Klosterskogen Travbane

Innmeldingsliste - Klosterskogen Travbane - 31.05.2018

Proposisjon: 1  BREDDEPREMIERINGSLØP  Antall godkjente: 17
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 16.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Hage Odin Tom Erik Solberg Johan Kringeland Eriksen Johan Kringeland Eriksen 51 0 0 ..
2100 Elsås Perla Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 52 16000 34,9v 385 03.03.2018
2100 Voje Maren Lars Anvar Kolle Tom Erik Solberg Jan Kristian Øverdal 53 15000 31,9v 365 16.05.2018
2100 Torpa Pi Knut Arne Ødegaard Eivind Gravdal Knut Arne Ødegaard 54 14063 34,2v 340 20.05.2018
2100 Lykkje Il Tom Erik Solberg Vidar Hop Frode Larsen 55 15912 33,2v 309 20.05.2018
2100 Gomnes Faks Joakim Hansen Lars Anvar Kolle Jan Morten Hansen 56 10500 31,8v 285 10.05.2018
2100 Fyms Faks Anette Frønes Brede Øigarden Refsdal Yvonne Brettvik 57 4500 35,0v 70 10.05.2018
2100 Spikeld Rapp Ole Johan Østre Eirik Høitomt Birgit Meland 58 14787 34,0v 217 20.05.2018
2100 Sjur Odin Sven Olav Weberg Eirik Høitomt Sven Olav Weberg 59 9000 31,9v 190 06.05.2018
2100 Sikvelands Odine Åsbjørn Tengsareid Ole Johan Østre Jens Kristian Brenne 60 9000 36,2v 190 12.12.2017
2100 Langlands Teddy Åsbjørn Tengsareid Dag-Sveinung Dalen Beate Oksum 61 14000 33,8a 110 24.05.2018
2100 Idlava Eirik Høitomt Vidar Hop Renate Aarlie 62 15000 35,5v 50 18.05.2018
2100 Bol Ivia Anne Christensen Johan Herbjørn Undem Rikke Helen Christensen 63 10000 35,9v 40 10.05.2018
2100 Gull Arwen Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Geir Flåten 64 12000 36,5v 40 15.05.2018
2100 Gylden Bris Dag-Sveinung Dalen Ole Johan Østre Magnus Billing 65 14500 34,0v 30 16.05.2018
2100 Bjørnli Ine Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 66 15242 35,0v 18 08.12.2017
2100 Maxey Melanin Roger Hansen Joakim Hansen Roger Hansen 67 12000 34,6v 0 16.05.2018



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 16
Kaldblods For 3-15-årige høyest 95.000 kr. 1700 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Lome Bajas Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Arthur Bø 51 90909 28,4v 1004 20.12.2017
1700 Lilje Bausa Dag-Sveinung Dalen Tom Erik Solberg Anita Nielsen 52 94000 27,1a 935 10.01.2018
1700 T.M. Stjerna Vidar Hop Eirik Høitomt Torbjørn Moen 53 92500 29,4a 840 12.05.2018
1700 Aarbakks Evelyn Tom Erik Solberg Ole Johan Østre Anniken Mastereid 54 79000 31,4a 750 08.05.2018
1700 Ludvig H.M. Adrian Solberg Akselsen Tom Erik Solberg Petter Glittum 55 70098 30,2a 576 24.05.2018
1700 Opseth Sarvvis Bjørn Steinseth Eirik Høitomt Elen Marie Opseth 56 91110 29,1a 573 22.05.2018
1700 Aner Ikke Åsbjørn Tengsareid Lars M. Søvik 57 82976 28,8a 350 06.03.2018
1700 Skorpion Ole Johan Østre Ove Bakkevold Reime Ole Johan Østre 58 89000 29,8v 345 29.01.2018
1700 Bauers Annabella Dag-Sveinung Dalen Geir Smeby Beate Holmstrøm 59 75567 29,6a 255 12.05.2018
1700 Lustra Brage Frank Lie Vidar Hop Frank Lie 60 78000 29,5a 250 30.04.2018
1700 Hof Blesen Eivind Gravdal Andreas Tønnessen Eivind Gravdal 61 87500 30,2v 210 16.05.2018
1700 Lustra Hera Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Kari Anne Knutsen 62 69500 27,8a 145 24.05.2018
1700 Vatnorm Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Terje Villum 63 86000 30,0a 145 18.05.2018
1700 Ejo Tina Olav Mikkelborg Adrian Solberg Akselsen Marita Høyesveen 64 75767 30,1a 140 12.05.2018
1700 Bjønnum Jerka Amanda Robertsen Adrian Solberg Akselsen Janne Aadna 65 90000 29,5a 120 10.05.2018
1700 Valle Even Eirik Høitomt Marius Høitomt 66 77000 29,1a 105 24.05.2018



Proposisjon: 3  HOPPELØP  Antall godkjente: 12
Kaldblods HOPPELØP For 3-15-årige hopper høyest 140.000 kr. 1700 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Vangli Lykke Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 1 120991 28,5a 812 20.10.2017
1700 Rinde Rutha Gunnar Austevoll Magnus Helland Gunnar Austevoll 2 110472 28,3v 779 06.05.2018
1700 Julie Dag-Sveinung Dalen Åsbjørn Tengsareid Lars-Arne Larsen 3 119762 28,9a 144 24.05.2018
1700 Eigelands Rebecca Lars Anvar Kolle Jenny Thygesen 4 119000 26,0a 940 19.05.2018
1700 Lilje Bausa Dag-Sveinung Dalen Tom Erik Solberg Anita Nielsen 5 94000 27,1a 935 10.01.2018
1700 Brevik Juli Kristian Bjørnerød Knut Arne Ødegaard Jon Martin Bergersen 6 132937 27,3a 175 05.04.2018
1700 Vetla Vinna Arnt-Sverre Røren Kai Johansen Arnt-Sverre Røren 7 125000 25,1a 645 24.05.2018
1700 T.M. Stjerna Vidar Hop Eirik Høitomt Torbjørn Moen 8 92500 29,4a 840 12.05.2018
1700 Ruskeli Blesa Vidar Hop Gunnar Austevoll Kjell Vidar Braaten 9 136500 29,0a 965 09.05.2018
1700 Lustra Hera Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Kari Anne Knutsen 10 69500 27,8a 145 24.05.2018
1700 Irma H.R. Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Birger Heimdal 11 114000 28,0v 365 19.05.2018
1700 Lill Tea Gunnar Austevoll Eivind Gravdal Eivind Gravdal 12 110000 28,3a 60 24.05.2018



Proposisjon: 4  MONTÉLØP  Antall godkjente: 8
Kaldblods MONTÉLØP For 5-15-årige høyest 250.000 kr. 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr., 40 m. ved 135.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Gregus C.K. Siv Emilie Løvvold Johanne Ulrica Øveraasen Lovise Mohaugen 1 54810 28,9v 233 06.05.2018
2100 Min Kuling Kristine Kvasnes Josefine Eilertsen Gunhild C. Henriksen 2 66500 29,7v 150 24.05.2018
2100 Våler Stjerna Johanne Ulrica Øveraasen Anita Valstad Hagmann Bjørn Steinseth 3 70376 28,4a 80 10.04.2018
2120 Kos Vinna Malin Berås Amanda Robertsen Odd Arne Aaland 1 95500 29,7a 95 24.03.2018
2120 Vik Pilen Martine Finsand Siv Emilie Løvvold Martine Finsand 2 86500 29,7v 430 16.05.2018
2140 B.H. Faksen Martine O. Sørvik Henriette Bye Martine O. Sørvik 1 143150 27,2a 160 18.04.2018
2140 Stee Raua Inga Lamvik Martine O. Sørvik Jo Oxhovd Svalesen 2 198000 28,5v 30 24.05.2018
2140 Neseldi Helene Kolle Siv Emilie Løvvold Arne Geir Jensen 3 221000 27,4a 385 24.05.2018



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 9
Varmblods For 3-12-årige høyest 33.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Ultimate Love Trond Hansen Tom Erik Solberg Trond Hansen 51 8000 20,7v 105 13.05.2018
2100 Tib Talisman Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Ole Morten Nilsen 52 32000 17,0a 705 09.05.2018
2100 Mystic Lisa Nils Olav Holm Nils Olav Holm 53 30000 18,6a 430 13.02.2018
2100 Cecilia I. Velur Thomas Sverre Karlsen Svein Ove Wassberg Ove Kenneth Karlsen 54 30000 16,8a 310 13.05.2018
2100 Cabelino (S) Dag-Sveinung Dalen Tom Erik Solberg Stein G. Larsen 55 23000 18,8a 215 15.04.2018
2100 Milles More Knut Arne Ødegaard Pål Rønningen Knut Arne Ødegaard 56 23000 17,5a 205 06.05.2018
2100 Etna Sisu Anders Andersen Dag-Sveinung Dalen Anders Andersen 57 21000 18,8a 85 10.05.2018
2100 Racing Sun Vidar Hop Eirik Høitomt Bjørn Steinseth 58 31000 19,8v 725 01.05.2018
2100 L.A.'s Hell Boy Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 59 32500 16,6a 490 29.08.2017



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 15
Varmblods For 3-12-årige høyest 98.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Dontgiveme Chocolate Ole Johan Østre Freddy Gustavsen 51 90500 15,0a 1180 06.05.2018
2100 Fourty Genius Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 52 73500 16,7a 1145 18.05.2018
2100 Selma Frecel Eirik Høitomt Marius Høitomt 53 87000 15,8a 1035 24.05.2018
2100 Bajazzo H.R. Dag-Sveinung Dalen Marius Høitomt Anette Trollsås 54 87000 16,0a 1000 30.04.2018
2100 Impressive Choice Hans Chr. Holm Gunnar Austevoll Monica Normanseth 55 84000 15,6a 725 01.10.2017
2100 Netherlee Star Gunnar Austevoll Åsbjørn Tengsareid Hedda E. Assev 56 81500 16,7a 535 24.05.2018
2100 Sonador R.M. Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Per Gottling 57 79500 14,3a 495 19.05.2018
2100 A. Priori Sven Olav Weberg Julie Ann Gjerstad Sven Olav Weberg 58 81500 15,3a 375 07.05.2018
2100 Madagaskar Åsbjørn Tengsareid Tor Olaf Halle 59 98000 16,1v 360 24.05.2018
2100 Classic Thompson Johan Herbjørn Undem Johan Herbjørn Undem 60 75000 15,1a 135 14.05.2018
2100 Pixie Frecel Ole Johan Østre Jørn Ivar Eilertsen Suzanne Solberg 61 78500 16,0a 95 13.05.2018
2100 Road To Heaven Vidar Hop Lars Anvar Kolle Per Gottling 62 81609 15,7a 90 30.04.2018
2100 Chill Fighter Lars Anvar Kolle Vidar Hop Pål Jensen 63 88500 15,3a 65 03.05.2018
2100 Centurion Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Trine Berger 64 97000 14,1a 65 08.12.2017
2100 Circus Va Bene Anders Andersen Dag-Sveinung Dalen Anders Andersen 65 84500 15,8a 45 24.05.2018



Proposisjon: 7  HOPPELØP  Antall godkjente: 12
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 240.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Neverending L. Thomas Sverre Karlsen Åsbjørn Tengsareid Ragnhild Tjaum 51 239500 14,4a 1200 03.05.2018
2100 Scarlet Creation Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen Kristine Sørensen 52 236942 12,9a 785 30.04.2018
2100 Mira Prawo Dag-Sveinung Dalen Lars Anvar Kolle Per-Erik Gravdal 53 225500 13,8a 750 15.05.2018
2100 Avenue Boulevard (DK) Herman R. Tvedt Herman R. Tvedt 54 178488 12,9a 465 24.05.2018
2100 St. Florent Decoy Åsbjørn Tengsareid Tom Forkerud 55 216000 13,4a 460 12.05.2018
2100 May Lane Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Tina Fossan Låg 56 217750 14,6a 457 30.04.2018
2100 Trophydore (DK) Anette Frønes Eirik Høitomt Anette Frønes 57 195875 14,4a 360 16.05.2018
2100 Needed Time Vidar Hop Eirik Høitomt Arthur Bø 58 229500 14,5a 285 14.05.2018
2100 Freule Idzarda (NL) Åsbjørn Tengsareid Dag-Sveinung Dalen Erland Bjørntvedt 59 163265 14,7a 190 24.05.2018
2100 Aladyforyou (DK) Herman R. Tvedt Lars Anvar Kolle Karoline Krogh-Hanssen 60 185122 14,8a 85 24.05.2018
2100 Looking Flower Shine Håkon Johannes Nordland Gunnar Austevoll Håkon Johannes Nordland 61 157000 13,6a 70 13.05.2018
2100 Twilight D.K. (DK) Hans Chr. Holm Tom Erik Solberg Anne Kari Melbye 62 139823 15,3a 0 24.05.2018



Proposisjon: 8    Antall godkjente: 18
Varmblods For 3-12-årige høyest 330.000 kr. 1700 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Nad Al Sheba Alexander Heisholt Dag-Sveinung Dalen Alexander Heisholt 51 310000 13,4a 1135 24.05.2018
1700 S.M.K. Spirit Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 52 259882 12,5a 770 03.02.2018
1700 Zoot Va Bene Gunnar Austevoll Åsbjørn Tengsareid Hedda E. Assev 53 289550 12,4a 769 08.05.2018
1700 S.M.K. Smashing Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 54 183005 14,1a 675 16.05.2018
1700 King Senator Lars Anvar Kolle Lars Fredrik Kolle Gunnar Aksnes 55 249500 13,8a 575 23.05.2018
1700 Digital Star (S) Tom Erik Solberg Rolf Mangelrød 56 296949 12,3a 420 03.05.2018
1700 Beak's Mr. Toby Kristian Malmin Lars Anvar Kolle Steinar Bye 57 318925 13,0a 210 10.12.2017
1700 Quintero Kusk tildeles Eirik Høitomt Anne Ragnhild Aakre 58 250559 13,8a 200 28.02.2018
1700 Ubuntu Kristine Sørensen Dag-Sveinung Dalen Kristine Sørensen 59 324500 12,6a 200 13.05.2018
1700 La Paloma Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen Linda Borgan 60 241500 13,8a 165 04.05.2018
1700 Viking Hill Ole Johan Østre Kristine Kvasnes Linda Vinjor 61 266000 13,0a 165 14.12.2017
1700 Broadway Blaze (US) Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 62 313255 12,3a 155 16.05.2018
1700 Solliedox Vidar Hop Eirik Høitomt Asbjørn Lognvik 63 232000 13,8a 155 30.03.2018
1700 Thai Voyager Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Kari Anne Knutsen 64 307000 12,7a 120 13.05.2018
1700 My Carisma Herman R. Tvedt Lars Anvar Kolle Karoline Krogh-Hanssen 65 264500 12,7a 80 03.05.2018
1700 Super Photo John Revheim Kristian Malmin John Revheim 66 256000 13,8a 55 24.05.2018
1700 Seabreeze Ås (US) Gunnar Austevoll Lars Anvar Kolle Helge Ellefsen 67 303367 13,3a 45 28.04.2018
1700 Alone Man S.T. (S) Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Kai Mangelrød 68 302970 12,6a 5 24.05.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 1
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Ohio Royal Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Per Gottling 51 0 0 ..



Proposisjon: 21  Mønstringsløp  Antall godkjente: 5
Mønstringsløp 2-årige. 1700 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Birk Trollfaks Ole Johan Østre Tom Erik Solberg Toni Alexander Aasen 51 0 0 ..
1700 Dag Pernille Eini S. Linn Dag-Sveinung Dalen Marita Nordhus 52 0 0 ..
1700 Hvams Trolla Gunnar Austevoll Malene Berdalen 53 0 0 ..
1700 Nume Håp Ernst-Petter Knutsen Lars Anvar Kolle Ernst-Petter Knutsen 54 0 0 ..
1700 Sjåpåmeg Knut Robin Dalsbotten Ole Johan Østre Linette Johnsen 55 0 0 ..



Proposisjon: 22  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 25.05.2018 - 08:43