Harstad Travpark

Innmeldingsliste - Harstad Travpark - 11.11.2017

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 3
Kaldblods - BREDDEPREMIERINGSLØP For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 17.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Løpet er åpent for svenske, norske og finske kaldblodshester. Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Tyrkisk Pepper Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 51 64000 34,3v 985 28.10.2017
2100 Lian Prinsen Kjell-Oddvar Simonsen Kjell-Oddvar Simonsen 53 60000 32,7v 70 28.10.2017
2140 Å. Duheiterabalder Liss-Karin Sandvik Hans Chr. Holm Liss-Karin Sandvik 52 87500 34,2v 450 28.10.2017



Proposisjon: 2  TIDSLØP  Antall godkjente: 4
Kaldblods TIDSLØP - - DISTANSEFORDEL HOPPER For 3-15-årige med rekord 1.30,0 og dårligere. 2040 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker 20 m. for tid 1.32,0 og bedre. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2060 Å. Duheiterabalder Liss-Karin Sandvik Hans Chr. Holm Liss-Karin Sandvik 51 87500 34,2v 450 28.10.2017
2060 Soleina Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 52 198000 31,4v 450 28.10.2017
2060 Komnes Kristin Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 53 69400 31,2v 150 28.10.2017
2060 Lian Prinsen Kjell-Oddvar Simonsen Kjell-Oddvar Simonsen 54 60000 32,7v 70 28.10.2017



Proposisjon: 3  TIDSLØP  Antall godkjente: 11
Kaldblods TIDSLØP - For 3-15-årige med rekord 1.26,5 og dårligere. 2570 m. Tillegg 20 m. for tid 1.28,5 og bedre. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2570 Brønnlund Ask Terje Jensen Astrid Kristensen Astrid Kristensen 1 254500 29,7v 985 28.10.2017
2570 Sjøvoll Varden Stian Pettersen Louise V. Trudvang Anna Jørgensen 2 199000 29,4a 195 28.10.2017
2570 Grøtte Odin Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Ragnhild Stellander 3 203000 29,7a 1390 28.10.2017
2590 Sjøvoll Prinsen Hans Chr. Holm Louise V. Trudvang Anna Jørgensen 1 264000 28,1a 130 28.10.2017
2590 Å. Gnisten Tina Lagesen Eva-Kristine E. Bjørnstad Eirin Anita Stenmark 2 289000 26,8v 1100 28.10.2017
2590 Romleskaft Lars Vebostad Stian Pettersen Jack-Ivan Mikalsen 3 343500 27,6a 750 28.10.2017
2590 Nås Mirko Midas Cathrine Olsen Monica Lyngen Ove Steffenrem 4 422250 27,2v 0 28.10.2017
2590 Nordby Viktor Mats Gunnar Ringberg Marlene Arnesen Marlene Arnesen 5 385236 28,5a 315 28.10.2017
2590 Moe Aria Trine Veronica Opdahl Stian Pettersen Trine Veronica Opdahl 6 266000 27,9v 660 28.10.2017
2590 Dixi Elden Jan Martin Bjerring Mats Gunnar Ringberg Asle T. Pettersen 7 102251 27,0a 275 14.10.2017
2590 Skjetnejerva Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 8 183555 28,4a 835 28.10.2017



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 7
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 750.001 kr., 40 m. ved 1.150.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Silke Chasmina Mats Gunnar Ringberg Louise V. Trudvang Asle T. Pettersen 1 631500 23,6a 740 14.10.2017
2040 Scott Odin Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Karl Helge Johansen 2 573438 26,4v 295 14.10.2017
2040 Drivin Louise V. Trudvang Mats Gunnar Ringberg Mariann Vebostad Trudvang 3 322277 26,4a 65 14.10.2017
2060 Svart Jo Dag-Sveinung Dalen Mats Gunnar Ringberg Karl Helge Johansen 1 902450 25,4v 690 14.10.2017
2060 Plenkrutt Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 2 1031831 24,4v 250 30.09.2017
2080 Myr Faksen Hans Chr. Holm Silje Kristin Eilertsen Tone Merete Pettersen 1 3440198 20,1a 1855 21.10.2017
2080 Torpa Egon Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen Oddny Bakkland 2 1386401 23,5v 95 08.04.2017



Proposisjon: 5  DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER  Antall godkjente: 4
Varmblods DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER For 3-12-årige høyest 40.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. for 4-12-årige. 20 m. ved vunnet 5.001 kr., 40 m. ved 15.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2060 Embla Winner Silje Kristin Eilertsen Lars Vebostad Erlend Mikalsen 53 8000 27,2a 105 28.10.2017
2060 Lucky Harmony Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 54 8000 18,2a 145 28.10.2017
2080 Hillbilly Star A.B. Hans Chr. Holm Sven Sturla Knudsen Are Bakken 52 6000 24,3v 160 28.10.2017
2100 Quadro Bonanza Liss-Karin Sandvik Mats Gunnar Ringberg Kent Eilertsen 51 24000 23,8v 440 28.10.2017



Proposisjon: 6   SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 28
Varmblods DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige minst 40.001 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Hestene deles etter grunnlag etter starterklæring. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 El Muro B.R. Hans Chr. Holm Lars Vebostad Trine E. Hansen 51 558766 12,7a 2376 28.10.2017
2040 Camilio Mats Gunnar Ringberg Gry Kanstad Gry Kanstad 52 290302 13,5a 2124 14.10.2017
2040 Bonjovi B.R. Dag-Sveinung Dalen Lars Vebostad Trine E. Hansen 53 729000 11,1a 1240 28.10.2017
2040 Shocking Icon Mats Gunnar Ringberg Dag-Sveinung Dalen Lena Mari Berg 54 957974 12,7a 1105 28.10.2017
2040 Medd (S) Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Linn B. Solvang 55 135224 15,1a 987 14.10.2017
2040 Havanna Bar O.S. Linda Kristiansen Linda Kristiansen 56 123000 16,9a 730 28.10.2017
2040 Buck Boko* (S) Mikael Niva Anna Niva 57 1877743 12,4a 663 28.10.2017
2040 C. Thunderboy Louise V. Trudvang Sigmund Jakobsen Gunnar Nilsen 58 322000 14,1a 640 14.10.2017
2040 Red November Stian Pettersen Silje Kristin Eilertsen Marte Lorentzen Rist 59 190500 14,7a 550 28.10.2017
2040 Twentysix Paupau (DK) Mats Gunnar Ringberg Dag-Sveinung Dalen Lena Mari Berg 60 231447 13,7a 525 14.10.2017
2040 Justasgoodasdad Sigmund Jakobsen Cathrine Olsen Kristian Storhaug 61 170000 15,6a 510 28.10.2017
2040 Reventon Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Hanne Katrine Næss 62 339000 13,3a 470 14.10.2017
2040 Sweet Frecel Kjetil Kristoffersen Eva-Kristine E. Bjørnstad Kjetil Kristoffersen 63 97936 16,5a 435 14.10.2017
2040 Tobros Augustinu Fredrik Mortensen Mia Sandnes Eggum Oddmund Eggum 64 185500 14,7a 405 28.10.2017
2040 Owen Broline* (S) Mikael Niva Petteri Korteniemi 65 171189 14,5a 400 30.10.2017
2040 Sound of Music S.* (S) Mikael Niva Tarmo Liikamaa 66 76640 15,1a 333 14.10.2017
2040 X. Factor Hans Chr. Holm Tom-Christer Nygård Tom-Christer Nygård 67 834445 11,4a 315 28.10.2017
2040 Millmessi Lars Vebostad Sigmund Jakobsen Ida-Helen Nilsen 68 228384 14,0a 285 28.10.2017
2040 No Credit L.A. Lars Vebostad Gry Kanstad Gry Kanstad 69 527719 13,7a 270 14.10.2017
2040 My Golden Point Tina Lagesen Dag-Sveinung Dalen Tina Lagesen 70 137000 15,6a 240 28.10.2017
2040 Amaze Me Peak* (FI) Pentti Kuusela Pentti Kuusela 71 45987 16,0a 154 29.10.2017
2040 Pennsylvania* (FI) Mikael Niva Anna Niva 72 96014 16,1a 151 28.10.2017
2040 Real Competition (DK) Monica Lyngen Tina Lagesen Anne-R. Kulseng-Hansen 73 150184 15,3a 150 28.10.2017
2040 Tarpan Ulvholm* (DK) Mikael Niva Anna Niva 74 275538 14,0a 135 22.10.2017
2040 Young Moon Hoss* (FI) Mikael Niva Tarmo Liikamaa 75 360030 13,5a 92 22.10.2017
2040 E.M. Hercules Kjetil Kristoffersen Eva-Kristine E. Bjørnstad Kjetil Kristoffersen 76 227000 13,8a 60 14.10.2017
2040 Red Basin (US) Cathrine Olsen Sigmund Jakobsen Kristian Storhaug 77 127350 16,3a 45 28.10.2017
2040 Thai Quickstep Mats Gunnar Ringberg Silje Kristin Eilertsen Lena Mari Berg 78 343000 14,3a 0 28.10.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 2
Prøveløp alle 2-15-årige. 2040 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Real Competition (DK) Anne-R. Kulseng-Hansen Monica Lyngen Anne-R. Kulseng-Hansen 51 150184 15,3a 150 28.10.2017
2040 Horgen Mon Camilla S. Sivertsen Lars Vebostad Kjell-Oddvar Simonsen 52 165852 30,2v 70 14.10.2017



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 6
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2040 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Moe Aria Helene Rasmussen Maren Berg Bustadmo Trine Veronica Opdahl 51 266000 27,9v 660 28.10.2017
2040 Oliver G.T. Tina Lagesen Linda Kristiansen Camilla S. Sivertsen 52 110000 16,4a 535 14.10.2017
2040 Sweet Starlight Anne-R. Kulseng-Hansen Cathrine Pettersen 53 64500 15,9a 245 26.08.2017
2040 Real Competition (DK) Anne-R. Kulseng-Hansen Tina Lagesen Anne-R. Kulseng-Hansen 54 150184 15,3a 150 28.10.2017
2040 Vitus Marita J. Leivseth Tina Lagesen Kjersti Cecilie Thoresen 55 367676 27,3a 65 05.02.2017
2040 Eye Witness Camilla S. Sivertsen Tina Lagesen Tina Lagesen 56 112000 15,7a 50 28.10.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 0
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 07.11.2017 - 09:27