Biri Travbane

Innmeldingsliste - Biri Travbane - 12.01.2018

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 12
Kaldblods - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 22.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 14.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Torden Fant Ole Johan Østre Magnus Teien Gundersen Ragne Jorid Kopland 1 14000 35,4v 185 05.01.2018
2100 T.B.'s Trøll Tyr Kjetil Lunde Ole Johan Østre Tore Bakken 2 13500 33,3v 210 24.11.2017
2100 Kims Lilja Øyvind Ruttenborg Stein Egil Nervik Arne M. Øyen 3 4000 35,1v 55 15.09.2017
2100 Lesja Odin Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Geir Vegard Gundersen 4 12000 32,2v 320 26.08.2016
2100 Kolnes Tine Vidar Hop Eirik Høitomt Oda Verdal 5 10500 34,3v 210 20.12.2017
2100 Kims Stjerna Kim Mathisen Stein Egil Nervik Arne M. Øyen 6 5500 35,6v 120 20.10.2017
2100 Vinn Erle Kristine Kvasnes Andre H. Stensen Cathrine Slaaen 7 8000 35,5v 75 10.08.2017
2100 Bjørnstad Jerkeld Åsbjørn Tengsareid Olav Mikkelborg Heidi Moen 8 9000 35,5v 60 24.11.2017
2120 Briskebytrikken Erlend Rennesvik Åsbjørn Tengsareid Dag Erik Raastad 1 19000 34,2v 490 05.01.2018
2120 Baugen Stjerna Bjørn Steinseth Karl Ove Nordtømme 2 21000 36,0v 455 28.12.2017
2120 S.K.'s Spikmi Andre H. Stensen Åsbjørn Tengsareid Tor Opheim 3 18000 35,0v 305 03.03.2017
2120 Brauti Line Lars B. Revheim Øyvind Ruttenborg Johan Petter Gustavsen 4 22000 35,3v 475 24.11.2017



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 7
Kaldblods For 3-15-årige høyest 75.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 45.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Valle Grim Trond Lindbak Vidar Rugsveen 1 38000 30,8v 635 22.12.2017
2100 Thale Olav Mikkelborg Ole Johan Østre Torbjørn Smedsrud 2 45000 30,5v 1030 03.01.2018
2100 Ludvig H.M. Ole Johan Østre Vidar Hop Petter Glittum 3 40488 31,3a 425 22.12.2017
2120 Haugestad Arne Odd Arne Sagholen Magnus Teien Gundersen Kristine Narvestad 1 70114 32,9v 945 29.12.2017
2120 Krovar Kristian Malmin Magnus Teien Gundersen Andreas Opheim 2 73207 29,1a 207 01.01.2018
2120 Åsrud Rappa Kim Mathisen Gunnar Austevoll Hans Løne 3 68264 30,2a 282 23.12.2017
2120 Valle My Tom Erik Solberg Åsbjørn Tengsareid Iver Nordvang 4 71700 30,2a 30 08.12.2017



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 9
Kaldblods For 3-15-årige høyest 205.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Idfaxen Bjørn Steinseth Åsbjørn Tengsareid Per Gunnar Roos 51 166500 28,0a 540 04.01.2018
2100 Lykkje Embla Kai Johansen Per Oleg Midtfjeld Kai Johansen 52 193700 25,9a 520 31.12.2017
2100 Vangs Odin Kristian Malmin Magnus Teien Gundersen Heidi Moen 53 188000 27,0a 440 04.01.2018
2100 Kilerauen Ole Johan Østre Ove Bakkevold Reime Ole Johan Østre 54 188083 27,0v 302 20.11.2017
2100 Spang Kongen Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Heidi Moen 55 170500 27,0a 270 04.01.2018
2100 Celoma Øyvind Ruttenborg Bjørn Steinseth Øyvind Ruttenborg 56 163500 27,3a 165 31.12.2017
2100 Vetle Jon Arnt-Sverre Røren Eirik Høitomt Arnt-Sverre Røren 57 204500 24,9a 145 06.12.2017
2100 Låhne Lukas Anne Grete Rasmussen Thomas Rød Anne Grete Rasmussen 58 194000 27,1v 70 04.01.2018
2100 Baugen Jr. Bjørn Steinseth Kusk tildeles Carsten Løkken 59 162000 27,1a 0 05.12.2017



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 8
Kaldblods For 3-15-årige høyest 475.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 325.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lille Amare Kristine Kvasnes Andre H. Stensen Susann Larsen 1 265200 26,4a 675 22.12.2017
2100 Spik Lotta Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 2 266180 25,1a 50 03.01.2018
2100 Kiro Bia Balderina Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 3 288500 25,8a 860 03.01.2018
2100 Oddvar Thomas Rød Anne Grete Rasmussen Anne Grete Rasmussen 4 236362 27,2a 50 20.12.2017
2100 Smedtora Olav Mikkelborg Ole Johan Østre Torbjørn Smedsrud 5 283000 26,9v 50 11.10.2017
2120 Stolt Odin Odd Arne Sagholen Per Oleg Midtfjeld Odd Arne Sagholen 1 460290 24,6a 235 12.12.2017
2120 Alm Sander Lars Anvar Kolle Jomar Blekkan Roy Lysgård 2 401135 24,6a 86 24.11.2017
2120 Prins Philip Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Svein Ødegård 3 426271 24,9a 460 20.12.2017



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 15
Varmblods For 3-12-årige høyest 65.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Unblemished Record (S) Kai Johansen Per Oleg Midtfjeld Kai Johansen 51 58249 17,4a 1150 20.12.2017
2100 Mister Adisak Eirik Høitomt Gunnar Austevoll Evy Marie Brinch 52 63500 16,9a 880 08.12.2017
2100 Lakeside Cassie Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 53 52000 16,5a 770 28.12.2017
2100 Well Made Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Karoline Krogh-Hanssen 54 48000 17,6a 760 24.11.2017
2100 Just Like Messi Vidar Hop Kai Johansen Øivind Hennie 55 42000 17,9a 720 20.12.2017
2100 Figaro B.R. Gunnar Austevoll Lars Anvar Kolle Steinar Hammersborg 56 65000 16,1a 395 23.12.2017
2100 Wagtail Happyharry (S) Kim Mathisen Ole Johan Østre Britt Aasheim 57 52000 17,5a 220 22.12.2017
2100 Champlain (DE) Magnus Teien Gundersen Eirik Høitomt Sigbjørn Kolnes 58 63947 15,4a 180 04.01.2018
2100 Cara Maris* (FR) Åsbjørn Tengsareid Dag-Sveinung Dalen Tom Forkerud 59 62000 16,6a 165 14.12.2017
2100 Tatiana's Surprise Ole Johan Østre Lars Anvar Kolle Kai Johansen 60 52500 17,5a 160 22.12.2017
2100 Mariell's Memory Jeanett Marie Dagsvold Dag-Sveinung Dalen May Lene Johnsen 61 50500 16,0a 150 31.12.2017
2100 Wake Up Sweety Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Gudmundur A. Arnason 62 63500 16,4a 135 13.12.2017
2100 Circus Va Bene Vidar Hop Anders Andersen Anders Andersen 63 58500 16,3a 115 09.12.2017
2100 C.C. Dobilas Kenneth Brenden Odd Brenden Leif Ingvar Brenden 64 63120 16,2a 93 04.01.2018
2100 Dame Amok (S) Andre H. Stensen Vidar Hop Tom Forkerud 65 55647 17,3a 40 22.12.2017



Proposisjon: 6  SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 22
Varmblods DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 65.001 - 400.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Løpet deles etter grunnlag. Det tas sikte på 2 løp.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 J.C. Superstar Eirik Høitomt Tom Erik Solberg Renate Aarlie 51 390500 13,2a 210 04.01.2018
2100 Hallo Again (DE) Åsbjørn Tengsareid Vidar Hop Tom Forkerud 52 364414 13,3a 340 09.09.2017
2100 Double Dream Vidar Hop Eirik Høitomt Andrea Sletsjø 53 330651 13,5a 590 27.12.2017
2100 Sunrise Yankee (DE) Per Oleg Midtfjeld Lars Anvar Kolle Aleksander Rishovd 54 302400 13,5a 210 03.01.2018
2100 Support Kindness Magnus Teien Gundersen Kristine Kvasnes Lene Schjørlien 55 302000 12,7a 535 27.12.2017
2100 Doctor Joe (S) Dag-Sveinung Dalen Gunnar Austevoll Trond Lindbak 56 294343 14,8a 1150 27.12.2017
2100 Rainbow Bonanza Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Kristian Skullerud 57 282362 13,3a 1830 16.12.2017
2100 St. Michel Decoy Åsbjørn Tengsareid Kai Johansen Tom Forkerud 58 281000 13,2a 125 06.01.2018
2100 Tiffany T.G. Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Geir Vegard Gundersen 59 261500 13,1a 305 03.01.2018
2100 California Estelle Ole Johan Østre Ove Bakkevold Reime Ole Johan Østre 60 252000 13,9a 210 31.12.2017
2100 S.M.K. Spirit Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 61 241882 12,5a 1150 29.12.2017
2100 Enjoythefuture S.C. Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 62 238500 14,0a 75 04.01.2018
2100 Bichette Va Bene Eirik Høitomt Kai Johansen Kjetil Helgestad 63 233877 14,4a 485 27.12.2017
2100 Zandra Invalley Tom Erik Solberg Erlend Rennesvik Karoline Krogh-Hanssen 64 169000 12,6a 100 21.12.2017
2100 Magnetic Mac Andre H. Stensen Lars André Stensen Liv Pedersen 65 149000 13,4a 490 22.12.2017
2100 HöwingsSilberpfeil (S) Jeanett Marie Dagsvold Johan Kringeland Eriksen Jeanett Marie Dagsvold 66 143955 13,9a 420 29.12.2017
2100 Spicy Boss Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 67 127000 14,9a 65 03.01.2018
2100 Tempo Lund (DK) Kim Mathisen Lars André Stensen Kim Mathisen 68 113188 14,4a 195 29.12.2017
2100 Rasken Q.C. (S) Dag-Sveinung Dalen Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen 69 108403 13,6a 264 07.07.2017
2100 King Frecel Kristine Kvasnes Gunnar Austevoll Susann Larsen 70 102936 15,5a 175 08.12.2017
2100 Mamie's Athletic Kristine Kvasnes Åsbjørn Tengsareid Ivar Andresen 71 93000 13,6a 20 28.12.2017
2100 Giant Star Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 72 357851 12,7a 60 22.12.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 5
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Hemli Frøkna Andre H. Stensen Steinar Hammersborg Steinar Hammersborg 51 0 0 ..
2100 Gladys E.P. Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 52 0 0 ..
2100 Mine Kusk tildeles Hovel Helmen 53 135054 29,6v 1765 06.01.2018
2100 Wrons Frigg Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Vidar Olsen 54 411500 25,0a 595 13.08.2016
2100 Bokli Jerven Kai Johansen Andre H. Stensen Lene Moen 55 207000 26,9a 305 26.04.2016



Proposisjon: 21  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 08.01.2018 - 09:08