Harstad Travpark

Innmeldingsliste - Harstad Travpark - 16.12.2017

Proposisjon: 1  TIDSLØP  Antall godkjente: 4
Kaldblods TIDSLØP - - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere. 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Løpet er åpent for svenske, norske og finske kaldblods. Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Hovtun Faks Jan Martin Bjerring Ernst Olsen 1 7500 44,6v 155 28.10.2017
2080 Å. Duheiterabalder Liss-Karin Sandvik Liss-Karin Sandvik 1 101500 33,6v 735 02.12.2017
2080 Tyrkisk Pepper Sigmund Jakobsen Cathrine Olsen Sigmund Jakobsen 2 77000 33,8v 380 02.12.2017
2080 Skauga Luna Trond Levi Larsen Sigmund Jakobsen Trond Levi Larsen 3 36000 34,5v 230 25.11.2017



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 14
Kaldblods For 3-15-årige høyest 270.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 90.001 kr., 40 m. ved 180.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2060 Mirasar Lars Vebostad Mathis Ailu Eira Meløy Kristian Solbakken 1 100000 30,6a 380 02.12.2017
2060 Miramart Kristian Solbakken Mathis Ailu Eira Meløy Kristian Solbakken 2 179879 28,7v 115 02.12.2017
2060 Vertigo Scott Trond Levi Larsen Sigmund Jakobsen Trond Levi Larsen 3 175000 29,3a 200 30.09.2017
2060 Askehaug Kongen Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 4 143439 29,2a 144 07.12.2017
2060 Ros Svarta Silje Kristin Eilertsen Sigmund Jakobsen Ellen Johansen 5 177000 28,4a 445 02.12.2017
2060 Lina Wictoria Tina Lagesen Monica Lyngen Weronica Pettersen 6 151000 31,0v 540 28.10.2017
2060 Tysvær Tor Mats Gunnar Ringberg Sigmund Jakobsen Tanya Dreyer 7 166000 29,9v 810 02.12.2017
2060 Nordby Frøya Liss-Karin Sandvik Ine Ervik 8 106544 31,5v 285 02.12.2017
2080 Gjerde Sindy Stian Pettersen Mats Gunnar Ringberg Yngve Pedersen 1 202500 27,9a 335 02.12.2017
2080 Moe Aria Trine Veronica Opdahl Mats Gunnar Ringberg Trine Veronica Opdahl 2 269000 27,9v 545 25.11.2017
2080 Soleina Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 3 222000 31,4v 650 02.12.2017
2080 Skjetnejerva Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 4 213555 28,3a 685 02.12.2017
2080 Kampen Blessen Sigmund Jakobsen Jan Martin Bjerring Viktoria Åsheim 5 243500 26,5a 145 25.11.2017
2080 Brønnlund Ask Terje Jensen Astrid Kristensen Astrid Kristensen 6 266500 29,7v 560 02.12.2017



Proposisjon: 3  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 10
Kaldblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-15-årige 180.001 - 435.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Engas Rimfaksa Liss-Karin Sandvik Liss-Karin Sandvik 51 417724 26,6a 982 28.10.2017
2040 Brønnlund Ask Mats Gunnar Ringberg Terje Jensen Astrid Kristensen 52 266500 29,7v 560 02.12.2017
2040 Nordby Viktor Mats Gunnar Ringberg Marlene Arnesen Marlene Arnesen 53 393736 28,5a 480 02.12.2017
2040 Vertigo Kongen Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 54 207036 27,0v 421 07.12.2017
2040 Romleskaft Lars Vebostad Stian Pettersen Jack-Ivan Mikalsen 55 350500 27,6a 365 02.12.2017
2040 Gjerde Sindy Stian Pettersen Sigmund Jakobsen Yngve Pedersen 56 202500 27,9a 335 02.12.2017
2040 Horgen Ylva Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 57 306040 25,7v 182 07.12.2017
2040 Kampen Blessen Sigmund Jakobsen Viktoria Åsheim 58 243500 26,5a 145 25.11.2017
2040 Drivin Mats Gunnar Ringberg Louise V. Trudvang Mariann Vebostad Trudvang 59 326277 26,4a 130 11.11.2017
2040 Iben H. Jan Martin Bjerring Mats Gunnar Ringberg Therese Riise Andersen 60 324750 25,9a 20 10.11.2017



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 7
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 650.001 kr., 40 m. ved 1.200.001 kr., 60 m. ved 2.000.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Drivin Mats Gunnar Ringberg Louise V. Trudvang Mariann Vebostad Trudvang 1 326277 26,4a 130 11.11.2017
2040 Scott Odin Sigmund Jakobsen Karl Helge Johansen 2 584438 26,4v 455 25.11.2017
2040 Spang Kinge Yvonne Rydningen Jan Martin Bjerring Lilly Engmark Sandberg 3 529500 24,8a 1050 02.12.2017
2060 Svart Jo Morten Carlsen Karl Helge Johansen 1 938450 25,4v 960 02.12.2017
2060 Plenkrutt Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 2 1044831 24,4v 545 02.12.2017
2080 Torpa Egon Mats Gunnar Ringberg Liss-Karin Sandvik Oddny Bakkland 1 1390401 23,5v 110 02.12.2017
2100 Myr Faksen Lars Vebostad Stian Pettersen Tone Merete Pettersen 1 3497701 20,1a 2015 06.12.2017



Proposisjon: 5  DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER  Antall godkjente: 4
Varmblods DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER For 3-12-årige høyest 50.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. for 4-12-årige. 20 m. ved vunnet 10.001 kr., 40 m. ved 25.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Embla Winner Silje Kristin Eilertsen Mats Gunnar Ringberg Erlend Mikalsen 1 8000 27,2a 105 11.11.2017
2060 Diciembre Azul* (FR) Kaarlo Palojærvi Kaarlo Palojærvi 1 1080 21,3v 10 02.07.2017
2060 Lady Ecus* (DE) Kaarlo Palojærvi Ainomaija Nuutinen 2 7020 17,6a 76 04.12.2017
2060 Lucky Harmony Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 3 12000 18,2a 250 11.11.2017



Proposisjon: 6  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 29
Varmblods DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige minst 15.001 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Hestene deles etter grunnlag etter starterklæring. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 El Muro B.R. Stian Pettersen Lars Vebostad Trine E. Hansen 51 579766 12,7a 2126 02.12.2017
2040 Shocking Icon Mats Gunnar Ringberg Lena Mari Berg 52 967474 12,7a 1135 02.12.2017
2040 Medd (S) Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen Linn B. Solvang 53 160224 15,1a 987 25.11.2017
2040 Jetsun Morten Carlsen Morten Carlsen 54 229000 14,8a 890 25.11.2017
2040 BWT Hellion* (FI) Leif Flink Aarne Lintulahti 55 1251344 11,2a 756 07.12.2017
2040 Ocu* (FI) Kaarlo Palojærvi Kaarlo Palojærvi 56 32858 16,2a 590 28.04.2017
2040 X. Factor Tom-Christer Nygård Morten Carlsen Tom-Christer Nygård 57 858445 11,4a 575 02.12.2017
2040 Twentysix Paupau (DK) Mats Gunnar Ringberg Lena Mari Berg 58 235447 13,7a 465 11.11.2017
2040 Millmessi Lars Vebostad Sigmund Jakobsen Ida-Helen Nilsen 59 244884 14,0a 410 02.12.2017
2040 El Acid* (FI) Stian Pettersen Johanna Kauppila 60 338530 15,0a 360 23.10.2017
2040 Rookie S.E. (S) Morten Carlsen Morten Carlsen 61 98766 15,3a 280 25.11.2017
2040 Blue On Line Yvonne Rydningen Kriss Ytterstad-Forsland 62 265500 14,5a 265 02.12.2017
2040 Bevis C.N. (DK) Lars Vebostad Tina Lagesen Jack-Ivan Mikalsen 63 93505 14,8a 240 25.11.2017
2040 Chica N.L. (NL) Morten Carlsen Morten Carlsen 64 802911 12,3a 200 25.11.2017
2040 C. Thunderboy Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Gunnar Nilsen 65 330000 14,1a 200 25.11.2017
2040 Real Competition (DK) Mats Gunnar Ringberg Monica Lyngen Anne-R. Kulseng-Hansen 66 156684 15,3a 195 02.12.2017
2040 Tennessee James* (FI) Kaarlo Palojærvi Kaarlo Palojærvi 67 109999 17,0a 184 29.04.2017
2040 Finish Them* (S) Kusk tildeles Juha Luusuaniemi 68 137330 15,5a 172 19.10.2017
2040 Texas Joe* (S) Kaarlo Palojærvi Iina Palojärvi 69 24108 17,8a 167 30.10.2017
2040 Thai Paycheck Lars Vebostad Else Bersvendsen 70 98291 15,1a 164 25.11.2017
2040 The Love* (S) Mats Gunnar Ringberg Tapani Enbuske 71 62534 15,2a 160 02.12.2017
2040 Flory Pine Kusk tildeles Ida Jeanette Pedersen 72 188576 14,8a 160 02.12.2017
2040 Tobros Augustinu Oddmund Eggum Mia Sandnes Eggum Oddmund Eggum 73 192000 14,7a 145 25.11.2017
2040 Rock Cape Black* (FI) Jouni Kariniemi Jouni Kariniemi 74 316270 14,1a 100 14.10.2017
2040 Young Moon Hoss* (FI) Leif Flink Tarmo Liikamaa 75 360030 13,5a 92 20.11.2017
2040 Black Dream Lars Vebostad Else Bersvendsen 76 293255 13,5a 50 25.11.2017
2040 Red Basin (US) Marlen Øvergård Cathrine Olsen Kristian Storhaug 77 129350 16,3a 35 02.12.2017
2040 Sunnybell Jan Martin Bjerring Lars Vebostad Gunnar Nilsen 78 664500 14,6a 20 19.02.2017
2040 Desperado's Hope* (FI) Kaarlo Palojærvi Kaarlo Palojærvi 79 102591 16,8a 0 30.10.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 3
Prøveløp alle 2-15-årige. 2040 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Trø Eir Mats Gunnar Ringberg Monica Lyngen Merete Lyngen 51 45000 31,7v 300 06.10.2016
2040 Real Competition (DK) Anne-R. Kulseng-Hansen Monica Lyngen Anne-R. Kulseng-Hansen 52 156684 15,3a 195 02.12.2017
2040 Justasgoodasdad Marlen Øvergård Cathrine Olsen Kristian Storhaug 53 170000 15,6a 0 02.12.2017



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 2
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2040 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Sweet Starlight Anne-R. Kulseng-Hansen Cathrine Pettersen 51 64500 15,9a 245 26.08.2017
2040 Ulve Jentas Fossli Iselin I. Førli Eilertsen Tina Lagesen Iselin I. Førli Eilertsen 52 128500 29,8a 190 28.10.2017




Sist oppdatert: 12.12.2017 - 09:12