Harstad Travpark

Innmeldingsliste - Harstad Travpark - 10.06.2018

Proposisjon: 1  TIDSLØP  Antall godkjente: 10
Kaldblods TIDSLØP BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere. 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.38,0 og bedre, 40 m. for tid 1.36,0 og bedre, 60 m. for tid 1.34,0 og bedre. Løpet er åpent for norske, svenske og finske kaldblods. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Stjerne Fia Mia Sandnes Eggum Oddmund Eggum Oddmund Eggum 1 0 0 ..
2040 Super Sjura Mats Gunnar Ringberg Tom-Christer Nygård Nina Therese Lervik 2 0 0 ..
2060 Sjøvoll Tyra Lars Vebostad Janne Mari Dervola 1 28000 37,0v 185 14.10.2017
2080 Skauga Luna Trond Levi Larsen Sigmund Jakobsen Trond Levi Larsen 1 39000 34,5v 240 21.04.2018
2080 Mille My Dag-Sveinung Dalen Mats Gunnar Ringberg Kjell Ole Ervik 2 25000 35,2v 475 19.05.2018
2080 Emse Balder Kristian Solbakken Lars Vebostad Kristian Solbakken 3 22000 34,9v 225 05.05.2018
2080 Telenor Gutten Lars Vebostad Siv-Tone Furu 4 35000 35,0v 70 05.05.2018
2100 Tysvær Marit Trine Veronica Opdahl Tom-Christer Nygård Hege Dahlbæck 1 26000 33,8v 510 05.05.2018
2100 Vin Skvetten Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Heidi Gylseth 2 48935 32,8v 160 02.06.2018
2100 Lian Prinsen Marlen Øvergård Kjell-Oddvar Simonsen Kjell-Oddvar Simonsen 3 62000 32,7v 55 02.06.2018



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 12
Kaldblods For 3-15-årige høyest 160.000 kr. 2570 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 90.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2570 Særheims Lona Lars Vebostad Liss-Karin Sandvik Gro Sølvi Sjåvoll 1 65000 31,1a 210 08.05.2018
2570 Gamnes Kos Mia Sandnes Eggum Kusk tildeles Oddmund Eggum 2 63000 30,8v 260 19.05.2018
2570 Vin Skvetten Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Heidi Gylseth 3 48935 32,8v 160 02.06.2018
2590 Å. Duheiterabalder Liss-Karin Sandvik Liss-Karin Sandvik 1 134500 29,4v 560 19.05.2018
2590 Sjåvoll Lykke Silje Kristin Eilertsen Tina Lagesen Pål Kaarby 2 129500 30,6a 495 02.06.2018
2590 Tyrkisk Pepper Sigmund Jakobsen Sigmund Jakobsen 3 116000 30,1v 270 02.06.2018
2590 Mjølner Kari* Stina Sjöberg Mattias Berglund 4 155885 30,1a 316 12.05.2018
2590 Dixi Elden Stian Pettersen Tina Lagesen Asle T. Pettersen 5 152751 27,0a 450 19.05.2018
2590 Ulve Jentas Fossli Iselin I. Førli Eilertsen Linda Kristiansen Iselin I. Førli Eilertsen 6 148000 29,7v 70 02.06.2018
2590 Mo Stjerna Tina Lagesen Dag-Sveinung Dalen Tina Lagesen 7 123491 30,6v 889 05.05.2018
2590 Nordby Frøya Sven Sturla Knudsen Dag-Sveinung Dalen Ine Ervik 8 144044 30,2v 350 05.05.2018
2590 Stumne Jo Stian Pettersen Lars Vebostad Tone Merete Pettersen 9 97850 30,8a 209 19.05.2018



Proposisjon: 3  DISTANSEFORDEL HOPPER  Antall godkjente: 19
Kaldblods DISTANSEFORDEL HOPPER For 3-15-årige 160.001 - 300.001 kr. 2040 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. ved vunnet 240.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Gardin Trappa Lars Vebostad Benedicte Bjørnstad Lisbeth Fossen 1 205819 28,3a 485 19.05.2018
2040 Røyns Olise Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 2 183152 27,5a 460 02.06.2018
2040 Lina Wictoria Tina Lagesen Sigmund Jakobsen Weronica Pettersen 3 205500 28,7a 475 19.05.2018
2040 Ros Svarta Marlene Arnesen Kusk tildeles Ellen Johansen 4 205500 28,4a 195 02.06.2018
2040 Stina Mi Dag-Sveinung Dalen Ane B. Salen Johnsen Ane B. Salen Johnsen 5 160500 28,9a 675 02.06.2018
2040 Gjerde Sindy Sven Sturla Knudsen Silje Kristin Eilertsen Yngve Pedersen 62 220000 27,9a 105 19.05.2018
2060 Soleina Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 1 272780 29,6a 390 19.05.2018
2060 Moe Aria Trine Veronica Opdahl Stian Pettersen Trine Veronica Opdahl 2 296250 27,9v 272 19.05.2018
2060 Skjetnejerva Sven Sturla Knudsen Benedicte Bjørnstad Alf-Einar Jørgensen 3 282555 28,3a 510 19.05.2018
2060 Kilerauen Silje Kristin Eilertsen Lars Håkenby Østre Mariann Vebostad Trudvang 4 205574 27,0v 389 11.05.2018
2060 Billy Kravall Liss-Karin Sandvik Mats Gunnar Ringberg Oddny Bakkland 5 208500 28,6v 270 19.05.2018
2060 Tysvær Tor Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen Tanya Dreyer 6 218000 29,6v 300 02.06.2018
2060 Roa Kongen Tina Lagesen Lars Vebostad Inger Larsen 63 212650 28,7v 60 19.05.2018
2060 Oddvar Mia Sandnes Eggum Silje Kristin Eilertsen Are Solgren 64 239362 27,2a 30 19.05.2018
2060 Vertigo Scott Trond Levi Larsen Sigmund Jakobsen Trond Levi Larsen 65 176000 29,3a 10 21.04.2018
2080 Valle Trym Stian Pettersen Sigmund Jakobsen Marte Lorentzen Rist 1 261148 27,6v 1196 02.06.2018
2080 Grøtte Odin Sigmund Jakobsen Stian Pettersen Ragnhild Stellander 2 279000 28,9a 1205 19.05.2018
2080 Brønnlund Ask Mats Gunnar Ringberg Astrid Kristensen Astrid Kristensen 3 276500 29,2a 445 21.04.2018
2080 Gomnes Birk Tina Lagesen Tina Lagesen 4 292500 25,1a 375 02.06.2018



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 14
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 450.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Nordby Viktor Marlene Arnesen Mats Gunnar Ringberg Marlene Arnesen 1 417736 28,2v 175 19.05.2018
2040 Willblesen Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Heidi Gylseth 2 393250 25,6a 305 02.06.2018
2040 Drivin Sigmund Jakobsen Ove Bakkevold Reime Mariann Vebostad Trudvang 3 370277 26,4a 410 19.05.2018
2040 Romleskaft Stian Pettersen Lars Vebostad Jack-Ivan Mikalsen 4 395500 27,3v 370 19.05.2018
2040 Kringlers Viktor Tina Lagesen Liss-Karin Sandvik Elin Anita Aasvang 5 331410 26,9v 930 19.05.2018
2040 Jan Lurifaks Morten Carlsen Kusk tildeles Siv-Tone Furu 6 414190 27,5a 30 07.04.2018
2040 Sherikan Lars Vebostad Benedicte Bjørnstad Lisbeth Fossen 7 318559 25,6a 95 19.05.2018
2060 Spang Kinge Lilly Engmark Sandberg Sven Sturla Knudsen Lilly Engmark Sandberg 1 530500 24,8a 160 02.06.2018
2060 Silke Chasmina Mats Gunnar Ringberg Tina Lagesen Asle T. Pettersen 2 676500 23,6a 380 19.05.2018
2060 Scott Odin Stian Pettersen Lars Vebostad Karl Helge Johansen 3 620438 26,4v 215 05.05.2018
2060 Art Nattfari Mats Gunnar Ringberg Susanna Grahn 4 867687 23,4a 151 16.03.2018
2080 Polar Northug Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 1 907602 23,4a 1225 02.06.2018
2080 Svart Jo Sven Sturla Knudsen Stian Pettersen Karl Helge Johansen 2 977450 25,4v 290 05.05.2018
2080 Fjeldstad Goggen Sami Saarela Maria Niemelæ 3 1123929 21,4a 665 19.05.2018



Proposisjon: 5  DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER  Antall godkjente: 11
Varmblods DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER For 3-12-årige høyest 50.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. for 4-12-årige. 20 m. ved vunnet 20.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2060 Lady Ecus* (DE) Kaarlo Palojærvi Hanna Kariniemi 1 11974 17,6a 141 28.12.2017
2060 Eko Kilimanjaro* (FI) Kaarlo Palojærvi Kaarlo Palojærvi 2 0 0 ..
2060 Kiara Royal Mia Sandnes Eggum Oddmund Eggum Oddmund Eggum 3 2000 21,8v 35 19.05.2018
2060 Almighty Boogie* (FI) Dag-Sveinung Dalen Maria Niemelæ 4 47832 18,5v 591 18.05.2018
2060 Emerald* (S) Sami Saarela Maria Niemelæ 5 12982 19,5v 328 19.05.2018
2060 Embla Winner Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen Erlend Mikalsen 6 11000 26,9v 150 07.01.2018
2080 Ricasoli Classico* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 1 35451 18,1a 4 19.05.2018
2080 Surprise Pointer* (S) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 2 39210 17,5a 426 02.06.2018
2080 Victor's Voice Silje Kristin Eilertsen Josefine Eilertsen Silje Kristin Eilertsen 3 42500 19,1v 525 19.05.2018
2080 Quadro Bonanza Liss-Karin Sandvik Mats Gunnar Ringberg Kent Eilertsen 4 36000 18,5v 660 11.11.2017
2080 Maximillion* (S) Stina Sjöberg Mattias Berglund 5 41162 17,1a 50 02.06.2018



Proposisjon: 6  GRUNNLAGSFORDEL HOPPER  Antall godkjente: 21
Varmblods GRUNNLAGSFORDEL HOPPER For 3-12-årige høyest 155.000 kr. Også for 3-12-årige hopper høyest 205.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Quadro Bonanza Liss-Karin Sandvik Mats Gunnar Ringberg Kent Eilertsen 1 36000 18,5v 660 11.11.2017
2040 T.M. Black Widow Sven Sturla Knudsen Sigmund Jakobsen Sverre Samuelsen 2 203500 14,1a 750 02.06.2018
2040 Rose Töll* (S) Sami Saarela Maria Niemelæ 3 123361 15,9a 1098 19.05.2018
2040 Oliver G.T. Camilla S. Sivertsen Linda Kristiansen Camilla S. Sivertsen 4 123000 16,4a 440 02.06.2018
2040 Funny Filiokus Sigmund Jakobsen Tina Lagesen Beate Bergly Løvsal 5 78500 17,6a 625 02.06.2018
2040 Sweet Frecel Kjetil Kristoffersen Eva-Kristine E. Bjørnstad Kjetil Kristoffersen 6 112936 16,5a 305 05.05.2018
2040 Caipirinha Dag-Sveinung Dalen Louise Vebostad Trudvang Anne R. Kulseng-Hansen 7 194000 15,0a 635 02.06.2018
2040 Bevis C.N. (DK) Stian Pettersen Lars Vebostad Jack-Ivan Mikalsen 8 135005 14,8a 680 19.05.2018
2040 Ocu* (FI) Kaarlo Palojærvi Kaarlo Palojærvi 9 109911 16,2a 530 19.05.2018
2040 Havanna Bar O.S. Linda Kristiansen Linda Kristiansen 10 144000 16,9a 330 05.05.2018
2040 Juliano Extreme Mats Gunnar Ringberg Lars Vebostad Lena Mari Berg 11 99000 16,6v 935 19.05.2018
2040 Charlie Plane Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Trond Myhre 12 70000 16,1a 570 25.11.2017
2040 Bella Vita Tina Lagesen Dag-Sveinung Dalen Anne R. Kulseng-Hansen 51 146901 15,5a 260 02.06.2018
2040 Godis Lilly Engmark Sandberg Stian Pettersen Sverre Samuelsen 52 60028 15,5a 210 02.06.2018
2040 Don't Steal Me Lars Vebostad Sven Sturla Knudsen Sverre Samuelsen 53 69694 16,5a 205 07.04.2018
2040 I'm On Fire Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 54 191161 13,0a 191 24.05.2018
2040 Ancor Rich* (S) Mikael Niva Anna Niva 55 96243 15,0a 148 25.05.2018
2040 My Golden Point Dag-Sveinung Dalen Tina Lagesen Tina Lagesen 56 153500 15,6a 145 21.04.2018
2040 Danilla* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 57 100644 17,4a 95 05.05.2018
2040 Pennsylvania* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 58 134172 16,1a 94 02.06.2018
2040 Red Basin (US) Kristian Solbakken Marlen Øvergård Kristian Storhaug 59 137350 16,3a 75 19.05.2018



Proposisjon: 7  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 15
Varmblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 155.001 - 350.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Red November Silje Kristin Eilertsen Stian Pettersen Marte Lorentzen Rist 1 230000 14,7a 420 19.05.2018
2040 Owen Broline* (S) Petteri Korteniemi Petteri Korteniemi 2 215249 14,5a 855 28.05.2018
2040 Mount's Lucky* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 3 244680 15,5a 209 02.06.2018
2040 T.M. Black Widow Sven Sturla Knudsen Sigmund Jakobsen Sverre Samuelsen 4 203500 14,1a 750 02.06.2018
2040 Moneybank L. Sven Sturla Knudsen Sigmund Jakobsen Yngve Pedersen 5 174500 15,3a 320 21.04.2018
2040 Mind Magic* (S) Stian Pettersen Maria Niemelæ 6 282270 13,6a 1053 19.05.2018
2040 Valcyrie Simoni (DK) Silje Kristin Eilertsen Tina Lagesen Miriam Johannessen 7 295867 13,7a 100 19.05.2018
2040 Trade A Photo* (FI) Lars Vebostad Maria Niemelæ 8 326966 13,3a 580 19.05.2018
2040 Mon Amie Superb Dag-Sveinung Dalen Jan Martin Bjerring Fritz Kristiansen 9 263000 15,4v 855 21.04.2018
2040 Lady's Blue News Trine Veronica Opdahl Sigmund Jakobsen Hege Dahlbæck 10 289750 15,0a 232 19.05.2018
2040 Twentysix Paupau (DK) Mats Gunnar Ringberg Lars Vebostad Lena Mari Berg 11 257947 13,7a 345 19.05.2018
2040 I'm On Fire Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 12 191161 13,0a 191 24.05.2018
2040 Rock Cape Black* (FI) Jouni Kariniemi Jouni Kariniemi 51 343807 14,1a 100 19.05.2018
2040 Tarpan Ulvholm* (DK) Mikael Niva Anna Niva 52 305517 14,0a 65 13.05.2018
2040 Golda Nightwish* (FI) Mikael Niva Anna Niva 53 228927 14,1a 19 19.05.2018



Proposisjon: 8  MONTÉLØP  Antall godkjente: 14
Varmblods MONTÉLØP For alle 4-12-årige. 2040 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr., 40 m. ved 275.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2060 O.K. Carrol Camilla S. Sivertsen Linda Kristiansen Fritz Kristiansen 1 184000 15,5a 95 19.05.2018
2060 Flory Pine Linda Kristiansen Louise Vebostad Trudvang Ida Jeanette Pedersen 2 188576 14,8a 160 19.05.2018
2060 Red November Marita S. Poulsen Cathrine Olsen Marte Lorentzen Rist 3 230000 14,7a 420 19.05.2018
2060 Tobros Augustinu Iselin I. Førli Eilertsen Anne Grete Rasmussen Oddmund Eggum 4 242000 14,7a 160 19.05.2018
2060 I'm On Fire Tina Lagesen Josefine Eilertsen Alf-Einar Jørgensen 5 191161 13,0a 191 24.05.2018
2060 Fastmoney Maren Berg Bustadmo Josefine Eilertsen Ida-Helen Nilsen 6 159500 15,4a 210 19.05.2018
2080 Buck Boko* (S) Louise Vebostad Trudvang Anna Niva 1 2079709 12,4a 424 19.05.2018
2080 Reventon Tina Lagesen Maja Kanstad Hanne Katrine Næss 2 416000 13,3a 1265 19.05.2018
2080 Blue On Line Celina Knutsen Skogmo Lilly Engmark Sandberg Kriss Ytterstad-Forsland 3 290500 14,5a 215 02.06.2018
2080 Zetus (US) Lilly Engmark Sandberg Tina Lagesen Tone Johansen 4 549500 12,3a 275 02.06.2018
2080 Tarpan Ulvholm* (DK) Kusk tildeles Anna Niva 5 305517 14,0a 65 13.05.2018
2080 C. Thunderboy Benedicte Bjørnstad Tina Lagesen Gunnar Nilsen 6 392000 14,1a 450 19.05.2018
2080 Sunnybell Helene Rasmussen Cathrine Olsen Gunnar Nilsen 7 673000 14,6a 115 05.05.2018
2080 Trade A Photo* (FI) Kusk tildeles Maria Niemelæ 8 326966 13,3a 580 19.05.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 6
Prøveløp alle 2-15-årige. 2040 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Torpa Olga Sjoerd Paulusma Mats Gunnar Ringberg Sjoerd Paulusma 51 0 0 ..
2040 Lille Ville Mo Lars Vebostad Dag-Sveinung Dalen Henriette Mikkelsen 52 0 0 ..
2040 Roa Svarta Tina Lagesen Lars Vebostad Inger Larsen 53 0 0 ..
2040 Support Lavec Dag-Sveinung Dalen Børre Knutsen Yvonne Rydningen 54 19377 15,9a 373 06.05.2017
2040 Silketeddy Mats Gunnar Ringberg Lars Vebostad Ragnhild Stellander 55 2000 36,9v 20 07.04.2018
2040 Sjøvoll Varden Silje Kristin Eilertsen Josefine Eilertsen Silje Kristin Eilertsen 56 206000 29,4a 10 19.05.2018



Proposisjon: 21  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 2
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2040 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Caipirinha Tina Lagesen Louise Vebostad Trudvang Anne R. Kulseng-Hansen 51 194000 15,0a 635 02.06.2018
2040 Real Competition (DK) Kusk tildeles Anne R. Kulseng-Hansen 52 162684 15,3a 75 02.06.2018



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 2
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Toppsjefen Tina Lagesen Sigmund Jakobsen Oluf Laurits Svendsen 51 0 0 ..
1600 Mellem Tyr Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 52 0 0 ..




Sist oppdatert: 05.06.2018 - 09:30