Bodø Travbane - Travsport.no

Bodø Travbane

Innmeldingsliste - Bodø Travbane - 02.06.2018

Proposisjon: 1  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 14
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-15-årige minst 270.001 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 475.001 kr., 60 m. ved 750.001 kr., 80 m. ved 1.250.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Kjærs Emil Katarina Brorsgård Katarina Brorsgård 1 275500 27,7v 525 12.05.2018
2100 Moe Aria Trine Veronica Opdahl Stian Pettersen Trine Veronica Opdahl 2 296250 27,9v 272 19.05.2018
2100 Kringlers Viktor Tina Lagesen Liss-Karin Sandvik Elin Anita Aasvang 3 331410 26,9v 930 19.05.2018
2100 Gomnes Birk Tina Lagesen Hans Chr. Holm Tina Lagesen 4 283500 25,1a 230 17.12.2017
2100 Å. Gnisten Tina Lagesen Hans Chr. Holm Eirin Anita Stenmark 5 330610 26,8v 616 19.05.2018
2100 Grøtte Odin Sigmund Jakobsen Stian Pettersen Ragnhild Stellander 6 279000 28,9a 1205 19.05.2018
2100 Tangen Stolt Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen 7 333305 26,4v 504 25.05.2018
2120 Rampelars Veronika Bugge Veronika Bugge 1 401936 24,4a 440 10.05.2018
2120 Willblesen Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Heidi Gylseth 2 393250 25,6a 450 21.04.2018
2120 Veels Balo Maja Kanstad Dag-Sveinung Dalen Gry Kanstad 3 381511 26,3a 1022 12.05.2018
2140 Spang Kinge Lilly Engmark Sandberg Sven Sturla Knudsen Lilly Engmark Sandberg 1 530500 24,8a 380 12.05.2018
2140 Stensvik Iver* Hans Chr. Holm Gabriella Laestander 2 643705 25,0a 407 18.05.2018
2160 Polar Northug Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 1 889602 23,4a 845 19.05.2018
2180 Myr Faksen Hans Chr. Holm Sven Sturla Knudsen Tone Merete Pettersen 1 3702633 20,1a 186 19.05.2018



Proposisjon: 2  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 12
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-12-årige minst 500.001 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 850.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 No Credit L.A. Maja Kanstad Dag-Sveinung Dalen Gry Kanstad 1 556469 13,7a 502 12.05.2018
2100 Zetus (US) Sven Sturla Knudsen Sigmund Jakobsen Tone Johansen 2 546000 12,3a 300 12.05.2018
2100 Yankee Showboat (US) Sigmund Jakobsen Yvonne Rydningen Morten Carlsen 3 793643 12,8a 138 12.05.2018
2100 Chica N.L. (NL) Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 4 818813 12,3a 378 25.05.2018
2100 El Muro B.R. Dag-Sveinung Dalen Trine E. Hansen 5 606766 12,7a 790 12.05.2018
2100 Bonjovi B.R. Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Trine E. Hansen 6 747000 11,1a 1180 02.12.2017
2120 X. Factor Tom-Christer Nygård Hans Chr. Holm Tom-Christer Nygård 1 922445 11,4a 965 19.05.2018
2120 Orlando U.S.* (US) Jarmo Mänty Jarmo Mänty 2 1715013 10,4a 109 13.05.2018
2120 Fantoccini* (S) John Østman John Østman 3 1105123 12,2a 106 25.05.2018
2120 Manstone's Classic* (S) Hans Chr. Holm Gabriella Laestander 4 1140032 11,6a 107 20.05.2018
2120 Premier Kronos* (IT) Dag-Sveinung Dalen Gabriella Laestander 5 1695141 10,9a 484 20.05.2018
2120 Orlando Croft* (FI) Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Sari Jauhojærvi 6 1714602 11,8a 205 13.05.2018



Proposisjon: 3  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 13
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-15-årige 150.001 - 270.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 210.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Valle Milli Ingvild Charlen Evertsen Ingvild Charlen Evertsen 1 179311 28,4a 271 12.05.2018
2100 Holst Pil Veronika Bugge Norun Totland Enoksen 2 153369 28,5a 120 28.05.2018
2100 Ros Svarta Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Ellen Johansen 3 202000 28,4a 485 05.05.2018
2100 Askehaug Kongen Hans Chr. Holm Yvonne Rydningen 4 186919 29,2a 550 12.05.2018
2100 Røyns Olise Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Alf-Einar Jørgensen 5 174152 27,5a 385 19.05.2018
2100 Valle Trygg Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 6 175472 27,5v 774 25.05.2018
2100 Mjølner Kari* Stina Sjöberg Mattias Berglund 7 155885 30,1a 316 12.05.2018
2100 Nesvik Kasper Sven Sturla Knudsen Sven Sturla Knudsen 8 188089 27,9v 367 12.05.2018
2100 Romhus Frigg'n Sven Sturla Knudsen Sven Sturla Knudsen 9 200201 28,3a 45 12.05.2018
2120 Hammer Stjernar Veronika Bugge Veronika Bugge 1 252119 26,9a 285 14.05.2018
2120 Valle Trym John Østman Marte Lorentzen Rist 2 261148 27,6v 1196 19.05.2018
2120 Vertigo Kongen Hans Chr. Holm Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 3 225137 27,0v 289 12.04.2018
2120 Tysvær Tor Stian Pettersen Anette Frønes Tanya Dreyer 4 215000 29,6v 270 19.05.2018



Proposisjon: 4  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 12
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-15-årige høyest 150.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 5.001 kr., 40 m. ved 15.001 kr., 60 m. ved 35.001 kr., 80 m. ved 75.001 kr., 100 m. ved 115.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Rygval Inge Melby Silje Kristin Eilertsen Trond Turmo 1 0 0 ..
2140 Troll Tussi Sara-Irmelin Wiik Lilly Engmark Sandberg Sara-Irmelin Wiik 1 29435 35,0v 569 12.05.2018
2160 Vin Skvetten Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Heidi Gylseth 1 48935 32,8v 160 12.05.2018
2160 Junior Raun Stian Pettersen Sigmund Jakobsen Ida-Helen Nilsen 2 51500 31,6v 120 19.05.2018
2160 Lian Prinsen Anette Frønes Kjell-Oddvar Simonsen Kjell-Oddvar Simonsen 3 62000 32,7v 55 07.04.2018
2180 Tyrkisk Pepper Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 1 113000 30,1v 250 19.05.2018
2180 Valle Teddy Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen 2 81593 32,1v 655 12.05.2018
2180 Gullkontoen Inge Melby Silje Kristin Eilertsen Trond Turmo 3 77750 31,5v 637 21.05.2018
2200 Ulve Jentas Fossli Camilla S. Sivertsen Iselin I. Førli Eilertsen Iselin I. Førli Eilertsen 1 148000 29,7v 100 19.05.2018
2200 Stina Mi Dag-Sveinung Dalen Ane B. Salen Johnsen Ane B. Salen Johnsen 2 142500 28,9a 410 19.05.2018
2200 Sjåvoll Lykke Dag-Sveinung Dalen Tina Lagesen Pål Kaarby 3 129500 30,6a 525 19.05.2018
2200 Komnes Kristin Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen Sigmund Jakobsen 4 124400 29,6v 530 19.05.2018



Proposisjon: 5  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 12
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-12-årige 210.001 - 500.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 330.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Acers Poppey Veronika Bugge Inge Melby Bent Pettersen 1 238751 12,9a 415 07.05.2018
2100 Mount's Lucky* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 2 241180 15,5a 159 19.05.2018
2100 Jetsun Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 3 265491 14,8a 764 25.05.2018
2100 Blue On Line John Østman Magne Olsen Kriss Ytterstad-Forsland 4 286000 14,5a 190 12.05.2018
2100 Camilio Maja Kanstad Dag-Sveinung Dalen Gry Kanstad 5 317302 13,5a 1655 12.05.2018
2100 Inspection (S) Maja Kanstad Dag-Sveinung Dalen Gry Kanstad 6 243973 12,7a 165 04.09.2016
2100 Likeonway* (S) John Østman John Østman 7 246484 14,5a 332 07.05.2018
2100 Ultimo Tango (S) Hans Chr. Holm Gry Kanstad 8 324931 13,5a 125 28.04.2018
2100 Black Dream Magne Olsen Else Bersvendsen 9 295255 13,5a 50 12.05.2018
2120 Reventon Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Hanne Katrine Næss 1 416000 13,3a 1265 19.05.2018
2120 Malik Sigmund Jakobsen Morten Carlsen Tom-Christer Nygård 2 435589 12,9a 375 19.05.2018
2120 Rocking Love* (FI) Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Sari Jauhojærvi 3 460552 13,1a 132 19.05.2018



Proposisjon: 6  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 10
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-12-årige 140.001 - 210.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Real Competition (DK) Anne R. Kulseng-Hansen Tina Lagesen Anne R. Kulseng-Hansen 1 162684 15,3a 75 19.05.2018
2100 Abby Tutterø Veronika Bugge Katarina Brorsgård Bjørn Erling Hugås 2 203000 14,5a 155 12.05.2018
2100 T.M. Black Widow Sven Sturla Knudsen Katarina Brorsgård Sverre Samuelsen 3 185500 14,1a 410 07.04.2018
2100 Caipirinha Dag-Sveinung Dalen Silje Kristin Eilertsen Anne R. Kulseng-Hansen 4 194000 15,0a 635 19.05.2018
2100 Power Va Bene (S) Camilla S. Sivertsen Inge Melby Kjersti R. Sivertsen 5 161669 16,4a 45 17.09.2017
2100 Creek's Beauty Dag-Sveinung Dalen Veronika Bugge Synnøve Samskott 6 195250 15,1a 242 12.05.2018
2100 Thai Allure Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Ragnhild Stellander 7 166000 15,0a 315 19.05.2018
2100 Bella Vita Tina Lagesen Anne R. Kulseng-Hansen Anne R. Kulseng-Hansen 8 143401 15,5a 325 19.05.2018
2100 Valnes Felix* (S) Hans Chr. Holm Jarmo Mänty 9 198567 16,1a 1219 05.04.2018
2100 Calvin Classic Veronika Bugge Veronika Bugge 10 177500 13,3a 350 28.05.2018



Proposisjon: 7  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 14
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-12-årige 50.001 - 140.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Don't Steal Me Katarina Brorsgård Sven Sturla Knudsen Sverre Samuelsen 1 69694 16,5a 205 07.04.2018
2100 Easy Power M.E. Sigmund Jakobsen Cathrine Olsen Cathrine Olsen 2 63500 17,1a 245 19.05.2018
2100 Funny Filiokus Tina Lagesen Sigmund Jakobsen Beate Bergly Løvsal 3 69500 17,6a 455 19.05.2018
2100 Godis Katarina Brorsgård Sven Sturla Knudsen Sverre Samuelsen 4 57028 15,5a 180 28.10.2017
2120 Oliver G.T. Camilla S. Sivertsen Linda Kristiansen Camilla S. Sivertsen 1 123000 16,4a 470 19.05.2018
2120 L.V. Mr. Bite It Veronika Bugge Veronika Bugge 2 114435 15,8a 625 06.05.2018
2120 Zarahs Valentino John Østman Roar Nilsskog 3 131000 15,0a 445 07.05.2018
2120 Cyrius d'Ariane* (FR) John Østman John Østman 4 125513 15,7a 881 22.10.2017
2120 Flourlake's Adam* (FI) Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Sari Jauhojærvi 5 137613 14,4a 303 19.05.2018
2120 Rookie S.E. (S) Morten Carlsen Sigmund Jakobsen Morten Carlsen 6 101766 15,3a 95 12.05.2018
2120 Evil Eyes* (FI) Yvonne Rydningen Silje Kristin Eilertsen Sanna Sujala 7 118136 15,1a 291 19.05.2018
2120 Bottle Va Bene Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Vibeke Elin Mørtsell 8 109000 15,1a 115 03.05.2018
2120 Pennsylvania* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 9 131172 16,1a 74 19.05.2018
2120 Thai Paycheck Magne Olsen Else Bersvendsen 10 99291 15,1a 165 12.05.2018



Proposisjon: 8  DELINGSLØP SPESIAL  Antall godkjente: 9
Varmblods DELINGSLØP SPESIAL For 3-12-årige høyest 50.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 8.001 kr., 40 m. ved 24.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 You Who Maja Kanstad Dag-Sveinung Dalen Gry Kanstad 1 0 0 ..
2120 Gobo's Uppercut* (S) Stina Sjöberg Mattias Berglund 1 22128 18,4v 266 18.05.2018
2120 Gabor B.R. Veronika Bugge Veronika Bugge 2 12000 16,9a 265 28.05.2018
2140 Maximillion* (S) Stina Sjöberg Mattias Berglund Mattias Berglund 1 39198 17,1a 35 09.04.2018
2140 Red Hot Diablo John Østman Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 2 39755 16,4a 226 12.05.2018
2140 Surprise Pointer* (S) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 3 33210 17,5a 301 19.05.2018
2140 I.D. Miss Lyonessdotcom Lilly Engmark Sandberg Sven Sturla Knudsen Lilly Engmark Sandberg 4 49250 17,7a 317 12.05.2018
2140 Gold Passion Camilla S. Sivertsen Inge Melby Kjersti R. Sivertsen 5 44000 19,4v 220 17.09.2017
2140 Ricasoli Classico* (FI) Petri Ahvenjärvi Petri Ahvenjärvi 6 35451 18,1a 4 19.05.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 2
Prøveløp alle 2-15-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Support Lavec Yvonne Rydningen Børre Knutsen Yvonne Rydningen 51 19377 15,9a 373 06.05.2017
2100 Gold Passion Camilla S. Sivertsen Morten Carlsen Kjersti R. Sivertsen 52 44000 19,4v 220 17.09.2017



Proposisjon: 21  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 1
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Tinder Lars John Østman John Østman 51 0 0 ..




Sist oppdatert: 29.05.2018 - 10:32