Kala Travpark

Innmeldingsliste - Kala Travpark - 09.08.2016

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 16
Kaldblods - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 7.000 kr. 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Mjølner Zorro Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 1 0 0 07.07.2016
1900 Harald Per Oleg Midtfjeld Robert Kruse Ragnhild Benum 2 0 0 ..
1900 Brenne Blissi Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Jens Kristian Brenne 3 0 0 ..
1900 Lilletroll Ole-Christian Kjenner Terje Mellemsæther 4 0 0 ..
1900 Grans Ida Ole Johan Østre Eirik Høitomt Karoline Lund Solberg 5 0 0 ..
1900 Valle Oda Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Per K. Rundén 6 0 0 ..
1900 S.G. Jerv Blesa Karianne Hasselgård Kristian Bjørnerød Karianne Hasselgård 7 0 0 ..
1900 Eldhusodin Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Andreas Opheim 8 0 0 ..
1900 Sikvelands Odine Cato Antonsen Nils Olav Holm Torgeir Gjølberg 9 0 37,1v 0 20.07.2016
1920 Høvding Snublefot Kim Mathisen Øyvind Ruttenborg Siv Beate Pedersen 1 2000 36,8v 20 07.07.2016
1920 Gonagas Rebell Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 2 5000 35,1v 65 20.07.2016
1920 Evita Mollyn Lars Anvar Kolle Gunnar Austevoll Sverre Hjørnerød 3 6589 34,6v 115 19.07.2016
1920 Bjørnemyr Dennis Ole-Christian Kjenner Gunnar Austevoll Monica Mathiesen 4 4500 36,5v 70 28.07.2016
1920 Väskinge Anna* (S) Olav Mikkelborg Alexander Bjørnestad 5 1999 37,9v 20 20.07.2016
1920 Gylden Bausa Pål Sem Dag-Sveinung Dalen Magnus Billing 6 4200 33,0v 72 24.07.2016



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 11
Kaldblods - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 30.000 kr. 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 17.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Solkongen Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 1 8000 34,8v 180 15.06.2016
1900 Väskinge Anna* (S) Olav Mikkelborg Alexander Bjørnestad 2 1999 37,9v 20 20.07.2016
1900 Troll Ronja Ole-Christian Kjenner Gunnar Austevoll Trond Solskau 3 13500 32,4v 135 12.07.2016
1900 Guldfaksa Hans Chr. Holm Tom Erik Solberg Helge J. Ludvigsen 4 16044 33,1v 100 29.07.2016
1900 Emil Mollyn Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Petter Glittum 5 17000 34,6v 260 29.07.2016
1900 Finnskog Prada Henrik Kulblik Kai Johansen Henrik Kulblik 6 16450 31,2v 225 27.07.2016
1920 Battimo Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 1 17333 34,2v 388 21.06.2016
1920 Vertigo Stjernen Kim Mathisen Odd Arne Sagholen Siv Beate Pedersen 2 20500 32,3v 320 06.07.2016
1920 Skogli Polly Cato Antonsen Diana L. Olsson Diana L. Olsson 3 28923 34,4v 260 02.05.2016
1920 Wigen Stjerna Gunnar Austevoll Asbjørn Wright Asbjørn Wright 4 28362 33,0v 210 01.07.2016
1920 Lilje Sylfiden Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Nils Olav Holm 5 19000 32,4v 300 14.06.2016



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 20
Kaldblods For 3-15-årige høyest 100.000 kr. 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Timodin Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 56 41950 30,6a 699 02.08.2016
1900 Stjernemodin Olav Mikkelborg Andre H. Stensen Elin Brobakken 57 53608 30,9v 618 30.06.2016
1900 Bjøre Lydia Odd Arne Sagholen Per Arvesen Per Arvesen 62 39500 30,7a 150 02.08.2016
1900 Heggetulla Bård Humborstad Andre H. Stensen Kåre Hegge 65 51665 30,7v 91 30.06.2016
1900 Drill Rosa Per Arvesen Odd Arne Sagholen Per Arvesen 68 48548 29,9v 65 31.07.2016
1920 Kile Balder Åsbjørn Tengsareid Hans Even Andersen Hans Even Andersen 51 66133 30,6v 1031 27.07.2016
1920 Tingel Spretten Nils Olav Holm Morten Strand Geir Back 52 89000 28,4v 920 14.06.2016
1920 Maurstad Milla Kristine Kvasnes Dag-Sveinung Dalen Kristin Wattum Haugen 53 82444 29,2v 919 08.07.2016
1920 Kolnes Siv Sven Olav Weberg Stian Eilefsen Sven Olav Weberg 54 81342 28,3v 918 03.06.2016
1920 Troll Kaksen Jan Roar Mjølnerød Christina Kjenner Jan Roar Mjølnerød 55 83513 28,4v 874 29.06.2016
1920 Eldmia Ingolf Herbjørnrød Bjørn Gustavsen Ingolf Herbjørnrød 58 83704 28,9v 618 27.07.2016
1920 Aas Balder Ole Johan Østre Eirik Høitomt Jan-Arne Raab 59 78000 29,4a 365 05.01.2016
1920 Jerv Stjerna Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 60 85669 28,8a 255 26.06.2016
1920 Tyri Stjernen Geir Flåten Gunnar Austevoll Geir Flåten 61 99000 29,5a 250 13.12.2015
1920 Idborken Karianne Hasselgård Kristian Bjørnerød Karianne Hasselgård 63 95500 27,4a 145 01.07.2016
1920 Perfekt Kristian Bjørnerød Ole Johan Østre Carina Simonsen 64 56884 30,1a 123 26.07.2016
1920 Beritson Øyvind Ruttenborg Ole Johan Østre Øyvind Ruttenborg 66 80000 29,9a 75 24.07.2016
1920 Høiby Kåre Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Vidar Engebretsen 67 76000 30,2v 75 30.07.2016
1920 Haugestad Linnfrigg Ole Johan Østre Lars Anvar Kolle Wenche Hestad 69 85101 29,7a 0 08.03.2016
1920 Sør Rigo Jenny Martine Theodorsen Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen 70 59500 30,3a 0 20.07.2016



Proposisjon: 4  VETERINÆR MARTIN KOLBERGS MINNELØP  Antall godkjente: 10
Kaldblods VETERINÆR MARTIN KOLBERGS MINNELØP For alle 3-15-årige. 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 400.001 kr., 60 m. ved 800.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Missingmyr Stjernen Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen Runa Haugen Strømnes 1 172500 25,7a 65 23.07.2016
1920 Stolt Odin Odd Arne Sagholen Thor Borg Odd Arne Sagholen 1 369088 24,6a 605 28.07.2016
1920 Kongsrud Terna Ole-Christian Kjenner Dag-Sveinung Dalen Gunnar Hansen 2 382200 25,7a 45 14.06.2016
1920 Bleikli Faksa Geir Vegard Gundersen Vidar Hop Tormod Rundhaugen 3 361000 26,5v 30 08.06.2016
1920 Ulsrud Troll Henrik Kulblik Kai Johansen Henrik Kulblik 4 367866 24,8v 694 30.07.2016
1920 Joker C.K. Lars Anvar Kolle Gunnar Austevoll Sverre Hjørnerød 5 280853 25,0v 1073 09.07.2016
1920 Lundrapp Tom Erik Solberg Per Oleg Midtfjeld Knut Erland Lund 6 337750 24,6a 600 30.07.2016
1940 Fiann Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 1 547606 25,1v 1702 13.07.2016
1940 Ty Tinn Kristian Bjørnerød Eirik Høitomt Kristian Bjørnerød 2 572500 23,3a 0 10.07.2016
1940 Slåttodin Nils Olav Holm Gunnar Austevoll Nils Olav Holm 3 744181 23,3a 601 26.09.2015



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 13
Varmblods For 3-12-årige høyest 30.000 kr. 1900 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Mariasboy Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Jens Kristian Brenne 51 30000 17,8a 710 20.07.2016
1900 O.M. Corpentino (S) Ole-Christian Kjenner Per Oleg Midtfjeld Jaran Gjerløw 52 28000 16,9a 680 12.07.2016
1900 From A Key Gunnar Austevoll Hans Chr. Holm Gunnar Austevoll 53 23500 17,0a 630 02.06.2016
1900 Victory Hill Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 54 23000 17,5a 320 12.07.2016
1900 L.J.'s Goodluckchuck Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 55 26000 16,7a 300 17.07.2016
1900 Sweet Pippi Andre H. Stensen Øyvind Ruttenborg Malin L. Dahlseng 56 14000 18,1a 260 15.07.2016
1900 Free Million Ole Johan Østre Eirik Høitomt Jan-Arne Raab 57 15000 17,3a 255 29.07.2016
1900 Brenda Sisu (DK) Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 58 29854 17,4a 227 21.07.2016
1900 Yankee's Chip Åsbjørn Tengsareid Hans Even Andersen Hans Even Andersen 59 16000 17,0a 155 26.06.2016
1900 Ligornita* (S) Magnus Teien Gundersen Ole Johan Østre Therese Sinding 60 21569 17,1a 96 02.08.2016
1900 Rainbow Bonanza Sven Olav Weberg Stian Eilefsen Sven Olav Weberg 61 27862 16,7v 88 30.03.2016
1900 Lucie De Chene Jan Sverre Larsen Gunnar Austevoll Jan Enok Arnesen 62 24000 17,9a 20 28.07.2016
1900 Logical Thunder Katrine Blakkestad Ole-Christian Kjenner Bjørnar Blakkestad 63 20000 19,2v 0 07.07.2016



Proposisjon: 6  TRØMBORG TRAVLAGS UNGDOMSSERIE  Antall godkjente: 9
Varmblods TRØMBORG TRAVLAGS UNGDOMSSERIE For 3-12-årige høyest 80.000 kr. 1900 m. Autostart. Kjøres av alle kusker født 1993 eller senere. Seiersdekken og gavepremie til kusk. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Seiersdekken, gavepremie til kusk. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Pinocchio C. Liv Marie Hansen Magnus Teien Gundersen Bjørn Steinseth 51 53000 16,9a 345 28.07.2016
1900 Lui's Black Label Adrian Solberg Akselsen Magnus Teien Gundersen Tommy Vartiainen 52 71500 15,0a 315 08.07.2016
1900 Valo Bonanza Haakon A. Ydersbond Christina Kjenner Torgeir Gjølberg 53 52500 14,5a 255 05.07.2016
1900 Ingemar Palema (S) Magnus Teien Gundersen Lars Fredrik Kolle Fredrik Solberg 54 53760 16,5a 115 11.06.2016
1900 Fermicalva* (S) Magnus Teien Gundersen Josefine Eilertsen Therese Sinding 55 60515 15,1a 114 02.08.2016
1900 Victor Ideal (EE) Magnus Teien Gundersen Lars Fredrik Kolle Ole Johan Østre 56 37911 16,8a 70 21.07.2016
1900 Stein Bonanza Lars Fredrik Kolle Joakim Hansen Gro Bråten 57 78000 15,7a 125 27.07.2016
1900 Piero Nora Hagelund Holm Josefine Eilertsen Marianne Holm 58 67000 15,6a 105 07.06.2016
1900 Acolas Lars Fredrik Kolle Joakim Hansen Anne Catherine Åsegård 59 68000 14,9a 70 14.07.2016



Proposisjon: 7  NTAF's MONTÉCUP (kval 4 av 5)  Antall godkjente: 7
Varmblods NTAF's MONTÉCUP (kval 4 av 5) - MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 300.000 kr. 1900 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr., 40 m. ved 140.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Åpent for ryttere som har gyldig medlemskap i NTAF. Åpent for alle ryttere som ikke allerede er kvalifisert til finale. De to beste rytterne er kvalifisert til finale på Bjerke onsdag 21.september.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Northern Star Julie Dahl Kristine Kvasnes Øystein Ruud 1 51500 17,4v 20 21.07.2016
1920 Cherokee News Madelen Berås Malin Berås Arild Berås 1 137000 16,8v 210 27.07.2016
1920 No Limitation* (S) Stine Imingen Per Anders Thuresson 2 85647 15,5a 40 19.07.2016
1940 Ny Komet* (S) Kusk tildeles Allan Åkerman 1 271525 13,0a 1038 31.07.2016
1940 Lovely Story Silje Hogner Elisabeth Jensen Bjørn Wiker 2 225713 14,8a 50 15.07.2016
1940 WallStreet Temple* (S) Kusk tildeles Allan Åkerman 3 244585 15,0a 80 10.07.2016
1940 Mimi's Teeny Weeny Kristine Kvasnes Martine O. Sørvik Jo Svenstad 4 140859 14,9a 508 27.07.2016



Proposisjon: 8    Antall godkjente: 8
Varmblods For 3-12-årige høyest 265.000 kr. 1900 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1900 Logical Fantasy Katrine Blakkestad Odd Arne Sagholen Katrine Blakkestad 1 169000 14,0a 0 05.07.2016
1900 Eurita Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Arnt Foss 2 264703 14,6a 71 22.06.2016
1900 Luckyline Cesar (S) Ole-Christian Kjenner Christina Kjenner Jeanette Helene Kühn 3 222012 14,0a 360 28.07.2016
1900 Enjoy The Ticket Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Tom Forkerud 4 163597 15,0v 590 31.07.2016
1900 Wicked Bjørn Strømnes Jenny Martine Theodorsen Jenny Martine Theodorsen 5 154657 15,7a 35 24.11.2015
1900 Adrian Dotcom* Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Christoffer Gustavsson 6 163639 15,1a 209 01.08.2016
1900 Yankee Frecel Ole-Christian Kjenner Ole Johan Østre Lars Martin Antonsen 7 245539 13,5a 335 30.07.2016
1900 WallStreet Temple* (S) Gunnar Austevoll Allan Åkerman 8 244585 15,0a 80 10.07.2016




Sist oppdatert: 03.08.2016 - 09:28