Harstad Travpark

Innmeldingsliste - Harstad Travpark - 25.11.2017

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 11
Kaldblods For 3-15-årige høyest 80.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 35.001 kr., 40 m. ved 55.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Løpet er åpent for svenske, norske og finske kaldblodshester.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Telenor Gutten Øyvind Wagnild Hans Chr. Holm Siv-Tone Furu 1 31000 35,0v 260 28.10.2017
2060 Skauga Luna Trond Levi Larsen Sigmund Jakobsen Trond Levi Larsen 1 36000 34,5v 230 28.10.2017
2060 Vin Skvetten Dag-Sveinung Dalen Kusk tildeles Heidi Gylseth 2 48935 32,8v 800 28.10.2017
2080 Faste Utgifter Lars Vebostad Merete Johansen Merete Johansen 1 59200 30,1v 530 06.11.2017
2080 Valle Teddy Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen 2 65093 32,1v 243 28.10.2017
2080 Komnes Kristin Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Sigmund Jakobsen 3 74400 31,2v 265 11.11.2017
2080 Miefaks Dag-Sveinung Dalen Silje Kristin Eilertsen Julie Marie Hamnes 4 68000 29,7a 155 12.10.2017
2080 Tyrkisk Pepper Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 5 70000 34,3v 900 11.11.2017
2080 Balder M.B. Dag-Sveinung Dalen Maja Kanstad Gry Kanstad 6 73000 31,4v 835 14.10.2017
2080 Mo Stjerna Mikael Niva Tina Lagesen Tina Lagesen 7 67000 30,6v 85 28.10.2017
2080 Gullkontoen Silje Kristin Eilertsen Dag-Sveinung Dalen Trond Turmo 8 71500 31,8v 865 28.10.2017



Proposisjon: 2  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 9
Kaldblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-15-årige høyest 170.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Nordens Lys Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Karina Karlsen 51 87900 28,3a 890 28.10.2017
2040 Gardin Trappa Lars Vebostad Hans Chr. Holm Lisbeth Fossen 52 150319 28,8v 701 28.10.2017
2040 Valle Trygg Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen 53 138000 27,5v 445 28.10.2017
2040 Tysvær Tor Sigmund Jakobsen Kusk tildeles Tanya Dreyer 54 149000 29,9v 440 28.10.2017
2040 Ros Svarta Silje Kristin Eilertsen Sigmund Jakobsen Ellen Johansen 55 166000 29,1a 360 28.10.2017
2040 Dixi Elden Louise V. Trudvang Kusk tildeles Asle T. Pettersen 56 105251 27,0a 305 11.11.2017
2040 Nordby Frøya Liss-Karin Sandvik Hans Chr. Holm Ine Ervik 57 99044 31,5v 200 14.10.2017
2040 Askehaug Kongen Yvonne Rydningen Børre Knutsen Yvonne Rydningen 58 137439 29,2a 159 10.11.2017
2040 Torsby Odin Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Ove Steffenrem 59 114500 29,3a 115 14.10.2017



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 11
Kaldblods For 3-15-årige høyest 415.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 205.001 kr., 40 m. ved 310.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Gjerde Sindy Hans Chr. Holm Stian Pettersen Yngve Pedersen 1 192500 27,9a 290 14.10.2017
2040 Vertigo Kongen Hans Chr. Holm Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 2 184917 27,0v 89 28.10.2017
2040 Skjetnejerva Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 3 183555 28,4a 615 11.11.2017
2060 Sjøvoll Prinsen Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Anna Jørgensen 1 284000 28,1a 480 11.11.2017
2060 Tangen Stolt Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen 2 308604 27,4v 227 17.09.2017
2060 Moe Aria Trine Veronica Opdahl Lars Vebostad Trine Veronica Opdahl 3 266000 27,9v 660 28.10.2017
2060 Å. Gnisten Tina Lagesen Lars Vebostad Eirin Anita Stenmark 4 289000 26,8v 880 11.11.2017
2060 Kampen Blessen Sigmund Jakobsen Liss-Karin Sandvik Viktoria Åsheim 5 243500 26,5a 145 28.10.2017
2080 Romleskaft Lars Vebostad Stian Pettersen Jack-Ivan Mikalsen 1 350500 27,6a 445 11.11.2017
2080 Veels Balo Maja Kanstad Gry Kanstad Gry Kanstad 2 324188 26,3a 867 15.09.2017
2080 Willblesen Dag-Sveinung Dalen Kusk tildeles Heidi Gylseth 3 388250 25,6a 492 30.09.2017



Proposisjon: 4  TIDSLØP  Antall godkjente: 8
Kaldblods TIDSLØP For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.26,5 og bedre, 40 m. for tid 1.25,0 og bedre, 60 m. for tid 1.23,5 og bedre. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Å. Gnisten Tina Lagesen Lars Vebostad Eirin Anita Stenmark 1 289000 26,8v 880 11.11.2017
2040 Romleskaft Lars Vebostad Stian Pettersen Jack-Ivan Mikalsen 2 350500 27,6a 445 11.11.2017
2060 Scott Odin Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Karl Helge Johansen 1 576438 26,4v 340 11.11.2017
2060 Willblesen Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Heidi Gylseth 2 388250 25,6a 492 30.09.2017
2060 Svart Jo Dag-Sveinung Dalen Sigmund Jakobsen Karl Helge Johansen 3 910450 25,4v 725 11.11.2017
2080 Silke Chasmina Louise V. Trudvang Kusk tildeles Asle T. Pettersen 1 631500 23,6a 740 11.11.2017
2100 Myr Faksen Hans Chr. Holm Louise V. Trudvang Tone Merete Pettersen 1 3456198 20,1a 1775 11.11.2017
2100 Torpa Egon Stian Pettersen Kusk tildeles Oddny Bakkland 2 1386401 23,5v 45 11.11.2017



Proposisjon: 5  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 12
Varmblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 0 - 115.000 kr. 1600 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Charlie Plane Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Trond Myhre 51 70000 16,1a 570 02.10.2016
1600 Pennsylvania* (FI) Mikael Niva Anna Niva 52 105014 16,1a 317 11.11.2017
1600 Thai Paycheck Sven Sturla Knudsen Dag-Sveinung Dalen Else Bersvendsen 53 94291 15,1a 299 17.09.2017
1600 Rookie S.E. (S) Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 54 95266 15,3a 295 17.09.2017
1600 Lucky Harmony Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 55 12000 18,2a 250 11.11.2017
1600 Zarahs Valentino Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen Roar Nilsskog 56 100000 15,0a 220 15.07.2017
1600 Godis Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Sverre Samuelsen 57 57028 15,5a 180 28.10.2017
1600 Bevis C.N. (DK) Lars Vebostad Tina Lagesen Jack-Ivan Mikalsen 58 84505 14,8a 155 14.10.2017
1600 Amaze Me Peak* (FI) Pentti Kuusela Pentti Kuusela 59 45987 16,0a 154 29.10.2017
1600 Funny Filiokus Tina Lagesen Camilla S. Sivertsen Beate Bergly Løvsal 60 35000 17,6a 40 11.11.2017
1600 Cold Seashell* (FI) Stian Pettersen Maria Niemelæ 61 9148 17,9a 245 07.11.2017
1600 Southeast Jaguar* (FI) Dag-Sveinung Dalen Maria Niemelæ 62 57865 14,9a 57 07.11.2017



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 13
Varmblods For 3-12-årige 115.001 - 250.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Medd (S) Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Linn B. Solvang 51 153224 15,1a 1292 11.11.2017
2040 Thai Allure Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Ragnhild Stellander 52 166000 15,0a 1115 28.10.2017
2040 Red November Stian Pettersen Silje Kristin Eilertsen Marte Lorentzen Rist 53 199500 14,7a 690 11.11.2017
2040 T.M. Black Widow Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Sverre Samuelsen 54 168500 14,1a 620 28.10.2017
2040 Havanna Bar O.S. Dag-Sveinung Dalen Linda Kristiansen 55 129000 16,9a 515 11.11.2017
2040 Annina Knows Best (S) Stian Pettersen Mathis Ailu Eira Meløy Lill Tove Somby 56 148220 14,5a 455 04.11.2017
2040 Owen Broline* (S) Petteri Korteniemi Petteri Korteniemi 57 174189 14,5a 430 11.11.2017
2040 Alitrix Sven Sturla Knudsen Dag-Sveinung Dalen Ros-Mari Bernhardsen 58 225123 14,3a 390 28.10.2017
2040 Millmessi Lars Vebostad Sigmund Jakobsen Ida-Helen Nilsen 59 234384 14,0a 380 11.11.2017
2040 Jetsun Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 60 189000 14,8a 355 10.09.2017
2040 Justasgoodasdad Sigmund Jakobsen Øyvind Wagnild Kristian Storhaug 61 170000 15,6a 340 11.11.2017
2040 Tobros Augustinu Hans Chr. Holm Monica Lyngen Oddmund Eggum 62 189000 14,7a 115 11.11.2017
2040 Red Basin (US) Marlen Øvergård Øyvind Wagnild Kristian Storhaug 63 127350 16,3a 45 11.11.2017



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 12
Varmblods For alle 3-12-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Federal Genius Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Unn Renate Bueng 1 136804 14,8v 651 28.10.2017
2040 T.M. Black Widow Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Sverre Samuelsen 2 168500 14,1a 620 28.10.2017
2040 C. Thunderboy Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Gunnar Nilsen 3 325000 14,1a 270 11.11.2017
2040 Reventon Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Hanne Katrine Næss 4 339000 13,3a 470 14.10.2017
2040 Simoni's Geisha* (DK) Hans Chr. Holm Maria Niemelæ 5 272136 12,8a 312 23.10.2017
2040 Trade A Photo* (FI) Stian Pettersen Paula Lehtola 6 271502 13,3a 119 07.11.2017
2040 Black Dream Sven Sturla Knudsen Dag-Sveinung Dalen Else Bersvendsen 7 293255 13,5a 80 17.09.2017
2060 Chica N.L. (NL) Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 1 799411 12,3a 150 28.10.2017
2060 El Muro B.R. Hans Chr. Holm Frode Hansen Trine E. Hansen 2 567766 12,7a 2421 11.11.2017
2060 Buck Boko* (S) Mikael Niva Anna Niva 3 1881743 12,4a 653 11.11.2017
2060 No Credit L.A. Maja Kanstad Gry Kanstad Gry Kanstad 4 531219 13,7a 320 11.11.2017
2060 Next Photo Diamant (DE) Stian Pettersen Silje Kristin Eilertsen Marte Lorentzen Rist 5 490580 13,1a 720 28.10.2017



Proposisjon: 8  DATOLØP  Antall godkjente: 9
Varmblods DATOLØP For alle 3-12-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 400.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Godis Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Sverre Samuelsen 1 57028 15,5a 180 28.10.2017
2040 Red Basin (US) Marlen Øvergård Øyvind Wagnild Kristian Storhaug 2 127350 16,3a 45 11.11.2017
2060 Tarpan Ulvholm* (DK) Mikael Niva Anna Niva 1 275538 14,0a 135 11.11.2017
2060 Justasgoodasdad Sigmund Jakobsen Øyvind Wagnild Kristian Storhaug 2 170000 15,6a 340 11.11.2017
2060 Simoni's Geisha* (DK) Hans Chr. Holm Maria Niemelæ 3 272136 12,8a 312 23.10.2017
2060 Trade A Photo* (FI) Stian Pettersen Paula Lehtola 4 271502 13,3a 119 07.11.2017
2060 Reventon Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Hanne Katrine Næss 5 339000 13,3a 470 14.10.2017
2060 Black Dream Sven Sturla Knudsen Dag-Sveinung Dalen Else Bersvendsen 6 293255 13,5a 80 17.09.2017
2060 Sweet Moonlight Øyvind Wagnild Benedicte Bjørnstad Siv-Tone Furu 7 232619 15,9a 21 28.10.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 1
Prøveløp alle 2-15-årige. 2040 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Real Competition (DK) Anne-R. Kulseng-Hansen Monica Lyngen Anne-R. Kulseng-Hansen 51 153684 15,3a 150 11.11.2017



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 5
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2040 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Sweet Starlight Anne-R. Kulseng-Hansen Cathrine Pettersen 51 64500 15,9a 245 26.08.2017
2040 Grøtte Odin Celina Knutsen Skogmo Ragnhild Stellander 52 213000 29,7a 1390 11.11.2017
2040 Vitus Marita J. Leivseth Tina Lagesen Kjersti Cecilie Thoresen 53 367676 27,3a 65 05.02.2017
2040 Eye Witness Celina Knutsen Skogmo Tina Lagesen Tina Lagesen 54 112000 15,7a 50 28.10.2017
2040 Nås Mirko Midas Camilla S. Sivertsen Ove Steffenrem 55 425250 27,2v 30 11.11.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 1
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Super Sjura Hans Chr. Holm Kusk tildeles Nina Therese Lervik 51 0 0 ..




Sist oppdatert: 21.11.2017 - 09:07