Biri Travbane

Innmeldingsliste - Biri Travbane - 20.04.2018

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 8
Kaldblods For 3-15-årige høyest 40.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 22.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Spartacus Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 1 14000 35,3v 265 10.04.2018
2100 Tøffe Tora Øyvind Ruttenborg Monica Granum 2 18000 34,2v 410 10.04.2018
2100 Alm Andaman Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Roy Lysgård 3 22000 32,9v 585 10.04.2018
2100 Malala Gunnar Austevoll Geir Vegard Gundersen Morten Antonsen 4 17000 34,1v 460 10.04.2018
2120 Brauti Line Lars B. Revheim Øyvind Ruttenborg Johan Petter Gustavsen 1 27000 33,9a 65 23.03.2018
2120 Nito Blesen Jørn Morten Kvikstad Bjørn Steinseth Svein Austlid 2 26147 32,3v 311 02.04.2018
2120 Il Dina Per Arvesen Odd Arne Sagholen Per Arvesen 3 24000 31,8v 210 13.04.2018
2120 Spikfaks Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 4 34000 30,7v 415 31.01.2018



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 8
Kaldblods For 3-15-årige høyest 95.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Rapid Gunnar Austevoll Geir Vegard Gundersen Toril Hansen 51 71500 29,5a 710 10.04.2018
2100 Bjørkekongen Eirik Høitomt Vidar Hop Arthur Bø 52 94724 26,7a 680 09.04.2018
2100 Bleke Gnisten Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Geir Kihle 53 89122 29,0a 615 12.04.2018
2100 Skib Viktor Dag-Sveinung Dalen Trond Lindbak Trond Lindbak 54 93500 30,2v 605 10.04.2018
2100 Z.M.'s Lyntroll Andre H. Stensen Kim Mathisen Rolf Settem 55 91000 28,8a 115 01.04.2018
2100 Agnor Hans Chr. Holm Lars Garberg Kvåle 56 87407 27,4a 35 12.04.2018
2100 Spang Virmar Kim Mathisen Dag-Sveinung Dalen Terje Lindalen 57 81500 29,7a 20 12.04.2018
2100 Hønn Spik Geir Vegard Gundersen Dag-Sveinung Dalen Tore Borgli 58 86212 28,3a 0 12.04.2018



Proposisjon: 3  HOPPELØP  Antall godkjente: 10
Kaldblods HOPPELØP For 3-15-årige hopper høyest 215.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Jærvsøælva (S) Bjørn Steinseth Eirik Høitomt Geir Sandersen 51 150000 27,3a 655 07.04.2018
2100 Veels Netta Ole Johan Østre Ove Bakkevold Reime Ole Johan Østre 52 160079 27,3a 585 13.04.2018
2100 Lygna Lotte Eirik Høitomt Ann Kristin Rasmussen Kjetil Helgestad 53 159554 27,1a 395 04.04.2018
2100 Stumne Luna Ole Johan Østre Eirik Høitomt Severin Aarskog 54 207880 26,7a 315 24.02.2018
2100 Teknologika Lars Anvar Kolle Vidar Hop Andreas Opheim 55 178687 26,1a 255 06.04.2018
2100 Celoma Øyvind Ruttenborg Bjørn Steinseth Øyvind Ruttenborg 56 178500 27,3a 255 06.03.2018
2100 Omer Blessa Gunnar Austevoll Geir Vegard Gundersen Tonje Langsæter 57 214986 27,3v 165 07.04.2018
2100 Maurstad Mina Tom Erik Solberg Vidar Hop Magne Stenslie 58 180500 26,7a 135 06.04.2018
2100 Drill Rosa Per Arvesen Odd Arne Sagholen Per Arvesen 59 214048 27,5a 30 15.04.2018
2100 Gylden Jenta Lars Anvar Kolle Vidar Hop Pål Sem 60 178500 27,5v 0 04.07.2017



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 21
Kaldblods For 3-15-årige høyest 440.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning. LØPET DELES I 2 AVDELINGER !!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Skogli Viktor Per Oleg Midtfjeld Gunnar Austevoll Hans Ingvald Minge 51 381052 25,8v 1621 30.03.2018
1609 Vetle Petter Arnt-Sverre Røren Eirik Høitomt Arnt-Sverre Røren 52 404500 25,9a 1240 28.03.2018
1609 Sprett Odin Eirik Høitomt Hans Chr. Holm Ronny Larsen Skjellebekk 53 333000 26,3a 1100 04.04.2018
1609 Lille Amare Kristine Kvasnes Andre H. Stensen Susann Larsen 54 318200 26,4a 1035 06.04.2018
1609 Kagge Lina Gunnar Austevoll Olav Mikkelborg Tom Bjølgerud 55 418000 25,7a 595 14.04.2018
1609 Lome Gant Jørn Morten Kvikstad Kai Johansen Lisbeth Follestad 56 428955 25,9a 550 06.04.2018
1609 Rakkerfanten Vidar Hop Adrian Solberg Akselsen Arthur Bø 57 431000 24,0a 510 09.04.2018
1609 Kolbu Jonatan Trond Lindbak Dag-Sveinung Dalen Trond Lindbak 58 342000 26,1a 480 10.04.2018
1609 Hvatt Ronja Per M. Hvattum Gunnar Austevoll Per M. Hvattum 59 379369 25,0a 454 15.04.2018
1609 Bork Odina Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 60 416500 24,0v 295 06.04.2018
1609 Våler Flaks Kai Johansen Magnus Teien Gundersen Gudmundur A. Arnason 61 380500 24,1a 290 07.04.2018
1609 Herr Jao Kai Johansen Gunnar Austevoll Christin Torp 62 387500 24,5a 280 23.03.2018
1609 Lundrapp Ole Johan Østre Per Oleg Midtfjeld Knut Erland Lund 63 385250 24,4a 225 28.12.2017
1609 Sikvelands Svarten Anita Valstad Hagmann Dag-Sveinung Dalen Jon Magne Vik 64 348000 24,6a 195 10.04.2018
1609 Kjappe Tinna Lars Anvar Kolle Kristian Malmin Kjetil Guriby Huuse 65 335000 23,8a 80 10.04.2018
1609 Skauge Faks Ernst-Petter Knutsen Dag-Sveinung Dalen Randi Hotvedt 66 330500 26,0a 80 09.04.2018
1609 Alm Sander Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Roy Lysgård 67 404635 24,6a 71 23.03.2018
1609 Tangen Stegg Ronny Lauritsen Glenn Kramer Stenberg Glenn Kramer Stenberg 68 411299 25,1a 53 17.03.2017
1609 Løvland Spøken Kristian Bjørnerød Eirik Høitomt Kristian Bjørnerød 69 368948 24,9v 30 31.03.2018
1609 Eldpeppi Hilde Marie Østborg Joakim Rasmussen Glenn Kramer Stenberg 70 313499 26,5a 30 06.04.2018
1609 Mira Jane Kathrin Johansen Hans Chr. Holm Jane Kathrin Johansen 71 287926 25,6a 0 22.03.2018



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 8
Varmblods For 3-12-årige høyest 18.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 4.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Days of Grace Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 1 0 19,4a 0 22.12.2017
2100 Wanda Classic Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 2 0 0 ..
2100 Coktail Gun M.E. Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 3 0 0 04.04.2018
2100 Hillary B.R. Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen 4 0 0 ..
2120 Leonei Bonanza Vidar Hop Ole Henrik F. Olsen Ole Henrik F. Olsen 1 16000 19,9v 360 04.04.2018
2120 Rhett Butler H. Øyvind Ruttenborg Bjørn Steinseth Øyvind Ruttenborg 2 10000 18,9v 70 10.04.2018
2120 Only's Pride Øyvind Ruttenborg Tone Bronken Bjørn Steinseth 3 17224 18,1a 100 15.03.2018
2120 Parkthemall Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Kjetil Wassberg 4 10000 18,6v 165 12.04.2018



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 11
Varmblods For 3-12-årige høyest 52.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Trocadero Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 51 46000 17,5a 1060 28.02.2018
2100 Walkabout Classic Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 52 37000 17,4a 870 06.04.2018
2100 Somolli's Love* (S) Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 53 48555 16,4a 730 11.04.2018
2100 Fourty Genius Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 54 31500 18,7a 440 09.04.2018
2100 K.N. Lindys Sunshine Eirik Høitomt Vidar Hop Geir Kihle 55 37000 17,7a 395 11.04.2018
2100 Betty Steinar Hammersborg Gunnar Austevoll Steinar Hammersborg 56 48000 16,5a 345 04.04.2018
2100 Bricois Way Kristian Malmin Kristine Kvasnes Kåre M. Kristiansen 57 49000 17,4a 230 15.03.2018
2100 Sweet Fargo Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Roy Lysgård 58 37000 17,2a 95 29.03.2018
2100 Coventina va Bene (S) Kristine Kvasnes Eirik Høitomt Oddbjørn Wangen 59 35500 17,1a 60 29.03.2018
2100 Athena D. (DK) Pål Gøran Roland Kai Johansen Pål Gøran Roland 60 21094 17,7a 45 06.04.2018
2100 Encore un Sisu (S) Lars Anvar Kolle Steinar Hammersborg Steinar Hammersborg 61 49000 16,1a 0 06.04.2018



Proposisjon: 7  HOPPELØP  Antall godkjente: 7
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 265.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Whitney Brodda (DK) Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 51 232144 14,6a 1375 30.03.2018
2100 Tortuga Bi (IT) Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Sigbjørn Kolnes 52 217103 13,8a 1041 05.04.2018
2100 Luxury Tile (S) Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 53 215173 12,4a 990 29.12.2017
2100 Needed Time Eirik Høitomt Vidar Hop Arthur Bø 54 215500 14,5a 410 10.04.2018
2100 Mira Star M. Joakim Hansen Tom Erik Solberg Tina Gabrielsen 55 251500 13,3a 400 28.03.2018
2100 Super Rina Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 56 236161 13,2a 45 23.03.2018
2100 Wakanda Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 57 197000 13,2a 20 12.04.2018



Proposisjon: 8  MONTÉLØP  Antall godkjente: 15
Varmblods MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 450.000 kr. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Among Hastrup (DK) Helene Kolle Herman R. Tvedt 51 372548 12,7a 1005 30.03.2018
2100 Amon Tomaz Siv Emilie Løvvold Helene Kolle Kjetil Helgestad 52 395833 13,6a 813 30.03.2018
2100 Don di Quattro (S) Hege Kristin Høyland Kjetil Wassberg 53 366157 11,8a 730 05.04.2018
2100 Jefferson Dotcom Amanda Robertsen Siv Emilie Løvvold Stine-Merete Gundersen 54 409380 12,4a 596 02.04.2018
2100 Astoria Brick (S) Josefine Eilertsen Helene Kolle Suzanne Solberg 55 367675 14,1a 393 21.03.2018
2100 Othello Tilly* (S) Siv Emilie Løvvold Johanne Ulrica Øveraasen Arild Eggen 56 370088 13,2a 389 11.04.2018
2100 Madonna Rags Maja Kanstad Erlend Rennesvik 57 435769 13,2a 295 11.04.2018
2100 Hallo Again (DE) Christina A. Hande Tom Forkerud 58 379914 13,3a 235 02.04.2018
2100 J.C. Superstar Jeanett Marie Dagsvold Josefine Eilertsen Sandra Johansen 59 403500 13,2a 230 18.03.2018
2100 Invicta (DE) Liv Pedersen Siv Emilie Løvvold Kjetil Helgestad 60 322389 12,0a 200 11.04.2018
2100 Threetimesalady Johanne Ulrica Øveraasen Per Oleg Midtfjeld 61 298137 12,8a 175 14.04.2018
2100 Önas Julius (S) Hedda Edvardsen Amanda Robertsen Finn Arne Bakkeberg 62 393097 12,8a 170 13.04.2018
2100 Jules Martine O. Sørvik Siv Emilie Løvvold Tina Fossan Låg 63 329000 14,8a 145 22.01.2018
2100 Luckyline Cesar (S) Anita Valstad Hagmann Christina A. Hande Jeanette Helene Kühn 64 302013 14,0a 0 08.03.2018
2100 Giant Star Johanne Ulrica Øveraasen Kristine Kvasnes Bjørn Steinseth 65 396851 12,7a 775 09.04.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 10
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Tinpila Øyvind Ruttenborg Bjørn Steinseth Øyvind Ruttenborg 51 0 0 ..
2100 Stasline Per M. Hvattum Gunnar Austevoll Per M. Hvattum 52 0 0 ..
2100 Kjølstad Sirpa Erland Holm Kjell Aage Øie-Kjølstad 53 0 0 ..
2100 Lille Halvor Andre H. Stensen Kristin Andersgaard 54 0 0 ..
2100 Art Røde Jarl Trond Lindbak Olav Mikkelborg Kenneth Tollefsrud 55 0 0 ..
2100 Hornmo Lill Bjørn Steinseth Ole Eggen 56 0 0 ..
2100 Sagen Frøya Kim Mathisen Jørn Morten Kvikstad Siv Beate Pedersen 57 42212 31,5v 340 05.01.2018
2100 Gold Pride Erland Holm Tor Arne Mathisen Stine Lyshaug 58 132000 15,7v 225 18.08.2016
2100 Nordsjø Viktor Gunnar Austevoll Øyvind Ruttenborg Johnny Linn 59 54200 30,7v 45 19.01.2017
2100 Simply Red Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Kristin Myklebostad 60 84000 16,3a 30 25.11.2016



Proposisjon: 21  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 16.04.2018 - 09:26