Jarlsberg Travbane

Innmeldingsliste - Jarlsberg Travbane - 18.06.2018

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 20
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 18.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lill Albert Eivind Gravdal Tron Gravdal Eivind Gravdal 1 17000 33,9a 185 30.01.2017
2100 Gomnes Faks Joakim Hansen Vidar Hop Jan Morten Hansen 2 10500 31,8v 285 31.05.2018
2100 Elsås Perla Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 3 18000 32,4a 420 31.05.2018
2100 Tåga Prinsen (S) Jan Martin Bjerring Åsbjørn Tengsareid Jan Martin Bjerring 4 7000 35,3v 185 07.06.2018
2100 Tullefaksa H.M. Per Vetle Kals Åsbjørn Tengsareid Sandra Margrethe Homme 5 16000 34,3v 255 26.05.2018
2100 Nume Kiwi Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Per Ingar Lybekk 6 10000 35,3v 200 07.06.2018
2100 Rive Ruska Ole Johan Østre Per Oleg Midtfjeld Hans Kristian Skubberud 7 12368 33,7v 288 22.04.2018
2100 Gråberg Jokern Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 8 12368 33,0v 253 06.06.2018
2100 Brødsjø Spika Vidar Hop Tom Erik Solberg Jan Anund Haugland 9 12000 35,8v 320 07.06.2018
2100 Bergers Granitt Knut Arne Ødegaard Eirik Høitomt May-Helen Nilsen 10 4000 35,9v 55 01.06.2018
2100 Mjølner Marius Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 11 15947 30,9v 399 20.05.2018
2100 Holen Storm Lars Anvar Kolle Tom Erik Solberg Grethe Cecilie Skaar 12 17500 31,9v 365 26.05.2018
2100 Sjur Odin Sven Olav Weberg Eirik Høitomt Sven Olav Weberg 51 12000 31,9v 245 31.05.2018
2100 Langlands Teddy Dag-Sveinung Dalen Åsbjørn Tengsareid Beate Oksum 52 18000 32,1a 180 31.05.2018
2100 Spikeld Rapp Ole Johan Østre Eirik Høitomt Birgit Meland 53 14787 34,0v 167 06.06.2018
2100 Bare Christina Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Arthur Bø 54 16500 30,8a 145 10.05.2018
2100 Odins Zamurai Vidar Hop Gunnar Austevoll Tanja Johansen 55 18000 34,4v 120 30.05.2018
2100 Drivjerven Adrian Solberg Akselsen Dag-Sveinung Dalen Harald Stikbakke 56 13000 34,4v 110 08.11.2017
2100 Idlava Eirik Høitomt Vidar Hop Renate Aarlie 57 17000 34,5a 20 08.06.2018
2100 Maxey Melanin Roger Hansen Joakim Hansen Roger Hansen 58 12000 34,6v 0 16.05.2018



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 18
Kaldblods For 3-15-årige høyest 150.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 90.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Jerkeld Frøya Vidar Hop Ole Johan Østre Maria Andreassen 1 82500 26,5a 185 07.06.2018
2100 Bufjells Magi Tom Erik Solberg Gunnar Austevoll Monica Farsjø 2 80500 29,7v 220 30.05.2018
2100 Horgen Gaupa Jan Martin Bjerring Dag-Sveinung Dalen Jan Martin Bjerring 3 77000 29,0v 730 08.06.2018
2100 Bauers Annabella Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Beate Holmstrøm 4 82067 28,3a 305 06.06.2018
2100 Kaptein Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Gunhild C. Henriksen 5 83500 29,3v 490 16.05.2018
2100 Min Kuling Jan Inge Drageset Gunnar Austevoll Gunhild C. Henriksen 6 66500 29,7v 150 24.05.2018
2100 Møller Tor Lars Anvar Kolle Gunnar Austevoll Ernst Karlsen 7 88000 28,8v 1680 19.05.2018
2100 H.M. Urd Geir Nordbotten Ole Johan Østre Geir Nordbotten 58 62200 31,2v 0 10.05.2018
2100 Hof Blesen Eivind Gravdal Andreas Tønnessen Eivind Gravdal 59 87500 28,4a 160 31.05.2018
2120 Hommes Ferrari Joakim Rasmussen Eirik Høitomt Kjetil Helgestad 1 110000 28,0v 285 08.06.2018
2120 M.H. Herkules Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 2 148436 27,8a 1299 06.06.2018
2120 Faksen U.N. Johan Herbjørn Undem Johan Herbjørn Undem 3 133250 28,4a 350 01.06.2018
2120 Magnums Mocca Gunnar Austevoll Magnus Teien Gundersen Inge Brusletto 4 123500 28,0a 45 25.05.2018
2120 Kile Balder Åsbjørn Tengsareid Tom Erik Solberg Hans Even Andersen 5 119133 25,9a 325 24.05.2018
2120 Rådim Faksen Ole Johan Østre Tom Erik Solberg Halgeir Skaarer 6 127736 28,7a 677 06.06.2018
2120 Idlilly Åsbjørn Tengsareid Per Gunnar Roos 7 147500 26,5a 230 25.05.2018
2120 Trons Vilje Lars Anvar Kolle Tom Erik Solberg Morten Louis Johnsen 8 130000 25,6a 390 09.05.2018
2120 Bjønnum Jerven Marius Høitomt Hans Chr. Holm Bjørn Mæhre 60 149500 29,1v 110 13.05.2018



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 16
Kaldblods For 3-15-årige høyest 255.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Bossum Faksen Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 51 232666 25,9a 1520 30.05.2018
1609 Solkongen Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 52 236172 25,5a 1190 01.06.2018
1609 Loke Lars Anvar Kolle Tom Erik Solberg Grethe Cecilie Skaar 53 176500 26,9a 1040 11.06.2018
1609 Frøyu Pelle Gunnar Austevoll Hans Chr. Holm Johnny Nilsen 54 241060 26,4a 850 01.06.2018
1609 Ramstad Balder Magnus Teien Gundersen Kristine Kvasnes Andreas Opheim 55 225733 25,3a 730 08.06.2018
1609 Lykkje Embla Kai Johansen Adrian Solberg Akselsen Kai Johansen 56 233200 25,9a 695 23.05.2018
1609 Aas Balder Vidar Hop Ole Johan Østre Jan-Arne Raab 57 229158 25,5a 541 25.05.2018
1609 Miramill Eirik Høitomt Herman R. Tvedt Helge Skjoldal 58 241500 27,2a 335 06.05.2018
1609 Spang Emblan Tom Erik Solberg Hans Chr. Holm Erik Killingmo 59 206500 25,4a 315 30.05.2018
1609 Ty Svarten Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Anette S. Holtan 60 201000 27,3a 275 03.06.2018
1609 Ådne Kommandør Anders Andersen Eirik Høitomt Anders Andersen 61 226000 27,4a 165 03.06.2018
1609 Gyldenlinn Jan Inge Drageset Gunnar Austevoll Jan Inge Drageset 62 186500 27,8v 105 08.06.2018
1609 Furderud Svarten Bjørn Humborstad Bård Humborstad Bjørn Humborstad 63 250856 24,7a 85 25.05.2018
1609 Brenne Major Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Kjetil Helgestad 64 230000 23,9a 75 09.05.2018
1609 Tekno Teddy Odd Arne Sagholen Gunnar Austevoll Odd Arne Sagholen 65 201975 26,5a 431 30.05.2018
1609 Åspe Prinsen Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Camilla G. Fidje 66 243000 24,6a 220 03.06.2018



Proposisjon: 4  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 10
Kaldblods MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 350.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lyn Victor Josefine Eilertsen Synne Nybø Frode Horstad 1 321000 24,8a 220 26.04.2018
2100 Torvald Anita Valstad Hagmann Josefine Eilertsen Kjell Roar Hansen 2 346500 26,8v 135 24.05.2018
2100 Løve Lomen Inga Lamvik Helene Kolle Jan Morten Hansen 3 204000 28,1a 675 30.05.2018
2100 Furderud Svarten Josefine Eilertsen Martine O. Sørvik Bjørn Humborstad 4 250856 24,7a 85 25.05.2018
2120 Holt Gnist Amanda Robertsen Christina A. Hande Jan Inge Drageset 1 392000 26,7v 365 08.06.2018
2120 Troll Svenn Helene Kolle Siv Emilie Løvvold Kjell Løvdal 2 457500 25,8v 745 03.06.2018
2120 Nordby Sleipner Malin Berås Inga Lamvik Monica Borge 3 649889 25,6v 1035 30.04.2018
2120 Strikkeprinsen Christina A. Hande Martine O. Sørvik Bjørn Humborstad 4 605183 24,7a 628 08.06.2018
2120 Bokli Teddy Helene Kolle Siv Emilie Løvvold Geir Flåten 5 678238 23,8v 1220 02.06.2018
2120 Kolnes Tom Ida Jansen Ida Gundersen Thompson Ida Jansen 6 680253 22,7a 120 01.05.2018



Proposisjon: 5  HOPPELØP  Antall godkjente: 15
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 24.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Silence Of Joy Gunnar Austevoll Ole Johan Østre Ole Bjørn Hoppestad 51 20139 19,6v 400 11.05.2018
2100 S.J.'s All In All Simen Bjørbæk Jessen Jan-Erik Kristensen 52 15000 18,0a 430 07.06.2018
2100 Starlight Morning Connie Engebråthen Jan Pettersen Connie Engebråthen 53 14000 19,0v 300 24.05.2018
2100 Miracle Tile Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 54 15000 17,2v 275 06.06.2018
2100 Daisy Va Bene Dag-Sveinung Dalen Adrian Solberg Akselsen Ine Elisabeth Dahl 55 16000 18,0v 425 03.05.2017
2100 Welcome Eini S. Linn Dag-Sveinung Dalen Eini S. Linn 56 12000 18,6v 300 24.05.2018
2100 Queen M. Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Per Gottling 57 18000 17,9a 260 03.06.2018
2100 Love Magistrate Lars Anvar Kolle Ole Johan Østre Ole Bjørn Hoppestad 58 16128 18,2v 215 11.05.2018
2100 Violetta Ravina Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Tor Olaf Halle 59 11000 20,6v 190 24.05.2018
2100 Milles More Knut Arne Ødegaard Tron Gravdal Knut Arne Ødegaard 60 23000 17,5a 155 31.05.2018
2100 Ultimate Love Tom Erik Solberg Eirik Høitomt Trond Hansen 61 10000 18,8a 140 31.05.2018
2100 Lisbeth of Africa (S) Adrian Solberg Akselsen Tom Erik Solberg Petter Glittum 62 15001 18,7a 110 24.05.2018
2100 Etna Sisu Anders Andersen Eirik Høitomt Anders Andersen 63 24000 17,9v 85 06.06.2018
2100 Norma B. Erik Killingmo Hans Chr. Holm Erik Killingmo 64 23000 17,6a 35 20.11.2017
2100 Traffic Dream Adrian Solberg Akselsen Josefine Eilertsen Janne Fjørtoft 65 11000 18,1a 110 06.06.2018



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 11
Varmblods For 3-12-årige høyest 95.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Brother Tuck (S) Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Sigbjørn Kolnes 51 94769 16,0a 1020 06.06.2018
1609 Happy Feet Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Jens Kristian Brenne 52 84500 14,2a 680 02.06.2018
1609 Happy N.L. (NL) Dag-Sveinung Dalen Åsbjørn Tengsareid Bjørn Larsen 53 63809 15,4a 540 11.06.2018
1609 Normandy Flax (S) Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Per Gottling 54 88836 14,1a 335 30.05.2018
1609 Barbarian Division Andre H. Stensen Eirik Høitomt Kjetil Helgestad 55 76000 15,4a 320 08.06.2018
1609 Mookie May Kri Kristian Bjørnerød Gunnar Austevoll Kristian Bjørnerød 56 93500 15,8a 125 04.06.2018
1609 Pixie Frecel Ole Johan Østre Adrian Solberg Akselsen Suzanne Solberg 57 81500 16,0a 125 07.06.2018
1609 Avicci Laday (S) Dag-Sveinung Dalen Kristine Kvasnes Kristin Wattum Haugen 58 82946 14,3a 53 14.05.2018
1609 Lightning Tile Jørn Ivar Eilertsen Roger Hansen Morten Kolstad 59 89000 14,8a 210 26.04.2018
1609 Chill Fighter Kristian Malmin Tom Erik Solberg Pål Jensen 60 88500 15,3a 65 07.06.2018
1609 Gentle Design Dag-Sveinung Dalen Jane Helen Stareng Jane Helen Stareng 61 88373 14,7a 30 04.06.2018



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 15
Varmblods For 3-12-årige høyest 245.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Anthony Downs (DK) Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Per Gottling 51 243500 14,5a 1250 30.05.2018
2100 Scarlet Creation Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen Kristine Sørensen 52 241442 12,9a 750 31.05.2018
2100 Riverside Star Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Bjørn Larsen 53 232000 13,3a 610 26.05.2018
2100 Backgammon Vidar Hop Lars Anvar Kolle Jan-Arne Raab 54 209000 14,3a 550 30.05.2018
2100 Norwegian Pine Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Bjørn Nikkerud 55 219500 13,0a 510 25.05.2018
2100 Free Million Ole Johan Østre Per Oleg Midtfjeld Jan-Arne Raab 56 202868 12,8a 458 02.06.2018
2100 B.B. Photo Hans Even Andersen Åsbjørn Tengsareid Catrine K. Winge 57 224000 15,0a 340 07.06.2018
2100 Chamsiin Per Oleg Midtfjeld Åsbjørn Tengsareid Trond Skofsrud 58 231491 12,3a 284 25.04.2018
2100 Sander Invalley Truls Desserud Dag-Sveinung Dalen Truls Desserud 59 228595 14,0a 260 15.05.2018
2100 Bad Nite Call Saul (US) Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 60 210000 12,4a 180 04.06.2018
2100 Speedy Circle Knut Arne Ødegaard Tron Gravdal Knut Arne Ødegaard 61 181250 14,8a 175 09.06.2018
2100 Place Your Bet (S) Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen Karina Ulvin Vudduaune 62 230129 14,1a 105 08.06.2018
2100 From Zero To Hero Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Roar Innlagen 63 114500 14,8a 75 11.06.2018
2100 Obrigado Brazz Dag-Sveinung Dalen Åsbjørn Tengsareid Jannike Nilsen 64 215500 13,6a 380 16.05.2018
2100 Symphonic Lennox (S) Dag-Sveinung Dalen Åsbjørn Tengsareid Tor Olaf Halle 65 210977 14,0a 225 03.06.2018



Proposisjon: 8  MAX 800 - SPORTRAPP/GRUNNLAG  Antall godkjente: 9
Varmblods MAX 800 - SPORTRAPP/GRUNNLAG For 3-12-årige med høyest 800 poeng. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Ultimate Photo Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 51 995583 10,5a 475 11.06.2018
2100 Mymanyyouare Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 52 1107807 11,7a 460 10.06.2018
2100 Anazai Gunnar Austevoll Lars Anvar Kolle Ernst Karlsen 53 858500 13,8a 385 30.05.2018
2100 Ridolini Park (IT) Eirik Høitomt Marius Høitomt 54 809839 12,4a 221 09.06.2018
2100 King Of Friday Gøran Antonsen Cato Antonsen Cato Antonsen 55 800243 12,4a 180 10.06.2018
2100 From Zero To Hero Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Roar Innlagen 56 114500 14,8a 75 11.06.2018
2100 El Toro B.R. Hans Jørgen Eggen Eirik Høitomt Gunnar Eggen 57 1054000 12,3a 65 17.03.2018
2100 Touchee Bi (IT) Geir Smeby Beate Holmstrøm Beate Holmstrøm 58 571766 13,2a 50 04.05.2018
2100 Northern Secret (US) Dag-Sveinung Dalen Jane Helen Stareng Jane Helen Stareng 59 635412 11,7a 305 27.10.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 2
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Another Story Gunnar Austevoll Andreas Tønnessen Hedda E. Assev 51 0 0 ..
2100 Stjerne Smell Stine Hansen Juklerød Stine Hansen Juklerød 52 136700 29,1a 40 31.05.2018



Proposisjon: 22  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 24  Mønstringsløp  Antall godkjente: 6
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Flying Peanut M.J. Thomas Rød Anne Grete Rasmussen Anne Grete Rasmussen 51 0 0 ..
2100 Mr. Fax Adrian Solberg Akselsen Kåre Andersen 52 0 0 ..
2100 Dante Geir Flåten Kåre Andersen 53 0 0 ..
2100 L.A.'s Muscle Mate Adrian Solberg Akselsen Eirik Høitomt Anne Grete Rasmussen 54 0 0 ..
2100 Lynvingen Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Gunhild C. Henriksen 55 0 0 ..
2100 Tekeld Lars Anvar Kolle Kåre Andersen 56 0 0 ..




Sist oppdatert: 12.06.2018 - 09:01