Jarlsberg Travbane

Innmeldingsliste - Jarlsberg Travbane - 27.08.2017

Proposisjon: 1  BREDDEPREMIERINGSLØP  Antall godkjente: 13
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For alle 3-15-årige. 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 8.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Egge Terna Joakim Hansen Vidar Hop Jan Morten Hansen 1 4500 35,6v 85 18.08.2017
2100 Huseby Snuppa Geir Flåten Lars Anvar Kolle Geir Flåten 2 6000 36,1v 105 09.06.2017
2100 Lome Perla Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Jenny Thygesen 3 8000 32,4v 195 20.08.2017
2100 Kiletor Johan Herbjørn Undem Johan Kringeland Eriksen Åge Jan Kile 4 3000 36,0v 55 20.08.2017
2100 Solva Pål Sem Dag-Sveinung Dalen Anders Bye 5 4500 34,7v 70 31.07.2017
2120 Jæger N.A. Lars Anvar Kolle Hans Chr. Holm Bjørn Larsen 1 8500 33,2v 85 10.08.2017
2120 Findal Faxen Johan Herbjørn Undem Dag-Sveinung Dalen Ole Roger Dyrkorn 2 15500 31,8v 115 20.08.2017
2120 Kaptein Kristine Kvasnes Åsbjørn Tengsareid Gunhild C. Henriksen 3 14000 32,7a 340 10.08.2017
2120 Borkflya Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Aina Skar 4 12500 32,5v 195 12.08.2017
2120 Neslands Jerven Per Vetle Kals Øystein Tjomsland Øystein Tjomsland 5 15500 32,4v 205 17.08.2017
2120 Hafell Kuling Eivind Gravdal Hans Jørgen Eggen Eivind Gravdal 6 15500 34,1v 330 17.08.2017
2120 Solhaugblesa Ine Elisabeth Dahl Lars Anvar Kolle Ine Elisabeth Dahl 7 16000 33,8v 265 20.08.2017
2120 Dreng Stjerna Vidar Hop Adrian Solberg Akselsen Lars O. Romtveit 8 13500 36,7v 400 18.08.2017



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 14
Kaldblods For 3-15-årige høyest 110.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 M.H. Sylvia Dag-Sveinung Dalen Martine O. Sørvik Martine O. Sørvik 1 59700 29,4v 255 19.08.2017
2100 Hof Blesen Eivind Gravdal Gunnar Austevoll Eivind Gravdal 2 47000 30,2v 30 10.08.2017
2100 Sølv Gutt Lars Anvar Kolle Adrian Solberg Akselsen Sissil Pedersen 3 57000 28,6a 655 30.07.2017
2100 Lustra Brage Frank Lie Vidar Hop Frank Lie 4 53000 31,9v 160 04.05.2017
2120 Lonfaks Magnus Helland Gunnar Austevoll Tom-Erland Skyer 1 82683 28,3a 90 26.06.2017
2120 Grimsjon Joakim Hansen Lars Anvar Kolle Helge Grimnes 2 102000 27,8a 145 14.08.2017
2120 Kile Balder Åsbjørn Tengsareid Hans Even Andersen 3 103133 28,9a 370 23.06.2017
2120 Frøyu Petter Nils-Erik Frøhaug Stine Marlen Bendiksen Mari Foss Frøhaug 4 104000 25,1a 1390 08.07.2017
2120 Løve Lomen Thor Borg Vidar Hop Jan Morten Hansen 5 107500 28,9v 45 15.06.2017
2120 Tysvær Odin Torleif Sør-Reime Eirik Høitomt Anne Catrine Kleveland 6 104500 27,7v 65 17.08.2017
2120 Hvatt Birk Per M. Hvattum Gunnar Austevoll Per M. Hvattum 7 103385 27,2a 1048 04.08.2017
2120 Lill Tea Eivind Gravdal Gunnar Austevoll Eivind Gravdal 8 93500 30,4v 370 18.08.2017
2120 Hornnes Josefine Vidar Hop Thor Borg Maria Andreassen 9 83111 29,3v 205 18.08.2017
2120 Gyldenlinn Jan Inge Drageset Gunnar Austevoll Jan Inge Drageset 10 107000 27,9a 45 20.08.2017



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 13
Kaldblods For 3-15-årige høyest 450.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Tinn Jerker Lars Anvar Kolle Ole Johan Østre Gunn Merete Sør-Reime 51 388500 24,2v 1470 13.08.2017
1609 Alm Sander Lars Anvar Kolle Cato Antonsen Roy Lysgård 52 394016 24,6a 1095 11.08.2017
1609 Nova Mollyn* (S) Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 53 411736 24,4a 1026 13.08.2017
1609 Maks Mollyn Jan Martin Bjerring Dag-Sveinung Dalen Jan Martin Bjerring 54 399500 24,2a 875 01.07.2017
1609 Norsjø Kongen Eirik Høitomt Vidar Hop Ole Oskar Hoksrud 55 353000 23,9a 630 06.08.2017
1609 Flammen Fortuna Johan Herbjørn Undem Sigbjørn Baann 56 239000 25,3a 570 17.08.2017
1609 Hof Lotta Gunnar Austevoll Eivind Gravdal Eivind Gravdal 57 361000 24,6a 345 16.08.2017
1609 Areta Mollyn Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen John Ivar Farmen 58 365000 25,1a 305 18.08.2017
1609 M.H. Fantomet Dag-Sveinung Dalen Martine O. Sørvik Martine O. Sørvik 59 318591 23,9a 225 20.08.2017
1609 Bleikli Faksa Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Tormod Rundhaugen 60 393500 24,3a 215 11.08.2017
1609 Valle Fryd Magnus Teien Gundersen Adrian Solberg Akselsen Rita Kaasa 61 417250 25,4v 190 20.05.2017
1609 Baiasen Gunnar Austevoll Magnus Teien Gundersen Elin Gumpen 62 445500 23,5a 125 29.07.2017
1609 Myrviks Anton Trond Lindbak Ole-Christian Kjenner Trond Lindbak 63 363000 24,8a 255 11.08.2017



Proposisjon: 4  ELITEN  Antall godkjente: 7
Kaldblods ELITEN For alle 3-15-årige. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Odd Herakles Adrian Solberg Akselsen Per Oleg Midtfjeld Lars O. Romtveit 51 2462481 18,8a 3310 12.08.2017
2100 Ingbest Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre Frode Hamre 52 2521650 19,4a 2181 12.08.2017
2100 Smedheim Solan Frode Hamre Geir Vegard Gundersen Frode Hamre 53 2867634 19,7a 1245 12.08.2017
2100 Briskeby Rauen Erlend Rennesvik Olav Mikkelborg Dag Erik Raastad 54 1748917 20,4a 970 19.08.2017
2100 Tord Viking Eirik Høitomt Andre H. Stensen Kjetil Helgestad 55 1310844 22,2a 700 16.08.2017
2100 Tøffe Toft Arild Berås Madelen Berås Arild Berås 56 1051450 21,4a 670 13.08.2017
2100 Særpefanten Gunnar Austevoll Ole-Christian Kjenner Ole Johan Østre 57 3381977 20,5a 522 19.08.2017



Proposisjon: 5  3-ÅRINGSLØP  Antall godkjente: 16
Varmblods 3-ÅRINGSLØP - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-årige høyest 5.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Gemma B.R. Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 51 0 0 ..
2100 Two To Tango Eirik Høitomt Geir Vegard Gundersen Stein Ivar Kløven 52 0 0 ..
2100 Can't Stop Running Kristian Malmin John Revheim John Revheim 53 0 0 ..
2100 Bongo Eirik Høitomt Marius Høitomt Marius Høitomt 54 0 0 ..
2100 Etna Sisu Vidar Hop Anders Andersen Anders Andersen 55 0 0 ..
2100 Black Voice Lars Anvar Kolle Jan Kristian Øverdal 56 0 0 ..
2100 Lily's White Sun Torleif Sør-Reime Eirik Høitomt Anne Catrine Kleveland 57 0 0 ..
2100 Denali Truls S. Glittum Åsbjørn Tengsareid 58 0 0 ..
2100 Patrimony Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Renate Aarlie 59 5000 19,9a 50 10.08.2017
2100 Scipio Marius Høitomt Dag-Sveinung Dalen Ulv Sverre Nilsen 60 2000 19,3v 20 18.08.2017
2100 Powerbydream Hans Chr. Holm Kristian Malmin Trond Anderssen 61 0 0 06.07.2017
2100 Sparkling Credit Vemund Madsen Drolsum Kristian Malmin Aasmund Drolsum 62 0 0 31.07.2017
2100 Love Magistrate Geir Vegard Gundersen Gunnar Austevoll Ole Bjørn Hoppestad 63 3500 18,5v 100 18.08.2017
2100 Victor's Voice Thor Borg Ole Johan Østre Jan Kristian Øverdal 64 2000 19,3v 20 18.08.2017
2100 Sky Grande G.G. Eirik Høitomt Johan Kringeland Eriksen Silje T. Gundersen 65 2000 20,6v 20 31.07.2017
2100 Sparkling Lars Anvar Kolle Kai Johansen Lovise Mohaugen 66 3000 19,5v 55 16.08.2017



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 11
Varmblods For 3-12-årige høyest 75.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Challenge Me T.T. Vidar Hop Morten A. Pedersen Trine Kaspersen 51 74000 16,5a 1270 09.08.2017
2100 Unaffected Anette Frønes Tine Omdal 52 62000 15,0a 500 25.06.2017
2100 Lucky's Luke Frode Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Frode Mjølnerød 53 70500 17,0a 495 19.08.2017
2100 Fleury B.R. Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Per Otto Aagre 54 61000 16,3a 495 13.08.2017
2100 Bulldozer Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Hedda E. Assev 55 71044 15,6a 345 12.08.2017
2100 Victoria May Trond Gjervan Gunnar Austevoll Trond Gjervan 56 71000 14,5a 320 10.08.2017
2100 Rock The Boat Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen Elsa Fiskum Bjørntvedt 57 71000 15,9a 190 10.08.2017
2100 Alabama D.K. (DK) Alexander Heisholt Lars Anvar Kolle Alexander Heisholt 58 60203 16,0a 180 17.08.2017
2100 O.M. Corpentino (S) Gunnar Austevoll Per Oleg Midtfjeld Jaran Gjerløw 59 59500 16,6a 165 19.08.2017
2100 Mariell's Memory Adrian Solberg Akselsen Josefine Eilertsen May Lene Johnsen 60 36500 16,7a 115 10.08.2017
2100 Quite Oliver Erlend Rennesvik Eirik Høitomt Karoline Krogh-Hanssen 61 70500 15,7a 75 12.08.2017



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 18
Varmblods For 3-12-årige høyest 145.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Body Va Bene Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Stian Hovstø 51 120500 15,9a 795 06.08.2017
1609 Fender Boko (S) Lars Anvar Kolle Vidar Hop Trond Anderssen 52 136500 13,9a 715 18.08.2017
1609 Quickwin Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Øystein Tjomsland 53 136198 14,3a 505 20.08.2017
1609 Nad Al Sheba Alexander Heisholt Lars Anvar Kolle Alexander Heisholt 54 137000 14,8a 495 17.08.2017
1609 Echos Orlando* (S) Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 55 92259 14,6a 482 30.01.2017
1609 San Diego Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Arvid Andersen 56 135000 14,7a 410 19.08.2017
1609 Nonstop Rascal Vidar Hop Lars Anvar Kolle Vidar Thomassen 57 106000 15,6a 385 19.08.2017
1609 Knight Classic Vidar Hop Lars Anvar Kolle Trond Anderssen 58 128000 15,0a 380 16.08.2017
1609 Princess Blue Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Kåre Andersen 59 130333 14,1a 305 17.08.2017
1609 The Voice Thor Borg Lars Anvar Kolle Jan Kristian Øverdal 60 133500 15,3a 295 18.08.2017
1609 Anica Fine (DK) Simen Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen Kristin Bjørbæk Jessen 61 108000 14,6a 285 17.08.2017
1609 Rush Hour S.E. (S) Odd Arne Sagholen Gunnar Austevoll Marthe-Lise Strande 62 127095 14,2a 265 17.08.2017
1609 Alpaca (DK) Åsbjørn Tengsareid Lars Anvar Kolle Per Gottling 63 96000 15,8a 265 21.08.2017
1609 Vikens Prince* (S) Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 64 128875 14,4a 230 03.08.2017
1609 Solid Neo (S) Vemund Madsen Drolsum Kristian Malmin Vemund Madsen Drolsum 65 138000 14,0a 175 16.08.2017
1609 Cheeky Superb Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Anne-Lene W. Johansen 66 136698 14,5a 110 18.08.2017
1609 Saturn (DK) Adrian Solberg Akselsen Dag-Sveinung Dalen Ann-Sophie Myklebust 67 108485 15,4a 0 18.08.2017
1609 Riverside Olimer Kristian Malmin Kari Anne Knutsen 68 113000 14,8a 0 20.08.2017



Proposisjon: 8  MONTÉLØP   Antall godkjente: 12
Varmblods MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 220.000 kr. 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 110.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Garfieldz Prinze (S) Henriette Bye Martine O. Sørvik Henriette Bye 1 99996 14,0a 34 27.06.2017
2100 Unforgetableshadow (DK) Helene Kolle Kristine Kvasnes Martine S. Skarsholt 2 103945 13,8a 30 04.08.2017
2100 Hip Hop d'Estino Malin Berås Madelen Berås Arild Berås 3 109500 15,2a 225 20.08.2017
2100 Angelbreed (S) Josefine Eilertsen Siv Emilie Løvvold Laila Thue 4 55500 16,8a 225 09.05.2017
2100 Carmina Burmana F. (S) Amanda Robertsen Kristine Kvasnes Bitten Johansen 5 48000 16,1a 220 02.02.2017
2100 L.A.'s Mr. Brown Kristine Kvasnes Johanne Ulrica Øveraasen Marie Tovengen 6 99000 16,0a 140 05.08.2017
2120 Krakartau Siv Emilie Løvvold Helene Kolle Jan Løvvold 1 156000 14,4a 20 31.07.2017
2120 Peaceful Face (S) Silje Hogner Helene Kolle Jakob Kirkeby 2 152399 13,1a 160 03.08.2017
2120 Julicana Siv Emilie Løvvold Henriette Bye Evy Marie Brinch 3 159500 14,4a 220 16.07.2017
2120 Egon Lobell (NL) Malin Berås Madelen Berås Kari Anne Knutsen 4 127674 15,5a 705 13.08.2017
2120 Freule Idzarda (NL) Heidi Bjørntvedt Kristine Kvasnes Erland Bjørntvedt 5 140265 14,7a 320 22.07.2017
2120 Tough Enough Louise V. Trudvang Kristine Kvasnes Jens Kristian Brenne 6 199340 13,6a 20 17.08.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 7
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Wik Stjerna Lars Anvar Kolle Joakim Hansen Jan Morten Hansen 51 0 0 ..
2100 Bailiss Knut Robin Dalsbotten Lars Anvar Kolle Tone Turnbull 52 0 0 ..
2100 Gompen Gullet Johan Herbjørn Undem Eirik Høitomt Elin Gumpen 53 0 0 ..
2100 Gryphon Amanda Robertsen Vidar Hop Birgitte Lode 54 0 0 ..
2100 Kolnes Anka Lars Anvar Kolle Jenny Thygesen 55 0 0 ..
2100 Sugar Road (S) Amalie Ødegård Åsbjørn Tengsareid 56 10067 19,5v 125 12.07.2017
2100 Rommy F.H. (DK) Håkon Johannes Nordland Håkon Johannes Nordland 57 65175 16,1a 155 15.03.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 2
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Mollyn Josefine Eilertsen Johanne Ulrica Øveraasen Lars O. Romtveit 51 111500 27,1v 170 25.08.2016
2100 Pondus Bork (DK) Amalie Ødegård Tone Sletsjø Andrea Sletsjø 52 520914 12,0a 75 31.07.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 12
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 T.K.'s Victory Tomas Pedersen Andrea Sletsjø Tomas Pedersen 51 0 0 ..
2100 Bautastein Lars Anvar Kolle Vidar Hop Berit Prestholt Paulsen 52 0 0 ..
2100 Gompens Hønk Johan Herbjørn Undem Eirik Høitomt Elin Gumpen 53 0 0 ..
2100 Rei Oda Gunnar Austevoll Lars Anvar Kolle Lovise Mohaugen 54 0 0 ..
2100 Memory's Dream Lars Fredrik Kolle Lars Anvar Kolle Kjell Andersen 55 0 0 ..
2100 Runi Eivind Gravdal Stein Langørgen 56 0 0 ..
2100 Bokli Inger Geir Flåten Vidar Hop Per Vidar Gjersøe 57 0 0 ..
2100 Miss Minca Adrian Solberg Akselsen Dag-Sveinung Dalen Merethe Haugvaldstad 58 0 0 ..
2100 Frøyu Ravn Nils-Erik Frøhaug Stine Marlen Bendiksen Nils-Erik Frøhaug 59 0 0 ..
2100 Opera Stjerna Simen Bjørbæk Jessen Thor Borg Dag Magne Magnussen 60 0 0 ..
2100 Somebeachsomewhere Thor Borg Joakim Hansen Jan Morten Hansen 61 0 0 ..
2100 Miss Degrassi Jørn Ivar Eilertsen Adrian Solberg Akselsen Steinar Sletsjø 62 0 0 ..




Sist oppdatert: 22.08.2017 - 08:54