Biri Travbane - Travsport.no

Biri Travbane

Innmeldingsliste - Biri Travbane - 08.06.2018

Proposisjon: 1  TIDSLØP  Antall godkjente: 15
Kaldblods TIDSLØP BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere. 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Nygaards Nena Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 1 0 0 ..
2100 Sagen Sol Ole Johan Østre Tor Wollebæk Jan Ove Mælum 2 0 0 24.11.2017
2100 Nissen Ø.K. Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 3 8000 37,7v 140 23.02.2018
2100 Langlands Maja Geir Vegard Gundersen Kai Johansen Ronnie Hansen 4 0 0 ..
2100 Tinsokka Cato Antonsen Gøran Antonsen Gøran Antonsen 5 2000 43,5v 20 06.05.2018
2100 Spang Lotta Dag-Sveinung Dalen Geir Vegard Gundersen Ole Tom Nyborg 6 5000 37,2v 50 06.04.2018
2120 Lille Halvor Andre H. Stensen Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 1 10000 35,7v 300 11.05.2018
2120 Sikvelands Odine Åsbjørn Tengsareid Erlend Rennesvik Jens Kristian Brenne 2 9000 36,2v 190 31.05.2018
2120 Fjellvang Frøkna Jørn Morten Kvikstad Kim Mathisen Leif Solemsli 3 5000 36,0v 100 11.05.2018
2140 Tøffe Tora Øyvind Ruttenborg Monica Granum 1 35000 33,2v 725 25.05.2018
2140 Miramella Kim Mathisen Gunnar Austevoll Knut Arild Nordhagen 2 14000 34,0v 340 23.02.2018
2140 Ulvendina Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 3 66560 33,2v 965 18.05.2018
2140 Fridtjof Bjørn Steinseth Åsbjørn Tengsareid Einar Steinseth 4 40000 33,4v 165 18.05.2018
2140 Brauti Line Lars B. Revheim Øyvind Ruttenborg Johan Petter Gustavsen 5 33500 33,9a 115 18.05.2018
2140 Kringlers Balder Andre H. Stensen Gunnar Austevoll Terje Samuelsen 6 59000 33,4v 605 18.05.2018



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 14
Kaldblods For 3-15-årige høyest 120.000 kr. 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr., 40 m. ved 75.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2600 Riga Viktoria Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen Ellen C. Koller 1 49000 29,1a 775 30.05.2018
2620 Horgen Gaupa Jan Martin Bjerring Gunnar Austevoll Jan Martin Bjerring 1 61000 29,4v 475 23.05.2018
2620 Soprano Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Lars Ole Harang 2 66435 30,2a 240 21.05.2018
2620 Spikfaks Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 3 66000 28,9a 830 25.05.2018
2620 Stjerne Jenta Håkon Gulheim Kristine Kvasnes Håkon Gulheim 4 63000 31,0a 265 31.05.2018
2620 Modijerva Eirik Høitomt Harald Nordhagen 5 66000 30,9a 275 04.04.2018
2620 Sundby Storm Andre H. Stensen Gunnar Austevoll Annikken Aagaard 6 66500 28,5v 835 23.05.2018
2640 Faks Blæsen Per Oleg Midtfjeld Herman R. Tvedt Lars O. Romtveit 1 76000 30,1v 605 23.05.2018
2640 Alm Malabar Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 2 107620 30,1a 714 25.04.2018
2640 Daragon Tom Erik Solberg Per Oleg Midtfjeld Lars O. Romtveit 3 79000 30,2v 785 23.05.2018
2640 Hommes Ferrari Joakim Rasmussen Eirik Høitomt Kjetil Helgestad 4 105000 28,0v 170 11.04.2018
2640 Briskeby Kongen Lars Anvar Kolle Dag-Sveinung Dalen Knut Haakenstad 5 81000 30,4a 1740 15.03.2018
2640 Skorpion Ole Johan Østre Ove Bakkevold Reime Ole Johan Østre 6 91000 29,8a 330 31.05.2018
2640 Julie Åsbjørn Tengsareid Dag-Sveinung Dalen Lars-Arne Larsen 7 119762 28,9a 144 24.05.2018



Proposisjon: 3  GRUNNLAGSFORDEL HOPPER  Antall godkjente: 11
Kaldblods GRUNNLAGSFORDEL HOPPER For 3-15-årige hingster og vallaker høyest 240.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 300.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Ramstad Balder Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Andreas Opheim 51 225733 25,3a 1090 18.05.2018
2100 Il Sokken Magnus Teien Gundersen Per Johansen Per Johansen 52 190500 25,1a 1030 30.05.2018
2100 Battimo Christina Kjenner Jan Roar Mjølnerød Jan Roar Mjølnerød 53 221855 27,0a 915 06.05.2018
2100 Emil Cato Antonsen Eirik Høitomt Bente Dramstad 54 218000 27,6a 800 21.01.2017
2100 Ra Tore Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 55 212453 26,7v 682 01.06.2018
2100 Ty Venn Dag-Sveinung Dalen Tom Erik Solberg Margrethe Nilsen 56 234868 26,6a 433 02.05.2018
2100 Fjord Jerka Lars Anvar Kolle Vidar Hop Lovise Mohaugen 57 258215 27,4a 319 23.05.2018
2100 T.B.'s Trøllgutt Åsbjørn Tengsareid Joakim Rasmussen Anders Lundstrøm Wolden 58 189935 26,5a 305 06.05.2018
2100 Spang Express Odd Arne Sagholen Geir Flåten Gunnar Kværne 59 237959 26,9a 99 23.05.2018
2100 Gyldenlinn Jan Inge Drageset Gunnar Austevoll Jan Inge Drageset 60 183500 27,8v 75 30.04.2018
2100 Jillborka Per Oleg Midtfjeld Vidar Hop Rune Wilberg 61 198526 26,7v 72 01.06.2018



Proposisjon: 4  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 10
Kaldblods MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 150.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Tana Faxen Eirin B. Vinvand Liv Pedersen Anne Catherine Åsegård 1 137500 29,1a 125 25.01.2018
2100 Kometen* Nathalie Blom Nathalie Blom 2 115678 28,3v 454 01.06.2018
2100 Ejo Blesa Louise Vebostad Trudvang Kristine Kvasnes Gøran Antonsen 3 127136 26,8a 340 31.05.2018
2100 Frivoll Borken Johanne Ulrica Øveraasen Christina A. Hande Margrethe Nilsen 4 136000 27,3a 180 02.05.2018
2120 Spang Express Anne Grete Rasmussen Siv Emilie Løvvold Gunnar Kværne 1 237959 26,9a 99 23.05.2018
2120 Hadland Stjernen Kristine Kvasnes Anita Valstad Hagmann Jan Roar Mjølnerød 2 214874 26,7v 101 02.05.2018
2120 Maurstad Mina Liv Pedersen Magne Stenslie 3 184000 26,6a 80 18.05.2018
2120 Lygna Lotte Kristine Kvasnes Siv Emilie Løvvold Kjetil Helgestad 4 174554 27,1a 330 21.05.2018
2140 Holt Gnist Amanda Robertsen Louise Vebostad Trudvang Jan Inge Drageset 1 380000 26,7v 295 25.05.2018
2140 Vildeli Lisa Ranita Johansen Amanda Robertsen Håvard Rosvoldaune 2 382112 24,0a 45 07.05.2018



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 14
Varmblods For 3-12-årige høyest 45.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Viking Ivi Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Jens Kristian Brenne 51 44000 18,6v 1040 06.05.2018
2100 Walkabout Classic Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 52 40000 17,4a 915 20.04.2018
2100 Cecilie Halbak Ann Kristin Rasmussen Andre H. Stensen Kjetil Helgestad 53 41500 15,5a 495 28.05.2018
2100 Gonzales B.R. Lars Anvar Kolle Steinar Hammersborg Steinar Hammersborg 54 40000 15,6a 495 23.05.2018
2100 Beloved Diamond (CA) Benny Christensen Ely R. Iversen 55 25119 16,0a 438 28.05.2018
2100 Alpha Credit R.R. Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 56 34000 15,4a 410 23.05.2018
2100 Candycatcher Eirik Høitomt Kim Mathisen Lars Thomas Pettersen 57 30000 16,6a 380 25.05.2018
2100 Sparkling Lars Anvar Kolle Vidar Hop Lovise Mohaugen 58 43000 16,6a 370 03.05.2018
2100 C.C. Lucky Star Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 59 24000 18,1a 300 04.04.2018
2100 Mamie's Music Dag-Sveinung Dalen Kristine Kvasnes Veslemøy Tveter Alm 60 35500 16,7a 165 28.05.2018
2100 Princess Pedro Hans Chr. Holm Eirik Høitomt Terje Pedersen 61 41000 16,3a 145 24.05.2018
2100 Julia Rascal Kai Johansen Vidar Hop Kjetil Helgestad 62 31000 16,7a 140 18.05.2018
2100 Opera Scot Cato Antonsen Thomas Antonsen Siri Kvebæk 63 42000 17,2a 80 16.05.2018
2100 Divine Salt Kai Johansen Erlend Rennesvik Robert S. Fossen 64 43000 17,8a 80 23.11.2017



Proposisjon: 6  DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 37
Varmblods DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 45.001 - 250.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring. Løpet deles etter grunnlag etter starterklæring. Det tas sikte på 3 løp.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Polar Rocky Morten A. Pedersen Erlend Rennesvik Morten A. Pedersen 51 243491 13,9a 24 31.05.2018
2100 Super Orlando Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 52 236000 14,6a 175 29.03.2018
2100 Lovely Story Dag-Sveinung Dalen Magnus Teien Gundersen Bjørn Wiker 53 233713 14,8a 30 01.06.2018
2100 Place Your Bet (S) Magnus Teien Gundersen Dag-Sveinung Dalen Glenn Kramer Stenberg 54 230129 14,1a 170 26.05.2018
2100 Noir Sun Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 55 228500 14,0a 355 08.05.2018
2100 Dream Builder Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Renate Aarlie 56 226555 14,7a 1050 25.05.2018
2100 Daarom Well (NL) Åsbjørn Tengsareid Gunnar Austevoll Tom Forkerud 57 222912 15,3a 190 08.05.2018
2100 Ghandi B.R. Lars Fredrik Kolle Lars Anvar Kolle Steinar Hammersborg 58 207491 14,1a 519 30.05.2018
2100 Calzolari Kai Johansen Lars Fredrik Kolle Rune Kjærnet 59 202000 13,0a 635 25.05.2018
2100 Knight Classic Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 60 194000 13,6a 755 25.05.2018
2100 Kramer Ås Dag-Sveinung Dalen Kai Johansen Oddbjørn Wangen 61 189713 14,2v 45 28.04.2018
2100 Spicy Boss Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 62 188500 14,9a 1230 06.05.2018
2100 Polymeles Face (S) Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 63 170000 14,9a 410 22.12.2017
2100 Simoni's Kaj (DK) Trond Lindbak Arne Haugom 64 162462 13,6a 0 28.05.2018
2100 Gringo Boko (NL) Eirik Høitomt Kai Johansen Kjetil Helgestad 65 161124 13,0a 1082 05.03.2018
2100 Uncle Wise As (IT) Ann Kristin Rasmussen Joakim Rasmussen Kjetil Helgestad 66 160763 14,2a 1195 22.04.2018
2100 Russel Street Andre H. Stensen Morten A. Pedersen Morten D. Draveng 67 160653 14,5a 559 21.05.2018
2100 Marquis de Boti Kai Johansen Ole Johan Østre Bjørn Humborstad 68 148500 13,8a 85 18.05.2018
2100 Lady Zagara Cato Antonsen Gøran Antonsen Cato Antonsen 69 146500 14,5a 295 24.05.2018
2100 Exit River (S) Torunn Skau Anita Valstad Hagmann Torunn Skau 70 146308 13,2a 120 01.06.2018
2100 Escaped (NL) Åsbjørn Tengsareid Tom Forkerud 71 144482 14,3a 90 08.05.2018
2100 Chere Bjørn Steinseth Dag-Sveinung Dalen Bjørn Steinseth 72 129000 13,8a 1015 28.05.2018
2100 Corhava De Torvic* (FR) Åsbjørn Tengsareid Tom Forkerud 73 125883 17,5v 160 10.05.2018
2100 Corsa d'Amour (DE) Åsbjørn Tengsareid Gunnar Austevoll Tom Forkerud 74 118827 14,9a 315 10.03.2018
2100 Mr. Classic Vidar Hop Kristian Malmin Trond Anderssen 75 114760 14,0a 377 01.06.2018
2100 Sunny Cru Benny Christensen Ole Johan Østre Dag Terje Kisen 76 92544 14,0a 410 28.05.2018
2100 N.Y. Play My Ace Per Oleg Midtfjeld Kim Pedersen Kim Pedersen 77 91000 13,8a 320 24.05.2018
2100 Caesar Va Bene Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Ann-Christin Davanger 78 87000 15,0a 405 20.10.2017
2100 Whisky Voice Morten A. Pedersen Tom Erik Solberg Morten A. Pedersen 79 79500 15,1a 70 18.05.2018
2100 U.S. Snowflake Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 80 79000 15,5a 180 31.05.2018
2100 Fourty Genius Bjørn Steinseth Tore Sandmoen Bjørn Steinseth 81 73500 16,7a 985 31.05.2018
2100 Barbarian Division Andre H. Stensen Eirik Høitomt Kjetil Helgestad 82 71000 15,4a 270 14.05.2018
2100 Pay Back H.R. Dag-Sveinung Dalen Kai Johansen Oddbjørn Wangen 83 70000 16,2a 15 08.05.2018
2100 Wagtail Happyharry (S) Kim Mathisen Hans Chr. Holm Britt Aasheim 84 61000 15,9v 170 30.05.2018
2100 Dippin' Dots Eirik Høitomt Hans Wilhelm Storås Hans Wilhelm Storås 85 57000 17,4a 455 23.05.2018
2100 Destroyer Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 86 54000 15,3a 360 24.02.2018
2100 Photolicious Geir Vegard Gundersen Åsbjørn Tengsareid Andreas Opheim 87 143500 15,7a 305 25.05.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 8
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Maris Rappfot Jan Martin Bjerring Andre H. Stensen Jan Martin Bjerring 51 0 0 ..
2100 Høiby Edel Erland Holm Eirik Høitomt Tore Lereng 52 0 0 ..
2100 Hot Stone Hans Wilhelm Storås Hans Jørgen Eggen Hans Wilhelm Storås 53 0 0 ..
2100 Dreamcase Magnus Teien Gundersen Øyvind Ruttenborg Anne Berit Sveen 54 0 0 ..
2100 Søndre Lynet Kim Mathisen Kim Mathisen 55 268004 24,4a 305 07.08.2017
2100 Thai Passion Benny Christensen Arild Eggen Arild Eggen 56 530500 12,5a 165 10.03.2017
2100 Hot Gun Trond Lindbak Øyvind Ruttenborg Gunnar J. Hansen 57 344500 12,8a 130 22.05.2017
2100 Lucille Bourbon Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 58 185000 13,8a 0 24.04.2018



Proposisjon: 21  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 1
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lillebror Dørum Erland Holm Andre H. Stensen Erland Holm 51 0 0 ..




Sist oppdatert: 04.06.2018 - 08:57