Drammen Travbane

Innmeldingsliste - Drammen Travbane - 05.12.2017

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 8
Kaldblods For alle 3-15-årige. 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 30.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Kjekk Pila Hans Chr. Holm Jens Hæreid Jacobsen 1 26000 32,7v 660 24.11.2017
2100 Mayas Rapptus Åsbjørn Tengsareid Ole-Christian Kjenner Siw-Helene K. Walther 2 27145 31,9v 126 12.07.2017
2100 Bjørnli Ada Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 3 26106 32,3v 121 21.11.2017
2120 Harald Lars Anvar Kolle Ole Johan Østre Ragnhild Benum 1 55000 30,9v 245 21.11.2017
2120 Våler Stjerna Tone Bronken Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 2 54876 28,4a 110 24.11.2017
2120 Wilkas Asbjørn Wright Dag-Sveinung Dalen Asbjørn Wright 3 49200 31,6v 65 20.07.2017
2120 Dæmro Kjempen Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Stig Bye 4 48000 30,1v 965 21.11.2017
2120 Rinde Rutha Gunnar Austevoll Hans Chr. Holm Gunnar Austevoll 5 48000 31,4v 580 11.10.2017



Proposisjon: 2  HOPPELØP  Antall godkjente: 5
Kaldblods HOPPELØP For 3-15-årige hopper høyest 185.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Jillborka Per Oleg Midtfjeld Kai Johansen Rune Wilberg 51 142122 26,7v 725 28.11.2017
2100 Veels Netta Ole Johan Østre Jan Roar Mjølnerød Ole Johan Østre 52 134079 28,2v 450 13.06.2017
2100 Røyns Nora* Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 53 170558 27,1a 344 21.11.2017
2100 Haugestad Lina Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Rune Wilberg 54 112544 26,7a 65 28.11.2017
2100 Veels Shanti Ellen Kristiansen Anders Magne Låhne Ellen Kristiansen 55 170685 29,3a 30 09.11.2017



Proposisjon: 3  MAX 1 SEIER  Antall godkjente: 11
Varmblods MAX 1 SEIER For 3-12-årige høyest 45.000 kr som har tatt maks 1 seier. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Coventina va Bene (S) Dag-Sveinung Dalen Kristine Kvasnes Oddbjørn Wangen 51 30000 17,1a 585 21.11.2017
2100 Pegasus Dotcom Frode Karl Hansen Dag-Sveinung Dalen Frode Karl Hansen 52 38895 17,2a 405 22.11.2017
2100 Netherlee Star Gunnar Austevoll Ole Johan Østre Hedda E. Assev 53 34500 17,4a 295 21.11.2017
2100 Be My Hercules Frode Karl Hansen Dag-Sveinung Dalen Frode Karl Hansen 54 28500 17,0a 190 20.11.2017
2100 Thai Magic Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Jens Kristian Brenne 55 42000 16,5a 185 20.11.2017
2100 Lucie De Chene Dag-Sveinung Dalen Ole Johan Østre Camilla Ek 56 35224 17,5a 152 12.10.2017
2100 Cigarette* (S) Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 57 37097 17,1a 112 13.11.2017
2100 Tatiana's Surprise Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Kai Johansen 58 43500 17,5a 90 23.11.2017
2100 L.H. Celestine Gunnar Austevoll Kai Johansen Lina P. Oulie 59 30500 17,8a 80 20.11.2017
2100 Michelle Gunnar Austevoll Herman R. Tvedt Hugo Midtun 60 33000 16,8a 0 23.11.2017
2100 Pay Me Laday (S) Jørn Ivar Eilertsen Josefine Eilertsen May Anita Karlsen 61 32080 17,1a 270 09.11.2017



Proposisjon: 4  DATOLØP - MAX 500  Antall godkjente: 15
Varmblods DATOLØP - MAX 500 For 3-12-årige høyest 120.000 kr med høyest 500 poeng. 1700 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1700 Excuse Me N.L. (NL) Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Øystein Tjomsland 51 105435 14,7a 18 02.07.2017
1700 J.T.'s Jet Vidar Hop Gunnar Austevoll Vidar Ødegaard 52 105500 13,8a 475 05.07.2017
1700 Angelina Hall Gunnar Austevoll Olav Mikkelborg Tom Bjølgerud 53 61000 15,0a 30 06.10.2017
1700 Chill Fighter Kristian Malmin Vidar Hop Kim A. Kråkemo 54 84500 15,3a 140 21.11.2017
1700 Inzeo (DE) Anita Valstad Hagmann Torgeir Hagmann 55 110678 15,1a 76 14.11.2017
1700 Bom Simoni (DK) Erlend Rennesvik Eirik Høitomt Karoline Krogh-Hanssen 56 108653 13,5a 415 20.11.2017
1700 From Beverlyhills Åsbjørn Tengsareid Hans Chr. Holm Erik Solberg 57 101000 16,2a 145 20.11.2017
1700 Priscilla E.P. Vidar Hop Morten Lindahl 58 116000 15,7a 60 20.11.2017
1700 Bulldozer Gunnar Austevoll Ole Johan Østre Hedda E. Assev 59 91044 15,6a 400 21.11.2017
1700 Golden's Pride Erik Skaug Jørn Morten Kvikstad Jan Gulbrandsen 60 74500 15,3a 350 21.11.2017
1700 Lady Zagara Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 61 103000 15,6a 215 21.11.2017
1700 N.Y. Maaemo Per Oleg Midtfjeld Eirik Høitomt Roy Sand 62 101409 15,4a 495 22.11.2017
1700 Odd Supergirl Adrian Solberg Akselsen Dag-Sveinung Dalen Odd Paulsen 63 87000 14,0a 420 25.11.2017
1700 The Dark Knight Jørn Ivar Eilertsen Josefine Eilertsen May Anita Karlsen 64 101044 13,8a 495 28.11.2017
1700 Super Crik Gunnar Austevoll Magnus Teien Gundersen Bernt Moe 65 96500 14,6a 155 28.11.2017



Proposisjon: 5  DATOLØP - MAX 400  Antall godkjente: 12
Varmblods DATOLØP - MAX 400 For 3-12-årige høyest 210.000 kr med høyest 400 poeng. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Per Halbak (S) Per Oleg Midtfjeld Eirik Høitomt Roy Sand 51 199500 15,3a 65 22.05.2017
2100 Elvis Ruda (S) Gunnar Austevoll Åsbjørn Tengsareid Roar Brunsell 52 103854 16,6a 269 19.08.2017
2100 K.L.M. Rouge Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 53 147000 15,6a 210 23.11.2017
2100 Arion Augustinu Martine O. Sørvik Robert Kruse Malin Grødum 54 136000 15,6a 245 23.11.2017
2100 C.C. Lucky Odd Brenden Kenneth Brenden Leif Ingvar Brenden 55 142701 14,8a 125 14.11.2017
2100 Cheeky Superb Ole Johan Østre Olav Mikkelborg Anne-Lene W. Johansen 56 150698 14,5a 255 23.11.2017
2100 Andova Åsbjørn Tengsareid Hans Chr. Holm Bjørn Larsen 57 184500 14,1a 180 17.11.2017
2100 Norwegian Pine Dag-Sveinung Dalen Tom Erik Solberg Bjørn Nikkerud 58 176500 13,0a 145 18.11.2017
2100 Wisteria Lane Vidar Hop Morten Lindahl 59 166680 14,0a 60 20.11.2017
2100 Teenager (S) Kristian Malmin Kai Johansen Trond Anderssen 60 177589 13,7a 125 25.11.2017
2100 Needed Time Eirik Høitomt Vidar Hop Stein Ivar Kløven 61 168000 14,8a 355 27.11.2017
2100 Caipirinha Pål Sem Hans Chr. Holm Siv Ailin Olsen 62 167000 15,0a 30 27.11.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 5
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Blueberry Dag-Sveinung Dalen Ole Johan Østre Per-Erik Gravdal 51 0 0 ..
2100 Weinberry Per-Erik Gravdal Per-Erik Gravdal 52 0 0 ..
2100 Born Hot Oddvar Anholt Ole Johan Østre Oddvar Anholt 54 413500 13,1a 255 13.09.2016
2100 Flying Inside Erik Skaug Dag-Sveinung Dalen Arild Karlsen 55 30500 17,6a 105 11.11.2016
2120 Borka Støvern Frode Karl Hansen Dag-Sveinung Dalen Bjarne Snersrud 53 0 0 ..



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 0
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 29.11.2017 - 08:58