Forus Travbane

Innmeldingsliste - Forus Travbane - 16.01.2018

Proposisjon: 1  TIDSLØP - TIDSLØP  Antall godkjente: 10
Kaldblods TIDSLØP - TIDSLØP - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere. 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,5 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Tøffen Magnar Støtland Eirik Sund Heidi Støtland 1 2000 38,6v 20 02.01.2018
2040 I.T. Jaros Rune Wiig Geir Gudmestad Jarle Henning Stødle 2 0 39,3v 0 04.06.2017
2040 Erga Stjerna Atle Erga Tom Erga Atle Erga 3 0 0 ..
2040 Idu Rappjerk Tom Erga Kusk tildeles Ingve Dubland 4 0 0 ..
2040 Verdals Annett Einar Nedrebø Geir Mikkelsen Knut Bærheim 5 0 0 ..
2080 Misi Ø.K. Bernt Øksnevad Stian Øksnevad Bernt Øksnevad 1 35000 33,4v 220 02.01.2018
2080 Nikki Martin Soma Martin Soma 2 30500 33,6v 320 28.11.2017
2080 Vimse Sindre Kenneth Handeland Kusk tildeles Elin Lode 3 32500 33,6v 215 02.01.2018
2080 Sina Ø.K. Bernt Øksnevad Stian Øksnevad Bernt Øksnevad 4 51000 33,7v 860 18.11.2017
2080 Nordsjø Elden Tom Erga Atle Erga Bård Hjortnes 5 18000 34,1v 295 07.11.2017



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 13
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 80.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Verdals Faxå Einar Nedrebø Geir Mikkelsen Knut Bærheim 1 54500 30,8v 305 02.01.2018
2060 Sima Håkon Tom Erga Per Arvid Erga Halvard Livastøl 1 132000 30,3v 1235 02.01.2018
2060 Kringelandester Kurt Magne Lauvsnes Geir Mikkelsen Kurt Magne Lauvsnes 2 112500 29,0v 90 02.01.2018
2060 Vimse Gutten Svein Ove Wassberg Rune Wiig Elin Lode 3 121000 28,5a 115 18.11.2017
2060 Førlands Odin Per-Eivind Tjordal Ove Wassberg Per-Eivind Tjordal 4 126000 30,0a 940 04.01.2018
2060 Beck Odin Ole Gaute Gudmestad Pål Buer Jimmy Vatland 5 122000 28,0a 170 26.12.2017
2060 Kringeland Enok Johan Kringeland Eriksen Johan Kringeland Eriksen 6 158000 28,8a 505 02.01.2018
2060 Verdals Svarten Rune Wiig Svein Ove Wassberg Arild Salte 7 101500 29,2v 670 26.12.2017
2060 Gjerde Tora Geir Mikkelsen Ove Wassberg Erik Eriksen 8 148000 30,0v 420 26.12.2017
2060 Frøya Lill Oddvar Mæland Ove Mæland Oddvar Mæland 9 160000 27,5a 770 02.01.2018
2060 Dæmro Svarten Pål Henning K. Johannessen Arild Berås Pål Henning K. Johannessen 10 152000 27,8a 460 03.01.2018
2080 Støa Stili Pål Buer Pål Buer 1 213750 25,9v 1005 26.09.2017
2080 Sylv Svarta Pål Buer Rune Wiig Tor-Bjørn Horpestad 2 204000 26,2v 270 02.01.2018



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 6
Kaldblods For 3-15-årige høyest 440.000 kr. 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 280.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Ådne Kommandør Anders Andersen Kusk tildeles Anders Andersen 1 196500 27,4a 255 04.01.2018
1600 Åspe Mix Åsbjørn Skjæveland Svein Ove Wassberg Åsbjørn Skjæveland 2 257500 26,1v 365 02.01.2018
1600 Sylv Svarta Pål Buer Rune Wiig Tor-Bjørn Horpestad 3 204000 26,2v 270 02.01.2018
1620 Art Miklagard Svein Ove Wassberg Rune Wiig Leif Stangeland 1 320500 25,6v 655 02.01.2018
1620 Bjørkeviking Geir Gudmestad Geir Gudmestad 2 377949 24,6v 845 30.12.2017
1620 Lome Lotta Svein Ove Wassberg Thomas Sverre Karlsen Ove Kenneth Karlsen 3 290500 26,2v 335 02.01.2018



Proposisjon: 4  MONTÉLØP - MONTÉLØP -  Antall godkjente: 6
Kaldblods MONTÉLØP - - MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 2040 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr., 40 m. ved 800.001 kr., 60 m. ved 1.800.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Løpet inngår i Forus Travbanes Montégruppes montécup for kaldblods. Vinneren er kvalifisert til finalen våren 2018, uten startplikt.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Satina Ø.K. Brit Lea Hilde Rogstad Bernt Øksnevad 1 53000 31,2a 0 30.11.2017
2060 Rødmyrsfakså Marie Øvestad Geir Gudmestad 1 660000 23,4a 1030 16.12.2017
2060 Bacchus Ø.K. Hilde Rogstad Brit Lea Bernt Øksnevad 2 747500 24,3v 30 02.01.2018
2080 Nyland Lise Hjetland Charlotte Svendsen Jon M. Sunde 1 950000 22,5a 820 06.01.2018
2080 Tomeld Ø.K. Brit Lea Hilde Rogstad Bernt Øksnevad 2 900555 22,7a 975 02.01.2018
2080 Vertigo Prins Charlotte Svendsen Henriette Steine Kjell Sunde 3 1653772 22,5a 310 19.12.2017



Proposisjon: 5  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 8
Varmblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 0 - 65.000 kr. 1600 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Tears In Heaven Rune Wiig Rune Wiig 51 32000 19,3v 720 02.01.2018
1600 Lucky Tor Leiv Gudmestad Jørn Bjaanes Tor Leiv Gudmestad 52 65000 17,2a 465 02.01.2018
1600 Stupid Done Tom Erga Kusk tildeles Tom Erga 53 59000 17,7a 550 12.12.2017
1600 Cirkeline C.N. (DK) Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 54 56500 17,0a 255 04.01.2018
1600 Diablo De Titan Eirik Høitomt Ove Wassberg Torstein Landaas 55 47000 16,6a 535 19.12.2017
1600 Hez My Pride Tom Erga Kusk tildeles Tom Erga 56 44500 17,7a 360 19.12.2017
1600 Poussieres La Vie (S) Pål Buer Einar Nedrebø Morten Haugland 57 35100 16,4v 347 12.11.2017
1600 Josephine Åsbjørn Tengsareid Svein Ove Wassberg Stian Svendsen 58 34000 19,1a 495 19.12.2017



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 9
Varmblods For 3-12-årige høyest 450.000 kr. 2550 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr., 40 m. ved 275.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2550 Lucky Black Pearl Tonje Gudmestad Tor Leiv Gudmestad Tor Leiv Gudmestad 1 71500 17,1a 670 02.01.2018
2570 Frankel D.E. (DE) Åsbjørn Tengsareid Einar Nedrebø Arve Risa 1 195160 14,4a 560 02.01.2018
2570 The Trooper Einar Nedrebø Rune Wiig Geir Stangeland 2 252261 13,3a 695 02.01.2018
2570 Trento (DK) Kenneth Handeland Kenneth Handeland 3 252307 14,4a 875 30.12.2017
2590 Wayne Brogård (DK) Eirik Høitomt Rune Wiig Kari Anne Knutsen 1 414373 13,5a 725 21.12.2017
2590 Ursula D. (DK) Pål Buer Svein Ove Wassberg Kåre Kolnes 2 275287 14,9a 455 02.01.2018
2590 Spirit Brodde (S) Anders Andersen Kusk tildeles Anders Andersen 3 442525 13,2a 125 06.01.2018
2590 Lucky Vegas Pål Buer Pål Buer 4 434000 13,2a 1570 02.01.2018
2590 Kafka D. (DE) Merethe Stangeland Thomas Sverre Karlsen Geir Stangeland 5 404434 13,4a 50 02.01.2018



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 6
Varmblods For alle 3-12-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 900.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Jet Voice Åsbjørn Tengsareid Kusk tildeles Jan Kristian Øverdal 1 857000 11,9a 360 06.01.2018
2040 Silas Hovmand (DK) Svein Ove Wassberg Ove Wassberg Sigurd Todnem 2 473549 13,6a 225 02.01.2018
2040 Xantippe Geir Mikkelsen Einar Nedrebø Kåre Refsland 3 451500 13,2a 900 02.01.2018
2040 Ridolini Park (IT) Pål Buer Pål Buer 4 787195 12,4a 855 26.12.2017
2040 Riordan Kronos (IT) Einar Nedrebø Kristian Malmin Einar Nedrebø 5 631676 10,9a 545 02.01.2018
2040 Gary Hoist (FI) Eirik Høitomt Rune Wiig Kari Anne Knutsen 6 658651 13,4a 115 26.12.2017



Proposisjon: 8  HOPPELØP  Antall godkjente: 10
Varmblods HOPPELØP For alle 3-12-årige hopper. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr., 40 m. ved 500.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Anne Bork (DK) Svein Ove Wassberg Ove Wassberg Sigurd Todnem 1 166192 13,9a 390 18.11.2017
2040 Shanaia Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 2 208500 14,0a 50 30.12.2017
2040 Maksi Amour Pål Buer Pål Buer 3 247000 14,1a 370 30.11.2017
2040 Neverending L. Thomas Sverre Karlsen Svein Ove Wassberg Ragnhild Tjaum 4 179500 14,4a 1050 27.12.2017
2060 Lucky Princess Tonje Gudmestad Tor Leiv Gudmestad Tor Leiv Gudmestad 1 492500 12,9a 1345 02.01.2018
2060 Ursula D. (DK) Pål Buer Svein Ove Wassberg Kåre Kolnes 2 275287 14,9a 455 02.01.2018
2060 Vertigo Unique Åsbjørn Tengsareid Svein Ove Wassberg Charlotte Svendsen 3 359500 13,0a 500 26.12.2017
2060 Cox Pomona Grim (S) Geir Mikkelsen Rune Wiig Tor Arne Barka 4 283485 13,2a 430 02.01.2018
2060 Delec Hanover (US) Kenneth Handeland Johan Kringeland Eriksen Trond Tørresdal 5 409000 12,7a 145 23.12.2017
2060 Last Tsambika Rune Wiig Rune Wiig 6 320500 13,1a 80 02.01.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 1
Prøveløp Alle. 2040 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2040 Gin'n Tanic Thomas Sverre Karlsen Svein Ove Wassberg Ragnhild Tjaum 51 399000 13,1a 460 11.02.2017



Proposisjon: 22  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2040 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 10.01.2018 - 08:32