Bodø Travbane

Innmeldingsliste - Bodø Travbane - 23.06.2018

Proposisjon: 1  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 14
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-15-årige minst 275.001 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 600.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Kringlers Viktor Tina Lagesen Inge Melby Elin Anita Aasvang 60 347410 26,5v 1290 10.06.2018
2100 Moe Aria Trine Veronica Opdahl Stian Pettersen Trine Veronica Opdahl 61 299750 27,9v 295 10.06.2018
2100 Gomnes Birk Inge Melby Tina Lagesen Tina Lagesen 62 292500 25,1a 355 10.06.2018
2100 Brønnlund Ask Astrid Kristensen Terje Jensen Astrid Kristensen 63 279500 28,2v 400 10.06.2018
2100 Kjærs Emil Katarina Brorsgård Katarina Brorsgård 64 279000 27,7v 575 02.06.2018
2120 Skaane Jo* Kusk tildeles Susanna Grahn 55 531394 24,6a 146 16.06.2018
2120 Spang Kinge Sven Sturla Knudsen Yvonne Rydningen Lilly Engmark Sandberg 56 530500 24,8a 25 10.06.2018
2120 Nordby Viktor Marlene Arnesen Inge Melby Marlene Arnesen 57 420736 28,2v 160 10.06.2018
2120 Romleskaft Marius Høitomt Tina Lagesen Jack-Ivan Mikalsen 58 398500 27,3v 400 10.06.2018
2120 Veels Balo Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 59 386011 26,3a 692 02.06.2018
2140 Svart Jo Morten Carlsen Sigmund Jakobsen Karl Helge Johansen 51 980450 25,4v 210 10.06.2018
2140 Art Nattfari Kusk tildeles Susanna Grahn 52 873947 23,4a 217 10.06.2018
2140 Silke Chasmina Silje Kristin Eilertsen Hans Chr. Holm Asle T. Pettersen 53 684500 23,6a 550 10.06.2018
2140 Scott Odin Sigmund Jakobsen Morten Carlsen Karl Helge Johansen 54 620438 26,4v 215 10.06.2018



Proposisjon: 2  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 12
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-12-årige minst 400.001 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 650.001 kr., 40 m. ved 1.000.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 El Muro B.R. Sven Sturla Knudsen Veronika Bugge Trine E. Hansen 57 611266 12,7a 640 02.06.2018
2100 No Credit L.A. Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 58 556469 13,7a 472 02.06.2018
2100 Saxoi* (FI) Marius Høitomt Sari Jauhojærvi 59 506788 13,0a 599 05.04.2018
2100 Rocking Love* (FI) Jarmo Mänty Sari Jauhojærvi 60 478552 13,1a 402 10.06.2018
2100 Malik Morten Carlsen Sigmund Jakobsen Tom-Christer Nygård 61 441589 12,9a 450 02.06.2018
2100 Reventon Sigmund Jakobsen Sven Sturla Knudsen Hanne Katrine Næss 62 419500 13,3a 915 10.06.2018
2120 X. Factor Tom-Christer Nygård Morten Carlsen Tom-Christer Nygård 55 928445 11,4a 730 02.06.2018
2120 Bonjovi B.R. Marius Høitomt Inge Melby Trine E. Hansen 56 756491 11,1a 974 16.06.2018
2140 Onirique* (IT) Jarmo Mänty Sari Jauhojærvi 51 1785058 10,4a 22 13.05.2018
2140 Orlando Croft* (FI) Marius Høitomt Sari Jauhojærvi 52 1714602 11,8a 90 02.06.2018
2140 Premier Kronos* (IT) Tina Lagesen Gabriella Laestander 53 1713141 10,9a 860 02.06.2018
2140 Manstone's Classic* (S) Gry Kanstad Gabriella Laestander 54 1140032 11,6a 107 02.06.2018



Proposisjon: 3  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 14
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-15-årige 115.001 - 240.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 180.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Valle Trygg Morten Carlsen Morten Carlsen 52 175963 27,5v 778 16.06.2018
2100 Nordby Frøya Veronika Bugge Sven Sturla Knudsen Ine Ervik 53 162044 30,2v 720 10.06.2018
2100 Komnes Kristin Sigmund Jakobsen Sigmund Jakobsen 54 141259 29,5v 708 16.06.2018
2100 Å. Duheiterabalder Liss-Karin Sandvik Liss-Karin Sandvik 56 143500 29,4v 645 10.06.2018
2100 Dixi Elden Silje Kristin Eilertsen Asle T. Pettersen 57 158751 27,0a 575 10.06.2018
2100 Tyrkisk Pepper Marius Høitomt Henning Nygård Sigmund Jakobsen 60 119000 30,1v 280 10.06.2018
2100 Valle Milli Marius Høitomt Sigmund Jakobsen Ingvild Charlen Evertsen 62 179311 28,4a 200 02.06.2018
2100 Mjølner Kari* Stina Sjöberg Mattias Berglund 63 159385 30,1a 144 10.06.2018
2120 Askehaug Kongen Yvonne Rydningen Børre Knutsen Yvonne Rydningen 51 229479 28,5v 858 16.06.2018
2120 Gyri Gutten Kusk tildeles Susanna Grahn 55 239772 27,0a 697 07.06.2018
2120 Lina Wictoria Tina Lagesen Benedicte Bjørnstad Weronica Pettersen 58 208500 28,7a 505 10.06.2018
2120 Ros Svarta Marlene Arnesen Marius Høitomt Ellen Johansen 59 210500 28,4a 310 10.06.2018
2120 Nesvik Kasper Sven Sturla Knudsen Katarina Brorsgård Sven Sturla Knudsen 61 188089 27,9v 227 02.06.2018
2120 Romhus Frigg'n Sven Sturla Knudsen Katarina Brorsgård Sven Sturla Knudsen 64 200201 28,3a 0 02.06.2018



Proposisjon: 4  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 11
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-15-årige høyest 100.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 10.001 kr., 40 m. ved 25.001 kr., 60 m. ved 45.001 kr., 80 m. ved 70.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lille Ville Mo Veronika Bugge Marius Høitomt Henriette Mikkelsen 51 0 0 ..
2100 Rygval Inge Melby Silje Kristin Eilertsen Trond Turmo 52 0 0 ..
2140 Troll Tussi Sara-Irmelin Wiik Lilly Engmark Sandberg Sara-Irmelin Wiik 54 32935 35,0v 514 02.06.2018
2140 Kaptein Morgan Veronika Bugge Veronika Bugge 57 34000 31,7v 195 21.05.2018
2160 Gull Tora* Sven Sturla Knudsen Jesper R. Nilsson 58 65867 30,5v 136 07.06.2018
2160 Vin Skvetten Inge Melby Sven Sturla Knudsen Heidi Gylseth 59 51935 32,8v 55 10.06.2018
2160 Voi Voi Yvonne Rydningen Veronika Bugge Thea Iren Moen 60 56500 30,4a 35 21.05.2018
2160 Faste Utgifter Merete Johansen Ros-Mari Bernhardsen Merete Johansen 61 59200 30,1v 30 12.05.2018
2180 Valle Teddy Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen 53 86093 32,1v 680 02.06.2018
2180 Gullkontoen Inge Melby Silje Kristin Eilertsen Trond Turmo 55 83750 31,5v 457 02.06.2018
2180 Lian Prinsen Veronika Bugge Kjell-Oddvar Simonsen Kjell-Oddvar Simonsen 56 74000 32,7v 340 10.06.2018



Proposisjon: 5  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 12
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-12-årige 200.001 - 400.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 285.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Valnes Felix* (S) Jarmo Mänty Jarmo Mänty 52 203067 16,1a 1154 02.06.2018
2100 T.M. Black Widow Sven Sturla Knudsen Sigmund Jakobsen Sverre Samuelsen 53 206500 14,1a 780 10.06.2018
2100 Acers Poppey Veronika Bugge Veronika Bugge 55 241751 12,9a 400 02.06.2018
2100 Creek's Beauty Inge Melby Sigmund Jakobsen Synnøve Samskott 56 201250 15,1a 367 02.06.2018
2100 Alitrix Sven Sturla Knudsen Ros-Mari Bernhardsen Ros-Mari Bernhardsen 57 231123 14,3a 245 04.03.2018
2100 Mount's Lucky* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 58 248680 15,5a 209 10.06.2018
2120 Camilio Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 51 317302 13,5a 1655 02.06.2018
2120 Blue On Line Inge Melby Marius Høitomt Kriss Ytterstad-Forsland 54 299500 14,5a 405 10.06.2018
2120 Ultimo Tango (S) Marius Høitomt Inge Melby Gry Kanstad 59 333931 13,5a 190 02.06.2018
2120 Rock Cape Black* (FI) Jouni Kariniemi Jouni Kariniemi 60 348807 14,1a 165 10.06.2018
2120 Black Dream Henning Nygård Marius Høitomt Else Bersvendsen 61 295255 13,5a 50 02.06.2018
2120 Valcyrie Simoni (DK) Sigmund Jakobsen Veronika Bugge Miriam Johannessen 62 295867 13,7a 50 10.06.2018



Proposisjon: 6  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 15
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-12-årige 65.001 - 160.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 105.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Charlie Plane Maja Kanstad Sigmund Jakobsen Trond Myhre 53 77000 16,1a 560 10.06.2018
2100 Funny Filiokus Trine Veronica Opdahl Sven Sturla Knudsen Trine Veronica Opdahl 55 81500 17,5a 335 10.06.2018
2100 Don't Steal Me Sigmund Jakobsen Sven Sturla Knudsen Sverre Samuelsen 56 69694 16,5a 205 07.04.2018
2100 Thai Paycheck Henning Nygård Marius Høitomt Else Bersvendsen 60 99291 15,1a 165 02.06.2018
2100 Danilla* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 61 100644 17,4a 95 05.05.2018
2100 Amaze Me Peak* (FI) Pentti Kuusela Pentti Kuusela 63 79338 16,0a 85 28.05.2018
2100 Texas Joe* (S) Kaarlo Palojærvi Hanna Kariniemi 64 74658 16,5a 74 08.06.2018
2100 Rookie S.E. (S) Morten Carlsen Morten Carlsen 65 101766 15,3a 45 02.06.2018
2120 Bevis C.N. (DK) Marius Høitomt Tina Lagesen Jack-Ivan Mikalsen 51 140005 14,8a 785 10.06.2018
2120 Flourlake's Adam* (FI) Marius Høitomt Sari Jauhojærvi 52 155613 14,4a 633 02.06.2018
2120 Ocu* (FI) Kaarlo Palojærvi Kaarlo Palojærvi 54 125476 14,9a 550 17.06.2018
2120 Yakari* (S) Tommy Nyberg Tommy Nyberg 57 107376 15,5a 176 01.06.2018
2120 Zarahs Valentino Inge Melby Sven Sturla Knudsen Roar Nilsskog 58 135500 15,0a 175 02.06.2018
2120 Bottle Va Bene Morten Carlsen Vibeke Elin Mørtsell 59 112500 15,1a 165 02.06.2018
2120 Pennsylvania* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 62 134172 16,1a 90 17.06.2018



Proposisjon: 7  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 12
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-12-årige høyest 60.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 10.001 kr., 40 m. ved 30.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 You Who Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 51 3500 25,2v 50 02.06.2018
2100 Aqua Winner Veronika Bugge Stian Pettersen Ola Rokseth 52 2000 21,6v 20 02.11.2017
2120 Lady Ecus* (DE) Kaarlo Palojærvi Hanna Kariniemi 53 21800 17,6a 430 17.06.2018
2120 Gobo's Uppercut* (S) Stina Sjöberg Mattias Berglund 58 22619 18,4v 266 02.06.2018
2120 National Knight* (S) Tommy Nyberg Stefan Andersson 59 14637 17,1a 250 01.06.2018
2120 Cold Seashell* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 62 13407 17,9a 33 19.05.2018
2140 Surprise Pointer* (S) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 54 39210 17,5a 426 02.06.2018
2140 Red Hot Diablo Yvonne Rydningen Børre Knutsen Yvonne Rydningen 55 48755 16,4a 374 02.06.2018
2140 I.D. Miss Lyonessdotcom Sven Sturla Knudsen Sigmund Jakobsen Lilly Engmark Sandberg 56 53750 17,7a 357 02.06.2018
2140 South Princess Tina Lagesen Katarina Brorsgård Celina Knutsen Skogmo 57 57500 18,4v 325 12.10.2017
2140 Verna Mafiosa* (FI) Marius Høitomt Sari Björnholm 60 33070 16,0a 83 08.06.2018
2140 Maximillion* (S) Mattias Berglund Mattias Berglund 61 41162 17,1a 46 10.06.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 4
Prøveløp alle 2-15-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Torø Mi Morten Carlsen Ros-Mari Bernhardsen Silje E. Andersen 51 0 0 ..
2100 Support Lavec Børre Knutsen Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 52 19377 15,9a 373 06.05.2017
2100 Abby Tutterø Veronika Bugge Katarina Brorsgård Bjørn Erling Hugås 53 212000 14,5a 345 02.06.2018
2100 Brunteblakken Sven Sturla Knudsen Sara-Irmelin Wiik Tor Anders Jensvoll 54 63802 31,0a 50 11.11.2016



Proposisjon: 21  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 1
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Rambunctious Ravin Ros-Mari Bernhardsen Sven Sturla Knudsen Ros-Mari Bernhardsen 51 0 0 ..




Sist oppdatert: 19.06.2018 - 09:53