Harstad Travpark

Innmeldingsliste - Harstad Travpark - 17.08.2019

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 9
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 10.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Nås Salvana Lars Vebostad Stian Pettersen Ove Steffenrem 1 4000 39,9v 40 07.07.2019
2060 Torpa Olga Sjoerd Paulusma Mats Gunnar Ringberg Sjoerd Paulusma 1 17000 35,2v 200 03.08.2019
2080 Hauan Balder Stian Pettersen Hans Chr. Holm Alf-Einar Jørgensen 1 21500 32,8v 290 03.08.2019
2080 Bråtnes Idunn Stian Pettersen Marlen Øvergård Marlen Øvergård 2 26000 36,4v 205 03.08.2019
2100 Mellem Tyr Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 1 35000 32,8v 850 03.08.2019
2100 Uberg Odin Reidar Jacobsen Stian Pettersen Asle T. Pettersen 2 33250 34,6v 537 03.08.2019
2100 Lille Ville Mo Tina Lagesen Hans Chr. Holm Henriette Mikkelsen 3 35750 34,0v 547 03.08.2019
2140 Sjø Bris Tina Lagesen Sigmund Jakobsen Heidi Gylseth 1 51500 30,2v 340 26.07.2019
2180 Voi Voi Reidar Jacobsen Tom-Christer Nygård Asle T. Pettersen 1 74241 30,4a 347 03.08.2019



Proposisjon: 2  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 15
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-15-årige minst 330.001 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 525.001 kr., 40 m. ved 2.000.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Valle Trym Sigmund Jakobsen Mats Gunnar Ringberg Marte Lorentzen Rist 1 381648 26,2v 190 03.08.2019
2040 Gardin Trappa Lars Vebostad Hans Chr. Holm Lisbeth Fossen 2 360819 27,0a 790 03.08.2019
2040 Willblesen Tina Lagesen Sigmund Jakobsen Heidi Gylseth 3 501750 25,6a 855 03.08.2019
2040 Gomnes Birk Trine Veronica Opdahl Hans Chr. Holm Trine Veronica Opdahl 4 478772 25,1a 550 03.08.2019
2040 Nordby Viktor Lars Vebostad Mats Gunnar Ringberg Marlene Arnesen 5 449486 26,8v 182 03.08.2019
2040 Å. Gnisten Tina Lagesen Louise Vebostad Trudvang Eirin Anita Stenmark 6 367165 26,8v 4 03.08.2019
2040 Grøtte Odin Louise Vebostad Trudvang Mats Gunnar Ringberg Ragnhild Stellander 7 432311 26,3a 395 03.08.2019
2040 Billy Kravall Tina Lagesen Mats Gunnar Ringberg Oddny Bakkland 8 398500 27,2a 382 03.08.2019
2040 Sherikan Camilla S. Sivertsen Lars Vebostad Lisbeth Fossen 9 343059 25,6a 225 09.06.2019
2040 Kor Kosen Hans Chr. Holm Tina Lagesen Jack-Ivan Mikalsen 10 338845 26,5v 2063 03.08.2019
2060 Junifaks Helene Rasmussen Silje Kristin Eilertsen Silje Kristin Eilertsen 1 1549589 20,5a 455 03.08.2019
2060 Silke Chasmina Eva-Kristine E. Bjørnstad Reidar Jacobsen Asle T. Pettersen 2 807350 23,6a 855 03.08.2019
2060 Kringlers Viktor Tina Lagesen Hans Chr. Holm Elin Anita Aasvang 3 689311 24,4v 1510 03.08.2019
2060 Vertigo Prins Tina Lagesen Anne R. Kulseng-Hansen Anne R. Kulseng-Hansen 4 1731272 22,5a 615 03.08.2019
2080 Myr Faksen Hans Chr. Holm Stian Pettersen Tone Merete Pettersen 1 3999210 20,1a 1260 03.08.2019



Proposisjon: 3  DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER  Antall godkjente: 7
Varmblods DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER For 3-12-årige høyest 70.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. for 4-12-årige. 20 m. ved vunnet 8.001 kr., 40 m. ved 28.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Ron Dennis Hans Chr. Holm Stian Pettersen Yvonne Rydningen 1 2474 23,7v 24 25.07.2019
2040 Rambunctious Ravin Hans Chr. Holm Ros-Mari Bernhardsen Ros-Mari Bernhardsen 2 2000 18,3v 20 07.06.2019
2060 Yuma Kitten Gry Kanstad Gry Kanstad 1 15500 21,7v 370 23.06.2019
2060 Gina W. Linda Kristiansen Tina Lagesen Fritz Kristiansen 2 9974 18,6v 379 03.08.2019
2080 Gamnes Magica Mia Sandnes Eggum Stian Pettersen Oddmund Eggum 1 10750 18,9a 297 07.07.2019
2100 Kiara Royal Mia Sandnes Eggum Oddmund Eggum 1 67210 17,8v 384 03.08.2019
2100 Gold Passion Camilla S. Sivertsen Linda Kristiansen Kjersti R. Sivertsen 2 45750 19,4v 257 20.07.2019



Proposisjon: 4  DNTs REKRUTTSERIE - SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 9
Varmblods DNTs REKRUTTSERIE - SPORTRAPP / GRUNNLAG (Kval 10 av 11) For 3-12-årige 50.001 - 175.000 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2040 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. , samt kr. 2000,- til alle som fullfører. Seirende kusk i samtlige kval er kvalifisert til finalen av DNTs Rekruttserie på Bjerke under klasseløpshelgen, lørdag 7. september. REGLER: Løpet er åpent for alle kusker uavhengig av lisenskategori født 1993 eller senere. Seirende kusker i de ulike kvalifiseringsløpene er direktekvalifisert til finaleløpet, og/men kan ikke delta i flere kvalifiseringsløp. Ved dødt løp i eventuelt kvalifiseringsløp blir det foretatt loddtrekning om vinneren. Hestene blir trukket til kuskene i finaleløpet. 11 kvalifiseringsløp blir kjørt i perioden mai - august. De (utkant)baner som ønsker dette har anledning til å avgrense deltagerberettigelsen for kuskene ift.lisenstilhørighet til den banen eller regionen som kvalifiseringsløpet avvikles på. Den siste finaleplassen blir trukket ut blant alle deltagere som har vært med i kvalifiseringsløpene. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Power Va Bene (S) Susanne Samuelsen Camilla S. Sivertsen Kjersti R. Sivertsen 51 168919 16,4a 122 06.10.2018
2040 Cantaro Sigmund Jakobsen Benedicte Bjørnstad Marte Lorentzen Rist 52 153474 14,1a 854 03.08.2019
2040 Quadro Bonanza Benedicte Bjørnstad Louise Vebostad Trudvang Kent Eilertsen 53 140000 15,6a 1405 03.08.2019
2040 Bambino Amore Marlene Arnesen Helene Rasmussen Monica Lyngen 54 118474 17,8v 24 07.07.2019
2040 Victor's Voice Helene Rasmussen Silje Kristin Eilertsen 55 97974 15,8a 399 03.08.2019
2040 Broadway (S) Celina Knutsen Skogmo Louise Vebostad Trudvang Vibeke Elin Mørtsell 56 95565 15,5a 80 01.07.2019
2040 August Stensbæk (DK) Louise Vebostad Trudvang Ane B. Salen Johnsen Ragnhild Stellander 57 94953 16,1a 115 03.08.2019
2040 Explosive Ends Camilla S. Sivertsen Benedicte Bjørnstad Ida-Helen Nilsen 58 91000 14,8a 340 20.07.2019
2040 Annabella Knick Ane B. Salen Johnsen Ingeborg Anna Kristiansen Gunnar Nilsen 59 71946 17,3a 1050 03.08.2019



Proposisjon: 5  MONTÉLØP  Antall godkjente: 12
Varmblods MONTÉLØP For alle 4-12-årige. 2040 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 400.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Bambino Amore Ine Ervik Louise Vebostad Trudvang Monica Lyngen 1 118474 17,8v 24 07.07.2019
2060 Bella Vita Anne R. Kulseng-Hansen Tina Lagesen Anne R. Kulseng-Hansen 1 221901 14,8a 230 03.08.2019
2060 Twentysix Paupau (DK) Camilla S. Sivertsen Benedicte Bjørnstad Lena Mari Berg 2 273947 13,7a 100 07.07.2019
2060 Flory Pine Benedicte Bjørnstad Ingeborg Anna Kristiansen Ida Jeanette Pedersen 3 192576 14,8a 65 07.07.2019
2060 Caipirinha Tina Lagesen Anne R. Kulseng-Hansen Anne R. Kulseng-Hansen 4 225000 15,0a 380 03.08.2019
2060 Blue On Line Celina Knutsen Skogmo Ine Ervik Kriss Ytterstad-Forsland 5 331500 14,5a 405 23.06.2019
2060 Looking Flower Shine Louise Vebostad Trudvang Tina Lagesen Ingvild Charlen Evertsen 6 195000 13,6a 305 03.08.2019
2060 O.K. Carrol Marie Bagstevold Linda Kristiansen Marie Bagstevold 7 206750 15,5a 382 15.06.2019
2060 Girl Power Ingeborg Anna Kristiansen Tina Lagesen Sigmund Jakobsen 8 205000 14,4a 685 03.08.2019
2080 El Muro B.R. Louise Vebostad Trudvang Benedicte Bjørnstad Trine E. Hansen 1 882137 12,6a 1643 03.08.2019
2080 Valcyrie Simoni (DK) Miriam Johannessen Camilla S. Sivertsen Miriam Johannessen 2 411067 13,7a 680 03.08.2019
2080 Desire S.E. (S) Benedicte Bjørnstad Louise Vebostad Trudvang Mariann Vebostad Trudvang 3 484318 13,5a 430 03.08.2019



Proposisjon: 6  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 11
Varmblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige minst 175.001 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Next Photo Diamant (DE) Louise Vebostad Trudvang Linda Kristiansen Marte Lorentzen Rist 51 605045 13,1a 214 03.08.2019
2040 Reventon Tina Lagesen Stian Pettersen Hanne Katrine Næss 52 492500 13,3a 435 03.08.2019
2040 Desire S.E. (S) Louise Vebostad Trudvang Benedicte Bjørnstad Mariann Vebostad Trudvang 53 484318 13,5a 430 03.08.2019
2040 Perfect King (S) Hans Chr. Holm Stian Pettersen Elisabeth Næss 54 438731 13,4a 550 03.08.2019
2040 Valcyrie Simoni (DK) Miriam Johannessen Stian Pettersen Miriam Johannessen 55 411067 13,7a 680 03.08.2019
2040 Juliano Extreme Mats Gunnar Ringberg Dag-Sveinung Dalen Lena Mari Berg 56 304000 14,0a 805 03.08.2019
2040 Mon Amie Superb Linda Kristiansen Tina Lagesen Fritz Kristiansen 57 271000 15,4v 80 09.06.2019
2040 Bevis C.N. (DK) Tina Lagesen Lars Vebostad Jack-Ivan Mikalsen 58 239005 14,7a 400 03.08.2019
2040 Girl Power Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 59 205000 14,4a 685 03.08.2019
2040 Choco Fan Am Louise Vebostad Trudvang Sigmund Jakobsen Ida Jeanette Pedersen 60 186950 15,0a 275 03.08.2019
2040 Netanica Stian Pettersen Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen 61 183732 15,4a 444 03.08.2019



Proposisjon: 7  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 14
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-15-årige 165.001 - 330.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 265.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Nordens Lys Hans Chr. Holm Mathis Ailu Eira Meløy Karina Karlsen 52 170900 28,2v 1020 03.08.2019
2040 Tyri Troll Lars Vebostad Sigmund Jakobsen Gro Sølvi Sjåvoll 54 211000 27,8a 600 03.08.2019
2040 Hefti Maia Mats Gunnar Ringberg Louise Vebostad Trudvang Ragnhild Stellander 55 197504 29,1v 565 03.08.2019
2040 Komnes Kristin Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 57 219806 27,6v 385 03.08.2019
2040 Valle Milli Hans Chr. Holm Ingvild Charlen Evertsen Ingvild Charlen Evertsen 58 263774 28,0v 355 03.08.2019
2040 Lina Wictoria Tina Lagesen Louise Vebostad Trudvang Weronica Pettersen 60 215500 28,3a 165 07.07.2019
2040 Oddvar Camilla S. Sivertsen Lars Vebostad Are Solgren 61 250362 27,2a 160 07.07.2019
2040 Sjøvoll Varden Louise Vebostad Trudvang Tina Lagesen Eirin Anita Stenmark 62 232700 28,1v 125 03.08.2019
2040 Å. Duheiterabalder Hans Chr. Holm Mats Gunnar Ringberg Liss-Karin Sandvik 63 193250 28,9v 105 03.08.2019
2040 Askehaug Kongen Hans Chr. Holm Stian Pettersen Yvonne Rydningen 64 250114 28,5v 64 25.07.2019
2060 Villdensky Mats Gunnar Ringberg Mads Arne Leivseth Marianne Dalhaug Leivseth 51 310000 26,8a 1490 03.08.2019
2060 Stina Mi Ane B. Salen Johnsen Tina Lagesen Ane B. Salen Johnsen 53 288060 26,8a 635 03.08.2019
2060 Adelinn Gry Kanstad Gry Kanstad 56 295322 26,4v 496 20.07.2019
2060 Soleina Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 59 323004 28,2a 181 03.08.2019



Proposisjon: 8  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 11
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-15-årige høyest 165.000 kr. 2040 m. Tillegg 40 m. ved vunnet 40.001 kr., 60 m. ved 120.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Lille Ville Mo Tina Lagesen Hans Chr. Holm Henriette Mikkelsen 53 35750 34,0v 547 03.08.2019
2040 Uberg Odin Reidar Jacobsen Stian Pettersen Asle T. Pettersen 54 33250 34,6v 537 03.08.2019
2080 Lørje Philipa Benedicte Bjørnstad Morten Carlsen Merethe Helèn Ravn 56 60000 31,0v 465 03.08.2019
2080 Sjø Bris Tina Lagesen Sigmund Jakobsen Heidi Gylseth 57 51500 30,2v 340 26.07.2019
2080 Stjerne Fia Mia Sandnes Eggum Stian Pettersen Oddmund Eggum 58 108250 31,8v 315 03.08.2019
2080 Alonso Borka Lars Vebostad Hans Chr. Holm Gro Sølvi Sjåvoll 60 63554 29,8a 90 03.08.2019
2080 Særheims Lona Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Gro Sølvi Sjåvoll 61 109000 31,0v 80 03.08.2019
2100 Sjøvoll Anna Stian Pettersen Anna Jørgensen Alf-Einar Jørgensen 51 148000 28,4v 825 03.08.2019
2100 Finfaksa Reidar Jacobsen Eva-Kristine E. Bjørnstad Reidar Jacobsen 52 147260 28,7a 560 03.08.2019
2100 Romhus Gulle Lars Vebostad Hans Chr. Holm Gro Sølvi Sjåvoll 55 140500 29,6a 535 03.08.2019
2100 Søviktindra Tina Lagesen Dag-Sveinung Dalen Frida S. Sæbbe 59 163500 28,7v 195 03.08.2019



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 4
Prøveløp alle 2-15-årige. 2040 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Smørlifaks Stian Pettersen Tina Lagesen Kjell Ole Ervik 51 0 0 ..
2040 Follstadgutten Tina Lagesen Mats Gunnar Ringberg Kjell Ole Ervik 52 0 0 ..
2040 Ville Lille Faksen Tina Lagesen Hans Chr. Holm Henriette Mikkelsen 53 7000 40,0v 110 09.06.2019
2040 Briskeby Stjernen Hans Chr. Holm Børre Knutsen Yvonne Rydningen 54 65460 33,2a 194 03.08.2019



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 0
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2040 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 4
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Kringlers Solan Stian Pettersen Mats Gunnar Ringberg Kent Eilertsen 51 0 0 ..
1600 Stjerne Lilja Lars Vebostad Benedicte Bjørnstad Pål Kaarby 52 0 0 ..
1600 Blissi Jakson Louise Vebostad Trudvang Hans Chr. Holm Mariann Vebostad Trudvang 53 0 0 ..
1600 Mellem Faksa Tina Lagesen Dag-Sveinung Dalen Frida S. Sæbbe 54 0 0 ..




Sist oppdatert: 13.08.2019 - 09:45