Harstad Travpark

Innmeldingsliste - Harstad Travpark - 15.07.2017

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 26
Kaldblods For 3-15-årige høyest 190.000 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 65.001 kr., 40 m. ved 110.001 kr. Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr. Transporttilskudd ifølge V75-bestemmelser utbetales i dette løpet.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Sima Pila Lars Vebostad Hans Chr. Holm Lisbeth Fossen 61 49167 32,1a 545 10.06.2017
2040 Mo Stjerna Mikael Niva Tina Lagesen Tina Lagesen 72 61000 30,6v 235 01.07.2017
2060 Valle Trygg Eirik Høitomt Morten Carlsen Morten Carlsen 55 66000 30,5v 1000 01.07.2017
2060 Bestkora Eirik Høitomt Monica Lyngen Merete Lyngen 57 95136 31,1v 931 10.06.2017
2060 Tysvær Tor Mats Gunnar Ringberg Silje Kristin Eilertsen Tanya Dreyer 62 107000 30,0v 450 13.05.2017
2060 Mirasar Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Kristian Solbakken 64 86000 30,6a 395 01.04.2016
2060 Lister Veronika Bugge Jomar Blekkan Ketil Oksvold 66 75712 27,7a 352 01.07.2017
2060 Sjåvoll Lykke Stian Pettersen Morten Carlsen Pål Kaarby 67 95500 32,3v 290 01.07.2017
2080 Miramart Kristian Solbakken Hans Chr. Holm Kristian Solbakken 51 169879 29,2a 1500 24.06.2017
2080 Soleina Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 52 158000 33,0v 1260 01.07.2017
2080 Eidshaugdjerven Veronika Bugge Veronika Bugge 53 187566 28,5a 1085 01.07.2017
2080 Valle Trym Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Linda Marie Johansen 54 179500 27,6v 1050 03.06.2017
2080 Grøtte Odin Stian Pettersen Mats Gunnar Ringberg Ragnhild Stellander 56 134000 29,7a 965 01.07.2017
2080 Valle Milli Eirik Høitomt Hans Chr. Holm Ingvild Charlen Evertsen 58 147705 28,4a 725 01.07.2017
2080 Skjetnejerva Eirik Høitomt Jomar Blekkan Alf-Einar Jørgensen 59 132555 28,4a 645 24.06.2017
2080 Vertigo Kongen Hans Chr. Holm Jomar Blekkan Yvonne Rydningen 60 142939 27,3a 589 01.07.2017
2080 Torsby Odin Louise V. Trudvang Liss-Karin Sandvik Ove Steffenrem 63 111000 29,3a 400 24.06.2017
2080 Sjøvoll Varden Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Anna Jørgensen 65 186000 29,4a 355 01.07.2017
2080 Ulve Jentas Fossli Silje Kristin Eilertsen Lars Vebostad Iselin I. Førli Eilertsen 68 128500 29,8a 265 24.06.2017
2080 Hefti Maia Mats Gunnar Ringberg Liss-Karin Sandvik Karina Olsen 69 138504 29,1v 260 24.06.2017
2080 Gjerde Sindy Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Yngve Pedersen 70 171500 27,9a 260 24.06.2017
2080 Lina Wictoria Eirik Høitomt Tina Lagesen Weronica Pettersen 71 123000 31,1v 240 01.07.2017
2080 Willodin Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 73 161180 30,0v 210 01.07.2017
2080 Askehaug Kongen Hanna Olofsson Jomar Blekkan Yvonne Rydningen 74 126504 29,2a 180 01.07.2017
2080 Vertigo Scott Magne Olsen Eirik Høitomt Trond Levi Larsen 75 165000 29,3a 115 24.06.2017
2080 Nesvik Kasper Sven Sturla Knudsen Bjørn Garberg Sven Sturla Knudsen 76 173839 27,9v 95 01.07.2017



Proposisjon: 2  EGIL TRUDVANGS ÆRESLØP  Antall godkjente: 28
Kaldblods EGIL TRUDVANGS ÆRESLØP For 3-15-årige høyest 500.000 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 290.001 kr. Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr. Transporttilskudd ifølge V75-bestemmelser utbetales i dette løpet.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Veels Balo Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 53 286946 26,3a 1185 01.07.2017
2040 Moe Aria John Østman Eirik Høitomt Trine Veronica Opdahl 55 226500 27,9v 800 01.07.2017
2040 Brønnlund Ask Mats Gunnar Ringberg Eirik Høitomt Astrid Kristensen 56 203000 29,7v 770 24.06.2017
2040 Kampen Blessen Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Viktoria Åsheim 59 237000 26,5a 615 24.06.2017
2040 Hammer Stjernar Veronika Bugge Veronika Bugge 60 229119 27,3a 536 03.07.2017
2040 Å. Gnisten Eirik Høitomt Eirin Anita Stenmark 62 214000 28,2v 505 24.06.2017
2040 Sjøvoll Prinsen Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Anna Jørgensen 67 254000 28,1a 345 24.06.2017
2040 Billy Kravall Dag-Sveinung Dalen Tom-Christer Nygård Tom-Christer Nygård 69 194500 28,6v 300 01.07.2017
2040 Hogsta'n Eirik Høitomt Tina Lagesen Tina Lagesen 70 225500 27,7v 265 01.07.2017
2040 Hefti Maia Mats Gunnar Ringberg Liss-Karin Sandvik Karina Olsen 71 138504 29,1v 260 24.06.2017
2040 Theodor Eirik Høitomt Ole Johan Østre John Einar Theodorsen 72 223020 26,3v 255 01.07.2017
2040 Nesvik Kasper Sven Sturla Knudsen Bjørn Garberg Sven Sturla Knudsen 76 173839 27,9v 95 01.07.2017
2040 Romhus Frigg'n Bjørn Garberg Sven Sturla Knudsen Sven Sturla Knudsen 78 198201 28,3a 0 01.07.2017
2060 Mellem Viktor Mats Gunnar Ringberg Hans Chr. Holm Tone Merete Pettersen 51 295109 25,4v 1451 16.05.2017
2060 Drivin Louise V. Trudvang Eirik Høitomt Mariann Vebostad Trudvang 52 295777 26,4a 1402 24.06.2017
2060 Romleskaft Eirik Høitomt Hans Chr. Holm Jack-Ivan Mikalsen 54 294000 27,6a 845 24.06.2017
2060 Engas Rimfaksa Hans Chr. Holm Liss-Karin Sandvik Liss-Karin Sandvik 57 339500 26,6a 760 01.07.2017
2060 Hornnes Balder Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Marte Lorentzen Rist 58 462749 24,8a 730 20.05.2017
2060 Gylden Kongen Morten Carlsen Mats Gunnar Ringberg Uno Gjerstad 61 352500 26,6a 525 24.06.2017
2060 Nordlys Rosa Eirik Høitomt Jomar Blekkan Alf-Einar Jørgensen 63 387000 26,9a 480 24.06.2017
2060 Jan Lurifaks Ove A. Lindqvist Eirik Høitomt Siv-Tone Furu 64 408190 27,5a 460 24.06.2017
2060 Spang Kinge Eirik Høitomt Hans Chr. Holm Nina Engmark 65 461000 24,8a 400 25.06.2017
2060 Sherikan Lars Vebostad Hans Chr. Holm Lisbeth Fossen 66 310559 25,6a 365 24.06.2017
2060 Lykke Sara John Østman Morten Carlsen Morten Carlsen 68 407304 26,8a 305 01.07.2017
2060 Romhus Snuppa Benedicte Bjørnstad Hans Chr. Holm Maria Andreassen 73 398350 26,7a 200 24.06.2017
2060 Willblesen Eirik Høitomt Hans Chr. Holm Heidi Gylseth 74 354500 25,6a 125 01.07.2017
2060 Nordby Viktor Eirik Høitomt Mats Gunnar Ringberg Marlene Arnesen 75 368236 28,5a 105 24.06.2017
2060 Nås Mirko Midas Veronika Bugge Sigmund Jakobsen Ove Steffenrem 77 422250 27,2v 20 10.06.2017



Proposisjon: 3  JOHN BUERS MINNELØP  Antall godkjente: 13
Kaldblods JOHN BUERS MINNELØP For alle 3-15-årige. , svenske, norske og finske kaldblods. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 700.001 kr., 40 m. ved 1.300.001 kr. Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr. Arrangøren forbeholder seg retten til å ta ut to deltakere som wild card i dette løpet. Transporttilskudd ifølge V75-bestemmelser utbetales i dette løpet.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Scott Odin Eirik Høitomt Sigmund Jakobsen Karl Helge Johansen 53 552938 26,4v 1170 24.06.2017
2040 Hongslo Gutten Eirik Høitomt Harald Kvåle 54 524595 23,7v 848 23.06.2017
2040 Hiskin Muisto* (FI) Jarmo Saarela Tarmo Liikamaa 57 661179 23,8a 389 01.07.2017
2040 Storsjarmøren* Ove A. Lindqvist Fredrik Eriksson 59 543819 25,0a 295 07.07.2017
2040 Willblesen Eirik Høitomt Stian Pettersen Heidi Gylseth 62 354500 25,6a 125 01.07.2017
2040 Nordby Viktor Eirik Høitomt Mats Gunnar Ringberg Marlene Arnesen 63 368236 28,5a 105 24.06.2017
2060 Polar Northug Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 51 734602 25,2v 1540 17.06.2017
2060 Plenkrutt Eva-Kristine E. Bjørnstad Benedicte Bjørnstad Eva-Kristine E. Bjørnstad 55 1016831 24,4v 615 17.06.2017
2060 Torpa J. Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 60 1027438 22,8a 245 01.07.2017
2060 Svart Jo Sigmund Jakobsen Marius Høitomt Karl Helge Johansen 61 871450 25,4v 150 24.06.2017
2080 Myr Faksen Hans Chr. Holm Geir Vegard Gundersen Tone Merete Pettersen 52 3230078 20,1a 1326 23.06.2017
2080 Adrigo* (S) Hanna Olofsson Hanna Olofsson 56 1304967 22,9a 423 07.07.2017
2080 Torpa Glad* Stian Pettersen Sandra Eriksson Elisabet Risberg-Åström 58 1412661 21,3a 321 16.06.2017



Proposisjon: 4  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 35
Varmblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 50.001 - 200.000 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2040 m. Autostart. Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring. Transporttilskudd ifølge V75-bestemmelser utbetales i dette løpet.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Camilio Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 51 154000 15,0a 1580 01.07.2017
2040 Medd (S) Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Linn B. Solvang 52 78000 17,1v 1260 22.04.2017
2040 Rising Star Boy* (FI) Kusk tildeles Armas Flink 53 94169 14,8a 1008 06.07.2017
2040 Global Science* (S) Petter Lundberg Petter Lundberg 54 127218 15,1v 975 24.06.2017
2040 Shiver W.F.* (S) Roger Nilsson Madelene Wiksten 55 83830 15,7a 894 30.06.2017
2040 Flory Pine Kusk tildeles Ida Jeanette Pedersen 56 181576 14,8a 810 22.10.2016
2040 Oliver G.T. Camilla S. Sivertsen Louise V. Trudvang Camilla S. Sivertsen 57 102000 16,4a 750 24.06.2017
2040 Tobros Augustinu Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Oddmund Eggum 58 180500 14,7a 740 20.05.2017
2040 Acers Poppey Veronika Bugge Jomar Blekkan Bent Pettersen 59 181000 15,6a 735 01.07.2017
2040 Havanna Bar O.S. Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Linda Kristiansen 60 107000 16,9a 695 24.06.2017
2040 Purple's Pippi* (FI) John Østman Henry Hiltula 61 90165 15,5a 550 09.07.2017
2040 Super Track Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Odd-Helge Vekve 62 116000 14,5a 545 24.06.2017
2040 Thai Allure Eirik Høitomt Mats Gunnar Ringberg Ragnhild Stellander 63 111000 15,1a 535 24.06.2017
2040 Wika Lendalund (DK) Magne Olsen Eirik Høitomt Trine Jørgensen 64 181666 14,6a 515 12.06.2017
2040 Millam Dream (S) John Østman Eirik Høitomt Linda Jeremiassen 65 88343 15,8v 470 09.06.2017
2040 Federal Genius Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Unn Renate Bueng 66 101657 15,4v 466 01.07.2017
2040 Rookie S.E. (S) Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 67 81266 16,6a 460 01.07.2017
2040 Valnes Felix* (S) Dag-Sveinung Dalen Jarmo Saarela Jarmo Mänty 68 124944 16,1a 430 04.07.2017
2040 Queen of Victory* (S) Kusk tildeles Gabriella Laestander 69 51264 15,9a 424 06.07.2017
2040 T.M. Black Widow Sven Sturla Knudsen Eirik Høitomt Sverre Samuelsen 70 122000 14,1a 375 01.07.2017
2040 Beach Fighter* (S) Stian Pettersen Sandra Eriksson Elisabet Risberg-Åström 71 133048 15,3a 369 03.06.2017
2040 Moneybank L. Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Yngve Pedersen 72 155500 15,3a 345 22.04.2017
2040 South Princess Tina Lagesen Eirik Høitomt Thea Iren Moen 73 57500 18,4v 325 01.07.2017
2040 Barbed Wire Bronco* (S) Hanna Olofsson Hanna Olofsson 74 123717 13,9a 236 07.07.2017
2040 Oak Broline* (S) Riku Salminen Riku Salminen 75 82204 14,9a 232 09.07.2017
2040 Octarious Lars Vebostad Monica Lyngen Ingrid Kristoffersen 76 163500 14,4a 210 13.05.2017
2040 Carlos Shadow* (S) Mikael Niva Anna Niva 77 164316 14,5a 208 09.07.2017
2040 Sound of Music S.* (S) Jarmo Saarela Tarmo Liikamaa 78 56091 15,9a 182 09.07.2017
2040 Tami Mosebo (DK) Eirik Høitomt Dag-Sveinung Dalen Lill Tove Somby 79 169594 15,5a 170 24.06.2017
2040 O.K. Carrol Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Fritz Kristiansen 80 176000 15,5a 120 24.06.2017
2040 Real Competition (DK) Louise V. Trudvang Monica Lyngen Anne-R. Kulseng-Hansen 81 136684 15,3a 110 24.06.2017
2040 Jack (DE) Kusk tildeles Mathis Ailu Eira Meløy 82 121414 16,3a 95 18.03.2017
2040 Knight's Tia Eirik Høitomt Mats Gunnar Ringberg Lill Tove Somby 83 70500 16,0a 95 24.06.2017
2040 M.T.Inxs* (S) Mikael Niva Anna Niva 84 133047 13,7a 94 09.07.2017
2040 Prestile Eirik Høitomt Magne Olsen Nina Engmark 85 160180 13,7a 80 03.06.2017



Proposisjon: 5  GERHARD BERGS ÆRESLØP  Antall godkjente: 23
Varmblods GERHARD BERGS ÆRESLØP - STAYERLØP For alle 3-12-årige. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 3010 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr., 40 m. ved 325.001 kr., 60 m. ved 750.001 kr. Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr. Transporttilskudd ifølge V75-bestemmelser utbetales i dette løpet.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
3010 Mon Amie Superb Dag-Sveinung Dalen Mats Gunnar Ringberg Fritz Kristiansen 52 158500 15,4v 1265 24.06.2017
3010 Landers Enjoy W.F.* (S) Roger Nilsson Madelene Wiksten 57 164618 15,1a 514 04.07.2017
3010 Federal Genius Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Unn Renate Bueng 58 101657 15,4v 466 01.07.2017
3010 Living Forest* (S) Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Unn Renate Bueng 59 84338 14,7a 460 17.06.2017
3010 Oak Broline* (S) Riku Salminen Riku Salminen 64 82204 14,9a 232 09.07.2017
3010 Carlos Shadow* (S) Mikael Niva Anna Niva 65 164316 14,5a 208 09.07.2017
3010 M.T.Inxs* (S) Mikael Niva Anna Niva 69 133047 13,7a 94 09.07.2017
3030 Onboard Broline* (S) Morten Carlsen Vesa-Pekka Kellokumpu 53 283967 14,1a 776 24.06.2017
3030 Briso Herman* (FI) Jarmo Saarela Pentti Kuusela 54 290107 13,5a 604 06.07.2017
3030 X.Factor* (S) Kusk tildeles Gabriella Laestander 55 263647 12,6a 576 24.06.2017
3030 Mind Magic* (S) Riku Salminen Riku Salminen 67 201330 13,6a 157 06.07.2017
3030 Blue On Line Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Kriss Ytterstad-Forsland 70 250500 14,5a 90 01.07.2017
3030 Sweet Moonlight Ove A. Lindqvist Eirik Høitomt Siv-Tone Furu 72 232619 15,9a 71 17.06.2017
3050 Thai Quickstep Mats Gunnar Ringberg Hans Chr. Holm Lena Mari Berg 56 343000 14,3a 540 24.06.2017
3050 Zetus (US) Sven Sturla Knudsen Sigmund Jakobsen Tone Johansen 60 518000 12,3a 395 01.07.2017
3050 El Muro B.R. Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Trine E. Hansen 62 372586 12,7a 360 01.07.2017
3050 Claudius F.* (S) Kusk tildeles Gabriella Laestander 63 615674 11,3a 327 24.06.2017
3050 Next Photo Diamant (DE) Stian Pettersen Louise V. Trudvang Marte Lorentzen Rist 71 455080 13,1a 80 24.06.2017
3050 Flying Jesse* (FI) Kaarlo Palojærvi Kaarlo Palojærvi 73 405599 14,6a 47 01.07.2017
3070 Valley Ivan (US) Eirik Høitomt Ole Johan Østre John Einar Theodorsen 51 1258451 11,5a 2200 09.07.2017
3070 Buck Boko* (S) Mikael Niva Anna Niva 61 1810344 12,4a 374 24.06.2017
3070 Premier Kronos* (IT) Kusk tildeles Gabriella Laestander 66 1396963 10,9a 208 07.07.2017
3070 M.T. Fortune Winner* (S) Riku Salminen Riku Salminen 68 945168 11,5a 122 04.07.2017



Proposisjon: 6  LARS HOLTES MINNELØP  Antall godkjente: 28
Varmblods LARS HOLTES MINNELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 200.001 - 475.000 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2040 m. Autostart. Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring. Transporttilskudd ifølge V75-bestemmelser utbetales i dette løpet.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Yankee Plane Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Trond Myhre 51 221000 15,1a 1280 24.06.2017
2040 Julius Leejs* (S) Hanna Olofsson Hanna Olofsson 52 207142 14,8a 1141 04.07.2017
2040 Young Moon Hoss* (FI) Jarmo Saarela Tarmo Liikamaa 53 357330 13,5a 857 24.06.2017
2040 Malik Morten Carlsen Dag-Sveinung Dalen Tom-Christer Nygård 54 360589 12,9a 665 01.07.2017
2040 Millmessi Lars Vebostad Eirik Høitomt Ida-Helen Nilsen 55 204384 14,0a 590 24.06.2017
2040 Cornelia B.R. Hans Chr. Holm Mats Gunnar Ringberg Jack-Ivan Mikalsen 56 299500 14,2a 565 10.06.2017
2040 Black Butan Eirik Høitomt Ole Johan Østre John Einar Theodorsen 57 457452 13,7a 545 03.07.2017
2040 Lady's Blue News Louise V. Trudvang Monica Lyngen Hege Dahlbæck 58 275000 15,0a 535 24.06.2017
2040 Maldini Bob* (S) Roger Nilsson Madelene Wiksten 59 247296 14,1a 528 30.06.2017
2040 Caligula F.* (S) Kusk tildeles Gabriella Laestander 60 460439 12,3a 493 04.07.2017
2040 Bear a Title* (S) Dag-Sveinung Dalen Hannu Heikkilä 61 412132 13,2a 446 06.07.2017
2040 Vici K.A.* (FI) Jaakko Alamäki Jaakko Alamæki 62 274704 13,6a 444 24.06.2017
2040 French Target* (S) Petter Lundberg Marie Anglöw 63 380685 13,6a 411 06.07.2017
2040 El Muro B.R. Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Trine E. Hansen 64 372586 12,7a 360 01.07.2017
2040 Super Aristo Dag-Sveinung Dalen Ros-Mari Bernhardsen 65 380772 13,3a 284 01.07.2017
2040 Calypso River* (S) Mikael Niva Anna Niva 66 292139 14,3a 215 24.06.2017
2040 Nuisance Face* (S) Sandra Eriksson Madelene Wiksten 67 269983 14,6a 190 07.07.2017
2040 Papsen Sisu* (S) Dag-Sveinung Dalen Anna Niva 68 220665 13,8a 175 24.06.2017
2040 Ramona Win* (S) Jarmo Saarela Sari Jauhojærvi 69 205827 13,7a 169 04.07.2017
2040 Mind Magic* (S) Riku Salminen Riku Salminen 70 201330 13,6a 157 06.07.2017
2040 C. Thunderboy Mats Gunnar Ringberg Louise V. Trudvang Gunnar Nilsen 71 287500 14,1a 135 24.06.2017
2040 Reventon Eirik Høitomt Hans Chr. Holm Hanne Katrine Næss 72 314000 13,3a 125 24.06.2017
2040 Alfalfa Sigmund Jakobsen Øyvind Wagnild Per Gundersen 73 318000 15,0a 105 01.07.2017
2040 Blue On Line Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Kriss Ytterstad-Forsland 74 250500 14,5a 90 01.07.2017
2040 Roosevelt Zet* (S) Jarmo Saarela Sari Jauhojærvi 75 396730 12,6a 83 01.07.2017
2040 Next Photo Diamant (DE) Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Marte Lorentzen Rist 76 455080 13,1a 80 24.06.2017
2040 Sagitta (DK) Tina Lagesen Stian Pettersen Rune Ervik 77 346903 12,9a 80 24.06.2017
2040 Flying Jesse* (FI) Kaarlo Palojærvi Kaarlo Palojærvi 78 405599 14,6a 47 01.07.2017



Proposisjon: 7  OLE BENDIKSENS MINNELØP  Antall godkjente: 19
Varmblods OLE BENDIKSENS MINNELØP - ELITEN For 3-12-årige minst 300.001 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 1600 m. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr. Arrangøren forbeholder seg retten til å ta ut to deltakere som wild card i dette løpet. Transporttilskudd ifølge V75-bestemmelser utbetales i dette løpet.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Shocking Icon Mats Gunnar Ringberg Hans Chr. Holm Lena Mari Berg 51 853974 12,7a 1140 24.06.2017
1600 Priority Photo (US) Louise V. Trudvang Eirik Høitomt Mariann Vebostad Trudvang 52 1742004 10,6a 715 20.05.2017
1600 Buy the Law* (S) Jaakko Alamäki Mattias Jakobsson 53 782669 12,8a 683 24.06.2017
1600 Manstone's Classic* (S) Kusk tildeles Gabriella Laestander 54 1019325 11,6a 625 07.07.2017
1600 Dark Lane* (S) Mikael Niva Anna Niva 55 478835 13,2a 375 01.07.2017
1600 Viva La Diva Rick (S) Eirik Høitomt Stian Pettersen Linda Jeremiassen 56 533526 12,0a 350 03.06.2017
1600 No Credit L.A. Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 57 511219 14,6a 285 01.07.2017
1600 Super Aristo Dag-Sveinung Dalen Ros-Mari Bernhardsen 58 380772 13,3a 284 01.07.2017
1600 Bonjovi B.R. Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Trine E. Hansen 59 657000 11,1a 225 01.07.2017
1600 Premier Kronos* (IT) Kusk tildeles Gabriella Laestander 60 1396963 10,9a 208 07.07.2017
1600 Chica N.L. (NL) Morten Carlsen Eirik Høitomt Morten Carlsen 61 784411 12,3a 215 10.06.2017
1600 Breedlove* (S) Jarmo Saarela Satu Vesa 62 1523753 11,7a 207 09.07.2017
1600 Long Night* (S) Roger Nilsson Madelene Wiksten 63 1436217 10,9a 177 06.07.2017
1600 Reventon Eirik Høitomt Hans Chr. Holm Hanne Katrine Næss 64 314000 13,3a 125 24.06.2017
1600 M.T. Fortune Winner* (S) Riku Salminen Riku Salminen 65 945168 11,5a 122 04.07.2017
1600 Danny Boy E.P. Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Oddmund Eggum 66 307750 13,9a 85 24.06.2017
1600 Pericle Bi* (IT) Eirik Høitomt Stefan P. Pettersson 67 582355 11,8a 84 04.07.2017
1600 Next Photo Diamant (DE) Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Marte Lorentzen Rist 68 455080 13,1a 80 24.06.2017
1600 Sagitta (DK) Tina Lagesen Stian Pettersen Rune Ervik 69 346903 12,9a 80 24.06.2017



Proposisjon: 8  GRUNNLAGSFORDEL NORSKFØDTE  Antall godkjente: 9
Varmblods GRUNNLAGSFORDEL NORSKFØDTE For 3-12-årige høyest 50.000 kr. Også for 3-årige norskfødte. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2040 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Bambino Amore Monica Lyngen Mats Gunnar Ringberg Monica Lyngen 51 40000 19,4a 760 24.06.2017
2040 Glimmer Of Moon* (FI) Mikael Niva Anna Niva 52 34138 17,0a 738 09.07.2017
2040 Southeast Jaguar* (FI) Dag-Sveinung Dalen Maria Niemelæ 53 34081 14,9a 626 09.07.2017
2040 Ricasoli Classico* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 54 12000 20,8v 160 09.07.2017
2040 Bella Press* (FI) Hans Chr. Holm Maria Niemelæ 55 6000 24,8v 160 13.05.2017
2040 Celina Frecel Dag-Sveinung Dalen Mats Gunnar Ringberg Oddmund Eggum 56 35500 18,7a 110 13.05.2017
2040 Lucky Choice* (S) Petri Ahvenjärvi Maria Niemelæ 57 12133 17,7a 85 13.05.2017
2040 Godis Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Sverre Samuelsen 58 48528 15,5a 55 01.07.2017
2040 Red Hot Diablo Jomar Blekkan Eirik Høitomt Yvonne Rydningen 59 20000 19,5a 55 24.03.2016



Proposisjon: 9    Antall godkjente: 17
Varmblods For 3-12-årige høyest 125.000 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 1600 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Zarahs Valentino Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Roar Nilsskog 51 100000 15,0a 820 22.05.2017
1600 Thai Allure Eirik Høitomt Mats Gunnar Ringberg Ragnhild Stellander 52 111000 15,1a 535 24.06.2017
1600 Desperado's Hope* (FI) Kaarlo Palojærvi Kaarlo Palojærvi 53 102591 16,8a 471 22.06.2017
1600 Millam Dream (S) John Østman Eirik Nedrelid Linda Jeremiassen 54 88343 15,8v 470 09.06.2017
1600 Rookie S.E. (S) Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 55 81266 16,6a 460 01.07.2017
1600 Sweet Frecel Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Kjetil Kristoffersen 56 80936 16,9a 435 24.06.2017
1600 Valnes Felix* (S) Dag-Sveinung Dalen Jarmo Saarela Jarmo Mänty 57 124944 16,1a 430 04.07.2017
1600 T.M. Black Widow Sven Sturla Knudsen Sigmund Jakobsen Sverre Samuelsen 58 122000 14,1a 375 01.07.2017
1600 Freedom Band* (S) Hans Chr. Holm Stian Pettersen Jesper R. Nilsson 59 115063 15,2a 353 24.06.2017
1600 South Princess Tina Lagesen Eirik Høitomt Thea Iren Moen 60 57500 18,4v 325 01.07.2017
1600 Thai Paycheck Bjørn Garberg Hans Chr. Holm Else Bersvendsen 61 76804 15,2a 300 01.07.2017
1600 Flourlake's Adam* (FI) Jarmo Saarela Dag-Sveinung Dalen Sari Jauhojærvi 62 71919 14,4a 240 04.07.2017
1600 Perfect W.F.* (S) Roger Nilsson Madelene Wiksten 63 68353 16,4a 215 07.07.2017
1600 Sound of Music S.* (S) Jarmo Saarela Tarmo Liikamaa 64 56091 15,9a 182 09.07.2017
1600 Bruno Ferrari Lars Vebostad Merete Johansen Merete Johansen 65 74548 16,2a 170 01.07.2017
1600 Don't Steal Me Sigmund Jakobsen Lars Vebostad Sverre Samuelsen 66 61194 16,5a 150 20.05.2017
1600 Knight's Tia Eirik Høitomt Mats Gunnar Ringberg Lill Tove Somby 67 70500 16,0a 95 24.06.2017



Proposisjon: 10    Antall godkjente: 24
Varmblods For 3-12-årige minst 125.001 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 255.001 kr., 40 m. ved 550.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Moneybank L. Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Yngve Pedersen 53 155500 15,3a 345 22.04.2017
2040 Mount's Lucky* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 54 207403 15,5a 328 04.07.2017
2040 Octarious Lars Vebostad Monica Lyngen Ingrid Kristoffersen 56 163500 14,4a 210 13.05.2017
2040 Papsen Sisu* (S) Dag-Sveinung Dalen Anna Niva 58 220665 13,8a 175 24.06.2017
2040 Tami Mosebo (DK) Mathis Ailu Eira Meløy Eirik Høitomt Lill Tove Somby 59 169594 15,5a 170 24.06.2017
2040 Ramona Win* (S) Jarmo Saarela Sari Jauhojærvi 60 205827 13,7a 169 04.07.2017
2040 O.K. Carrol Eirik Høitomt Marius Høitomt Fritz Kristiansen 63 176000 15,5a 120 24.06.2017
2040 Real Competition (DK) Louise V. Trudvang Monica Lyngen Anne-R. Kulseng-Hansen 64 136684 15,3a 110 24.06.2017
2040 E.M. Hercules Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Kjetil Kristoffersen 66 222500 13,8a 95 24.06.2017
2040 M.T.Inxs* (S) Mikael Niva Anna Niva 67 133047 13,7a 94 09.07.2017
2040 Blue On Line Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Kriss Ytterstad-Forsland 68 250500 14,5a 90 01.07.2017
2040 Prestile Lilly Engmark Sandberg Dag-Sveinung Dalen Nina Engmark 71 160180 13,7a 80 03.06.2017
2040 Sweet Moonlight Ove A. Lindqvist Eirik Høitomt Siv-Tone Furu 74 232619 15,9a 71 17.06.2017
2060 El Acid* (FI) Stian Pettersen Johanna Kauppila 51 332995 15,0a 570 01.07.2017
2060 Black Dream Bjørn Garberg Hans Chr. Holm Else Bersvendsen 52 286755 13,5a 425 01.07.2017
2060 C. Thunderboy Mats Gunnar Ringberg Louise V. Trudvang Gunnar Nilsen 61 287500 14,1a 135 24.06.2017
2060 Reventon Eirik Høitomt Hans Chr. Holm Hanne Katrine Næss 62 314000 13,3a 125 24.06.2017
2060 Alfalfa Sigmund Jakobsen Øyvind Wagnild Per Gundersen 65 318000 15,0a 105 01.07.2017
2060 Danny Boy E.P. Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen Oddmund Eggum 69 307750 13,9a 85 24.06.2017
2060 Roosevelt Zet* (S) Jarmo Saarela Sari Jauhojærvi 70 396730 12,6a 83 01.07.2017
2060 Next Photo Diamant (DE) Stian Pettersen Louise V. Trudvang Marte Lorentzen Rist 72 455080 13,1a 80 24.06.2017
2060 Sagitta (DK) Tina Lagesen Stian Pettersen Rune Ervik 73 346903 12,9a 80 24.06.2017
2080 Chica N.L. (NL) Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 55 784411 12,3a 215 10.06.2017
2080 Long Night* (S) Roger Nilsson Madelene Wiksten 57 1436217 10,9a 177 06.07.2017



Proposisjon: 11    Antall godkjente: 20
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 95.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Lister Veronika Bugge Ketil Oksvold 52 75712 27,7a 352 01.07.2017
2040 Mo Stjerna Mikael Niva Tina Lagesen Tina Lagesen 62 61000 30,6v 235 01.07.2017
2060 Sjåvoll Lykke Stian Pettersen Morten Carlsen Pål Kaarby 56 95500 32,3v 290 01.07.2017
2060 Ulve Jentas Fossli Silje Kristin Eilertsen Lars Vebostad Iselin I. Førli Eilertsen 57 128500 29,8a 265 24.06.2017
2060 Hefti Maia Mats Gunnar Ringberg Liss-Karin Sandvik Karina Olsen 59 138504 29,1v 260 24.06.2017
2060 Gjerde Sindy Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Yngve Pedersen 60 171500 27,9a 260 24.06.2017
2060 Lina Wictoria Eirik Høitomt Tina Lagesen Weronica Pettersen 61 123000 31,1v 240 01.07.2017
2060 Willodin Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 63 161180 30,0v 210 01.07.2017
2060 Askehaug Kongen Hanna Olofsson Jomar Blekkan Yvonne Rydningen 65 126504 29,2a 180 01.07.2017
2060 Vertigo Scott Magne Olsen Eirik Høitomt Trond Levi Larsen 66 165000 29,3a 115 24.06.2017
2060 Nesvik Kasper Sven Sturla Knudsen Sven Sturla Knudsen 67 173839 27,9v 95 01.07.2017
2080 Sjøvoll Prinsen Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Anna Jørgensen 53 254000 28,1a 345 24.06.2017
2080 Billy Kravall Dag-Sveinung Dalen Tom-Christer Nygård Tom-Christer Nygård 55 194500 28,6v 300 01.07.2017
2080 Hogsta'n Eirik Høitomt Tina Lagesen Tina Lagesen 58 225500 27,7v 265 01.07.2017
2080 Romhus Frigg'n Bjørn Garberg Sven Sturla Knudsen Sven Sturla Knudsen 69 198201 28,3a 0 01.07.2017
2080 Theodor Eirik Høitomt Thomas Mjøen John Einar Theodorsen 70 223020 26,3v 255 01.07.2017
2100 Sherikan Lars Vebostad Hans Chr. Holm Lisbeth Fossen 51 310559 25,6a 365 24.06.2017
2120 Lykke Sara John Østman Morten Carlsen Morten Carlsen 54 407304 26,8a 305 01.07.2017
2120 Romhus Snuppa Benedicte Bjørnstad Hans Chr. Holm Maria Andreassen 64 398350 26,7a 200 24.06.2017
2120 Nås Mirko Midas Veronika Bugge Sigmund Jakobsen Ove Steffenrem 68 422250 27,2v 20 10.06.2017




Sist oppdatert: 10.07.2017 - 10:37