Bodø Travbane

Innmeldingsliste - Bodø Travbane - 17.09.2017

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 8
Kaldblods - BREDDEPREMIERINGSLØP For alle 3-15-årige. 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 15.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Soløy Ragna Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 1 4000 41,3v 40 02.09.2017
2120 Troll Tussi Sara-Irmelin Wiik Lilly Engmark Sandberg Sara-Irmelin Wiik 1 17935 35,0v 319 12.08.2017
2120 Tyrkisk Pepper Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Sigmund Jakobsen 2 18000 34,7v 345 02.09.2017
2140 Vin Skvetten Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Heidi Gylseth 1 42935 32,8v 724 02.09.2017
2160 Gullkontoen Silje Kristin Eilertsen Dag-Sveinung Dalen Trond Turmo 1 52000 33,3v 510 12.08.2017
2160 Valle Teddy Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen 2 54093 32,1v 547 12.08.2017
2160 Lian Prinsen Tom-Christer Nygård Kjell-Oddvar Simonsen Kjell-Oddvar Simonsen 3 58000 33,3v 225 26.08.2017
2180 Balder M.B. Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 1 65000 31,4v 910 09.08.2017



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 10
Kaldblods For 3-15-årige høyest 190.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 65.001 kr., 40 m. ved 110.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Gullkontoen Silje Kristin Eilertsen Dag-Sveinung Dalen Trond Turmo 1 52000 33,3v 510 12.08.2017
2100 Balder M.B. Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 2 65000 31,4v 910 09.08.2017
2140 Ros Svarta Silje Kristin Eilertsen Sigmund Jakobsen Ellen Johansen 1 149000 29,1a 50 02.09.2017
2140 Valle Milli Ingvild Charlen Evertsen Dag-Sveinung Dalen Ingvild Charlen Evertsen 2 173311 28,4a 581 12.08.2017
2140 Valle Trygg Hans Chr. Holm Morten Carlsen Morten Carlsen 3 138000 27,5v 1145 09.09.2017
2140 Willodin Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 4 173444 30,0v 217 09.09.2017
2140 Askehaug Kongen John Østman Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 5 131504 29,2a 120 26.08.2017
2140 Nesvik Kasper Sven Sturla Knudsen Katarina Brorsgård Sven Sturla Knudsen 6 177839 27,9v 235 09.09.2017
2140 Skjetnejerva Dag-Sveinung Dalen Sven Sturla Knudsen Alf-Einar Jørgensen 7 154555 28,4a 975 02.09.2017
2140 Horgen Mon Tom-Christer Nygård Kjell-Oddvar Simonsen Kjell-Oddvar Simonsen 8 162352 30,2v 85 10.06.2017



Proposisjon: 3  TIDSLØP  Antall godkjente: 5
Kaldblods TIDSLØP - For 3-15-årige med rekord 1.27,0 og dårligere. 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.30,0 og bedre, 40 m. for tid 1.28,5 og bedre. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Løpet er åpent for svenske, norske og finske kaldblods
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Horgen Mon Tom-Christer Nygård Kjell-Oddvar Simonsen Kjell-Oddvar Simonsen 54 162352 30,2v 85 10.06.2017
2140 Seter Birk Hans Chr. Holm Mats Gunnar Ringberg Erlend Gutteberg 51 303545 27,1a 565 05.09.2017
2140 Kjærs Emil Katarina Brorsgård Sven Sturla Knudsen Katarina Brorsgård 52 255500 27,7v 515 26.08.2017
2140 Tangen Stolt Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen 53 308604 27,4v 245 27.08.2017
2140 Romhus Frigg'n Sven Sturla Knudsen Morten Carlsen Sven Sturla Knudsen 55 200201 28,3a 45 09.09.2017



Proposisjon: 4  ELITEN  Antall godkjente: 13
Kaldblods ELITEN For alle 3-15-årige. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 600.001 kr., 40 m. ved 1.000.001 kr., 60 m. ved 2.000.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Willblesen Dag-Sveinung Dalen Silje Kristin Eilertsen Heidi Gylseth 1 375250 25,6a 312 02.09.2017
2100 Seter Birk Jan Martin Bjerring Dag-Sveinung Dalen Erlend Gutteberg 2 303545 27,1a 565 05.09.2017
2100 Tangen Stolt Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen 3 308604 27,4v 245 27.08.2017
2100 Spang Kinge Sven Sturla Knudsen Lilly Engmark Sandberg Lilly Engmark Sandberg 4 522500 24,8a 1170 26.08.2017
2100 Helle Spik Hans Chr. Holm Mats Gunnar Ringberg Erlend Gutteberg 5 437250 25,0a 660 05.09.2017
2100 Sjeikens Gull Kusk tildeles Emma Utter 6 500359 25,0a 172 08.09.2017
2100 Solberg Jerkeld* Gry Kanstad Emma Utter 7 577881 25,7a 91 27.08.2017
2100 Scott Odin Sigmund Jakobsen Hans Chr. Holm Karl Helge Johansen 8 564938 26,4v 270 09.09.2017
2120 Tangen Didrik* John Østman Gabriella Laestander 1 923340 24,4v 63 08.09.2017
2120 Art Nattfari John Østman Hans Chr. Holm Susanna Grahn 2 845458 23,4a 850 08.09.2017
2120 Loke Faks John Østman Hans Chr. Holm Susanna Grahn 3 637532 24,6v 474 08.09.2017
2140 Torpa J. Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 1 1030438 22,8a 95 09.09.2017
2160 Myr Faksen Silje Kristin Eilertsen Dag-Sveinung Dalen Tone Merete Pettersen 1 3331108 20,1a 1385 02.09.2017



Proposisjon: 5  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 5
Varmblods SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 0 - 35.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Embla Winner Hans Chr. Holm Sven Sturla Knudsen Erlend Mikalsen 51 0 0 ..
2100 Chambaldi du Mirel* (FR) Kusk tildeles Erica Sandström 52 24966 16,4a 553 24.08.2017
2100 Red Hot Diablo John Østman Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 53 31264 16,4a 167 02.09.2017
2100 Pole Dance G.M. Øyvind Wagnild Morten Carlsen Øyvind Wagnild 54 6000 21,5v 50 20.08.2017
2100 Case Study* (S) Kusk tildeles Erica Sandström 55 6909 18,9v 19 08.08.2017



Proposisjon: 6  DELINGSLØP  Antall godkjente: 30
Varmblods DELINGSLØP For 3-12-årige minst 35.001 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Hestene deles i grunnlag etter starterklæring. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Fantoccini* (S) John Østman John Østman 51 1009238 12,2a 982 09.09.2017
2100 Creek's Beauty Monika Fremstad Frode Hansen Synnøve Samskott 52 185500 15,1a 910 08.02.2016
2100 El Muro B.R. Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Trine E. Hansen 53 413586 12,7a 905 02.09.2017
2100 Malik Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen Tom-Christer Nygård 54 418089 12,9a 890 02.09.2017
2100 Bonjovi B.R. Hans Chr. Holm Frode Hansen Trine E. Hansen 55 689000 11,1a 700 26.08.2017
2100 Cemonroc de Coeur* (FR) Kusk tildeles Erica Sandström 56 93687 14,9a 676 08.09.2017
2100 T.M. Black Widow Sven Sturla Knudsen Sigmund Jakobsen Sverre Samuelsen 57 138500 14,1a 610 09.09.2017
2100 Millmessi Dag-Sveinung Dalen Silje Kristin Eilertsen Ida-Helen Nilsen 58 214384 14,0a 555 09.09.2017
2100 Roxy Lady Monika Fremstad Hilde Pettersen Vik Monika Fremstad 59 65000 16,2a 550 28.08.2017
2100 Obelix M.* (S) John Østman John Østman 60 369350 12,7a 521 27.08.2017
2100 Zetus (US) Sven Sturla Knudsen Sigmund Jakobsen Tone Johansen 61 529000 12,3a 505 09.09.2017
2100 Gilmour* (S) John Østman John Østman 62 700004 11,6a 401 08.09.2017
2100 Millam Dream (S) Hans Chr. Holm Gry Kanstad Linda Jeremiassen 63 88343 15,8v 384 26.08.2017
2100 Alitrix Hans Chr. Holm Sven Sturla Knudsen Ros-Mari Bernhardsen 64 212123 14,3a 351 09.09.2017
2100 Sagitta (DK) Silje Kristin Eilertsen Hans Chr. Holm Rune Ervik 65 356903 12,9a 265 09.09.2017
2100 Blue On Line John Østman Dag-Sveinung Dalen Kriss Ytterstad-Forsland 66 262500 14,5a 265 26.08.2017
2100 Rookie S.E. (S) Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 67 92266 15,3a 265 26.08.2017
2100 Wild Hot Shot* (FI) John Østman John Østman 68 47787 15,7a 251 31.08.2017
2100 Chica N.L. (NL) Morten Carlsen Hans Chr. Holm Morten Carlsen 69 795411 12,3a 250 09.09.2017
2100 X. Factor Hans Chr. Holm Tom-Christer Nygård Tom-Christer Nygård 70 827445 11,4a 241 02.09.2017
2100 Reventon Hans Chr. Holm Mats Gunnar Ringberg Hanne Katrine Næss 71 321000 13,3a 230 02.09.2017
2100 Thai Paycheck Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Else Bersvendsen 72 89291 15,1a 224 02.09.2017
2100 Gold Passion Cathrine Olsen Sigmund Jakobsen Kjersti R. Sivertsen 73 44000 19,4v 220 09.09.2017
2100 Godis Sven Sturla Knudsen Sigmund Jakobsen Sverre Samuelsen 74 55028 15,5a 200 09.09.2017
2100 Don't Steal Me Sigmund Jakobsen Sven Sturla Knudsen Sverre Samuelsen 75 63194 16,5a 175 09.09.2017
2100 No Credit L.A. Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 76 519219 13,7a 145 02.09.2017
2100 Black Dream Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Else Bersvendsen 77 293255 13,5a 80 02.09.2017
2100 Power Va Bene (S) Sigmund Jakobsen Morten Carlsen Kjersti R. Sivertsen 78 161669 16,4a 45 09.09.2017
2100 Abby Tutterø Dag-Sveinung Dalen Tina Lagesen Bjørn Erling Hugås 79 197500 14,5a 30 01.07.2017
2100 Alfalfa Ingvild Charlen Evertsen Katarina Brorsgård Per Gundersen 80 318000 15,0a 30 15.07.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 3
Prøveløp alle 2-15-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Torø Mi Dag-Sveinung Dalen Sven Sturla Knudsen Silje E. Andersen 51 0 0 ..
2100 Alexej Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen 52 78000 33,7v 140 02.04.2017
2100 Iben H. Yvonne Rydningen Børre Knutsen Therese Riise Andersen 53 324750 25,9a 20 22.09.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 0
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 0
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 12.09.2017 - 09:42