Bodø Travbane

Innmeldingsliste - Bodø Travbane - 04.09.2016

Proposisjon: 1  DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER  Antall godkjente: 6
Kaldblods DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER For 3-15-årige høyest 40.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. for 4-15-årige. 20 m. ved vunnet 12.001 kr., 40 m. ved 24.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2120 Åsa Jan Martin Bjerring Oddvar Østborg 1 6000 34,1v 105 15.08.2016
2120 Troll Tussi Sara-Irmelin Wiik Lilly-Kristin E. Sandberg Sara-Irmelin Wiik 2 2000 37,4v 35 06.08.2016
2140 Valle Trygg Morten Carlsen Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen 1 14000 35,4v 340 27.08.2016
2140 Faste Utgifter Søren Østman Merete Johansen Merete Johansen 2 23200 33,3v 120 11.08.2016
2160 Gullkontoen Dag-Sveinung Dalen Jan Martin Bjerring Trond Turmo 1 25000 33,3v 475 11.07.2016
2160 Lian Prinsen Lars Vebostad Kjell-Oddvar Simonsen Kjell-Oddvar Simonsen 2 34000 34,5v 45 27.08.2016



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 6
Kaldblods For 3-15-årige 40.001 - 120.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Holst Pil Veronika Bugge Jan Martin Bjerring Norun Totland Enoksen 1 58369 30,1v 145 15.08.2016
2120 Lina Wictoria Silje Kristin Eilertsen Asle T. Pettersen 1 87500 31,1v 75 27.08.2016
2120 Alexej Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen 2 78000 33,7v 140 20.08.2016
2120 Tysvær Tor Mats Gunnar Ringberg Silje Kristin Eilertsen Tanya Dreyer 3 86000 30,3v 925 27.08.2016
2120 Askehaug Kongen Søren Østman Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 4 111504 29,2a 75 25.08.2016
2120 Valle Trym Dag-Sveinung Dalen Jan Martin Bjerring Linda Marie Johansen 5 76500 28,8v 665 27.08.2016



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 13
Kaldblods For 3-15-årige 120.001 - 310.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 210.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Moe Aria Mats Gunnar Ringberg Stian Pettersen Trine Veronica Opdahl 1 154000 29,6v 410 20.08.2016
2100 Romhus Frigg'n Sven Sturla Knudsen Katarina Brorsgård Sven Sturla Knudsen 2 198201 28,3a 105 06.08.2016
2100 Veels Balo Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 3 170946 26,3a 972 18.08.2016
2100 Sjøvoll Prinsen Dag-Sveinung Dalen Alf-Einar Jørgensen 4 162000 28,3v 700 16.07.2016
2100 Willodin Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen Morten Carlsen 5 139180 30,0v 430 30.07.2016
2100 Billy Kravall Dag-Sveinung Dalen Tom-Christer Nygård Tom-Christer Nygård 6 153500 28,6v 945 30.07.2016
2100 Horgen Mon Lars Vebostad Kjell-Oddvar Simonsen Kjell-Oddvar Simonsen 7 156352 30,2v 0 02.07.2016
2100 Engas Rimfaksa Liss-Karin Sandvik Mats Gunnar Ringberg Liss-Karin Sandvik 8 196000 28,8v 530 27.08.2016
2100 Kjærs Emil Dag-Sveinung Dalen Katarina Brorsgård Knut Brorsgård 9 128000 30,3v 400 27.08.2016
2120 Gregor Mollyn Søren Østman Dag-Sveinung Dalen Karina Karlsen 1 226162 26,6v 446 20.08.2016
2120 Horgen Ylva Søren Østman Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 2 260128 25,7v 482 25.08.2016
2120 Tangen Stolt Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen 3 273522 27,8v 140 20.08.2016
2120 Hage Frøya Stian Pettersen Pål Kaarby 4 222250 26,7a 360 20.08.2016



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 8
Kaldblods For alle 3-15-årige. 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 450.001 kr., 40 m. ved 750.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Tangen Stolt Fred Johannessen Lisa Irene Johannessen Fred Johannessen 1 273522 27,8v 140 20.08.2016
1600 Rampelars Veronika Bugge Dag-Sveinung Dalen Veronika Bugge 2 335488 24,8v 290 25.06.2016
1600 Hornnes Balder Stian Pettersen Silje Kristin Eilertsen Marte Lorentzen Rist 3 350749 24,8a 1384 06.08.2016
1600 Lykke Sara Jan Martin Bjerring Morten Carlsen Morten Carlsen 4 339304 26,8a 650 27.08.2016
1620 Engas Kvikk Liss-Karin Sandvik Mats Gunnar Ringberg Liss-Karin Sandvik 1 567186 25,0v 270 27.08.2016
1620 Soløy Sandra Morten Carlsen Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen 2 686983 24,9v 890 06.08.2016
1620 Gikling Balder* John Østman Søren Østman Mattias Berglund 3 524938 25,4a 135 19.08.2016
1640 Myr Faksen Kusk tildeles Silje Kristin Eilertsen Tone Merete Pettersen 1 2830564 21,2a 2010 27.08.2016



Proposisjon: 5  DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER  Antall godkjente: 5
Varmblods DISTANSEFORDEL 3-ÅRINGER For 3-12-årige høyest 35.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. for 4-12-årige. 20 m. ved vunnet 16.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2120 Celina Frecel Dag-Sveinung Dalen Mats Gunnar Ringberg Oddmund Eggum 51 0 0 ..
2120 Gobo's Uppercut* (S) John Østman Søren Østman Mattias Berglund 52 0 27,0v 0 29.07.2016
2140 Ortopedica* (S) Morten Carlsen John Østman Mattias Berglund 53 28111 18,1v 191 05.07.2016
2140 Filippa Frecel Fredrik Mortensen Mats Gunnar Ringberg Oddmund Eggum 54 31000 19,0v 95 27.08.2016
2140 Secret Pleasure Øyvind Wagnild Sandra Kjelstrup 55 26000 18,1a 90 06.08.2016



Proposisjon: 6  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 29
Varmblods DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige minst 35.001 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Det tas sikte på å dele løpet i 3 avdelinger (hvis mulig). Etter starterklæring fordeles hestene etter grunnlag. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring. Uttakning gjøres etter startpoeng.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 X. Factor Kusk tildeles Tom-Christer Nygård 51 797312 11,4a 1666 27.08.2016
1609 El Muro B.R. Søren Østman Trine E. Hansen 52 261586 12,7a 1180 20.08.2016
1609 Obelix M.* (S) John Østman John Østman 53 356511 12,7a 809 25.08.2016
1609 Fantoccini* (S) John Østman John Østman 54 990929 12,2a 778 25.08.2016
1609 Alitrix Kusk tildeles Ros-Mari Bernhardsen Ros-Mari Bernhardsen 55 162004 15,4a 690 20.08.2016
1609 Vici K.A.* (FI) Jaakko Alamaki Jaakko Alamæki 56 233170 14,0a 683 18.08.2016
1609 Thai Allure Dag-Sveinung Dalen Robin Andreassen 57 64500 16,3a 675 27.08.2016
1609 Alfalfa Pia-Margrethe Vik Tina Lagesen Per Gundersen 58 307000 15,1a 560 27.08.2016
1609 Blue On Line Søren Østman Yvonne Rydningen Kriss Ytterstad-Forsland 59 244500 14,8a 540 06.08.2016
1609 Rambling Jack Stian Pettersen Silje Kristin Eilertsen Marte Lorentzen Rist 60 255944 14,5a 539 27.08.2016
1609 Rookie S.E. (S) Morten Carlsen Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen 61 51266 17,6a 440 27.08.2016
1609 C.C. Sugarking Øyvind Wagnild Morten Carlsen Øyvind Wagnild 62 102647 15,8a 410 22.08.2016
1609 Black Dream Silje Kristin Eilertsen Mats Gunnar Ringberg Else Bersvendsen 63 266755 13,5a 380 20.08.2016
1609 Thai Paycheck Silje Kristin Eilertsen Mats Gunnar Ringberg Else Bersvendsen 64 40804 15,2a 380 20.08.2016
1609 Wizard Dag-Sveinung Dalen Stian Pettersen Ola Martin Foss 65 211381 14,9a 280 22.08.2016
1609 Chica N.L. (NL) Morten Carlsen Dag-Sveinung Dalen Morten Carlsen 66 735411 12,3a 255 27.08.2016
1609 Bruno Ferrari Merete Johansen Kusk tildeles Merete Johansen 67 61548 18,0a 235 20.08.2016
1609 Super Aristo Ros-Mari Bernhardsen Ros-Mari Bernhardsen 68 350161 14,3a 235 20.08.2016
1609 Yankee Showboat (US) Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 69 776787 12,8a 210 06.08.2016
1609 Inspection* (S) Gry Kanstad Maja Kanstad Gry Kanstad 70 270715 12,7a 165 06.08.2016
1609 J.J. Funkies Øyvind Wagnild Morten Carlsen Aina Grande 71 404500 13,3a 145 11.06.2016
1609 Dixie Marsh Kusk tildeles Morten Carlsen Morten Carlsen 72 47500 17,8a 125 27.08.2016
1609 Buy the Law* (S) Jaakko Alamæki Mattias Jakobsson 73 799787 12,8a 113 27.08.2016
1609 Bully Stian Pettersen Dag-Sveinung Dalen Marte Lorentzen Rist 74 589104 14,2a 110 27.08.2016
1609 Power Va Bene (S) Sigmund Jakobsen Morten Carlsen Kjersti R. Sivertsen 75 151669 16,4a 90 06.08.2016
1609 Abby Tutterø Tommy Trælnes Morten Carlsen Heidi Gylseth 76 185500 15,5a 45 20.08.2016
1609 Creek's Liberty Veronika Bugge Odd Nyeng 77 106000 16,8a 45 20.05.2016
1609 Potemkin (S) Veronika Bugge Dag-Sveinung Dalen Veronika Bugge 78 264093 13,3a 35 22.08.2016
1609 Confidence Brandi Veronika Bugge Dag-Sveinung Dalen Veronika Bugge 79 84000 15,2a 0 15.08.2016



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 2
Prøveløp alle 2-15-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Prestile Dag-Sveinung Dalen Tor Anders Jensvoll Nina Engmark 51 157180 13,7a 35 06.08.2016
2100 Sumo Kåre Kusk tildeles Yvonne Rydningen Yvonne Rydningen 52 85000 31,1a 20 28.04.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 0
Monté Prøveløp alle 4-15-årige. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 0
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 30.08.2016 - 08:58