Harstad Travpark

Innmeldingsliste - Harstad Travpark - 08.07.2018

Proposisjon: 1  DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER  Antall godkjente: 8
Kaldblods DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 55.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. for 4-15-årige. 20 m. ved vunnet 7.001 kr., 40 m. ved 16.001 kr., 60 m. ved 32.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2060 Silketeddy Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen Ragnhild Stellander 1 2000 36,9v 20 07.04.2018
2060 Lille Ville Mo Liss-Karin Sandvik Stian Pettersen Henriette Mikkelsen 2 0 42,0v 0 23.06.2018
2080 Stjerne Fia Mia Sandnes Eggum Oddmund Eggum Oddmund Eggum 1 7750 38,8v 242 30.06.2018
2100 Brønnlund Thelma Sven Sturla Knudsen Terje Jensen Terje Jensen 1 17000 34,6v 435 19.05.2018
2120 Junior Raun Lars Vebostad Sigmund Jakobsen Ida-Helen Nilsen 1 52750 31,6v 157 30.06.2018
2120 Tysvær Marit Trine Veronica Opdahl Sigmund Jakobsen Hege Dahlbæck 2 32500 33,8v 665 30.06.2018
2120 Troll Tussi Sara-Irmelin Wiik Lilly Engmark Sandberg Sara-Irmelin Wiik 3 38935 35,0v 620 23.06.2018
2120 Vin Skvetten Sigmund Jakobsen Sigmund Jakobsen Heidi Gylseth 4 51935 32,8v 55 23.06.2018



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 11
Kaldblods For 3-15-årige høyest 200.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr., 40 m. ved 120.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Særheims Lona Lars Vebostad Liss-Karin Sandvik Gro Sølvi Sjåvoll 1 65000 31,1a 30 10.06.2018
2040 Gamnes Kos Mia Sandnes Eggum Mia Sandnes Eggum Oddmund Eggum 2 72500 30,8v 365 30.06.2018
2060 Tyrkisk Pepper Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 1 119000 30,1v 280 23.06.2018
2080 Å. Duheiterabalder Liss-Karin Sandvik Hans Chr. Holm Liss-Karin Sandvik 1 145250 29,4v 622 30.06.2018
2080 Dixi Elden Stian Pettersen Silje Kristin Eilertsen Asle T. Pettersen 2 158751 27,0a 515 30.06.2018
2080 Ulve Jentas Fossli Mats Gunnar Ringberg Silje Kristin Eilertsen Iselin I. Førli Eilertsen 3 151000 29,7v 100 10.06.2018
2080 Nesvik Kasper Sven Sturla Knudsen Katarina Brorsgård Sven Sturla Knudsen 4 191089 27,9v 77 23.06.2018
2080 Valle Milli Ingvild Charlen Evertsen Ingvild Charlen Evertsen Ingvild Charlen Evertsen 5 179311 28,4a 200 23.06.2018
2080 Røyns Olise Stian Pettersen Mats Gunnar Ringberg Alf-Einar Jørgensen 6 194011 27,5a 498 23.06.2018
2080 Nordby Frøya Mats Gunnar Ringberg Sven Sturla Knudsen Ine Ervik 7 180044 29,0v 760 23.06.2018
2080 Stina Mi Ane B. Salen Johnsen Ane B. Salen Johnsen Ane B. Salen Johnsen 8 174500 28,3v 1015 10.06.2018



Proposisjon: 3  MONTÉLØP  Antall godkjente: 9
Kaldblods MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 2040 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 180.001 kr., 60 m. ved 305.001 kr., 80 m. ved 605.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2080 Gardin Trappa Benedicte Bjørnstad Louise Vebostad Trudvang Lisbeth Fossen 1 217819 28,3a 830 30.06.2018
2080 Sjøvoll Varden Helene Rasmussen Josefine Eilertsen Silje Kristin Eilertsen 2 206000 29,4a 10 19.05.2018
2080 Oddvar Celina Knutsen Skogmo Camilla S. Sivertsen Are Solgren 3 239362 27,2a 30 19.05.2018
2080 Valle Trym Linda Kristiansen Louise Vebostad Trudvang Marte Lorentzen Rist 4 261148 27,6v 856 10.06.2018
2080 Skjetnejerva Maren Berg Bustadmo Tina Lagesen Alf-Einar Jørgensen 5 282555 28,3a 480 10.06.2018
2100 Grøtte Odin Tina Lagesen Maren Berg Bustadmo Ragnhild Stellander 1 331120 27,7a 1566 23.06.2018
2100 Jan Lurifaks Camilla S. Sivertsen Louise Vebostad Trudvang Siv-Tone Furu 2 414190 27,5a 20 30.06.2018
2100 Nordby Viktor Helene Rasmussen Marie Bagstevold Marlene Arnesen 3 420736 28,2v 130 23.06.2018
2120 Svart Jo Benedicte Bjørnstad Linda Kristiansen Karl Helge Johansen 1 984950 25,4v 155 23.06.2018



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 13
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 455.001 kr., 40 m. ved 750.001 kr., 60 m. ved 1.100.001 kr., 80 m. ved 2.000.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Å. Gnisten Eva-Kristine E. Bjørnstad Lars Vebostad Eirin Anita Stenmark 1 330610 26,8v 445 02.06.2018
2040 Gomnes Birk Sigmund Jakobsen Tina Lagesen Tina Lagesen 2 301500 25,1a 410 23.06.2018
2040 Drivin Sigmund Jakobsen Louise Vebostad Trudvang Mariann Vebostad Trudvang 3 372777 26,4a 420 30.06.2018
2040 Nordby Viktor Marlene Arnesen Mats Gunnar Ringberg Marlene Arnesen 4 420736 28,2v 130 23.06.2018
2040 Romleskaft Stian Pettersen Lars Vebostad Jack-Ivan Mikalsen 5 402000 27,3v 420 23.06.2018
2040 Billy Kravall Liss-Karin Sandvik Mats Gunnar Ringberg Oddny Bakkland 6 208500 28,6v 135 10.06.2018
2040 Moe Aria Trine Veronica Opdahl Sven Sturla Knudsen Trine Veronica Opdahl 7 305750 27,9v 295 23.06.2018
2040 Kringlers Viktor Tina Lagesen Inge Melby Elin Anita Aasvang 8 352410 26,1v 800 30.06.2018
2060 Silke Chasmina Silje Kristin Eilertsen Stian Pettersen Asle T. Pettersen 1 685750 23,6a 397 30.06.2018
2060 Spang Kinge Sven Sturla Knudsen Yvonne Rydningen Lilly Engmark Sandberg 2 548500 24,8a 405 23.06.2018
2060 Scott Odin Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Karl Helge Johansen 3 620438 26,4v 100 23.06.2018
2080 Polar Northug Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 1 913093 23,4a 1219 23.06.2018
2080 Svart Jo Lars Vebostad Sigmund Jakobsen Karl Helge Johansen 2 984950 25,4v 155 23.06.2018



Proposisjon: 5  DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER  Antall godkjente: 7
Varmblods DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER For 3-12-årige høyest 60.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. for 4-12-årige. 20 m. ved vunnet 8.001 kr., 40 m. ved 24.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2060 Kiara Royal Mia Sandnes Eggum Mia Sandnes Eggum Oddmund Eggum 1 5000 20,7v 80 30.06.2018
2080 Almighty Boogie* (FI) Kusk tildeles Maria Niemelæ 1 59832 18,2v 818 10.06.2018
2080 Emerald* (S) Sami Saarela Maria Niemelæ 2 16982 19,5v 429 17.06.2018
2100 Ricasoli Classico* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 1 35451 18,1a 0 10.06.2018
2100 Hillbilly Star A.B. Sven Sturla Knudsen Sven Sturla Knudsen Are Bakken 2 42000 17,2v 1120 05.05.2018
2100 Surprise Pointer* (S) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 3 43710 17,5a 489 23.06.2018
2100 Quadro Bonanza Liss-Karin Sandvik Mats Gunnar Ringberg Kent Eilertsen 4 42000 17,6v 820 10.06.2018



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 15
Varmblods For 3-12-årige høyest 150.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Quadro Bonanza Liss-Karin Sandvik Mats Gunnar Ringberg Kent Eilertsen 51 42000 17,6v 820 10.06.2018
2040 Hillbilly Star A.B. Sven Sturla Knudsen Benedicte Bjørnstad Are Bakken 52 42000 17,2v 1120 05.05.2018
2040 Rose Töll* (S) Sami Saarela Maria Niemelæ 53 126861 15,9a 1033 10.06.2018
2040 Juliano Extreme Mats Gunnar Ringberg Dag-Sveinung Dalen Lena Mari Berg 54 102500 16,6v 985 10.06.2018
2040 Havanna Bar O.S. Linda Kristiansen Linda Kristiansen 55 146500 16,9a 350 30.06.2018
2040 Sweet Frecel Kjetil Kristoffersen Eva-Kristine E. Bjørnstad Kjetil Kristoffersen 56 112936 16,5a 305 10.06.2018
2040 Bella Vita Tina Lagesen Anne R. Kulseng-Hansen Anne R. Kulseng-Hansen 57 146901 15,5a 230 10.06.2018
2040 Choco Fan Am Tina Lagesen Lars Vebostad Ida Jeanette Pedersen 58 105250 15,2a 200 24.05.2018
2040 Ancor Rich* (S) Mikael Niva Anna Niva 59 97221 15,0a 172 24.06.2018
2040 Pennsylvania* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 60 134172 16,1a 90 17.06.2018
2040 Danilla* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 61 100644 17,4a 85 30.06.2018
2040 Bottle Va Bene Mats Gunnar Ringberg Dag-Sveinung Dalen Vibeke Elin Mørtsell 62 115500 15,1a 80 23.06.2018
2040 Lightning Play Stian Pettersen Mats Gunnar Ringberg Merete Lyngen 63 108500 14,8a 65 30.06.2018
2040 Red Basin (US) Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad Kristian Storhaug 64 138600 16,3a 47 30.06.2018
2040 Amaze Me Peak* (FI) Pentti Kuusela Pentti Kuusela 65 79338 16,0a 24 23.06.2018



Proposisjon: 7  DNTs REKRUTTSERIE  Antall godkjente: 14
Varmblods DNTs REKRUTTSERIE For 3-12-årige høyest 280.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Seirende kusk i samtlige kval er kvalifisert til finalen av DNTs Rekruttserie på Bjerke under klasseløpshelgen lørdag 8. september. REGLER: Løpet er åpent for alle kusker uavhengig av lisenskategori født 1992 eller senere. Seirende kusker i de ulike kvalifiseringsløpene er direktekvalifisert til finaleløpet, og/men kan ikke delta i flere kvalifiseringsløp. Ved dødt løp i evt.kval-løp blir det foretatt loddtrekning om vinneren. Hestene blir trukket til kuskene i finaleløpet. 11 kvalifiseringsløp blir kjørt i perioden mai - august. De (utkant)baner som ønsker dette har anledning til å avgrense deltager-berettigelsen for kuskene ift.lisenstilhørighet til den banen eller regionen som kval.løpet avvikles på. Den siste finaleplassen blir trukket ut blant alle deltagere som har vært med i kval.løpene. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Rose Töll* (S) Kusk tildeles Maria Niemelæ 51 126861 15,9a 1033 10.06.2018
2040 T.M. Black Widow Camilla S. Sivertsen Sigmund Jakobsen Sverre Samuelsen 52 215500 14,1a 960 23.06.2018
2040 Caipirinha Helene Rasmussen Anne R. Kulseng-Hansen 53 194000 15,0a 635 02.06.2018
2040 My Golden Point Ane B. Salen Johnsen Sigmund Jakobsen Tina Lagesen 54 158500 15,6a 385 30.06.2018
2040 Photo Frecel Marlene Arnesen Helene Rasmussen Ingrid Kristoffersen 55 195000 14,6a 350 30.06.2018
2040 I'm On Fire Sigmund Jakobsen Anna Jørgensen Alf-Einar Jørgensen 56 196661 13,0a 340 30.06.2018
2040 Tobros Augustinu Cathrine Olsen Sigmund Jakobsen Oddmund Eggum 57 248250 14,7a 257 30.06.2018
2040 Mount's Lucky* (FI) Benedicte Bjørnstad Petri Ahvenjärvi 58 253963 15,5a 237 30.06.2018
2040 Twentysix Paupau (DK) Benedicte Bjørnstad Sigmund Jakobsen Lena Mari Berg 59 257947 13,7a 230 10.06.2018
2040 Fastmoney Celina Knutsen Skogmo Ane B. Salen Johnsen Ida-Helen Nilsen 60 161250 15,4a 227 30.06.2018
2040 Thai Allure Lilly Engmark Sandberg Anna Jørgensen Ragnhild Stellander 61 166000 15,0a 200 02.06.2018
2040 Bottle Va Bene Benedicte Bjørnstad Ane B. Salen Johnsen Vibeke Elin Mørtsell 62 115500 15,1a 80 23.06.2018
2040 Flory Pine Ane B. Salen Johnsen Sigmund Jakobsen Ida Jeanette Pedersen 63 188576 14,8a 65 10.06.2018
2040 Red Basin (US) Benedicte Bjørnstad Sigmund Jakobsen Kristian Storhaug 64 138600 16,3a 47 30.06.2018



Proposisjon: 8    Antall godkjente: 11
Varmblods For alle 3-12-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 375.001 kr., 40 m. ved 1.000.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Mind Magic* (S) Stian Pettersen Maria Niemelæ 1 290270 13,6a 983 10.06.2018
2040 Lady's Blue News Trine Veronica Opdahl Sigmund Jakobsen Hege Dahlbæck 2 305750 15,0a 555 30.06.2018
2040 Trade A Photo* (FI) Lars Vebostad Maria Niemelæ 3 326966 13,3a 400 30.06.2018
2040 Bottle Va Bene Mats Gunnar Ringberg Dag-Sveinung Dalen Vibeke Elin Mørtsell 4 115500 15,1a 80 23.06.2018
2040 Sweet Moonlight Liss-Karin Sandvik Hans Chr. Holm Siv-Tone Furu 5 233869 15,9a 58 30.06.2018
2040 Rock Cape Black* (FI) Jouni Kariniemi Jouni Kariniemi 6 351807 14,1a 145 23.06.2018
2040 Mount's Lucky* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 7 253963 15,5a 237 30.06.2018
2060 C. Thunderboy Mats Gunnar Ringberg Hans Chr. Holm Gunnar Nilsen 1 392000 14,1a 420 10.06.2018
2060 Reventon Sigmund Jakobsen Dag-Sveinung Dalen Hanne Katrine Næss 2 419500 13,3a 915 23.06.2018
2060 Next Photo Diamant (DE) Silje Kristin Eilertsen Linda Kristiansen Marte Lorentzen Rist 3 551071 13,1a 714 19.05.2018
2080 M.T.Fortune Winner* (S) Sami Saarela Maria Niemelæ 1 1016388 11,5a 22 30.06.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 2
Prøveløp alle 2-15-årige. 2040 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Sjøvoll Anna Stian Pettersen Anna Jørgensen Alf-Einar Jørgensen 51 0 0 ..
2040 Torø Mi Sven Sturla Knudsen Ros-Mari Bernhardsen Silje E. Andersen 52 0 0 ..



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 0
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2040 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 4
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Ville Lille Faksen Stian Pettersen Liss-Karin Sandvik Henriette Mikkelsen 51 0 0 ..
1600 Suksess Terta Silje Kristin Eilertsen Mats Gunnar Ringberg Linda Ridderseth 52 0 0 ..
1600 Sjøvoll Julius Mats Gunnar Ringberg Lars Vebostad Erlend Mikalsen 53 0 0 ..
1600 Mellem Tyr Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 54 0 0 ..




Sist oppdatert: 03.07.2018 - 09:12