Harstad Travpark

Innmeldingsliste - Harstad Travpark - 02.09.2017

Proposisjon: 1  TIDSLØP  Antall godkjente: 6
Kaldblods TIDSLØP - - DISTANSEFORDEL 3-4-ÅRINGER For 3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere. 2040 m. Tillegg 20 m. for 5-15-årige 20 m. for tid 1.38,0 og bedre, 40 m. for tid 1.36,0 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2060 Sjøvoll Tyra Tina Lagesen Sigmund Jakobsen Kjell Ole Ervik 1 20000 37,4v 270 26.08.2017
2060 Tyrkisk Pepper Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 2 12000 36,6v 185 26.08.2017
2060 Soløy Ragna Jan Martin Bjerring Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen 3 2000 41,3v 20 26.08.2017
2100 Telenor Gutten Eva-Kristine E. Bjørnstad Mats Gunnar Ringberg Siv-Tone Furu 1 27000 35,0v 545 26.08.2017
2100 Vin Skvetten Dag-Sveinung Dalen Mats Gunnar Ringberg Heidi Gylseth 2 30935 34,3v 404 26.08.2017
2100 Å. Duheiterabalder Liss-Karin Sandvik Hans Chr. Holm Liss-Karin Sandvik 3 72500 34,2v 130 26.08.2017



Proposisjon: 2  TIDSLØP  Antall godkjente: 11
Kaldblods TIDSLØP - For 3-15-årige med rekord 1.29,0 og dårligere. 2570 m. Tillegg 20 m. for tid 1.32,5 og bedre, 40 m. for tid 1.31,0 og bedre. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Løpet er åpent for svenske, norske og finske kaldblods.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2570 Nordby Frøya Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Ine Ervik 1 89044 33,5v 160 26.08.2017
2590 Soleina Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 1 166000 32,5v 1020 15.07.2017
2610 Sjøvoll Varden Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Anna Jørgensen 1 186000 29,4a 325 15.07.2017
2610 Brønnlund Ask Liss-Karin Sandvik Astrid Kristensen Astrid Kristensen 2 210000 29,7v 290 26.08.2017
2610 Willodin Dag-Sveinung Dalen Jan Martin Bjerring Morten Carlsen 3 166944 30,0v 187 12.08.2017
2610 Torsby Odin Monica Lyngen Sigmund Jakobsen Ove Steffenrem 4 114500 29,3a 260 26.08.2017
2610 Tysvær Tor Mats Gunnar Ringberg Silje Kristin Eilertsen Tanya Dreyer 5 125000 29,9v 445 26.08.2017
2610 Grøtte Odin Lars Vebostad Mats Gunnar Ringberg Ragnhild Stellander 6 144000 29,7a 555 26.08.2017
2610 Mo Stjerna Tina Lagesen Dag-Sveinung Dalen Tina Lagesen 7 64000 30,6v 155 26.08.2017
2610 Hefti Maia Liss-Karin Sandvik Lars Vebostad Karina Olsen 8 177504 29,1v 990 26.08.2017
2610 Vertigo Scott Trond Levi Larsen Sigmund Jakobsen Trond Levi Larsen 9 175000 29,3a 315 26.08.2017



Proposisjon: 3  MYR FAKSENS HOPPESERIE  Antall godkjente: 9
Kaldblods MYR FAKSENS HOPPESERIE For alle 3-15-årige hopper. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 250.001 kr., 60 m. ved 400.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Finalen i Myr Faksens hoppeserie kjøres i Harstad lørdag 14. oktober. Førstepremie i finalen er kr 30.000. Se egen annonse i bulletinen.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Sjåvoll Lykke Stian Pettersen Kusk tildeles Pål Kaarby 1 98500 32,3v 290 26.08.2017
2040 Ros Svarta Lars Vebostad Silje Kristin Eilertsen Ellen Johansen 2 149000 29,1a 240 26.08.2017
2040 Skjetnejerva Dag-Sveinung Dalen Louise V. Trudvang Alf-Einar Jørgensen 3 142555 28,4a 800 26.08.2017
2040 Lina Wictoria Tina Lagesen Mats Gunnar Ringberg Weronica Pettersen 4 130000 31,1v 325 26.08.2017
2060 Moe Aria Trine Veronica Opdahl Stian Pettersen Trine Veronica Opdahl 1 238500 27,9v 725 15.07.2017
2060 Hefti Maia Liss-Karin Sandvik Lars Vebostad Karina Olsen 2 177504 29,1v 990 26.08.2017
2060 Gjerde Sindy Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Yngve Pedersen 3 179500 27,9a 270 26.08.2017
2080 Nordlys Rosa Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Kåre Nilsen 1 392000 26,9a 340 15.07.2017
2100 Silke Chasmina Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen Asle T. Pettersen 1 589000 23,6a 160 26.08.2017



Proposisjon: 4  TIDSLØP  Antall godkjente: 12
Kaldblods TIDSLØP For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.27,0 og bedre, 40 m. for tid 1.25,5 og bedre, 60 m. for tid 1.24,0 og bedre. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Løpet er åpent for svenske, norske og finske kaldblods.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Nås Mirko Midas Cathrine Olsen Monica Lyngen Ove Steffenrem 1 422250 27,2v 20 10.06.2017
2040 Å. Gnisten Tina Lagesen Hans Chr. Holm Eirin Anita Stenmark 2 234000 28,2v 790 26.08.2017
2040 Nordby Viktor Marlene Arnesen Jan Martin Bjerring Marlene Arnesen 3 368236 28,5a 105 15.07.2017
2040 Romleskaft Lars Vebostad Jan Martin Bjerring Jack-Ivan Mikalsen 4 324000 27,6a 965 26.08.2017
2060 Willblesen Dag-Sveinung Dalen Mats Gunnar Ringberg Heidi Gylseth 1 367250 25,6a 167 26.08.2017
2060 Drivin Mats Gunnar Ringberg Dag-Sveinung Dalen Mariann Vebostad Trudvang 2 318277 26,4a 1070 26.08.2017
2060 Scott Odin Sigmund Jakobsen Jan Martin Bjerring Karl Helge Johansen 3 557938 26,4v 820 26.08.2017
2060 Veels Balo Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 4 324188 26,3a 1207 03.08.2017
2080 Hornnes Balder Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Marte Lorentzen Rist 1 482999 24,8a 402 26.08.2017
2080 Plenkrutt Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 2 1019831 24,4v 580 26.08.2017
2080 Svart Jo Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen Karl Helge Johansen 3 879450 25,4v 245 26.08.2017
2100 Myr Faksen Dag-Sveinung Dalen Silje Kristin Eilertsen Tone Merete Pettersen 1 3307108 20,1a 1260 24.08.2017



Proposisjon: 5  DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER  Antall godkjente: 0
Varmblods DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER For 3-12-årige høyest 50.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. for 4-12-årige. 20 m. ved vunnet 7.001 kr., 40 m. ved 21.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 6  DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 22
Varmblods DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 50.001 - 350.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Hestene deles i grunnlag etter starterklæring. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Camilio Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 51 185818 15,0a 1318 12.08.2017
2040 Medd (S) Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Linn B. Solvang 52 108000 16,4a 1255 26.08.2017
2040 Thai Allure Mats Gunnar Ringberg Dag-Sveinung Dalen Ragnhild Stellander 53 131000 15,0a 900 15.07.2017
2040 Florican Plane Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Trond Myhre 54 155500 14,1a 615 22.10.2016
2040 C. Thunderboy Jan Martin Bjerring Mats Gunnar Ringberg Gunnar Nilsen 55 315500 14,1a 605 26.08.2017
2040 Millmessi Lars Vebostad Mats Gunnar Ringberg Ida-Helen Nilsen 56 207884 14,0a 595 26.08.2017
2040 Super Track Odd-Helge Vekve Dag-Sveinung Dalen Odd-Helge Vekve 57 141000 14,5a 535 26.08.2017
2040 T.M. Black Widow Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Sverre Samuelsen 58 127000 14,1a 430 15.07.2017
2040 Thai Quickstep Mats Gunnar Ringberg Jan Martin Bjerring Lena Mari Berg 59 343000 14,3a 380 26.08.2017
2040 Sweet Frecel Kjetil Kristoffersen Monica Lyngen Kjetil Kristoffersen 60 80936 16,5a 370 26.08.2017
2040 Moneybank L. Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Yngve Pedersen 61 165500 15,3a 360 12.08.2017
2040 Lady's Blue News Monica Lyngen Ane B. Salen Johnsen Hege Dahlbæck 62 275000 15,0a 235 26.08.2017
2040 Thai Paycheck Silje Kristin Eilertsen Hans Chr. Holm Else Bersvendsen 63 89291 15,1a 224 12.08.2017
2040 Red November Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Marte Lorentzen Rist 64 168500 14,7a 210 08.04.2017
2040 Twentysix Paupau (DK) Mats Gunnar Ringberg Jan Martin Bjerring Lena Mari Berg 65 210447 13,7a 175 26.08.2017
2040 Papsen Sisu* (S) Mikael Niva Anna Niva 66 229885 13,8a 162 26.08.2017
2040 Real Competition (DK) Tina Lagesen Monica Lyngen Anne-R. Kulseng-Hansen 67 140184 15,3a 130 26.08.2017
2040 Godis Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Sverre Samuelsen 68 52028 15,5a 105 15.07.2017
2040 Reventon Hans Chr. Holm Mats Gunnar Ringberg Hanne Katrine Næss 69 314000 13,3a 95 26.08.2017
2040 Black Dream Silje Kristin Eilertsen Hans Chr. Holm Else Bersvendsen 70 293255 13,5a 80 12.08.2017
2040 Flory Pine Silje Kristin Eilertsen Louise V. Trudvang Ida Jeanette Pedersen 71 181576 14,8a 65 26.08.2017
2040 Power Va Bene (S) Sigmund Jakobsen Stian Pettersen Kjersti R. Sivertsen 72 159669 16,4a 45 24.06.2017



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 9
Varmblods For alle 3-12-årige. 2570 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 550.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2570 No Credit L.A. Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 1 511219 13,7a 0 12.08.2017
2570 E.M. Hercules Kjetil Kristoffersen Monica Lyngen Kjetil Kristoffersen 2 225500 13,8a 125 26.08.2017
2570 Sagitta (DK) Silje Kristin Eilertsen Tina Lagesen Rune Ervik 3 352903 12,9a 155 26.08.2017
2570 El Muro B.R. Hans Chr. Holm Stian Pettersen Trine E. Hansen 4 389586 12,7a 580 26.08.2017
2570 Thai Quickstep Mats Gunnar Ringberg Jan Martin Bjerring Lena Mari Berg 5 343000 14,3a 380 26.08.2017
2570 Malik Dag-Sveinung Dalen Tom-Christer Nygård Tom-Christer Nygård 6 414589 12,9a 965 26.08.2017
2570 Red November Linda Kristiansen Silje Kristin Eilertsen Marte Lorentzen Rist 7 168500 14,7a 210 08.04.2017
2570 Next Photo Diamant (DE) Stian Pettersen Silje Kristin Eilertsen Marte Lorentzen Rist 8 460080 13,1a 155 26.08.2017
2590 Buck Boko* (S) Mikael Niva Anna Niva 1 1847844 12,4a 610 29.07.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 4
Prøveløp alle 2-15-årige. 2040 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Quadro Bonanza Liss-Karin Sandvik Mats Gunnar Ringberg Kent Eilertsen 52 0 0 ..
2040 Embla Winner Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen Erlend Mikalsen 53 0 0 ..
2040 Millam Dream (S) Jan Martin Bjerring Linda Jeremiassen 54 88343 15,8v 384 26.08.2017
2060 Lille Ville Mo Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Henriette Mikkelsen 51 0 0 ..



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 1
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2040 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Gold Passion Helene Rasmussen Tina Lagesen Kjersti R. Sivertsen 51 40000 19,4v 80 24.06.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 1
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Opptun Brage Tina Lagesen Mats Gunnar Ringberg Are Solgren 51 0 0 ..




Sist oppdatert: 29.08.2017 - 09:10