Jarlsberg Travbane

Innmeldingsliste - Jarlsberg Travbane - 10.12.2017

Proposisjon: 1  DNTS UNGHESTSERIE - FORDEL HOPPER  Antall godkjente: 9
Kaldblods DNTS UNGHESTSERIE - FORDEL HOPPER For 3-årige høyest 15.000 kr. som er innmeldingsberettiget til minst et av klasseløpene; Kriteriet og/eller Derby. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Rapptausa Geir Flåten Vidar Hop Geir Flåten 1 0 0 ..
2100 Goroso Lusianna Åsbjørn Tengsareid Odd Arne Sagholen Siv Johanne Ørstad 2 2000 49,9v 20 21.08.2017
2100 Nelson Sandra Tom Erik Solberg Lars Anvar Kolle Per Gottling 3 11000 34,0a 150 29.08.2017
2120 Sevrus Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 1 10000 34,9v 265 24.11.2017
2120 Langlands Teddy Eirik Høitomt Vidar Hop Beate Oksum 2 10000 35,0v 215 27.11.2017
2120 Rapp Rauen Gunnar Austevoll Magnus Teien Gundersen Ola Engevold 3 13000 34,5v 170 24.11.2017
2120 Gyri Jerven Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Olav Kaasin 4 10000 35,9v 215 04.12.2017
2120 Nissen Ø.K. Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Geir Flåten 5 2000 39,8v 20 17.11.2017
2120 Kolbu Kniksen Morten A. Pedersen Erlend Rennesvik Morten A. Pedersen 6 0 0 ..



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 13
Kaldblods For 3-15-årige høyest 42.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Solva Pål Sem Gunnar Austevoll Anders Bye 51 35000 30,2a 675 29.11.2017
2100 Aarbakks Evelyn Tom Erik Solberg Ole Johan Østre Anniken Mastereid 52 39000 32,0a 635 29.11.2017
2100 Jæger N.A. Bjørn Larsen Lars Anvar Kolle Bjørn Larsen 53 40500 31,9v 555 29.11.2017
2100 Hafell Kuling Eivind Gravdal Hans Jørgen Eggen Eivind Gravdal 54 40500 31,8v 455 18.10.2017
2100 Alonso O.R. Espen A. Schem Espen A. Schem 55 37793 31,6v 359 29.11.2017
2100 Bleikli Odin Åsbjørn Tengsareid Kai Johansen Ivar Andresen 56 26500 30,8v 305 29.11.2017
2100 Øygard Pål Kristine Kvasnes Cato Antonsen Laila Kjøniksen 57 38712 34,1v 236 27.11.2017
2100 Daragon Vidar Hop Per Oleg Midtfjeld Lars O. Romtveit 58 34000 31,3v 195 25.11.2017
2100 Møyvon Adrian Solberg Akselsen Åsbjørn Tengsareid Lars O. Romtveit 59 32000 32,4v 185 03.11.2017
2100 Særheims Jerka Knut Arne Ødegaard Jan Kristian Waaler Knut Arne Ødegaard 60 42000 31,8v 150 01.12.2017
2100 Krem Odin Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie Terje Larsen 61 32000 32,2a 135 29.11.2017
2100 Rapid Gunnar Austevoll Magnus Teien Gundersen Toril Hansen 62 35500 29,5a 0 10.11.2017
2100 Årdals Lise Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Per Olav Kristiansen 63 41500 31,4v 440 24.11.2017



Proposisjon: 3  DNTs HOPPEBONUS - SPORTRAPP/GRUNNLAG  Antall godkjente: 21
Kaldblods DNTs HOPPEBONUS - SPORTRAPP/GRUNNLAG For 3-15-årige hopper 42.001 - 125.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Mine Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Hovel Helmen 51 95054 29,6v 1475 02.12.2017
2100 Silkespika Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 52 101000 29,2a 1150 27.11.2017
2100 Stina Mi Ole Johan Østre Magnus Teien Gundersen Anne Grete Rasmussen 53 103500 29,7a 965 01.12.2017
2100 Nito Faxa Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Monica Aurbekkholen 54 104500 27,1a 930 22.11.2017
2100 Årdals Blesa Johan Kringeland Eriksen Johan Kringeland Eriksen 55 122000 29,1v 925 03.12.2017
2100 Løkki Flaksa Vilde M. Kals Per Vetle Kals Vilde M. Kals 56 119500 28,4a 915 04.12.2017
2100 Fløya Magnus Teien Gundersen Gunnar Austevoll Toril Hansen 57 105000 28,0a 830 29.11.2017
2100 Idlilly Bjørn Steinseth Per Oleg Midtfjeld Per Gunnar Roos 58 110000 29,1a 815 22.11.2017
2100 Adelinn Odd Arne Sagholen Louise V. Trudvang Tim Fiskerud 59 98778 29,2a 637 14.11.2017
2100 Rappalma Ole Johan Østre Eirik Høitomt Kari Anne Knutsen 60 118500 28,0a 435 03.12.2017
2100 Lykkje Erna Cato Antonsen Eirik Høitomt Gøran Antonsen 61 103318 28,7a 420 28.11.2017
2100 Kagge Luna Ole Johan Østre Eirik Høitomt Bjørn Gustavsen 62 106000 28,8a 390 23.11.2017
2100 Julie Åsbjørn Tengsareid Ole Johan Østre Lars-Arne Larsen 63 108771 30,1a 340 28.11.2017
2100 Vetla Vinna Arnt-Sverre Røren Eirik Høitomt Arnt-Sverre Røren 64 82000 27,4a 230 01.12.2017
2100 Stjerne Åsa Ragnhild Sveen Eirik Høitomt Ragnhild Sveen 65 92500 28,7a 180 28.11.2017
2100 Kolnes Beth Knut Arne Ødegaard Vidar Hop Monica Sønstegård 66 111000 27,4v 180 29.11.2017
2100 Lill Tea Gunnar Austevoll Eivind Gravdal Eivind Gravdal 67 106500 29,0v 100 09.11.2017
2100 Goroso Sjarmen Frode Karl Hansen Odd Arne Sagholen Siv Johanne Ørstad 68 99500 27,9a 70 28.11.2017
2100 Askevold Stjerna Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Anne Catrine Kleveland 69 123500 27,9v 65 03.12.2017
2100 Vestpol Hebe Tom Erik Solberg Dag-Sveinung Dalen Karin Hauge 70 115500 28,7v 0 03.12.2017
2100 Tenk Nå Dina Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 71 76000 29,1v 0 01.12.2017



Proposisjon: 4  3-ÅRINGSLØP  Antall godkjente: 15
Varmblods 3-ÅRINGSLØP - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-årige høyest 14.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Gentle Starfighter Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Mona Elisabeth Hov 1 4000 22,4v 65 17.11.2017
2100 Violetta Ravina Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 2 0 0 ..
2100 Laylock Classic Dag-Sveinung Dalen Gunnar Austevoll Trond Anderssen 3 13500 19,1v 250 24.11.2017
2100 Can't Stop Running John Revheim Kristian Malmin John Revheim 4 2000 19,1v 20 27.08.2017
2100 Bailiss Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Tone Turnbull 5 11000 20,1v 255 27.11.2017
2100 Cliff Hydrup Eirik Høitomt Joakim Hansen Marius Høitomt 6 0 0 ..
2100 Come Flight Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 7 11000 19,1a 210 30.10.2017
2100 Always A Star Cato Antonsen Gøran Antonsen Gøran Antonsen 8 3842 19,0a 38 23.08.2017
2100 Revenue Endurance Frode Hamre Vidar Hop Frode Hamre 9 13000 18,9v 230 01.12.2017
2100 Eddie Arctous Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 10 6000 19,4v 60 25.10.2017
2100 Gemma B.R. Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 11 14000 17,1a 305 18.10.2017
2100 The First Lady Vidar Hop Lars Anvar Kolle Jan Morten Hansen 12 3000 22,0v 55 27.11.2017
2100 Lily's White Sun Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Anne Catrine Kleveland 51 6500 18,9a 80 28.11.2017
2100 Pop Rocket Anita Valstad Hagmann Torgeir Hagmann 52 10000 17,7a 115 23.11.2017
2100 Best Sensation Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 53 2000 18,4a 20 27.11.2017



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 19
Varmblods For 3-12-årige høyest 90.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Two To Tango Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 51 82000 17,0a 1560 29.11.2017
2100 Beat'em All Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen 52 77000 15,8a 1285 16.03.2017
2100 Notimetolose Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 53 76500 16,6a 1040 29.11.2017
2100 N.Y. Play My Ace Gunnar Austevoll Per Oleg Midtfjeld 54 76000 16,3a 715 24.11.2017
2100 Lady Lara Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Lars M. Søvik 55 84000 16,5a 690 29.11.2017
2100 Spirit Yankee* (S) Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 56 83270 15,6a 510 28.11.2017
2100 Let's Talk Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 57 79000 16,4a 500 30.11.2017
2100 Global Touch (S) Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Stian Hovstø 58 82500 16,0a 460 03.12.2017
2100 Draco Braz Minto Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 59 81586 14,7a 291 30.11.2017
2100 Millrookie Geir Flåten Vidar Hop Alexander Myhre 60 82000 16,3v 275 16.11.2017
2100 Black Symphonic Ole Johan Østre Eirik Høitomt Tina Marie L. Rønningen 61 87000 15,7a 250 03.12.2017
2100 J.T.'s Moneypenny Joakim Hansen Vidar Hop Henriette Westberg 62 60000 16,0a 195 15.11.2017
2100 Rapido Caballo Ole-Christian Kjenner Ole Johan Østre Tanya Dal 63 58000 15,2a 180 18.11.2017
2100 Mariell's Memory Adrian Solberg Akselsen Jeanett Marie Dagsvold May Lene Johnsen 64 47500 16,0a 175 30.10.2017
2100 Be My Ariel Hans Chr. Holm Kai Johansen Georg William Sverdrup 65 66000 16,4a 160 28.11.2017
2100 Piero Gunnar Austevoll Jan Roar Mjølnerød Kristin Moen 66 87500 14,9a 105 30.10.2017
2100 Surpriseforthelady Joakim Hansen Jan Løvvold 67 82500 15,4a 50 09.11.2017
2100 Triss Shadow (DK) Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Anne Catrine Kleveland 68 86009 14,2a 50 03.12.2017
2100 Brand New Star Dag-Sveinung Dalen Kristine Kvasnes Janne Blomberg 69 68000 16,1a 0 29.11.2017



Proposisjon: 6  DNTs HOPPEBONUS - SPORTRAPP/GRUNNLAG  Antall godkjente: 18
Varmblods DNTs HOPPEBONUS - SPORTRAPP/GRUNNLAG For 3-12-årige hopper 40.000 - 125.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Two To Tango Åsbjørn Tengsareid Åsbjørn Tengsareid 51 82000 17,0a 1560 29.11.2017
2100 Notimetolose Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 52 76500 16,6a 1040 29.11.2017
2100 Enjoythespirit S.C. Herman R. Tvedt Vidar Hop Lars O. Romtveit 53 104000 15,0a 780 24.11.2017
2100 Lady Lara Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Lars M. Søvik 54 84000 16,5a 690 29.11.2017
2100 Olympic Ouzo Herman R. Tvedt Marius Høitomt Rolf Harry Hegna 55 120500 15,7a 655 01.12.2017
2100 E. Street Eirik Høitomt Vidar Hop Kjetil Helgestad 56 106500 14,3a 595 18.11.2017
2100 Ulla Del Ronco (IT) Frode Hamre Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre 57 86882 13,5a 490 03.12.2017
2100 Graceland E.P. Arild Berås Malin Berås Arild Berås 58 63500 15,3a 465 03.12.2017
2100 Global Touch (S) Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Stian Hovstø 59 82500 16,0a 460 03.12.2017
2100 Chardonnay W. Vidar Hop Eirik Høitomt Bjørn Rolf Torgersen 60 95500 15,4a 395 28.11.2017
2100 Mohegan Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 61 97000 14,3a 310 15.10.2017
2100 Black Symphonic Ole Johan Østre Eirik Høitomt Tina Marie L. Rønningen 62 87000 15,7a 250 03.12.2017
2100 Espagna Frejo (NL) Dag-Sveinung Dalen Malene Berdalen 63 94112 15,1a 210 28.11.2017
2100 J.T.'s Moneypenny Joakim Hansen Vidar Hop Henriette Westberg 64 60000 16,0a 195 15.11.2017
2100 Surpriseforthelady Joakim Hansen Jan Løvvold 65 82500 15,4a 50 09.11.2017
2100 Triss Shadow (DK) Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Anne Catrine Kleveland 66 86009 14,2a 50 03.12.2017
2100 Staro Iowa (S) Kristian Malmin Olav Mikkelborg Charlotte Bye 67 111189 15,7a 48 20.11.2017
2100 Brand New Star Dag-Sveinung Dalen Kristine Kvasnes Janne Blomberg 68 68000 16,1a 0 29.11.2017



Proposisjon: 7  NORSKFØDTE  Antall godkjente: 13
Varmblods NORSKFØDTE For 3-12-årige norskfødte høyest 190.000 kr. 2609 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2609 Monique Royal Eirik Høitomt Marius Høitomt Gunnar Flåten 51 140000 14,8a 675 01.12.2017
2609 Riverside Star Vidar Hop Adrian Solberg Akselsen Geir Ufs 52 178000 14,2a 605 04.12.2017
2609 King Senator Lars Fredrik Kolle Lars Anvar Kolle Gunnar Aksnes 53 190000 13,8a 515 27.11.2017
2609 Revenue Lavec Lars Anvar Kolle Vidar Hop Truls Roar Wivestad 54 179751 14,2a 425 17.11.2017
2609 Backgammon Vidar Hop Ole Johan Østre Jan-Arne Raab 55 122000 14,5a 405 30.11.2017
2609 Lonely Vacation Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Thomas Rød 56 178882 13,3a 405 27.11.2017
2609 K.N. Speedy Chris Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 57 188750 13,4a 255 28.11.2017
2609 Speedy Circle Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 58 149500 15,1a 180 23.11.2017
2609 T.M. First On Photo Andrea Emilie Frednes Tommy Fløysand Andrea Emilie Frednes 59 189000 13,3a 170 01.12.2017
2609 Amibuckaroonews O.S. Marius Høitomt Eirik Høitomt Katarina Østerholt 60 88000 16,4a 65 26.10.2017
2609 Jet Z. Vidar Hop Eirik Høitomt Kjell Roar Hansen 61 135500 15,0a 10 04.12.2017
2609 Perillat Herman R. Tvedt Adrian Solberg Akselsen Elisabeth Jensen 62 117000 15,3a 720 18.11.2017
2609 Cheeky Superb Ole Johan Østre Olav Mikkelborg Anne-Lene W. Johansen 63 150698 14,5a 255 23.11.2017



Proposisjon: 8  NORSKFØDTE  Antall godkjente: 12
Varmblods NORSKFØDTE For 3-12-årige norskfødte høyest 325.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lighthouse West Adrian Solberg Akselsen Dag-Sveinung Dalen Lise M.H. Hjardar 51 281500 13,1a 840 21.11.2017
2100 Cantab Genius Trine-Alice T. Espedal Frode Hamre Frode Hamre 52 319178 11,2a 740 29.11.2017
2100 Divided Dream Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Elisabeth Eide 53 257000 14,4a 670 25.11.2017
2100 Skyfall Morten A. Pedersen Erlend Rennesvik Morten A. Pedersen 54 304000 12,8a 605 18.11.2017
2100 Mira Star M. Ole Johan Østre Adrian Solberg Akselsen Espen Flaatten 55 234500 13,3a 435 04.12.2017
2100 Spenda Spirit Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Kåre Andersen 56 303000 14,6a 310 21.11.2017
2100 Beak's Mr. Toby Kristian Malmin Hans Chr. Holm Steinar Bye 57 318925 13,0a 210 24.11.2017
2100 Thai Voyager Hans Chr. Holm Kristian Malmin Trond Anderssen 58 300500 12,7a 185 24.11.2017
2100 Crunch Classic Dag-Sveinung Dalen Gunnar Austevoll Trond Anderssen 59 321500 12,8a 170 29.11.2017
2100 Talk That Talk Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 60 319000 13,7a 115 01.12.2017
2100 Be A Mixt Chili B. Hans Chr. Holm Gunnar Austevoll Baard Finn Frøyland 61 320500 12,8v 85 29.11.2017
2100 C.C. Queen Weber Martine O. Sørvik Hans Chr. Holm Helen Lund 62 301450 13,5a 40 28.09.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 4
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Farmens Løvgull Eirik Høitomt Malene Berdalen 51 0 0 ..
2100 Freia H.R. Eirik Høitomt Ole Johan Østre Kari Anne Knutsen 52 0 0 ..
2100 Nume Kiwi Dag-Sveinung Dalen Per Ingar Lybekk 53 0 0 19.09.2016
2100 Gyldenlinn Rebekka Romstad Jan Inge Drageset Jan Inge Drageset 54 134500 27,8v 355 25.11.2017



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 2
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 This is Anfield (DK) Jeanett Marie Dagsvold Josefine Eilertsen May Lene Johnsen 51 220181 14,2a 0 29.06.2017
2100 Mr. Sopranos Roya Haghighat Malin Berås Frode Hamre 52 122728 15,5a 410 19.11.2017




Sist oppdatert: 05.12.2017 - 09:26