Kala Travpark

Innmeldingsliste - Kala Travpark - 19.08.2017

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 12
Kaldblods - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 7.000 kr. 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Argatina Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Marianne Holm 1 0 38,8v 0 04.07.2017
1900 Santer Pål Sem Gunnar Austevoll Pål Sem 2 0 0 ..
1900 Aarbakks Evelyn Hans Even Andersen Ole Johan Østre Anniken Mastereid 3 0 40,0v 0 12.05.2017
1900 Troll Diva Gunnar Austevoll Jenny Martine Theodorsen Trond Solskau 4 0 0 ..
1900 Rutta Tutta Cato Antonsen Olav Mikkelborg Anne-Berit Vestby 5 0 46,1v 0 10.01.2017
1900 Sjur Odin Sven Olav Weberg Stian Eilefsen Sven Olav Weberg 6 0 0 28.07.2017
1920 Torø Stjerna* Dagfinn Aarum Jan-Olof Steen 1 6264 33,9v 86 06.08.2017
1920 Skrei Stjerna Lars Håkenby Østre Ole Johan Østre Øystein Østre 2 4000 38,4v 40 04.07.2017
1920 Tusse Faks Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 3 1842 34,6v 18 06.08.2017
1920 Åsa Sunniva S. Husby Hilde Marie Østborg Glenn Kramer Stenberg 4 6000 34,1v 0 17.07.2017
1920 Bossum Lappa Kristian Bjørnerød Ole Johan Østre Ole-Jonny Hansen 5 6000 35,9v 60 09.06.2017
1920 Pepp Jerka Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 6 6842 34,7v 93 06.08.2017



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 13
Kaldblods - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 30.000 kr. 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 17.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Schudiva Asbjørn Wright Gunnar Austevoll Asbjørn Wright 1 13500 33,8v 30 05.01.2017
1900 Tangen Helen Gunnar Austevoll Ole-Christian Kjenner Jørn-Gunnar Nilsen 2 15000 35,5v 280 24.02.2017
1900 Rådim Faksen Lars Anvar Kolle Odd Arne Sagholen Halgeir Skaarer 3 15000 34,1v 375 19.06.2017
1900 Rådim Vår Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Halgeir Skaarer 4 15000 34,2v 365 05.07.2017
1900 Lykkefaxen* (S) Jimmy Karlsson Jimmy Karlsson 5 8869 34,2v 253 06.08.2017
1900 Åsaoline Øystein Bjørnstad Hans Wilhelm Storås Øystein Bjørnstad 6 9000 33,5v 205 11.08.2017
1920 Krem Sodina Gunnar Austevoll Pål Sem Pål Sem 1 26500 31,5v 555 12.08.2017
1920 Sagen Frøya Kim Mathisen Jørn Morten Kvikstad Siv Beate Pedersen 2 28212 33,3v 332 13.08.2017
1920 Torivinna Asbjørn Wright Robert Kruse Lene Nielsen Frogner 3 30000 33,1v 0 04.08.2017
1920 Værdalingen Kristine Kvasnes Geir Vegard Gundersen Annette Stordal 4 25700 32,2v 125 03.08.2017
1920 Sagen Idunn Guri Grimsgård Stine Aftret Guri Grimsgård 5 24000 34,4v 40 22.05.2017
1920 Tyholt Stjernen Ole Johan Østre Kristian Bjørnerød Bjørn Sandbekkbråten 6 27370 31,8a 311 10.08.2017
1920 Rinde Rutha Gunnar Austevoll Magnus Helland Gunnar Austevoll 7 20000 32,7a 285 03.08.2017



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 18
Kaldblods For 3-15-årige høyest 100.000 kr. 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 M.H. Sylvia Martine O. Sørvik Dag-Sveinung Dalen Martine O. Sørvik 1 54700 30,9v 255 30.07.2017
1900 Lolly Løva Knut Arne Ødegaard Robert Kruse Sidsel Kjeve 2 46083 30,9a 145 20.07.2017
1900 Rugstad Faksen Hans Even Andersen Thomas Ellefsen Knut Høydalen 3 51000 31,3v 275 06.08.2017
1900 Kringlers Frida Kai Johansen Lars Anvar Kolle Bjørn Jensen 4 49364 30,1v 795 05.08.2017
1900 Lørdagsgodt Frode Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Frode Mjølnerød 57 41500 30,9v 45 05.08.2017
1920 Brevik Juli Kristian Bjørnerød Knut Arne Ødegaard Jon Martin Bergersen 1 69619 29,9v 221 10.08.2017
1920 Leikur Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 2 73200 29,3a 340 04.08.2017
1920 Hønn Spik Geir Vegard Gundersen Dag-Sveinung Dalen Tore Borgli 3 80212 29,0v 537 03.08.2017
1920 Troll Ronja Åsbjørn Tengsareid Sverre Hjørnerød Trond Solskau 4 79500 26,8a 140 12.06.2017
1920 Briljant Kristian Bjørnerød Karianne Hasselgård Kari M. Hasselgård 5 91000 28,0a 1175 28.07.2017
1920 Spang Virmar Kristine Kvasnes Olav Mikkelborg Terje Lindalen 6 79500 30,2a 115 14.07.2017
1920 Ra Tore Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 7 78242 28,8a 538 31.07.2017
1920 Alessandra Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm 8 77494 28,3a 530 05.07.2017
1920 Tekno Teddy Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 9 85318 30,2v 1073 23.06.2017
1920 Skjegge Balder Anne Berit S. Johannessen Gunnar Austevoll Wenche Kristine Jostad 10 72000 30,5v 50 11.08.2017
1920 Mjølner Brun Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 11 95136 29,6v 541 24.07.2017
1920 Frons Faksen Erlend Rennesvik Dag-Sveinung Dalen Runar Sognelien 55 84500 29,2a 30 11.08.2017
1920 Sør Rigo Jenny Martine Theodorsen Ronny Lauritsen Glenn Kramer Stenberg 56 72500 28,9a 0 30.06.2017



Proposisjon: 4  VETERINÆR MARTIN KOLBERGS MINNELØP  Antall godkjente: 11
Kaldblods VETERINÆR MARTIN KOLBERGS MINNELØP For alle 3-15-årige. 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr., 40 m. ved 400.001 kr., 60 m. ved 800.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Ra Kasper Frode Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Frode Mjølnerød 1 137000 27,7a 300 27.04.2017
1900 Lykkje Tveiten Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 2 246636 24,6a 1515 05.08.2017
1920 Kvikk Tojo Kristine Kvasnes Louise V. Trudvang Tonje Johanne Eng 1 336827 25,4a 950 30.07.2017
1920 Missingmyr Stjernen Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen Runa Haugen Strømnes 2 252000 25,7a 0 11.08.2017
1920 Lundrapp Per Oleg Midtfjeld Ole Johan Østre Knut Erland Lund 3 369250 24,6a 430 21.06.2017
1940 Ty Tinn Kristian Bjørnerød Per Oleg Midtfjeld Kristian Bjørnerød 1 742436 23,3a 580 13.08.2017
1940 Slåttodin Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Nils Olav Holm 2 744181 23,3a 360 26.07.2017
1960 Vesle Sjur (S) Ole Johan Østre Dag-Sveinung Dalen Marita H Tangen-Svindland 1 1096078 23,4v 100 11.07.2017
1960 Særpefanten Ole Johan Østre Jan Roar Mjølnerød Ole Johan Østre 2 3372977 20,5a 332 22.07.2017
1960 Höstbo Fredrik* (S) Mats Andersson Mats Andersson 3 2327797 21,4a 278 31.07.2017
1960 Briskeby Rauen Erlend Rennesvik Dag-Sveinung Dalen Dag Erik Raastad 4 1730917 20,4a 1090 15.10.2016



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 13
Varmblods For 3-12-årige høyest 35.000 kr. 1900 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Pique Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 51 17000 17,9a 435 04.08.2017
1900 Great Manzi Hans Even Andersen Per Oleg Midtfjeld Gitte Christine Berntsen 52 28488 16,4a 724 06.08.2017
1900 Suspicious Star Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 53 29500 16,6a 385 09.08.2017
1900 Emmet Bonanza Ingvild Tonholm Julie Ann Gjerstad Ingvild Tonholm 54 20500 17,4a 355 04.08.2017
1900 Balotelli Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Anita Solberg Kristiansen 55 28500 16,9a 245 04.08.2017
1900 Brix Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Marianne Holm 56 19000 17,6a 240 04.08.2017
1900 Strong Chili Kim Mathisen Geir Vegard Gundersen Hans Løne 57 27500 17,4a 230 31.03.2017
1900 My Golden Yankee Hans Chr. Holm Stine Aftret Guri Grimsgård 58 11000 20,1a 185 29.05.2017
1900 Luci Beach Anita Valstad Hagmann Torgeir Hagmann Torgeir Hagmann 59 26000 18,0a 175 23.06.2017
1900 Golden Wildcat Guri Grimsgård Stine Aftret Guri Grimsgård 60 22000 19,9a 125 16.07.2017
1900 Chanto Blue Star* Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 61 30500 16,8a 100 20.07.2017
1900 Leonas Key Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 62 26500 18,0a 65 31.07.2017
1900 Logical Thunder Katrine Blakkestad Ole-Christian Kjenner Bjørnar Blakkestad 63 22000 17,6a 35 14.08.2017



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 12
Varmblods For 3-12-årige høyest 75.000 kr. 1900 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Freia Bonanza Ole Johan Østre Stian Eilefsen Stian Eilefsen 51 73409 16,6a 569 12.08.2017
1900 Mario Dag-Sveinung Dalen Knut Ekeberg 52 66500 15,1a 475 14.08.2017
1900 Lucky's Luke Frode Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Frode Mjølnerød 53 67500 17,0a 465 05.08.2017
1900 U.S. Snowflake Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 54 66000 16,4a 365 10.08.2017
1900 Personal Goals Odd Arne Sagholen Gunnar Austevoll Odd Arne Sagholen 55 65498 16,1a 295 03.08.2017
1900 From A Key Gunnar Austevoll Hans Chr. Holm Gunnar Austevoll 56 70500 16,3a 285 03.08.2017
1900 Mr. Cane's Lad* Gunnar Austevoll Per Oleg Midtfjeld Snorre Selmer 57 71607 15,0a 202 06.08.2017
1900 Kerosene* (S) Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 58 43763 17,0v 169 06.08.2017
1900 Nearmiss Kristian Bjørnerød Kristian Bjørnerød 59 61862 15,2a 130 28.07.2017
1900 O.M. Corpentino (S) Gunnar Austevoll Nils Olav Holm Jaran Gjerløw 60 55500 16,6a 130 03.08.2017
1900 Rapido Caballo Ole Johan Østre Tanya Dal 61 50000 15,2a 110 03.08.2017
1900 Cochise Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Joakim Nilsen 62 49000 15,3a 30 12.08.2017



Proposisjon: 7  TRØMBORG TRAVLAGS UNGDOMSSERIE  Antall godkjente: 5
Varmblods TRØMBORG TRAVLAGS UNGDOMSSERIE For 3-12-årige høyest 150.000 kr. 1900 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Kjøres av alle kusker født 1994 eller senere. Seiersdekken og gavepremie til kusk. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 San Diego Lars Fredrik Kolle Adrian Solberg Akselsen Arvid Andersen 51 127000 14,7a 230 12.08.2017
1900 L.A.'s Mr. Brown Lars Fredrik Kolle Magnus Teien Gundersen Marie Tovengen 52 99000 16,0a 140 05.08.2017
1900 Speedy Circle Haakon A. Ydersbond Louise V. Trudvang Knut Arne Ødegaard 53 134500 15,4a 60 05.08.2017
1900 Tres Bien I.T. (IT) Joakim Hansen Lars Fredrik Kolle Pål Sem 54 124658 14,3a 30 31.07.2017
1900 Red's Chipchip Jenny Martine Theodorsen Bjørn Strømnes Jan Enok Arnesen 55 113000 15,5a 0 11.08.2017



Proposisjon: 8    Antall godkjente: 8
Varmblods For 3-12-årige høyest 245.000 kr. 1900 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Ricochet Face (S) Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Lars M. Søvik 51 223538 12,1a 930 05.08.2017
1900 Noir Sun Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 52 203500 14,0a 660 14.08.2017
1900 K.N. Speedy Chris Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 53 176250 13,4a 355 28.07.2017
1900 Quentin Frontline* (S) Gunnar Austevoll Allan Åkerman 54 241004 14,6a 289 05.08.2017
1900 Trophydore (DK) Anette Frønes Maren Øyo Anette Frønes 55 164875 14,4a 255 30.07.2017
1900 Delamain Nils Olav Holm Jan Roar Mjølnerød Otto S. Gøperød 56 238539 14,5a 232 02.08.2017
1900 Calle Cheven Dag-Sveinung Dalen Knut Ekeberg 57 219000 12,8a 180 10.05.2017
1900 Lindy's Chosen One (US) Vidar Hop Anders Andersen Anders Andersen 58 162500 14,7a 0 22.07.2017




Sist oppdatert: 15.08.2017 - 08:50