K. (DK) Hans Chr. Holm Tom Erik Solberg Anne Kari Melbye 60 139823 15,3a 0 31.05.2018
2100 Body Va Bene Eirik Høitomt Johan Herbjørn Undem Stian Hovstø 61 135500 15,1a 95 30.04.2018



Proposisjon: 8  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 6
Varmblods MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 300.000 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Circe des Emois (FR) Christina A. Hande Helene Kolle Renate Aarlie 1 123280 14,1a 779 31.05.2018
2100 No Hill Helene G. Forberg Ida Gundersen Thompson Enok Antonsen 2 65000 17,6a 60 30.04.2018
2100 She's A Dream Siv Emilie Løvvold Mats Pedersen 3 58398 14,6a 340 01.05.2018
2100 Cantaro Ida Gundersen Thompson Siv Emilie Løvvold Ida Beathe Olsen 4 88000 14,1a 340 28.04.2018
2120 B.B. Photo Martine Finsand Roya Haghighat Catrine K. Winge 1 219000 15,0a 260 18.05.2018
2120 The Dark Knight Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 2 176044 13,8a 1445 18.05.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 6
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Unfinished Bizniz Johan Herbjørn Undem Lars Anvar Kolle Petter Hvistendahl 51 0 0 ..
2100 Beverlyhills Dream Eirik Høitomt Marius Høitomt Bengt Solberg 54 0 0 ..
2100 Ohio Royal Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Per Gottling 55 0 0 ..
2120 Uberg Odin Kjell Løvdal Eirik Høitomt Kjell Løvdal 52 0 0 ..
2120 Mikkel Hest Anders Andersen Vidar Hop Anders Andersen 53 0 0 ..
2120 Kul Stilling Eivind Gravdal Hans Jørgen Eggen Eivind Gravdal 56 24000 34,2a 140 21.11.2016



Proposisjon: 21  Mønstringsløp  Antall godkjente: 5
Mønstringsløp 2-årige. 1700 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Hvams Trolla Gunnar Austevoll Malene Berdalen 51 0 0 ..
1700 Holy Mary Eini S. Linn Dag-Sveinung Dalen Eini S. Linn 55 0 0 ..
1720 Nume Håp Ernst-Petter Knutsen Ernst-Petter Knutsen 52 0 0 ..
1720 Birk Trollfaks Lars Anvar Kolle Tom Erik Solberg Toni Alexander Aasen 53 0 0 ..
1720 Sjåpåmeg Knut Robin Dalsbotten Ole Johan Østre Linette Johnsen 54 0 0 ..



Proposisjon: 22  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 01.06.2018 - 08:53