Harstad Travpark

Innmeldingsliste - Harstad Travpark - 07.04.2018

Proposisjon: 1  TIDSLØP - TIDSLØP  Antall godkjente: 12
Kaldblods TIDSLØP For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere. 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,5 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre, 60 m. for tid 1.33,5 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Løpet er åpent for svenske, norske og finske kaldblods. Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Silketeddy Mats Gunnar Ringberg Sigmund Jakobsen Ragnhild Stellander 1 2000 36,9v 20 17.03.2018
2040 Mille My Tina Lagesen Mats Gunnar Ringberg Kjell Ole Ervik 2 0 0 ..
2040 Tysvær Marit Tom-Christer Nygård Trine Veronica Opdahl Hege Dahlbæck 3 9000 37,2v 115 19.06.2016
2080 Telenor Gutten Hans Chr. Holm Lars Vebostad Siv-Tone Furu 1 33000 35,0v 105 04.02.2018
2080 Skauga Luna Louise Vebostad Trudvang Trond Levi Larsen Trond Levi Larsen 2 36000 34,5v 230 04.02.2018
2100 Lian Prinsen Lars Vebostad Kjell-Oddvar Simonsen Kjell-Oddvar Simonsen 1 60000 32,7v 70 11.11.2017
2100 Tyrkisk Pepper Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 2 99000 33,4v 460 04.03.2018
2100 Gamnes Kos Jan Martin Bjerring Oddmund Eggum Oddmund Eggum 3 57000 32,4v 250 17.03.2018
2100 Valle Teddy Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen 4 71093 32,1v 350 25.11.2017
2100 Å. Duheiterabalder Liss-Karin Sandvik Hans Chr. Holm Liss-Karin Sandvik 5 115500 32,1a 255 17.03.2018
2100 Ingemann Mats Gunnar Ringberg Silje Kristin Eilertsen Anniken Storhaug 6 28000 32,1a 100 16.11.2017
2100 Sjåvoll Lykke Silje Kristin Eilertsen Louise Vebostad Trudvang Pål Kaarby 7 108500 32,3v 180 17.03.2018



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 16
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 65.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Gamnes Kos Jan Martin Bjerring Oddmund Eggum Oddmund Eggum 1 57000 32,4v 250 17.03.2018
2060 Nordens Lys Hans Chr. Holm Mats Gunnar Ringberg Karina Karlsen 1 113900 28,3a 1240 04.03.2018
2060 Komnes Kristin Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 2 105400 31,2v 755 04.03.2018
2060 Mo Stjerna Tina Lagesen Dag-Sveinung Dalen Tina Lagesen 3 109491 30,6v 909 30.03.2018
2060 Balder M.B. Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 4 99280 31,4v 577 17.03.2018
2060 Tyrkisk Pepper Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 5 99000 33,4v 460 04.03.2018
2060 Å. Duheiterabalder Liss-Karin Sandvik Hans Chr. Holm Liss-Karin Sandvik 6 115500 32,1a 255 17.03.2018
2060 Stina Mi Lars Vebostad Ane B. Salen Johnsen Ane B. Salen Johnsen 7 129500 28,9a 340 03.03.2018
2080 Røyns Olise Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Alf-Einar Jørgensen 1 159152 27,5a 520 19.03.2018
2080 Ros Svarta Hans Chr. Holm Tom-Christer Nygård Ellen Johansen 2 194000 28,4a 570 18.02.2018
2080 Willodin Tom-Christer Nygård Julianne T. Carlsen 3 184194 30,0v 317 25.03.2018
2080 Gardin Trappa Louise Vebostad Trudvang Lars Vebostad Lisbeth Fossen 4 186319 28,3a 300 17.03.2018
2080 Dixi Elden Stian Pettersen Mats Gunnar Ringberg Asle T. Pettersen 5 130251 27,0a 550 17.03.2018
2080 Valle Trygg Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen 64 138000 27,5v 45 04.02.2018
2100 Tysvær Tor Mats Gunnar Ringberg Sigmund Jakobsen Tanya Dreyer 1 201000 29,6v 1090 17.03.2018
2100 Soleina Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 2 254780 30,1a 642 17.03.2018



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 11
Kaldblods For 3-15-årige høyest 600.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr., 40 m. ved 350.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Oddvar Thomas Rød Anne Grete Rasmussen Anne Grete Rasmussen 1 239362 27,2a 50 09.02.2018
2040 Gjerde Sindy Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Yngve Pedersen 2 213000 27,9a 150 17.03.2018
2060 Soleina Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 1 254780 30,1a 642 17.03.2018
2060 Moe Aria Trine Veronica Opdahl Stian Pettersen Trine Veronica Opdahl 2 283250 27,9v 207 25.03.2018
2060 Å. Gnisten Tina Lagesen Lars Vebostad Eirin Anita Stenmark 3 308610 26,8v 286 30.03.2018
2060 Kringlers Viktor Hans Chr. Holm Elin Anita Aasvang 4 288410 27,7a 835 17.03.2018
2080 Romleskaft Lars Vebostad Stian Pettersen Jack-Ivan Mikalsen 1 376500 27,6a 560 17.03.2018
2080 Jan Lurifaks Hans Chr. Holm Morten Carlsen Siv-Tone Furu 2 414190 27,5a 60 04.03.2018
2080 Drivin Louise Vebostad Trudvang Sigmund Jakobsen Mariann Vebostad Trudvang 3 357277 26,4a 640 17.03.2018
2080 Engas Rimfaksa Liss-Karin Sandvik Hans Chr. Holm Liss-Karin Sandvik 4 420724 26,6a 45 04.02.2018
2080 Nordby Viktor Marlene Arnesen Mats Gunnar Ringberg Marlene Arnesen 5 407736 28,5a 270 04.03.2018



Proposisjon: 4  MONTÉLØP - MONTÉLØP -  Antall godkjente: 14
Kaldblods MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 2040 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 275.001 kr., 60 m. ved 475.001 kr., 80 m. ved 755.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Silkeprinsen Marita J. Leivseth Louise Vebostad Trudvang Marianne Dalhaug Leivseth 1 61000 31,2v 160 21.01.2018
2040 Ulve Jentas Fossli Iselin I. Førli Eilertsen Tina Lagesen Iselin I. Førli Eilertsen 2 143500 29,8a 255 17.03.2018
2060 Sjøvoll Varden Josefine Eilertsen Iselin I. Førli Eilertsen Silje Kristin Eilertsen 1 206000 29,4a 95 17.03.2018
2060 Skjetnejerva Maren Berg Bustadmo Benedicte Bjørnstad Alf-Einar Jørgensen 2 257555 28,3a 685 17.03.2018
2060 Vertigo Scott Lilly Engmark Sandberg Louise Vebostad Trudvang Trond Levi Larsen 3 175000 29,3a 200 16.12.2017
2060 Valle Trym Linda Kristiansen Camilla S. Sivertsen Marte Lorentzen Rist 4 215500 27,6v 785 17.03.2018
2080 Drivin Louise Vebostad Trudvang Maren Berg Bustadmo Mariann Vebostad Trudvang 1 357277 26,4a 640 17.03.2018
2080 Veels Balo Maja Kanstad Kristine Kvasnes Gry Kanstad 2 370761 26,3a 905 17.03.2018
2080 Nordby Viktor Helene Rasmussen Louise Vebostad Trudvang Marlene Arnesen 3 407736 28,5a 270 04.03.2018
2100 Scott Odin Anne Grete Rasmussen Tina Lagesen Karl Helge Johansen 1 620438 26,4v 720 17.03.2018
2100 Silke Chasmina Marie Bagstevold Tina Lagesen Asle T. Pettersen 2 667500 23,6a 760 17.03.2018
2120 Fjeldstad Goggen Tina Lagesen Maria Niemelæ 1 1092369 21,4a 615 25.03.2018
2120 Plenkrutt Benedicte Bjørnstad Louise Vebostad Trudvang Eva-Kristine E. Bjørnstad 2 1071831 24,4v 395 17.03.2018
2120 Svart Jo Camilla S. Sivertsen Linda Kristiansen Karl Helge Johansen 3 973450 25,4v 695 17.03.2018



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 7
Varmblods For 3-12-årige høyest 70.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 10.001 kr., 40 m. ved 30.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Kiara Royal Hans Chr. Holm Oddmund Eggum Oddmund Eggum 1 0 0 ..
2060 Almighty Boogie* (FI) Dag-Sveinung Dalen Maria Niemelæ 1 21973 21,5v 365 23.03.2018
2080 Ricasoli Classico* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 1 32960 18,1a 134 17.03.2018
2080 Juliano Extreme Mats Gunnar Ringberg Dag-Sveinung Dalen Lena Mari Berg 2 52000 17,8a 290 27.01.2018
2080 Don't Steal Me Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Sverre Samuelsen 3 69694 16,5a 205 28.10.2017
2080 Easy Power M.E. Dag-Sveinung Dalen Sigmund Jakobsen Cathrine Olsen 4 50500 17,1a 330 18.02.2018
2080 Funny Filiokus Tina Lagesen Lars Vebostad Beate Bergly Løvsal 5 50000 17,6a 210 17.03.2018



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 16
Varmblods For 3-12-årige høyest 235.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 115.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Southeast Jaguar* (FI) Dag-Sveinung Dalen Maria Niemelæ 1 71637 14,9a 374 25.03.2018
2040 Danilla* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 2 93644 17,4a 443 04.03.2018
2040 Glimmer Of Moon* (FI) Mikael Niva Anna Niva 3 94922 15,8a 65 25.03.2018
2040 Super Filly* (FI) Leif Flink Henry Flink 4 88725 15,6a 547 22.03.2018
2040 Oliver G.T. Camilla S. Sivertsen Linda Kristiansen Camilla S. Sivertsen 5 110000 16,4a 535 14.10.2017
2040 Evil Eyes* (FI) Mats Gunnar Ringberg Sanna Sujala 6 105136 15,1a 117 22.03.2018
2060 Flourlake's Adam* (FI) Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Sari Jauhojærvi 1 136048 14,4a 318 22.03.2018
2060 Fastmoney Lars Vebostad Sigmund Jakobsen Ida-Helen Nilsen 2 150000 15,4a 140 16.02.2018
2060 My Golden Point Tina Lagesen Dag-Sveinung Dalen Tina Lagesen 3 146000 15,6a 115 17.03.2018
2060 T.M. Black Widow Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Sverre Samuelsen 4 185500 14,1a 410 17.03.2018
2060 Red Basin (US) Marlen Øvergård Sigmund Jakobsen Kristian Storhaug 5 136350 16,3a 145 17.03.2018
2060 Real Competition (DK) Lars Vebostad Benedicte Bjørnstad Anne R. Kulseng-Hansen 6 162684 15,3a 170 04.03.2018
2060 Red November Silje Kristin Eilertsen Stian Pettersen Marte Lorentzen Rist 7 230000 14,7a 420 17.03.2018
2060 Mount's Lucky* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 8 234689 15,5a 84 17.03.2018
2060 Caipirinha Louise Vebostad Trudvang Silje Kristin Eilertsen Anne R. Kulseng-Hansen 9 180000 15,0a 325 17.03.2018
2060 Justasgoodasdad Cathrine Olsen Sigmund Jakobsen Kristian Storhaug 57 170000 15,6a 0 02.12.2017



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 13
Varmblods For 3-12-årige høyest 500.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Jetsun Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 51 265000 14,8a 1410 04.02.2018
2040 Onboard Broline* (S) Dag-Sveinung Dalen Vesa-Pekka Kellokumpu 52 437578 14,0a 743 30.03.2018
2040 Reventon Hans Chr. Holm Mats Gunnar Ringberg Hanne Katrine Næss 53 376000 13,3a 710 04.02.2018
2040 Rocking Love* (FI) Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Sari Jauhojærvi 54 459769 13,1a 565 04.03.2018
2040 C. Thunderboy Mats Gunnar Ringberg Hans Chr. Holm Gunnar Nilsen 55 372000 14,1a 555 17.03.2018
2040 Malik Tom-Christer Nygård Morten Carlsen Tom-Christer Nygård 56 432589 12,9a 375 25.03.2018
2040 Twentysix Paupau (DK) Lars Vebostad Hans Chr. Holm Lena Mari Berg 57 246447 13,7a 260 18.02.2018
2040 Trade A Photo* (FI) Lars Vebostad Maria Niemelæ 58 301401 13,3a 102 25.03.2018
2040 Simoni's Geisha* (DK) Sami Saarela Maria Niemelæ 59 295594 12,8a 94 25.03.2018
2040 Tarpan Ulvholm* (DK) Mikael Niva Anna Niva 60 305517 14,0a 75 25.03.2018
2040 Lady's Blue News Hans Chr. Holm Tom-Christer Nygård Hege Dahlbæck 61 279250 15,0a 67 25.03.2018
2040 Kamilla Am Jan Martin Bjerring Tina Lagesen Unni Storhaug 62 295869 12,7a 20 17.03.2018
2040 Young Moon Hoss* (FI) Leif Flink Leif Flink 63 392860 13,5a 14 21.01.2018



Proposisjon: 8  ELITEN - SPORTRAPP / POENG  Antall godkjente: 14
Varmblods ELITEN - SPORTRAPP / POENG For 3-12-årige minst 300.000 kr. 1600 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i poengrekkefølge. Laveste poeng i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 X. Factor Tom-Christer Nygård Morten Carlsen Tom-Christer Nygård 51 918445 11,4a 1300 25.03.2018
1600 El Muro B.R. Hans Chr. Holm Stian Pettersen Trine E. Hansen 52 598766 12,7a 800 17.03.2018
1600 Next Photo Diamant (DE) Silje Kristin Eilertsen Stian Pettersen Marte Lorentzen Rist 53 534580 13,1a 720 17.03.2018
1600 No Credit L.A. Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 54 548219 13,7a 545 17.03.2018
1600 Malik Tom-Christer Nygård Morten Carlsen Tom-Christer Nygård 55 432589 12,9a 375 25.03.2018
1600 Orlando Croft* (FI) Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Sari Jauhojærvi 56 1713037 11,8a 280 25.03.2018
1600 Chica N.L. (NL) Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 57 806411 12,3a 225 25.03.2018
1600 Danny Boy E.P. Jan Martin Bjerring Oddmund Eggum Oddmund Eggum 58 309750 13,9a 105 04.02.2018
1600 Dark Lane* (S) Mikael Niva Anna Niva 59 532866 13,2a 105 17.03.2018
1600 Trade A Photo* (FI) Lars Vebostad Maria Niemelæ 60 301401 13,3a 102 25.03.2018
1600 Onirique* (IT) Jarmo Mänty Hans Chr. Holm Sari Jauhojærvi 61 1785058 10,4a 101 22.03.2018
1600 Orlando U.S.* (US) Jarmo Mänty Jarmo Mänty 62 1713447 10,4a 95 04.03.2018
1600 Tristan Toro* (DE) Leif Flink Henry Flink 63 606797 12,1a 72 22.03.2018
1600 Sunnybell Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Gunnar Nilsen 64 670000 14,6a 70 18.02.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 4
Prøveløp alle 3-15-årige. 2040 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Eng Teddy Benedicte Bjørnstad Silje Kristin Eilertsen Maria Andreassen 51 0 0 ..
2040 Stjerne Fia Oddmund Eggum Mia Sandnes Eggum Oddmund Eggum 52 0 0 ..
2040 Lina Wictoria Sunniva B. Eidnes Tina Lagesen Weronica Pettersen 53 189500 29,8v 525 17.03.2018
2040 Yankee Showboat (US) Sofie Dahl Yvonne Rydningen Morten Carlsen 54 793643 12,8a 138 25.03.2018



Proposisjon: 21  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2040 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 03.04.2018 - 09:40