Harstad Travpark

Innmeldingsliste - Harstad Travpark - 26.08.2017

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 9
Kaldblods - BREDDEPREMIERINGSLØP For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 15.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Soløy Ragna Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen 1 0 44,4v 0 20.07.2013
2040 Tyrkisk Pepper Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 2 4000 37,5v 40 12.08.2017
2060 Sjøvoll Tyra Tina Lagesen Mats Gunnar Ringberg Kjell Ole Ervik 1 20000 37,4v 300 10.06.2017
2060 Vin Skvetten Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Heidi Gylseth 2 18935 34,4v 189 12.08.2017
2060 Telenor Gutten Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Siv-Tone Furu 3 25000 35,0v 630 12.08.2017
2100 Nordens Lys Hans Chr. Holm Mathis Ailu Eira Meløy Karina Karlsen 1 53900 28,3a 485 04.07.2017
2100 Lian Prinsen Lars Vebostad Kjell-Oddvar Simonsen Kjell-Oddvar Simonsen 2 56000 33,3v 190 12.08.2017
2120 Å. Duheiterabalder Liss-Karin Sandvik Hans Chr. Holm Liss-Karin Sandvik 1 70500 34,2v 175 10.08.2017
2120 Mo Stjerna Tina Lagesen Tina Lagesen 2 61000 30,6v 215 15.07.2017



Proposisjon: 2  DISTANSEFORDEL HOPPER  Antall godkjente: 13
Kaldblods DISTANSEFORDEL HOPPER For 3-15-årige høyest 135.000 kr. 2570 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. ved vunnet 60.001 kr., 40 m. ved 90.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2590 Mo Stjerna Tina Lagesen Tina Lagesen 1 61000 30,6v 215 15.07.2017
2590 Nordens Lys Hans Chr. Holm Stian Pettersen Karina Karlsen 2 53900 28,3a 485 04.07.2017
2590 Nordby Frøya Silje Kristin Eilertsen Hans Chr. Holm Ine Ervik 3 89044 33,5v 160 01.07.2017
2610 Sjåvoll Lykke Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Pål Kaarby 1 95500 32,3v 290 01.07.2017
2610 Å. Duheiterabalder Liss-Karin Sandvik Hans Chr. Holm Liss-Karin Sandvik 2 70500 34,2v 175 10.08.2017
2610 Mirasar Kristian Solbakken Lars Vebostad Kristian Solbakken 3 86000 30,6a 75 15.07.2017
2610 Lina Wictoria Tina Lagesen Mats Gunnar Ringberg Weronica Pettersen 4 123000 31,1v 190 15.07.2017
2610 Skjetnejerva Louise V. Trudvang Sigmund Jakobsen Alf-Einar Jørgensen 5 132555 28,4a 645 15.07.2017
2630 Askehaug Kongen Yvonne Rydningen Børre Knutsen Yvonne Rydningen 1 126504 29,2a 65 12.08.2017
2630 Valle Trygg Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen 2 116000 27,5v 1040 12.08.2017
2630 Torsby Odin Sigmund Jakobsen Monica Lyngen Ove Steffenrem 3 111000 29,3a 380 15.07.2017
2630 Dixi Elden Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Asle T. Pettersen 4 91251 27,0a 100 09.05.2017
2630 Tysvær Tor Mats Gunnar Ringberg Silje Kristin Eilertsen Tanya Dreyer 5 125000 29,9v 445 12.08.2017



Proposisjon: 3  KVAL. TIL PER ARNE ENHOLMS MINNELØP  Antall godkjente: 15
Kaldblods KVAL. TIL PER ARNE ENHOLMS MINNELØP - AMATØRLØP For 3-15-årige høyest 285.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Seirende kusk er kvalifisert til finalen av Per Arne Enholms minneløp på Bjerke under klasseløpshelgen lørdag 9.september. Førstepremie 40 000 kr. REGLER: Løpet er åpent for alle kusker med amatør/rekrutt-lisens som har betalt medlemskap i Norsk Travamatørforening per 31/12 2016. Liste over tilgjengelige kusker legges ut på www.traveren.com 11 kvalifiseringsløp blir kjørt i perioden mai - august. Vinnende kusker er direktekvalifisert til finaleløpet og kan ikke delta i flere kvalifiseringer. Ved dødt løp blir det foretatt loddtrekning om vinneren. NTAF forbeholder seg retten til å utse deltager nr. 12 som får Wild Card til finaleløpet. Hestene blir trukket til kuskene i finaleløpet. Vandrepokal i sølv og gavepremier til seirende kusk. Navneliste på kusker vil ligge ute på vår hjemmeside traveren.com og på vår facebookside. ALLE som ønsker å delta, MÅ selv sjekke om de står oppført på denne listen, i god tid før innmeldingsfristen til løpene.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Brønnlund Ask Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Astrid Kristensen 1 203000 29,7v 515 12.08.2017
2040 Grøtte Odin Stian Pettersen Mats Gunnar Ringberg Ragnhild Stellander 2 144000 29,7a 585 12.08.2017
2040 Kjærs Emil Katarina Brorsgård Sven Sturla Knudsen Knut Brorsgård 3 250500 27,7v 485 12.08.2017
2040 Hefti Maia Liss-Karin Sandvik Lars Vebostad Karina Olsen 4 167504 29,1v 820 12.08.2017
2040 Gjerde Sindy Lars Vebostad Stian Pettersen Yngve Pedersen 5 176500 27,9a 270 15.07.2017
2040 Ros Svarta Øyvind Wagnild Eva-Kristine E. Bjørnstad Ellen Johansen 6 149000 29,1a 315 12.08.2017
2040 Sjøvoll Prinsen Stian Pettersen Mats Gunnar Ringberg Anna Jørgensen 7 257500 28,1a 235 15.07.2017
2040 Vertigo Kongen Mathis Ailu Eira Meløy Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 8 178969 27,0v 720 12.08.2017
2040 Å. Gnisten Tina Lagesen Eva-Kristine E. Bjørnstad Eirin Anita Stenmark 9 214000 28,2v 390 15.07.2017
2040 Valle Trym Mats Gunnar Ringberg Anette Frønes Linda Marie Johansen 10 197500 27,6v 920 12.08.2017
2040 Vertigo Scott Odd-Helge Vekve Sigmund Jakobsen Trond Levi Larsen 11 175000 29,3a 315 15.07.2017
2040 Kampen Blessen Sigmund Jakobsen Liss-Karin Sandvik Viktoria Åsheim 12 237000 26,5a 550 15.07.2017
2040 Willodin Sven Sturla Knudsen Ole Kristian Andreassen Morten Carlsen 51 166944 30,0v 187 12.08.2017
2040 Nesvik Kasper Sven Sturla Knudsen Katarina Brorsgård Sven Sturla Knudsen 52 173839 27,9v 95 12.08.2017
2040 Mirasar Kristian Solbakken Lars Vebostad Kristian Solbakken 53 86000 30,6a 75 15.07.2017



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 15
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 355.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Å. Gnisten Tina Lagesen Mats Gunnar Ringberg Eirin Anita Stenmark 1 214000 28,2v 390 15.07.2017
2040 Sjøvoll Prinsen Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Anna Jørgensen 2 257500 28,1a 235 15.07.2017
2040 Drivin Louise V. Trudvang Lars Vebostad Mariann Vebostad Trudvang 3 318277 26,4a 1135 12.08.2017
2040 Romleskaft Lars Vebostad Jack-Ivan Mikalsen 4 300000 27,6a 925 12.08.2017
2040 Hogsta'n Tina Lagesen Dag-Sveinung Dalen Tina Lagesen 5 228500 27,7v 275 15.07.2017
2060 Nordby Viktor Mats Gunnar Ringberg Marlene Arnesen Marlene Arnesen 1 368236 28,5a 105 15.07.2017
2060 Engas Rimfaksa Liss-Karin Sandvik Hans Chr. Holm Liss-Karin Sandvik 2 417724 26,6a 1707 11.08.2017
2060 Spang Kinge Sven Sturla Knudsen Lilly Engmark Sandberg Lilly Engmark Sandberg 3 510500 24,8a 950 12.08.2017
2060 Willblesen Silje Kristin Eilertsen Stian Pettersen Heidi Gylseth 4 363000 25,6a 100 12.08.2017
2060 Silke Chasmina Mats Gunnar Ringberg Louise V. Trudvang Asle T. Pettersen 5 589000 23,6a 760 29.07.2017
2060 Hornnes Balder Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Marte Lorentzen Rist 6 478749 24,8a 410 12.08.2017
2060 Scott Odin Sigmund Jakobsen Louise V. Trudvang Karl Helge Johansen 7 557938 26,4v 1040 12.08.2017
2060 Jan Lurifaks Hans Chr. Holm Morten Carlsen Siv-Tone Furu 8 408190 27,5a 260 15.07.2017
2080 Plenkrutt Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 1 1016831 24,4v 615 15.07.2017
2080 Svart Jo Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen Karl Helge Johansen 2 871450 25,4v 100 12.08.2017



Proposisjon: 5  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 10
Varmblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 0 - 40.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 All In Laddie* (FI) Jouni Kariniemi Sari Kariniemi-Paasi 51 22859 19,6v 497 12.08.2017
2040 Texas Joe* (S) Kaarlo Palojærvi Iina Palojärvi 52 11888 19,1a 305 19.08.2017
2040 Leontine Sisu* (S) Silje Kristin Eilertsen Monika Niva 53 9246 18,1a 278 08.08.2017
2040 Bocelli Beyonce* (FI) Mikael Niva Mirva Haavikko 54 20618 18,6v 250 23.07.2017
2040 Cold Seashell* (FI) Hans Chr. Holm Maria Niemelæ 55 1080 19,0a 225 05.07.2017
2040 I.D. Miss Lyonessdotcom Lilly Engmark Sandberg Dag-Sveinung Dalen Lilly Engmark Sandberg 56 38000 17,7a 190 12.08.2017
2040 Fountain Lucky* (FI) Mira M. Rytkönen Mira M. Rytkönen 57 22463 18,7a 142 19.08.2017
2040 Red Hot Diablo Yvonne Rydningen Børre Knutsen Yvonne Rydningen 58 25000 16,8v 130 31.07.2017
2040 Key Player* (FI) Dag-Sveinung Dalen Maria Niemelæ 59 17970 17,6a 101 19.08.2017
2040 Ricasoli Classico* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 60 12720 19,9v 7 08.08.2017



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 18
Varmblods For 3-12-årige høyest 275.001 kr. 2570 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 70.001 kr., 40 m. ved 130.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2570 Sweet Starlight Kristian Solbakken Lars Vebostad Kristian Solbakken 1 61500 15,9a 215 24.06.2017
2570 Glimmer Of Moon* (FI) Mikael Niva Anna Niva 2 55657 15,8a 433 19.08.2017
2590 Millam Dream (S) Dag-Sveinung Dalen Gry Kanstad Linda Jeremiassen 1 88343 15,8v 455 15.07.2017
2590 Medd (S) Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Linn B. Solvang 2 84000 16,4a 1175 15.07.2017
2590 Federal Genius Sigmund Jakobsen Kristian Solbakken Unn Renate Bueng 3 112804 14,8v 635 03.08.2017
2590 Rookie S.E. (S) Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen 4 92266 15,3a 585 12.08.2017
2610 Millmessi Lars Vebostad Mats Gunnar Ringberg Ida-Helen Nilsen 1 204384 14,0a 590 15.07.2017
2610 Blue On Line Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Kriss Ytterstad-Forsland 2 259500 14,5a 280 12.08.2017
2610 Flory Pine Louise V. Trudvang Ida Jeanette Pedersen 3 181576 14,8a 425 12.08.2017
2610 Wild Masa* (FI) Jouni Kariniemi Jouni Kariniemi 4 260243 15,2a 312 12.08.2017
2610 Moneybank L. Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Yngve Pedersen 5 165500 15,3a 360 12.08.2017
2610 Mind Magic* (S) Riku Salminen Riku Salminen 6 208530 13,6a 261 19.08.2017
2610 Lady's Blue News Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Hege Dahlbæck 7 275000 15,0a 350 15.07.2017
2610 Yankee Plane Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Trond Myhre 8 221000 15,1a 940 15.07.2017
2610 Mount's Lucky* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 9 210403 15,5a 322 08.08.2017
2610 Papsen Sisu* (S) Dag-Sveinung Dalen Mikael Niva Anna Niva 57 224885 13,8a 202 08.08.2017
2610 E.M. Hercules Kjetil Kristoffersen Monica Lyngen Kjetil Kristoffersen 58 222500 13,8a 95 24.06.2017
2610 Sweet Moonlight Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Siv-Tone Furu 59 232619 15,9a 71 17.06.2017



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 20
Varmblods For alle 3-12-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Malik Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Tom-Christer Nygård 1 390589 12,9a 885 12.08.2017
2040 Thai Allure Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen Ragnhild Stellander 2 131000 15,0a 900 15.07.2017
2040 Blue On Line Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Kriss Ytterstad-Forsland 3 259500 14,5a 280 12.08.2017
2040 Reventon Hans Chr. Holm Mats Gunnar Ringberg Hanne Katrine Næss 4 314000 13,3a 125 15.07.2017
2040 Papsen Sisu* (S) Dag-Sveinung Dalen Mikael Niva Anna Niva 5 224885 13,8a 202 08.08.2017
2040 C. Thunderboy Lars Vebostad Stian Pettersen Gunnar Nilsen 6 307500 14,1a 505 15.07.2017
2040 Thai Quickstep Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Lena Mari Berg 7 343000 14,3a 445 15.07.2017
2040 Wild Masa* (FI) Jouni Kariniemi Jouni Kariniemi 8 260243 15,2a 312 12.08.2017
2040 Mind Magic* (S) Riku Salminen Riku Salminen 9 208530 13,6a 261 19.08.2017
2040 El Muro B.R. Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Trine E. Hansen 10 389586 12,7a 580 12.08.2017
2040 Mount's Lucky* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 11 210403 15,5a 322 08.08.2017
2040 Real Competition (DK) Louise V. Trudvang Monica Lyngen Anne-R. Kulseng-Hansen 62 136684 15,3a 110 15.07.2017
2040 Rock Cape Black* (FI) Jouni Kariniemi Jouni Kariniemi 65 312770 14,1a 50 10.06.2017
2060 Shocking Icon Mats Gunnar Ringberg Dag-Sveinung Dalen Lena Mari Berg 1 911974 12,7a 1525 12.08.2017
2060 Dark Lane* (S) Mikael Niva Anna Niva 2 482435 13,2a 125 08.08.2017
2060 Bonjovi B.R. Hans Chr. Holm Stian Pettersen Trine E. Hansen 3 677000 11,1a 510 12.08.2017
2060 Priority Photo (US) Louise V. Trudvang Lars Vebostad Mariann Vebostad Trudvang 4 1754004 10,6a 600 12.08.2017
2060 M.T. Fortune Winner* (S) Hemmi Salminen Riku Salminen 63 945168 11,5a 83 08.08.2017
2060 Next Photo Diamant (DE) Stian Pettersen Louise V. Trudvang Marte Lorentzen Rist 64 455080 13,1a 80 24.06.2017
2060 Flying Jesse* (FI) Kaarlo Palojærvi Kaarlo Palojærvi 66 405599 14,6a 25 30.07.2017



Proposisjon: 8  HOPPELØP  Antall godkjente: 12
Varmblods HOPPELØP For alle 3-12-årige hopper. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 120.001 kr., 40 m. ved 240.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Bambino Amore Monica Lyngen Mats Gunnar Ringberg Monica Lyngen 1 80000 19,4a 960 15.07.2017
2040 Federal Genius Sigmund Jakobsen Kristian Solbakken Unn Renate Bueng 2 112804 14,8v 635 03.08.2017
2040 Sweet Starlight Kristian Solbakken Lars Vebostad Kristian Solbakken 3 61500 15,9a 215 24.06.2017
2040 Sweet Frecel Kjetil Kristoffersen Monica Lyngen Kjetil Kristoffersen 4 80936 16,5a 390 15.07.2017
2040 Desperado's Hope* (FI) Kaarlo Palojærvi Kaarlo Palojærvi 5 102591 16,8a 0 19.08.2017
2060 Real Competition (DK) Louise V. Trudvang Monica Lyngen Anne-R. Kulseng-Hansen 1 136684 15,3a 110 15.07.2017
2060 Super Track Odd-Helge Vekve Dag-Sveinung Dalen Odd-Helge Vekve 2 141000 14,5a 535 15.07.2017
2060 Twentysix Paupau (DK) Mats Gunnar Ringberg Hans Chr. Holm Lena Mari Berg 3 210447 13,7a 345 12.08.2017
2080 Chica N.L. (NL) Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen 1 789411 12,3a 170 28.07.2017
2080 Hot Mama Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Yngve Pedersen 2 501825 14,3a 460 24.06.2017
2080 Viva La Diva Rick (S) Gry Kanstad Stian Pettersen Linda Jeremiassen 3 533526 12,0a 45 12.08.2017
2080 Sagitta (DK) Silje Kristin Eilertsen Tina Lagesen Rune Ervik 4 346903 12,9a 80 24.06.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 5
Prøveløp alle 2-15-årige. 2040 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Hovtun Faks Liss-Karin Sandvik Sigmund Jakobsen Ernst Olsen 51 0 0 ..
2040 Skårill Knærten Trond Levi Larsen Sigmund Jakobsen Trond Levi Larsen 52 0 0 ..
2040 Lille Ville Mo Silje Kristin Eilertsen Hans Chr. Holm Henriette Mikkelsen 53 0 0 ..
2040 Embla Winner Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen Erlend Mikalsen 54 0 0 ..
2040 Florican Plane Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Trond Myhre 55 155500 14,1a 615 22.10.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 1
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2040 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Next Photo Diamant (DE) Tina Lagesen Louise V. Trudvang Marte Lorentzen Rist 51 455080 13,1a 80 24.06.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 2
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Mariana Plane Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Trond Myhre 51 0 0 ..
1600 Opptun Brage Tina Lagesen Mats Gunnar Ringberg Are Solgren 52 0 0 ..




Sist oppdatert: 22.08.2017 - 09:36