Biri Travbane

Innmeldingsliste - Biri Travbane - 29.06.2018

Proposisjon: 1  BREDDEPREMIERINGSLØP  Antall godkjente: 24
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 14.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 5.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Jetalatotning Cato Antonsen Gøran Antonsen Ole L. Rakstad 1 2000 36,6v 20 15.06.2018
2100 Grans Evita Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 2 2000 39,6v 20 15.06.2018
2100 Solhøyulven Eivind Gravdal Gunnar Austevoll Ulv Sverre Nilsen 3 5000 35,8v 150 15.06.2018
2100 Kleppe Spødå Gry Vigdis Bachmann Eirik Høitomt Gry Vigdis Bachmann 4 0 0 ..
2100 Helten Sverre Skrugstad Tor Wollebæk Sverre Skrugstad 5 2947 35,6v 44 01.06.2018
2100 Brutal Hanne Brendengen Per Ivar Bendiksen Hanne Brendengen 6 0 0 ..
2100 Tuxi Temi Svein Olav Ruud Per Arne Ruud 7 5000 33,4v 50 13.06.2018
2100 Grimsodine Ernst-Petter Knutsen Joakim Hansen Helge Grimnes 8 4000 36,0v 40 15.06.2018
2100 Horgen Elvy* Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 9 2000 37,7v 20 15.06.2018
2100 Stasline Per M. Hvattum Gunnar Austevoll Per M. Hvattum 10 2000 36,1v 35 15.06.2018
2100 Løv Teddy Ole Johan Østre Ove Bakkevold Reime Ole Johan Østre 11 5000 32,0v 150 01.06.2018
2100 Talomen Ø.K. Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg Elin Hong 12 5000 34,1v 150 01.06.2018
2100 Goroso Lusianna Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Siv Johanne Ørstad 63 4000 36,5v 40 19.06.2018
2100 Helmen Terna Erland Holm Andre H. Stensen Paul Helmen 64 0 35,0v 0 01.06.2018
2100 Santer Kai Johansen Andre H. Stensen Trygve Bjørge 66 4500 36,0v 85 15.06.2018
2120 Turbo Teddy Ole Johan Østre Tom Erik Solberg Christine Johannessen 1 7000 33,4v 70 13.06.2018
2120 Valle Bris Andre H. Stensen Lars Anvar Kolle Kjetil Helgestad 2 14000 34,4v 365 15.06.2018
2120 Solør Tobbi Eirik Høitomt Bjørn Steinseth Trond Erik Hagen 3 6000 36,0v 75 15.06.2018
2120 Tåga Prinsen (S) Jan Martin Bjerring Åsbjørn Tengsareid Jan Martin Bjerring 65 13000 32,3v 345 18.06.2018
2120 Drivjerven Andre H. Stensen Vidar Hop Harald Stikbakke 67 13000 34,4v 110 08.11.2017
2120 Trollanne Eirik Høitomt Kim Mathisen Gudbrand O. Skiaker 68 7000 36,0v 85 29.03.2018
2120 Mykle Knekten Ole-Christian Kjenner Gøran Antonsen Ole L. Rakstad 69 8000 35,0v 75 19.06.2018
2120 Høvding Snublefot Jørn Morten Kvikstad Magnus Teien Gundersen Siv Beate Pedersen 70 12000 34,7v 35 06.06.2018
2120 Arverud B.E.T. Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Vibeke Trondsen 71 7000 36,4v 100 07.06.2018



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 16
Kaldblods For 3-15-årige høyest 42.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 24.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lille Halvor Andre H. Stensen Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 1 16000 32,4v 460 08.06.2018
2100 Balder Stella Øyvind Ruttenborg Bjørn Steinseth Arne Hansebråten 2 24000 32,7v 245 12.08.2017
2100 Solør Alma Svein Olav Ruud Magnus Teien Gundersen Svein Olav Ruud 3 19000 35,2v 250 21.02.2018
2100 Per B. Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Alf Stordal 4 24000 32,0v 640 06.06.2018
2120 Tøffe Tora Øyvind Ruttenborg Monica Granum 1 39000 31,5a 490 21.06.2018
2120 Vinn Erle Gunnar Austevoll Andre H. Stensen Cathrine Slaaen 2 29000 33,0a 235 21.06.2018
2120 Værdalingen Lars Anvar Kolle Ole Johan Østre Annette Stordal 3 34700 31,7a 180 21.06.2018
2120 Perle Vilja Jan Martin Bjerring Hans Chr. Holm Jan Martin Bjerring 4 39000 31,5v 230 07.06.2018
2120 Fridtjof Per Oleg Midtfjeld Bjørn Steinseth Einar Steinseth 5 42000 32,6v 185 08.06.2018
2120 Il Dina Per Arvesen Odd Arne Sagholen Per Arvesen 6 32000 31,8v 105 19.06.2018
2120 Granly Kuling Kai Johansen Magnus Teien Gundersen Tormod Rundhaugen 7 42000 30,0v 560 06.06.2018
2120 Alm Kine Tom Erik Solberg Gunnar Austevoll Magne Helgesen 8 41200 31,9a 435 07.06.2018
2120 Odin Ø.K. Hans Chr. Holm Kristine Kvasnes Annette Stordal 9 31000 31,0v 255 21.06.2018
2120 Mo Lykke Gøran Antonsen Andre H. Stensen Jo Svenstad 10 28000 31,6a 175 12.06.2018
2120 Nito Blesen Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg Svein Austlid 11 38147 28,1a 535 01.06.2018
2120 B.K. Snella Bjørn Steinseth Kristian Malmin Carsten Løkken 55 35500 31,6v 95 20.06.2018



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 12
Kaldblods For 3-15-årige høyest 130.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Spikfaks Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 1 69000 28,9a 815 08.06.2018
2100 Grytting Knerten Kai Johansen Dag-Sveinung Dalen Leif Skogen 2 60000 30,7v 250 15.06.2018
2100 Sundby Storm Andre H. Stensen Gunnar Austevoll Annikken Aagaard 3 66500 28,5v 475 08.06.2018
2100 Valle My Dag-Sveinung Dalen Andre H. Stensen Iver Nordvang 4 71700 30,2a 30 19.06.2018
2120 Myklejenta Karin Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Erland Flaten 1 126500 28,9a 470 18.06.2018
2120 Fløya Magnus Teien Gundersen Eirik Høitomt Toril Hansen 2 112000 28,0a 495 18.06.2018
2120 Grimsjon Ernst-Petter Knutsen Joakim Hansen Helge Grimnes 3 129000 27,8a 45 04.05.2018
2120 Z.M.'s Lyntroll Andre H. Stensen Kai Johansen Rolf Settem 4 120000 28,8a 675 23.06.2018
2120 Hommes Ferrari Joakim Rasmussen Eirik Høitomt Kjetil Helgestad 5 113500 28,0v 335 18.06.2018
2120 Hof Blesen Eivind Gravdal Åsbjørn Tengsareid Eivind Gravdal 6 93500 28,4a 75 18.06.2018
2120 Mai Viktor Lars Anvar Kolle Andre H. Stensen Bjørn Håvard Rønningen 7 125963 29,6a 224 23.06.2018
2120 Goroso Sjarmen Adrian Solberg Akselsen Geir Flåten Siv Johanne Ørstad 8 114000 26,8a 100 18.06.2018



Proposisjon: 4  HOPPELØP  Antall godkjente: 13
Kaldblods HOPPELØP For 3-15-årige hopper høyest 400.000 kr. 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Maurstad Mina Vidar Hop Tom Erik Solberg Magne Stenslie 1 196000 26,6a 400 08.06.2018
1600 Rokne Oda Kristine Kvasnes Magnus Teien Gundersen Andreas Opheim 2 152510 27,6a 407 19.06.2018
1600 Vangli Lykke Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 3 163287 28,5a 833 19.06.2018
1600 Vestrings Vinni Olav Mikkelborg Åsbjørn Tengsareid Ole Johny Olsen 4 145500 26,1a 0 25.05.2018
1600 Ruskeli Blesa Vidar Hop Gunnar Austevoll Kjell Vidar Braaten 5 159000 26,6a 680 14.06.2018
1600 Lygna Lotte Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 6 174554 27,1a 330 08.06.2018
1600 Solhøy Gunn Eivind Gravdal Gunnar Austevoll Ulv Sverre Nilsen 7 164500 27,4v 90 21.06.2018
1600 Mailund Jerva Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Erland Holm 8 161778 26,8a 270 20.06.2018
1620 Kjappe Tinna Kristian Malmin Lars Anvar Kolle Kjetil Guriby Huuse 1 335000 23,8a 30 19.06.2018
1620 Bjøre Lydia Per Arvesen Odd Arne Sagholen Per Arvesen 2 264991 26,8a 75 19.06.2018
1620 Jillborka Tom Erik Solberg Vidar Hop Rune Wilberg 3 204526 26,1a 82 20.06.2018
1620 Bleikli Faksa Kai Johansen Vidar Hop Tormod Rundhaugen 4 397000 24,3a 225 01.09.2017
1620 Engli Ilmina Ole Johan Østre Eivind Gravdal Eivind Gravdal 5 329000 25,6a 525 19.06.2018



Proposisjon: 5  ALLE - MAX 600  Antall godkjente: 14
Kaldblods ALLE - MAX 600 For 3-15-årige med høyest 600 poeng. 1609 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Briskeby Rauen Erlend Rennesvik Olav Mikkelborg Dag Erik Raastad 51 1781417 20,4a 555 27.04.2018
1609 Solbakken Jerv Andre H. Stensen Amanda Robertsen Mariann Therese Glemmestad 52 386500 24,8a 485 04.06.2018
1609 Alsaker Piril Vidar Hop Åsbjørn Tengsareid Arthur Bø 53 1798622 20,4a 440 12.06.2018
1609 Finnskog Sjefen Henrik Kulblik Lars Anvar Kolle Henrik Kulblik 54 1163370 21,5a 379 06.05.2018
1609 Eikmann Andre H. Stensen Lars André Stensen Andre H. Stensen 55 567500 23,2a 370 15.06.2018
1609 Gonagas Åsbjørn Tengsareid Magnus Teien Gundersen Heidi Moen 56 1228021 23,6a 325 12.06.2018
1609 Tin Balder Joakim Rasmussen Eirik Høitomt Kjetil Helgestad 57 1244500 22,0a 225 23.06.2018
1609 Gikling Lomeo Andre H. Stensen Gunnar Austevoll Leif Egil Gikling 58 811689 23,8v 210 04.06.2018
1609 Tojo Prinsen Herman R. Tvedt Gunnar Austevoll Connie Engebråthen 59 866711 23,1v 90 13.06.2018
1609 Finnskog Fokus Tom Erik Solberg Herman R. Tvedt Gunnar Kværne 60 1188023 21,9a 65 20.06.2018
1609 Viktor K. Anita Valstad Hagmann Tom Erik Solberg Jon Magne Vik 61 714819 23,4a 44 22.06.2018
1609 Art Haaken Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Janne Pauline Skaane 62 784307 23,4a 0 30.05.2018
1609 Vestrings Vinni Olav Mikkelborg Åsbjørn Tengsareid Ole Johny Olsen 63 145500 26,1a 0 25.05.2018
1609 Trons Torila Magnus Teien Gundersen Åsbjørn Tengsareid Heidi Moen 64 639678 23,3a 280 12.06.2018



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 14
Varmblods For 3-12-årige høyest 16.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Danni D. Vito Øyvind Ruttenborg Andre H. Stensen Jan Vidar Bakke 51 0 0 ..
2100 Frankel Philip Scott Sønsteby Herman R. Tvedt Truls Sønsteby 52 12000 17,9a 320 15.06.2018
2100 Excellent Maltin Åsbjørn Tengsareid Erlend Rennesvik Jens Kristian Brenne 53 12000 18,2v 320 12.06.2018
2100 Dreamcase Magnus Teien Gundersen Dag-Sveinung Dalen Anne Berit Sveen 54 3000 18,4a 55 15.06.2018
2100 Donatell Viking R.R. Kristian Malmin Per Oleg Midtfjeld Trond Anderssen 55 9000 18,0a 215 15.06.2018
2100 Kiss Me Thomas Mjøen Andre H. Stensen Roy Vidar Jørgensen 56 5207 19,6v 77 21.05.2018
2100 Naughtybynature Ole Johan Østre Ove Bakkevold Reime Ole Johan Østre 57 15000 17,4v 380 15.06.2018
2100 Bear Man (S) Hans Jørgen Eggen Magnus Teien Gundersen Dagfinn Sundseth 58 9000 18,7v 190 12.06.2018
2100 Scipio Eivind Gravdal Marius Høitomt Ulv Sverre Nilsen 59 4000 19,0v 40 15.06.2018
2100 Octopus Avenue (S) Herman R. Tvedt Herman R. Tvedt 60 3000 20,2v 30 12.06.2018
2100 Igor* (S) Per Anders Thuresson Per Anders Thuresson 61 14797 19,9a 340 12.06.2018
2100 Kemp Classic Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 62 9000 17,5v 110 15.06.2018
2100 K.M. Labour Boy Eirik Høitomt Ole Johan Østre Morten M. Ottersen 63 12000 18,7v 105 21.06.2018
2100 Emilio W. Ann Kristin Rasmussen Eirik Høitomt Kjetil Helgestad 64 11500 17,9a 95 04.06.2018



Proposisjon: 7  HOPPELØP  Antall godkjente: 11
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 80.000 kr. 1609 m. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Kajsa Nosto Hans Chr. Holm Hans Jørgen Eggen Steinar Holm 51 56000 16,0a 955 04.04.2018
1609 L.J.'s Sonador Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Jørund Auråen 52 72500 16,1a 685 11.06.2018
1609 Magna Fin K. Dag-Sveinung Dalen Åsbjørn Tengsareid Trond Klepp 53 40500 17,4v 635 22.06.2018
1609 Hands Up (NL) Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 54 41894 19,0a 610 05.04.2018
1609 By Far Thetoughest (S) Joakim Rasmussen Dag-Sveinung Dalen Aina Skiaker 55 57438 15,9a 515 19.06.2018
1609 Dippin' Dots Eirik Høitomt Hans Wilhelm Storås Hans Wilhelm Storås 56 60000 16,8a 485 08.06.2018
1609 Camorra Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 57 77500 14,6a 480 13.06.2018
1609 Cyrus Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Kjell Erik Tangen 58 52500 14,9a 445 18.06.2018
1609 Jolanta Vidar Hop Eirik Høitomt Asgeir Rambjør 59 60500 16,3a 255 26.04.2018
1609 Coktail's Hangover Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 60 77991 15,6a 529 01.06.2018
1609 Cintia Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 61 66500 15,1a 70 15.06.2018



Proposisjon: 8    Antall godkjente: 11
Varmblods For 3-12-årige høyest 315.000 kr. 1609 m. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Master De Pan Kai Johansen Andre H. Stensen Anne Kvikne-Moe 51 228684 14,2a 1694 23.06.2018
1609 Global Talk Hans Jørgen Eggen Magnus Teien Gundersen Dagfinn Sundseth 52 304500 13,0a 1220 12.06.2018
1609 Sao Paulo Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 53 260144 12,3a 456 09.06.2018
1609 A Winner (DK) Kai Johansen Adrian Solberg Akselsen Kai Johansen 54 269306 13,3a 440 14.05.2018
1609 Trespasser (S) Hans Chr. Holm Kristian Malmin Trond Anderssen 55 290000 12,6a 430 19.06.2018
1609 Place Your Bet (S) Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Karina Ulvin Vudduaune 56 246129 14,1a 405 18.06.2018
1609 Tarndon Amanda Robertsen Kristine Kvasnes Mariann Therese Glemmestad 57 281500 12,8a 310 04.06.2018
1609 Joe Comet Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 58 223790 13,3a 160 18.06.2018
1609 Doctor Joe (S) Vidar Hop Dag-Sveinung Dalen Trond Lindbak 59 313834 14,8a 154 15.06.2018
1609 Sally C.N. (DK) Vidar Hop Andre H. Stensen Anne Kvikne-Moe 60 186247 13,6a 105 22.06.2018
1609 Norva Young Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Per K. Rundén 61 277540 13,0a 95 12.06.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 12
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Icora Thunderbird Andre H. Stensen Kai Johansen Ida T. Møller 51 0 0 ..
2100 Yanka Scot Andre H. Stensen Steinar Hammersborg Stine Obstfelder 52 0 0 ..
2100 William the Winner Kusk tildeles Olaf Skiaker 53 0 0 ..
2100 Icora Illusion Øyvind Ruttenborg Jørn Morten Kvikstad Thea Rugsveen 54 0 0 ..
2100 Hamelia B.R. Steinar Hammersborg Lars Anvar Kolle Steinar Hammersborg 55 0 0 ..
2100 Nord Sjur Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg Elin Hong 56 0 0 ..
2100 Lykkje Ask Tor A. Stordal Olav Mikkelborg Tor A. Stordal 57 0 0 ..
2100 Quinzy Joe Joakim Rasmussen Ann Kristin Rasmussen Kjetil Helgestad 58 0 0 ..
2100 Frøken Kari Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 59 5000 38,4v 50 19.06.2017
2100 Kappa Alpha (US) Jørn Morten Kvikstad Andre H. Stensen Haavel O. Stastad 60 242000 14,5a 1103 09.01.2016
2100 Nito Nicklas Bjørn Steinseth Kai Johansen Leif Skogen 61 366944 23,9a 550 20.05.2017
2100 Donovan B.R. Tom Erik Solberg Dag-Sveinung Dalen Erik Korsvolla 62 284500 13,0a 65 13.06.2018



Proposisjon: 21  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 4
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Solør Baus Svein Olav Ruud Magnus Teien Gundersen Svein Olav Ruud 51 0 0 ..
2100 Yankee Pride Eirik Høitomt Ann Kristin Rasmussen Kjetil Helgestad 52 0 0 ..
2100 Lens Jenta Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 53 0 0 ..
2100 Strong Pepper Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Rune Flaskerud 54 0 0 ..




Sist oppdatert: 25.06.2018 - 09:20