Klosterskogen Travbane

Innmeldingsliste - Klosterskogen Travbane - 09.11.2017

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 7
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 22.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Jæger N.A. Bjørn Larsen Lars Fredrik Kolle Bjørn Larsen 1 18500 31,9v 245 26.10.2017
2100 Tin Spika Johan Kringeland Eriksen Johan Kringeland Eriksen 2 18000 34,5v 245 17.09.2017
2100 Solhaugblesa Vidar Hop Kusk tildeles Ine Elisabeth Dahl 3 18000 33,8v 115 07.09.2017
2100 Findal Faxen Johan Herbjørn Undem Knut Robin Dalsbotten Ole Roger Dyrkorn 4 21500 31,8v 205 26.10.2017
2120 Fjellkos Jenta Arild Berås Johan Herbjørn Undem Jan Wilhelmsen 1 42500 29,7v 115 29.10.2017
2120 Kongs Nota Adrian Solberg Akselsen Vidar Hop Kåre Andersen 2 36000 31,6v 735 17.10.2017
2280 Kodina Arild Berås Geir Flåten Jonny Martin Blom 1 209000 26,0a 430 30.09.2017



Proposisjon: 2  STALLANSATTE-/UNGDOMSLØP  Antall godkjente: 12
Kaldblods STALLANSATTE-/UNGDOMSLØP For 3-15-årige høyest 90.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Kjøres av alle kusker født 1994 eller senere, samt alle kusker med stallansattlisens. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Hafell Storm Hans Jørgen Eggen Louise V. Trudvang Eivind Gravdal 51 74500 29,8a 545 20.09.2017
2100 Årdals Blesa Johan Kringeland Eriksen Johan Kringeland Eriksen 52 76000 29,1v 505 16.09.2017
2100 Stina Mi Magnus Teien Gundersen Adrian Solberg Akselsen Anne Grete Rasmussen 53 67500 29,7a 265 27.10.2017
2100 Bjønnum Jerka Joakim Hansen Adrian Solberg Akselsen Janne Aadna 54 81000 29,5a 230 26.10.2017
2100 Smiths Iver Adrian Solberg Akselsen Hans Jørgen Eggen Connie Engebråthen 55 90000 28,4a 175 23.10.2017
2100 Hommes Ferrari Adrian Solberg Akselsen Kristine Kvasnes Helene Bjerland Hægeland 56 87000 28,0v 140 29.10.2017
2100 Droseld Adrian Solberg Akselsen Per Vetle Kals Halvor Smeland 57 84000 27,3a 110 27.10.2017
2100 Gonagas Rebell Joakim Hansen Adrian Solberg Akselsen May-Liss Moe 58 75500 29,7v 100 27.10.2017
2100 Land Maria Adrian Solberg Akselsen Josefine Eilertsen Hans Landsverk 59 82500 31,0v 85 26.10.2017
2100 B.B. Juventus Per Vetle Kals Lars Fredrik Kolle Silje Therese Heistad 60 76600 28,6a 55 27.10.2017
2100 Stumne Jo Christina Kjenner Adrian Solberg Akselsen Merete Viksås 61 81099 30,8a 150 27.10.2017
2100 Bauers Annabella Adrian Solberg Akselsen Josefine Eilertsen Mette Hellerud 62 53567 31,1a 90 27.10.2017



Proposisjon: 3  HOPPELØP  Antall godkjente: 17
Kaldblods HOPPELØP For 3-15-årige hopper høyest 240.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 130.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lill Tea Gunnar Austevoll Eivind Gravdal Eivind Gravdal 1 106500 29,0v 100 02.11.2017
2100 Viktoria U.N. Johan Herbjørn Undem Johan Herbjørn Undem 2 107000 26,8a 160 12.10.2017
2100 Eldvina Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Rune Røyrås 3 121000 27,9a 235 29.10.2017
2100 Vestpol Hebe Karin Hauge Dag-Sveinung Dalen Karin Hauge 4 115500 28,7v 115 26.10.2017
2100 Løkki Flaksa Vilde M. Kals Kristine Kvasnes Vilde M. Kals 5 95500 28,8a 850 26.10.2017
2100 Linni M. Johan Kringeland Eriksen Ole Johan Østre Kristen Fatland 56 105000 30,0v 95 29.10.2017
2120 Aarbakks Spidi Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Anniken Mastereid 1 212250 25,8a 330 21.08.2017
2120 Homme Hera Ole Johan Østre Kristine Kvasnes Helene Bjerland Hægeland 2 219500 26,0a 495 29.10.2017
2120 Hovs Frøya Ole Johan Østre Kusk tildeles Kari Anne Knutsen 3 197058 24,5a 222 12.08.2017
2120 Fjord Jerka Gunnar Austevoll Adrian Solberg Akselsen Lovise Mohaugen 4 226724 27,4v 495 01.11.2017
2120 Sundby Søss Gunnar Austevoll Kusk tildeles Berit Garstad 5 192500 26,5a 800 18.10.2017
2120 Torpa Oda Gunnar Austevoll Vidar Hop Lovise Mohaugen 6 168922 26,5a 345 30.10.2017
2120 Flammen Julie Dag-Sveinung Dalen Herman R. Tvedt Sigbjørn Baann 7 179000 26,7a 740 30.10.2017
2120 Neseldi Knut Arne Ødegaard Lars Fredrik Kolle Arne Geir Jensen 8 168000 27,4a 540 30.10.2017
2120 Langaard Siv Hans Chr. Holm Vidar Hop Halvor Bø Langaard 9 191000 26,0a 790 30.10.2017
2120 Egge Edel Vidar Hop Ole Johan Østre Merete Viksås 10 207811 26,6a 735 30.10.2017
2120 Veels Shanti Ellen Kristiansen Anders Magne Låhne Ellen Kristiansen 57 167685 29,3a 0 30.10.2017



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 6
Kaldblods For 3-15-årige høyest 520.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 320.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Spik Lotta Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 53 262680 25,1a 465 27.10.2017
2100 Petrine Hans Chr. Holm Martine O. Sørvik Martine O. Sørvik 55 260000 25,1a 325 27.10.2017
2100 Skauge Faks Ernst-Petter Knutsen Herman R. Tvedt Randi Hotvedt 56 311000 26,0a 230 23.10.2017
2120 Maks Mollyn Jan Martin Bjerring Dag-Sveinung Dalen Jan Martin Bjerring 51 480500 24,2a 1365 28.10.2017
2120 Neslands Tron Ole Johan Østre Kusk tildeles Hedda E. Assev 52 324356 25,8a 538 23.10.2017
2120 Jærvinn S.K. Vidar Hop Ole Johan Østre Kjetil Helgestad 54 472548 23,4a 430 01.11.2017



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 15
Varmblods For 3-12-årige høyest 35.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Writing King Vidar Hop Frode Hamre Tomas Lukosiunas 51 27000 17,9a 495 09.10.2017
2100 La Condesa Simen Bjørbæk Jessen Adrian Solberg Akselsen Katrine Wikstrøm 52 23000 17,0a 535 24.09.2017
2100 Pay Me Laday (S) Jørn Ivar Eilertsen Josefine Eilertsen May Anita Karlsen 53 32080 17,1a 270 26.10.2017
2100 Thaia Sund Espen Grohs Tom Grohs 54 34000 17,9v 265 29.10.2017
2100 Pegasus Dotcom Frode Hansen Dag-Sveinung Dalen Frode Hansen 55 26895 17,2a 245 01.11.2017
2100 Jetzet Helene G. Forberg Ole Johan Østre Helene G. Forberg 56 21250 17,6a 235 22.07.2016
2100 Netherlee Star Ole Johan Østre Andreas Tønnessen Hedda E. Assev 57 25500 17,4a 125 08.10.2017
2100 Asterix M. (DK) Kristian Malmin Kusk tildeles Rita Johansen 58 28141 16,7a 115 15.10.2017
2100 Thai Magic Ole Johan Østre Louise V. Trudvang Jens Kristian Brenne 59 35000 16,5a 110 30.10.2017
2100 Del Rev E. Anette Frønes Simen Bjørbæk Jessen Vidar Fjellhaug 60 29500 16,6a 95 02.09.2017
2100 Florry's Princess Magnus Teien Gundersen Arild Berås Rikki Aanonsen 61 34000 16,9v 75 11.07.2017
2100 Lumberjack's Pride Gunnar Austevoll Anette Frønes Bjørn Jakobsen 62 34000 19,1a 65 29.10.2017
2100 Mariasboy Christina Kjenner Ole-Christian Kjenner Monica Mathiesen 63 32000 17,6a 35 15.06.2017
2100 L.J.'s Goodluckchuck Dag-Sveinung Dalen Tor Olaf Halle 64 28000 16,7a 20 26.10.2017
2100 Awalkinthepark Dag-Sveinung Dalen Ole Johan Østre Robert Granhaugen 65 8500 18,4v 100 27.10.2017



Proposisjon: 6  MAIDEN SPESIAL  Antall godkjente: 10
Varmblods MAIDEN SPESIAL For 3-12-årige høyest 84.000 kr. Også for 3-12-årige med høyest 500 poeng som ikke har seiret. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Champlain (DE) Magnus Teien Gundersen Sigbjørn Kolnes 51 58947 15,4a 560 27.10.2017
2100 Unaffected Anette Frønes Thomas Ellefsen Tine Omdal 52 84000 15,0a 495 23.10.2017
2100 Gukko Fin (S) Dag-Sveinung Dalen Vidar Hop Mari Ann Skålien 53 90000 16,1a 350 20.10.2017
2100 H.M. You Can Choose Ole Johan Østre Tom Erik Solberg Geir Nordbotten 54 264000 14,1a 340 23.10.2017
2100 De Bos (FI) Lars Fredrik Kolle Adrian Solberg Akselsen Svein Bergan 55 66525 15,4a 250 27.10.2017
2100 Rapido Caballo Ole-Christian Kjenner Ole Johan Østre Tanya Dal 56 58000 15,2a 245 27.10.2017
2100 Fleury B.R. Martine Finsand Magnus Teien Gundersen Martine Finsand 57 67000 16,0a 230 30.09.2017
2100 Louis d'Estino Herman R. Tvedt Dag-Sveinung Dalen Tor Olaf Halle 58 50999 16,7a 45 03.08.2017
2100 Sally Doc (S) Mikkel Davidsen Mikkel Davidsen 59 117801 14,6a 20 17.10.2017
2100 Odd Supergirl Adrian Solberg Akselsen Dag-Sveinung Dalen Odd Paulsen 60 84000 14,0a 570 23.10.2017



Proposisjon: 7  HOPPELØP  Antall godkjente: 18
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 165.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Nad Al Sheba Vidar Hop Alexander Heisholt Alexander Heisholt 51 158000 14,4a 790 23.10.2017
2100 Tiria Jet (IT) Maren Øyo Maren Øyo 52 141663 14,8v 685 19.10.2017
2100 Miss Perfect Knut Robin Dalsbotten Vidar Hop Arve Sundbø 53 110000 15,0a 560 26.10.2017
2100 Heyhohereshegoes (S) Vidar Hop Erlend Rennesvik Kjetil Helgestad 54 131963 13,5a 505 08.09.2017
2100 I'm On Fire Dag-Sveinung Dalen Malene Berdalen 55 131000 13,0a 475 30.10.2017
2100 Aladyforyou (DK) Ole Johan Østre Adrian Solberg Akselsen Karoline Krogh-Hanssen 56 161122 14,8a 370 30.10.2017
2100 Hip Hop d'Estino Arild Berås Malin Berås Arild Berås 57 122000 15,2a 300 19.10.2017
2100 Freule Idzarda (NL) Gunnar Austevoll Anette Frønes Erland Bjørntvedt 58 154265 14,7a 270 26.10.2017
2100 C.C. Siri Odd Brenden Kenneth Brenden Leif Brenden 59 155394 14,9a 256 19.10.2017
2100 Athena A.P. (DK) Magnus Teien Gundersen Kusk tildeles Sigbjørn Kolnes 60 152098 14,4a 210 07.10.2017
2100 Rydens Maya (S) Vidar Hop Gunnar Austevoll Merete Viksås 61 150066 12,3a 180 23.10.2017
2100 Twilight D.K. (DK) Ole Johan Østre Kusk tildeles Per Gottling 62 129823 15,3a 175 22.10.2017
2100 Ironlady Eini S. Linn Dag-Sveinung Dalen Eini S. Linn 63 140000 14,6a 145 23.10.2017
2100 Anica Fine (DK) Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 64 116000 14,6a 130 02.11.2017
2100 Brave Girl Herman R. Tvedt Dag-Sveinung Dalen Robert S. Fossen 65 138926 15,6a 60 30.10.2017
2100 Caipirinha Hans Chr. Holm Vidar Hop Siv Ailin Olsen 66 164000 15,0a 0 27.10.2017
2100 New Venue Adrian Solberg Akselsen Vidar Hop Kåre Andersen 67 117000 13,3a 420 16.09.2017
2100 Olympic Ouzo Gunnar Austevoll Herman R. Tvedt Rolf Harry Hegna 68 101500 15,7a 280 20.10.2017



Proposisjon: 8  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 16
Varmblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 84.001 - 380.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Zeen av Ekbacka (S) Adrian Solberg Akselsen Laila Thue Laila Thue 51 154424 15,3a 924 19.10.2017
2100 S.M.K. Shocking Adrian Solberg Akselsen Vidar Hop Siv Marie Kittelsen 52 248500 13,6a 795 07.10.2017
2100 Miss Perfect Knut Robin Dalsbotten Vidar Hop Arve Sundbø 53 110000 15,0a 560 26.10.2017
2100 Pingo Spring (DK) Kristian Malmin Ole Johan Østre Ulf Roger Engebretsen 54 362000 13,4a 535 14.10.2017
2100 Lord Bexley Knut Robin Dalsbotten Malene Berdalen Lise Therese Halvorsen 55 303750 13,3a 475 26.10.2017
2100 Mira Star M. Ole Johan Østre Adrian Solberg Akselsen Espen Flaatten 56 228500 13,3a 455 26.10.2017
2100 Jules Vidar Hop Tina Fossan Låg Tina Fossan Låg 57 321000 14,8a 350 25.05.2017
2100 Ubuntu Ole Johan Østre Kusk tildeles Kristine Sørensen 58 232500 12,6a 275 29.10.2017
2100 Vici Sun Anders Andersen Vidar Hop Anders Andersen 59 323500 13,2a 255 28.10.2017
2100 Synjo Diva Adrian Solberg Akselsen Vidar Hop Jan Petter Reinskau 60 273000 12,4a 235 23.10.2017
2100 Dixi D'hilly Martine O. Sørvik Renate Aarlie Tone Rasmussen 61 227751 13,8a 227 12.10.2017
2100 Halti H. Anders Andersen Vidar Hop Anders Andersen 62 292000 13,6a 150 26.10.2017
2100 A Million To One (S) Alexander Heisholt Kusk tildeles Bjørnar Heibø 63 163000 14,3a 135 30.10.2017
2100 Quintero Vidar Hop Ole Johan Østre Anne Ragnhild Aakre 64 239559 13,8a 70 29.10.2017
2100 Forever Va Bene Magnus Teien Gundersen Per Vetle Kals Stein Solhaug 65 235000 13,4a 30 02.11.2017
2100 Farao F. Boko (NL) Marius Høitomt Kusk tildeles Einar Blomquist 66 347400 14,3a 450 19.10.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 1
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Elvine S.K. Johan Herbjørn Undem Dag-Sveinung Dalen Øyvind Skjelbred 51 16700 34,3v 400 28.11.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 1
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Cornetto Man Karin Hauge Johanne Ulrica Øveraasen Karin Hauge 51 103000 15,2a 350 23.10.2016



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 2
Mønstringsløp 2-årige. 1700 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Ruskeli Vinni Lars Fredrik Kolle Ole Johan Østre Kjell Vidar Braaten 51 0 0 ..
1700 Ruskeli Thea Vidar Hop Ole Johan Østre Kjell Vidar Braaten 52 0 0 ..




Sist oppdatert: 03.11.2017 - 08:48