Klosterskogen Travbane

Innmeldingsliste - Klosterskogen Travbane - 27.11.2017

Proposisjon: 1  TIDSLØP  Antall godkjente: 16
Kaldblods TIDSLØP - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere. 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre, 40 m. for tid 1.34,5 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Briskeby Stjernen Ole Johan Østre Vidar Hop Merete Viksås 1 3000 40,9v 30 17.10.2017
2100 Dag Per Helene G. Forberg Dag-Sveinung Dalen Ingrid Askland 2 2000 37,7v 20 19.10.2017
2100 Gull Arwen Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Elisabeth Stenersen 3 4000 39,0v 40 17.11.2017
2100 Gompen Gullet Per Vetle Kals Vilde M. Kals Elin Gumpen 4 0 37,1v 0 23.09.2017
2100 Balder Kosa Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Simen Bjørbæk Jessen 5 0 0 ..
2100 Kos Frigga Johan Herbjørn Undem Knut Robin Dalsbotten Odd Arne Aaland 6 14000 36,4v 125 30.10.2017
2100 Torpa Ola Vidar Hop Olav Mikkelborg Oskar Slåttland 7 10000 36,1v 105 14.11.2017
2120 Langlands Teddy Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Beate Oksum 1 8000 35,0v 195 02.11.2017
2120 Fidella Eivind Gravdal Kristine Kvasnes Eivind Gravdal 2 8000 35,4v 75 05.11.2017
2120 A.H. Svarten Kjetil Roe Dag-Sveinung Dalen Andres Hegna 3 15000 34,7v 270 02.11.2017
2120 Emse Balder Anne Christensen Ole Johan Østre Anne Christensen 4 10000 34,9v 215 26.10.2017
2140 Komnes Bork Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 1 62000 33,7v 1060 30.10.2017
2140 Eiklands Faks Johan Herbjørn Undem Johan Herbjørn Undem 2 16000 33,9v 380 02.11.2017
2140 Solhaugblesa Vidar Hop Tom Erik Solberg Ine Elisabeth Dahl 3 18000 33,8v 95 09.11.2017
2140 Løvland Raptor Ole Johan Østre Kristine Kvasnes Linda Brevik 4 11000 33,9v 75 14.11.2017
2140 Tin Spika Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 62 18000 34,5v 85 09.11.2017



Proposisjon: 2  DISTANSEFORDEL HOPPER  Antall godkjente: 14
Kaldblods DISTANSEFORDEL HOPPER For 3-15-årige høyest 62.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 T.M. Stjerna Vidar Hop Eirik Høitomt Torbjørn Moen 1 39500 32,6v 65 17.10.2017
2100 Jærvestjerna Vidar Hop Alexander Heisholt Alexander Heisholt 2 52000 32,2a 0 26.10.2017
2100 Eigelands Rebecca Anette Frønes Dag-Sveinung Dalen Terje Villum 3 53000 26,0a 0 15.11.2017
2100 Lykke Ida Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Enok Antonsen 4 38000 31,7v 35 15.11.2017
2100 Trø Yr Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Hans Martin Klepaker 5 57500 29,8a 1020 24.10.2017
2100 Låhne Lina Anders Magne Låhne Ellen Kristiansen Anders Magne Låhne 6 57000 31,6a 250 15.11.2017
2100 Jega Janda Åsbjørn Tengsareid Øystein Tjomsland Øystein Tjomsland 7 41000 30,2a 415 04.11.2017
2100 Silkespika Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 8 61000 29,2a 520 09.11.2017
2100 Vill Helmina Joakim Hansen Vidar Hop Jan Morten Hansen 9 35369 31,4v 360 09.11.2017
2100 Victoria Solbacka Tom Erik Solberg Vidar Hop Frode Larsen 10 41000 32,6v 520 10.11.2017
2120 Varg Eld Knut Arne Ødegaard Øystein Tjomsland Knut Arne Ødegaard 1 54766 30,7v 710 22.11.2016
2120 Kruttlappen Frost Øyvind Ruttenborg Ole Johan Østre Line Torp 2 47188 30,7v 951 06.11.2017
2120 Kaptein Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Gunhild C. Henriksen 3 49000 31,7v 335 15.11.2017
2120 Tako Ø.K. Johan Herbjørn Undem Johan Herbjørn Undem 4 59000 30,0v 620 08.11.2017



Proposisjon: 3  SPORTRAPP/GRUNNLAG  Antall godkjente: 17
Kaldblods SPORTRAPP/GRUNNLAG For 3-15-årige 62.001 - 220.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Ty Svarten Eirik Høitomt Adrian Solberg Akselsen Anette S. Holtan 51 143000 28,4a 1295 19.11.2017
2100 Sundby Søss Gunnar Austevoll Anette Frønes Berit Garstad 52 212500 26,5a 1200 09.11.2017
2100 Lego U.N. Johan Herbjørn Undem Johan Herbjørn Undem 53 98000 29,8a 1200 16.11.2017
2100 Sager'n Gunnar Austevoll Knut Robin Dalsbotten Svein Saga 54 101250 28,7a 730 03.11.2017
2100 Kringeland Enok Johan Kringeland Eriksen Johan Kringeland Eriksen 55 134000 28,8a 680 19.11.2017
2100 Major Stjernen Ole Johan Østre Kristine Kvasnes Linda Brevik 56 162596 26,2a 435 17.10.2017
2100 Kodina Arild Berås Eirik Høitomt Jonny Martin Blom 57 209000 26,0a 430 30.09.2017
2100 Ådne Kommandør Anders Andersen Vidar Hop Anders Andersen 58 191500 27,4a 290 20.11.2017
2100 Neseldi Knut Arne Ødegaard Lars Fredrik Kolle Arne Geir Jensen 59 172000 27,4a 255 17.11.2017
2100 Aarbakks Spidi Tom Erik Solberg Ole Johan Østre Anniken Mastereid 60 215250 25,8a 245 09.11.2017
2100 Hellestvedt Trym Johan Herbjørn Undem Jostein Barth Jostein Barth 61 109400 27,8a 225 11.11.2017
2100 Aas Balder Ole Johan Østre Vidar Hop Jan-Arne Raab 62 194000 25,5a 105 23.10.2017
2100 Land Maria Dag-Sveinung Dalen Alexander Heisholt Hans Landsverk 63 82500 31,0v 65 09.11.2017
2100 Hovs Frøya Eirik Høitomt Kristian Malmin Kari Anne Knutsen 64 197058 24,5a 42 12.11.2017
2100 Veels Shanti Ellen Kristiansen Anders Magne Låhne Ellen Kristiansen 65 170685 29,3a 30 09.11.2017
2100 Nebbenes Friggi Anne Christensen Ole Johan Østre Anne Christensen 66 139500 26,3a 0 03.11.2017
2100 Egge Edel Vidar Hop Ole Johan Østre Merete Viksås 67 212811 26,6a 745 09.11.2017



Proposisjon: 4  MONTÉLØP   Antall godkjente: 9
Kaldblods MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 190.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Løve Lomen Inga Lamvik Josefine Eilertsen Jan Morten Hansen 1 118500 28,9v 105 17.11.2017
2100 Bjønnum Jerven Martine Finsand Maren Sødal Bjørn Mæhre 2 146500 29,1v 85 11.11.2017
2100 Mollyn Josefine Eilertsen Johanne Ulrica Øveraasen Lars O. Romtveit 3 138500 27,1v 30 09.11.2017
2120 Stee Raua Christina A. Hande Martine O. Sørvik Jo Oxhovd Svalesen 1 195000 28,5v 220 14.11.2017
2120 Troll Svenn Helene Kolle Siv Emilie Løvvold Kjell Løvdal 2 346500 25,8v 630 01.11.2017
2120 Kodina Malin Berås Siv Emilie Løvvold Jonny Martin Blom 3 209000 26,0a 430 30.09.2017
2120 Holt Gnist Josefine Eilertsen Louise V. Trudvang Jan Inge Drageset 4 335000 28,0v 515 14.11.2017
2120 Engli Ilmina Kristine Kvasnes Josefine Eilertsen Eivind Gravdal 5 265500 25,6a 225 14.11.2017
2140 Turbin Anita Valstad Hagmann Siv Emilie Løvvold Jon Magne Vik 1 485000 26,7v 290 14.11.2017



Proposisjon: 5  BREDDEPREMIERINGSLØP  Antall godkjente: 6
Varmblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-12-årige høyest 20.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 6.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 The First Lady Vidar Hop Ole Johan Østre Jan Morten Hansen 1 0 0 19.10.2017
2100 Best Sensation Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 2 0 18,4a 0 05.09.2017
2120 Argus Photo Vidar Hop Alexander Heisholt Alexander Heisholt 1 20000 19,9a 525 09.11.2017
2120 O.M. Erinus (S) Tommy Fløysand Martine Wessel Martine Wessel 2 18000 18,5a 95 24.10.2017
2120 Bailiss Åsbjørn Tengsareid Knut Robin Dalsbotten Tone Turnbull 3 7000 20,1v 150 17.11.2017
2120 Rio Division Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen 4 20000 19,2a 445 09.11.2017



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 9
Varmblods For 3-12-årige høyest 55.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Louise Challenger Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 51 43000 17,1a 525 03.11.2017
2100 Twigson Bonanza Johan Herbjørn Undem Ole Johan Østre Ailin Magnus 52 49500 16,4a 395 17.11.2017
2100 Miss Speedy Dillon Johan Herbjørn Undem Knut Robin Dalsbotten Odd Arne Aaland 53 39500 17,4a 260 17.11.2017
2100 Suspicious Star Connie Engebråthen Jan Pettersen Connie Engebråthen 54 49500 16,6a 240 02.11.2017
2100 Benefits Ole Johan Østre Eirik Høitomt Egil Furulund 55 46000 15,5a 110 17.11.2017
2100 Lumberjack's Pride Anette Frønes Gunnar Austevoll Bjørn Jakobsen 56 34000 19,1a 65 20.11.2017
2100 Mariasboy Christina Kjenner Ole-Christian Kjenner Monica Mathiesen 57 32000 17,6a 35 15.06.2017
2100 Circus Va Bene Vidar Hop Eirik Høitomt Alexander Heisholt 58 53500 16,3a 0 23.10.2017
2100 Siberian Photo Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 59 54000 16,0a 430 17.11.2017



Proposisjon: 7  SPORTRAPP/GRUNNLAG  Antall godkjente: 13
Varmblods SPORTRAPP/GRUNNLAG For 3-12-årige 55.001 - 205.000 kr. 2500 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2500 Scarlet Creation Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Rune Hansen 51 203942 12,9a 840 15.11.2017
2500 Photolicious Tom Erik Solberg Magnus Teien Gundersen Andreas Opheim 52 126500 16,0a 750 17.11.2017
2500 Andre Rev' Point Knut Robin Dalsbotten Ole Johan Østre Susanne Høgstad 53 189000 12,5a 595 18.11.2017
2500 Lonely Vacation Gunnar Austevoll Kai Johansen Thomas Rød 54 178882 13,3a 585 09.11.2017
2500 Global Touch (S) Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Stian Hovstø 55 75000 16,0a 415 19.11.2017
2500 Soros Kronos* (S) Simen Bjørbæk Jessen Thøger Malmstrøm 56 108120 15,4a 360 27.10.2017
2500 Larry S.E. (S) Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Geir Nordbotten 57 204979 14,8a 255 17.11.2017
2500 King Senator Lars Fredrik Kolle Vidar Hop Gunnar Aksnes 58 170000 13,8a 190 17.11.2017
2500 Needed Time Eirik Høitomt Vidar Hop Stein Ivar Kløven 59 158000 14,8a 155 17.11.2017
2500 Anica Fine (DK) Gunnar Austevoll Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 60 116000 14,6a 130 17.11.2017
2500 I See U. One Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Enok Antonsen 61 192265 14,5a 75 15.11.2017
2500 Caipirinha Hans Chr. Holm Gunnar Austevoll Siv Ailin Olsen 62 164000 15,0a 0 27.10.2017
2500 Tuileries (DK) Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Sigbjørn Kolnes 63 151391 15,1a 435 04.11.2017



Proposisjon: 8    Antall godkjente: 9
Varmblods For 3-12-årige høyest 415.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Wayne Brogård (DK) Eirik Høitomt Kristian Malmin Kari Anne Knutsen 51 396373 13,5a 1380 12.11.2017
2100 Ubuntu Dag-Sveinung Dalen Ole Johan Østre Kristine Sørensen 52 248500 12,6a 570 09.11.2017
2100 Kemas Starlight (S) Ole Johan Østre Alexander Heisholt Bjørnar Heibø 53 254392 12,7a 570 17.11.2017
2100 Basic Instinct* (S) Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 54 365713 11,6a 488 20.10.2017
2100 Lord Bexley Knut Robin Dalsbotten Malene Berdalen Lise Therese Halvorsen 55 306750 13,3a 475 09.11.2017
2100 Farao F. Boko (NL) Marius Høitomt Eirik Høitomt Einar Blomquist 56 350400 14,3a 460 09.11.2017
2100 Hot Vacation H. Josefine Eilertsen Adrian Solberg Akselsen Lars O. Romtveit 57 377000 13,1a 255 04.11.2017
2100 Yankee Frecel Åsbjørn Tengsareid Ole Johan Østre Lars Martin Antonsen 58 380018 13,5a 140 14.11.2017
2100 Jules Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Tina Fossan Låg 59 321000 14,8a 135 09.11.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 1
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Milliemill Jan Rune Gaustad Øystein Simonsen 51 0 0 ..



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 1
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Quintero Josefine Eilertsen Kristine Kvasnes Anne Ragnhild Aakre 51 239559 13,8a 55 09.11.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 3
Mønstringsløp 2-årige. 1700 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Nume Lea Ernst-Petter Knutsen Ernst-Petter Knutsen 51 0 0 ..
1700 Opera Stjerna Simen Bjørbæk Jessen Dag Magne Magnussen 52 0 0 ..
1700 Sitje Faks Johan Herbjørn Undem Johan Herbjørn Undem 53 0 0 ..




Sist oppdatert: 21.11.2017 - 08:46