Klosterskogen Travbane

Innmeldingsliste - Klosterskogen Travbane - 16.09.2017

Proposisjon: 1  DNT-REKRUTTEN - BREDDEPREMIERINGSLØP  Antall godkjente: 9
Kaldblods DNT-REKRUTTEN - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 4.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Wassatrollet Jan Rune Gaustad Johan Herbjørn Undem Jan Rune Gaustad 51 0 0 ..
2100 Mykle Knekten Ole-Christian Kjenner Ole L. Rakstad Ole L. Rakstad 52 0 0 ..
2100 Gryphon Lars Anvar Kolle Vidar Hop Birgitte Lode 53 0 0 ..
2100 Austvass Perla Gunnar Austevoll Per Vetle Kals Line Therese Hagen 54 4000 37,0v 105 03.09.2017
2100 Solør Alma Svein Olav Ruud Geir Vegard Gundersen Svein Olav Ruud 55 2000 36,8v 20 03.09.2017
2100 Vimse Ronny Vidar Hop Ole Johan Østre Anne Catrine Kleveland 56 0 36,1v 0 17.08.2017
2100 A.H. Svarten Kjetil Roe Dag-Sveinung Dalen Andres Hegna 57 2000 36,8v 35 03.09.2017
2100 Troll Diva Jenny Martine Theodorsen Åsbjørn Tengsareid Trond Solskau 58 2000 36,1v 20 03.09.2017
2100 Praktfull Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 59 4000 36,2v 40 26.05.2017



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 15
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Villting Per Vetle Kals Johan Herbjørn Undem Kari Anne Knutsen 58 49000 30,4v 135 26.08.2017
2100 Hof Blesen Eivind Gravdal Jan Kristian Waaler Eivind Gravdal 64 50000 30,2v 30 05.09.2017
2120 Loke Lars Anvar Kolle Johan Herbjørn Undem Grethe Cecilie Skaar 51 89500 29,0v 765 26.08.2017
2120 Rappalma Lars Anvar Kolle Ole Johan Østre Kari Anne Knutsen 52 94500 28,7v 735 02.09.2017
2120 Reinfaks Lars Anvar Kolle Ole Johan Østre Per Gottling 53 93700 29,6v 290 06.09.2017
2120 Kos Vinna Jan Martin Bjerring Simen Bjørbæk Jessen Odd Arne Aaland 54 71500 30,2v 245 03.09.2017
2120 Bjørkekongen Vidar Hop Lars Anvar Kolle Arthur Bø 55 50224 26,7a 237 07.09.2017
2120 Land Maria Anette Frønes Dag-Sveinung Dalen Hans Landsverk 56 77500 31,0v 215 07.09.2017
2120 Sager'n Gunnar Austevoll Knut Robin Dalsbotten Svein Saga 57 68250 29,0a 160 02.09.2017
2120 Tegner Tarzan Magnus Helland Kristine Kvasnes Marte E. Polland Lekman 59 58500 29,4a 125 10.08.2017
2120 Hellestvedt Trym Jostein Barth Eirik Høitomt Jostein Barth 60 97400 27,8a 95 06.09.2017
2120 Viktoria U.N. Johan Herbjørn Undem Lars Anvar Kolle Johan Herbjørn Undem 61 98000 26,8a 90 03.09.2017
2120 Lill Tea Gunnar Austevoll Eivind Gravdal Eivind Gravdal 65 96500 29,0v 30 06.09.2017
2140 Kjølbergjenta Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 62 122000 27,3a 70 23.08.2017
2140 Stjerne Smell Stine Hansen Juklerød Vidar Hop Stine Hansen Juklerød 63 115200 29,1a 60 30.07.2017



Proposisjon: 3  MONTÉLØP   Antall godkjente: 13
Kaldblods MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 175.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Maurstad Milla Kristine Kvasnes Louise V. Trudvang Kristin Wattum Haugen 52 145444 27,5a 90 18.08.2017
2100 Mollyn Josefine Eilertsen Johanne Ulrica Øveraasen Lars O. Romtveit 54 135500 27,1v 525 06.09.2017
2100 Hornnes Josefine Heidi Bjørntvedt Kristine Kvasnes Maria Andreassen 55 87111 28,7v 240 06.09.2017
2100 Bjønnum Jerven Martine Finsand Amanda Robertsen Bjørn Mæhre 61 146500 29,1v 150 24.08.2017
2100 Salte Gleipen Helene Kolle Anita Valstad Hagmann Ole Stubb-Olsen 62 131000 25,8a 35 19.06.2017
2120 Idborken Christina A. Hande Kristine Kvasnes Karianne Hasselgård 51 240500 27,3a 295 22.08.2017
2120 Anka Karin Hauge Helene G. Forberg Odd Isaksen 53 241500 25,9a 50 21.07.2017
2120 Holt Gnist Louise V. Trudvang Josefine Eilertsen Jan Inge Drageset 56 324000 28,0v 690 05.09.2017
2120 Kodina Madelen Berås Malin Berås Jonny Martin Blom 57 204000 26,0a 535 20.08.2017
2120 Engli Ilmina Christina A. Hande Kristine Kvasnes Eivind Gravdal 58 251500 25,6a 340 09.09.2017
2120 Torvald Anita Valstad Hagmann Josefine Eilertsen Kjell Roar Hansen 63 182500 28,2a 145 16.08.2017
2140 Viking Faks Helene Kolle Siv Emilie Løvvold Geir Flåten 59 469705 24,3a 180 05.09.2017
2140 Haugestad Storm Anne Grete Rasmussen Kristine Kvasnes Gunhild C. Henriksen 60 358000 27,6v 170 05.09.2017



Proposisjon: 4  ALLE - MAX 600 POENG  Antall godkjente: 7
Kaldblods ALLE - MAX 600 POENG For 3-15-årige med høyest 600 poeng. 1700 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Nyland Ole Johan Østre Magnus Teien Gundersen Hedda E. Assev 51 887000 22,5a 455 23.08.2017
1700 Alsaker Piril Vidar Hop Lars Anvar Kolle Arthur Bø 52 1733622 20,4a 365 14.07.2017
1700 Tojo Prinsen Gunnar Austevoll Herman R. Tvedt Oddvar Dahlen 53 829078 23,1v 230 16.08.2017
1700 Nadine U.N. Johan Herbjørn Undem Lars Anvar Kolle Johan Herbjørn Undem 54 773000 23,0v 230 26.08.2017
1700 Hellin Faxen Lars Anvar Kolle Gunnar Austevoll Olav Mikkelborg 55 2132882 21,0a 200 14.07.2017
1700 Vesle Sjur (S) Vidar Hop Gunnar Austevoll Marita H Tangen-Svindland 56 1102078 23,4v 175 26.08.2017
1700 Missingmyr Stjernen Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen Runa Haugen Strømnes 57 252000 25,7a 0 22.08.2017



Proposisjon: 5  MAIDEN SPESIAL  Antall godkjente: 8
Varmblods MAIDEN SPESIAL For 3-12-årige høyest 60.000 kr. Også for 3-12-årige som ikke har seiret. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Free Million Vidar Hop Kai Johansen Jan-Arne Raab 51 106000 14,7a 630 04.09.2017
2100 Zandra Invalley Lars Anvar Kolle Kristine Kvasnes Karoline Krogh-Hanssen 52 135000 12,6a 620 08.09.2017
2100 Miss Speedy Dillon Knut Robin Dalsbotten Marius Høitomt Odd Arne Aaland 53 30500 18,0a 315 02.09.2017
2100 Ubet Johan Herbjørn Undem Lars Anvar Kolle Petter Hvistendahl 54 78000 14,9a 285 30.08.2017
2100 Victoria May Trond Gjervan Gunnar Austevoll Trond Gjervan 55 78000 14,5a 275 27.08.2017
2100 Odd Supergirl Kristine Kvasnes Anette Frønes Odd Paulsen 56 57000 14,0a 125 30.08.2017
2100 No Hill Kristine Sørensen Lars Fredrik Kolle Enok Antonsen 57 57500 17,6a 105 20.08.2017
2100 Super Photo John Revheim Kristian Malmin John Revheim 58 252000 13,8a 60 25.08.2017



Proposisjon: 6  DAMELØP  Antall godkjente: 18
Varmblods DAMELØP For 3-12-årige høyest 115.000 kr. 1700 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Åpent for alle damekusker. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 I'm On Fire Malene Berdalen Synne Høitomt Malene Berdalen 51 105000 14,3a 805 02.09.2017
1700 Miss Perfect Kristine Kvasnes Anette Frønes Arve Sundbø 52 99000 15,0a 515 02.09.2017
1700 New Venue Josefine Eilertsen Anette Frønes Kåre Andersen 53 114000 13,3a 390 24.07.2017
1700 Catherine's Camaro Anette Frønes Amanda Robertsen Henry Rorgemoen 54 104000 14,8a 390 02.09.2017
1700 Schaschlik Catrine K. Winge Martine Finsand Catrine K. Winge 55 90500 15,5a 350 16.08.2015
1700 Toledoss (IT) Christina A. Hande Tor Olaf Halle 56 100113 13,9a 325 11.09.2017
1700 Obrigado Brazz Kristine Kvasnes Josefine Eilertsen Marius Høitomt 57 114000 13,6a 310 07.09.2017
1700 Choco Fan Am Siv Emilie Løvvold Karin Hauge Gisle Amundsen 58 83000 16,8a 245 02.09.2017
1700 Conny Dior Martine Finsand Anette Frønes Jan Th. Holthe 59 87500 15,9a 225 04.08.2017
1700 Tiria Jet (IT) Maren Øyo Maren Øyo 60 112663 14,8v 210 04.07.2017
1700 Legacy Andrea Sletsjø Josefine Eilertsen Linda-Kristin Wallumrød 61 107000 15,5a 210 08.09.2017
1700 Destiny Morning Connie Engebråthen Bent Brustad 62 105000 16,4a 165 26.05.2017
1700 Barbie Love Anne Christensen Anette Frønes Agnar Svartdal 63 100500 15,3a 165 02.09.2017
1700 No Hill Kristine Sørensen Lars Fredrik Kolle Enok Antonsen 64 57500 17,6a 105 20.08.2017
1700 Surpriseforthelady Kristine Kvasnes Christina A. Hande Jan Løvvold 65 77500 15,4a 85 02.09.2017
1700 Amibuckaroonews O.S. Christina A. Hande Malin Berås Katarina Østerholt 66 88000 16,4a 65 07.09.2017
1700 Logical Star Katrine Blakkestad Amanda Robertsen Katrine Blakkestad 67 112000 15,5a 65 01.09.2017
1700 Red's Chipchip Jenny Martine Theodorsen Bjørn Strømnes Jan Enok Arnesen 68 115000 15,5a 20 02.09.2017



Proposisjon: 7  MONTÉLØP   Antall godkjente: 11
Varmblods MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 200.000 kr. 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Norva Jacase Christina A. Hande Tone Sletsjø Steinar Sletsjø 51 103500 15,6a 610 22.07.2017
2100 The Voice Helene Kolle Kristine Kvasnes Jan Kristian Øverdal 52 136500 13,6a 340 27.08.2017
2100 Garfieldz Prinze (S) Henriette Bye Martine O. Sørvik Henriette Bye 53 106496 14,0a 105 08.09.2017
2100 Victoria Lund (DK) Silje Hogner Anita Valstad Hagmann Jan Roar Mjølnerød 54 187782 14,6a 60 08.09.2017
2100 Freule Idzarda (NL) Heidi Bjørntvedt Kristine Kvasnes Erland Bjørntvedt 55 146265 14,7a 240 07.09.2017
2100 L.A.'s Mr. Brown Kristine Kvasnes Johanne Ulrica Øveraasen Marie Tovengen 56 111000 16,0a 460 27.08.2017
2100 Nad Al Sheba Amanda Robertsen Kristine Kvasnes Alexander Heisholt 57 137000 14,8a 495 17.08.2017
2100 Arn Brodde (S) Anita Valstad Hagmann Kristine Kvasnes Diana L. Olsson 58 162221 15,0a 415 03.09.2017
2100 Arion Augustinu Anita Valstad Hagmann Helene Kolle Malin Grødum 59 123000 15,6a 145 08.09.2017
2100 I See U. One Liv Pedersen Siv Emilie Løvvold Enok Antonsen 60 186265 14,5a 105 17.08.2017
2100 Krakartau Kristine Kvasnes Christina A. Hande Jan Løvvold 61 161000 14,4a 85 03.09.2017



Proposisjon: 8    Antall godkjente: 15
Varmblods For 3-12-årige høyest 300.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Spenda Spirit Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Kåre Andersen 51 286500 14,6a 1080 03.06.2017
2100 Sebastian Mølgård (DK) Magnus Teien Gundersen Kusk tildeles Sigbjørn Kolnes 52 288109 12,6a 755 02.09.2017
2100 Walentino* (S) Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 53 283371 13,0a 676 07.09.2017
2100 Seabreeze Ås (US) Gunnar Austevoll Lars Anvar Kolle Helge Ellefsen 54 276367 13,3a 655 02.09.2017
2100 Support Kindness Kristine Kvasnes Gunnar Austevoll Lene Schjørlien 55 271000 12,7a 625 22.08.2017
2100 Quentin Frontline* (S) Gunnar Austevoll Allan Åkerman 56 265003 14,6a 559 08.09.2017
2100 Bettini Lars Anvar Kolle Marius Høitomt Christina Linn Engelsen 57 216000 14,6a 425 21.08.2017
2100 Eila Laday (S) Vidar Hop Lars Anvar Kolle Arthur Bø 58 227427 13,7a 315 25.05.2017
2100 The Exterminator Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 59 256000 14,8a 160 11.09.2017
2100 Halti H. Vidar Hop Anders Andersen Anders Andersen 60 281000 13,6a 130 02.09.2017
2100 Global Sunset (S) Kai Johansen Tom Erik Solberg Malene Berdalen 61 286451 14,1a 90 22.08.2017
2100 Lionheart O. Johan Herbjørn Undem Lars Anvar Kolle Johan Herbjørn Undem 62 210000 14,3a 75 24.08.2017
2100 Don Julio Maren Øyo Gunnar Austevoll Åse-Margrethe R. Øyo 63 289500 13,6a 60 27.07.2017
2100 Cita Baggi Marius Høitomt Kristine Sørensen Enok Antonsen 64 293000 14,1a 60 08.09.2017
2100 Alone Man S.T. (S) Alexander Heisholt Dag-Sveinung Dalen Kai Mangelrød 65 285470 12,6a 30 04.09.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 4
Prøveløp alle 2-15-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lord Bexley Knut Robin Dalsbotten Eirik Høitomt Lise Therese Halvorsen 51 299750 13,3a 645 16.08.2017
2100 Ranja Hill Marius Høitomt Paul Jensen 53 91462 15,6a 55 03.04.2017
2120 Huseby Snuppa Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 52 6000 36,1v 70 06.09.2017
2120 Einstad Jenta John Bent Hexeberg Anne Kari Løvli 54 54000 29,7a 0 03.09.2017



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 2
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Amibuckaroonews O.S. Malin Berås Christina A. Hande Katarina Østerholt 51 88000 16,4a 65 07.09.2017
2100 Comeback Kristine Kvasnes Christina A. Hande Cecilie Kolstad 52 120500 15,9a 65 15.06.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 3
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Gentle Voice Jan Kristian Øverdal Harald Øverdal Jan Kristian Øverdal 53 0 0 ..
2120 Lykkje Cornelius Jan Rune Gaustad Johan Herbjørn Undem Jan Rune Gaustad 51 0 0 ..
2120 Voje Maren Harald Øverdal Jan Kristian Øverdal Jan Kristian Øverdal 52 0 0 ..




Sist oppdatert: 12.09.2017 - 08:41