Biri Travbane

Innmeldingsliste - Biri Travbane - 24.11.2017

Proposisjon: 1  DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP  Antall godkjente: 17
Kaldblods - CARL WOLLEBÆKS MINNELØP DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP For 3-årige med rekord 1.34,0 og dårligere. , som er innmeldingsberettiget til minst et av klasseløpene; Kriteriet og/eller Derby. Ordinær fortrinnsregel gjelder ikke. 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre. Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser. Sølvpokal fra Stange og Romedal Travselskap til vinneren.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Frøyu Birk Stine Marlen Bendiksen Eirik Høitomt Stine Marlen Bendiksen 1 16000 37,6v 360 17.10.2017
2100 Lykkje Tora Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 2 16764 36,3v 382 17.10.2017
2100 Stuve Sky Vidar Hop Øyvind Stuve 3 4000 39,2v 65 17.10.2017
2100 Lannem Hera Eirik Høitomt Kåre Skrugstad Kåre Skrugstad 4 10000 36,1v 100 11.10.2017
2100 Sagen Sol Hans Chr. Holm Kristine Kvasnes Jan Ove Mælum 55 0 0 27.10.2017
2100 Alm Vivanta Jens Alm Andre H. Stensen Jens Alm 56 0 0 ..
2120 Lygna Spretten Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 1 10000 35,3v 125 30.10.2017
2120 Valle Donna Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 2 6000 34,5v 140 17.11.2017
2120 Rapp Rauen Andre H. Stensen Magnus Teien Gundersen Ola Engevold 3 13000 34,5v 170 09.08.2017
2120 Øygard Pål Dag-Sveinung Dalen Louise V. Trudvang Laila Kjøniksen 4 31342 34,8a 468 08.11.2017
2120 Solør Alma Svein Olav Ruud Vidar Hop Svein Olav Ruud 5 19000 35,2v 285 05.11.2017
2120 Komnes Anna Jan Rune Gaustad Hans Chr. Holm Jan Rune Gaustad 6 19000 35,4v 230 30.10.2017
2120 Wik Stjerna Joakim Hansen Vidar Hop Jan Morten Hansen 7 17000 35,1v 270 30.10.2017
2120 Sevrus Connie Engebråthen Kristine Kvasnes Connie Engebråthen 8 10000 34,9v 265 14.11.2017
2120 Pistus Arve Sjoner Andre H. Stensen Olav Aune 9 48000 35,2v 645 13.11.2017
2120 Holte Teira Per Oleg Midtfjeld Ole Johan Østre Øyvind Aas 10 36000 34,9v 660 30.10.2017
2120 Kaiaperla Eirik Høitomt Andre H. Stensen Kjetil Helgestad 11 19000 34,7v 490 14.11.2017



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 17
Kaldblods - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 22.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 13.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Granly Kuling Olav Mikkelborg Trond Lindbak Erling Knutsen 1 13000 33,9v 120 06.09.2017
2100 Amazona Andre H. Stensen Øyvind Ruttenborg Bjørn Steinseth 2 11000 36,0v 155 10.11.2017
2100 Kjekk Pila Hans Chr. Holm Magnus Teien Gundersen Jens Hæreid Jacobsen 3 12000 32,7v 320 06.10.2017
2100 Bjørnstad Jerkeld Åsbjørn Tengsareid Olav Mikkelborg Heidi Moen 4 9000 35,5v 60 10.11.2017
2100 T.B.'s Trøll Tyr Kjetil Lunde Andre H. Stensen Tore Bakken 5 10500 33,3v 230 10.11.2017
2100 Lygna Spretten Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 6 10000 35,3v 125 30.10.2017
2100 Mo Lykke Dag-Sveinung Dalen Tom Erik Solberg Beate Moe Haugen Brørby 57 13000 32,8a 60 13.10.2017
2100 Høvding Snublefot Kim Mathisen Jørn Morten Kvikstad Siv Beate Pedersen 58 10000 34,7v 40 21.05.2017
2120 Tin Spika Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 1 18000 34,5v 85 09.11.2017
2120 Spang Remina Vidar Hop Bjørn Steinseth Iselin Mysen 2 20000 34,3v 415 05.11.2017
2120 Faks Blæsen Magnus Teien Gundersen Åsbjørn Tengsareid Heidi Moen 3 21000 32,2a 425 08.11.2017
2120 Brauti Line Lars B. Revheim Svein Olav Ruud Johan Petter Gustavsen 4 22000 35,3v 475 10.11.2017
2120 Alm Gull Øyvind Ruttenborg Dag-Sveinung Dalen Aina Skiaker 5 18000 35,5v 300 05.11.2017
2120 Rådim Vår Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Halgeir Skaarer 6 19000 32,9v 430 19.08.2017
2120 Allerbest Magnus Teien Gundersen Andre H. Stensen Ola Engevold 7 16500 34,5v 210 14.11.2017
2120 Børke Balderina Ole Johan Østre Vidar Hop Hanne E. Ellefsrud 8 20000 32,1v 400 10.11.2017
2120 Spikfaks Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 9 14000 32,9v 340 14.11.2017



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 10
Kaldblods For 3-15-årige høyest 85.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Våler Stjerna Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 1 47876 28,4a 0 15.11.2017
2100 Alm Norinda Jens Alm Olav Mikkelborg Jens Alm 2 47500 31,2v 375 10.11.2017
2100 Årdals Lise Gunnar Austevoll Dag-Sveinung Dalen Per Olav Kristiansen 3 38500 31,4v 410 10.11.2017
2100 Brazze Borken Eirik Høitomt Olav Mikkelborg Erik Jensen 4 50765 28,5v 872 10.11.2017
2100 Varg Eld Knut Arne Ødegaard Ole Johan Østre Knut Arne Ødegaard 5 54766 30,7v 710 22.11.2016
2100 Sagen Frøya Kim Mathisen Jørn Morten Kvikstad Siv Beate Pedersen 6 42212 31,5v 632 13.09.2017
2100 Stjerne Jenta Kristine Kvasnes Magnus Teien Gundersen Håkon Gulheim 7 53000 32,1v 310 15.11.2017
2120 Faste Jerva Vidar Hop Eirik Høitomt Geir Kihle 1 78000 29,9a 1040 14.11.2017
2120 Valle My Olav Mikkelborg Tom Erik Solberg Iver Nordvang 2 68700 30,2a 0 13.10.2017
2120 M.H. Sylvia Dag-Sveinung Dalen Vidar Hop Martine O. Sørvik 3 72700 28,5v 100 14.11.2017



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 9
Kaldblods For 3-15-årige høyest 175.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Tivo Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 51 131133 26,9a 911 10.11.2017
2100 Idfaxen Bjørn Steinseth Gunnar Austevoll Per Gunnar Roos 52 141500 28,0a 680 18.11.2017
2100 Maurstad Mina Ole Johan Østre Åsbjørn Tengsareid Magne Stenslie 53 166000 26,7a 380 13.10.2017
2100 Stumne Luna Ole Johan Østre Eirik Høitomt Severin Aarskog 54 149880 26,7a 210 18.11.2017
2100 Spang Kongen Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Heidi Moen 55 161500 27,0a 190 17.11.2017
2100 Tusse Storm Pål Sem Truls Knive Pål Sem 56 158689 27,6a 165 18.11.2017
2100 Bol Tore Joakim Hansen Eirik Høitomt Karoline Krogh-Hanssen 57 153364 26,3a 135 18.11.2017
2100 T.B.'s Minar Andre H. Stensen Kjetil Lunde Eli-Mina Antonsen 58 112500 28,4a 65 04.11.2017
2100 Trollveikja Glenn Kramer Stenberg Ole-Christian Kjenner Trond Elton 59 146000 27,9a 45 03.11.2017



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 16
Varmblods For 3-12-årige høyest 25.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Picture Perfect Eirik Høitomt Kai Johansen Morten M. Ottersen 1 2000 19,6v 20 20.10.2017
2100 C.C. Lucky Star Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 2 5000 19,8v 50 08.11.2017
2100 No Doubt Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 3 0 0 ..
2100 Sugar Dream Dag-Sveinung Dalen Ole Johan Østre Atle Garseg 4 0 0 ..
2100 Camorra Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 5 0 0 ..
2100 Masserati G.T. Kristian Malmin Einar Nedrebø Trond Anderssen 6 0 0 ..
2100 Loutanic Øyvind Ruttenborg Bjørn Steinseth Øyvind Ruttenborg 7 6000 19,1v 160 30.10.2017
2100 Cosmic Carpenter Gunnar Austevoll Hans Chr. Holm Siri Braathen 8 7000 19,6v 95 08.11.2017
2100 Indian Lady Bjørn Steinseth Per Kirkenær 9 2000 27,0v 20 01.09.2017
2120 Laylock Classic Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 1 10500 19,4v 220 17.11.2017
2120 Tassen H. Andre H. Stensen Øyvind Ruttenborg Svein Morten Olsen 2 23000 18,3v 405 10.11.2017
2120 Nashville Yankee* (S) Gunnar Austevoll Vidar Hop Trond Anderssen 3 24277 17,5v 295 06.11.2017
2120 Sea Caraboo Kai Johansen Gunnar Austevoll Terje Skogsrud 4 9000 19,2v 155 18.06.2017
2120 K.N. Lindys Sunshine Eirik Høitomt Vidar Hop Geir Kihle 5 18000 17,7a 340 11.08.2017
2120 Ideal Yankee Hans Wilhelm Storås Per Oleg Midtfjeld Hans Wilhelm Storås 6 19000 18,1v 250 10.11.2017
2120 Magna Fin K. Åsbjørn Tengsareid Hans Chr. Holm Trond Klepp 60 13500 17,4v 245 10.11.2017



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 10
Varmblods For 3-12-årige høyest 70.000 kr. 2600 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2600 Well Made Eirik Høitomt Erlend Rennesvik Karoline Krogh-Hanssen 51 48000 17,6a 780 15.11.2017
2600 Demerara Eirik Høitomt Hans Wilhelm Storås Hans Wilhelm Storås 52 56000 17,0a 745 06.11.2017
2600 N.Y. Play My Ace Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 53 69000 16,3a 580 30.10.2017
2600 Maksi Royal Magnus Teien Gundersen Åsbjørn Tengsareid Cathrine Stikbakke 54 62619 14,8a 385 10.11.2017
2600 Magic In Mind Morten A. Pedersen Erlend Rennesvik Morten A. Pedersen 55 69000 14,8a 350 29.08.2017
2600 Mr. Classic Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 56 53000 16,6a 290 17.11.2017
2600 Brown Va Bene Pål Sem Truls Knive Pål Sem 57 50500 16,0a 200 13.11.2017
2600 Balotelli Knut Arne Ødegaard Dag-Sveinung Dalen Anita Solberg Kristiansen 58 46000 16,7a 155 01.11.2017
2600 Victor Ideal (EE) Ole Johan Østre Gunnar Austevoll Valborg Frøysnes 59 69899 16,3a 35 30.07.2017
2600 Wagtail Happyharry (S) Kim Mathisen Jørn Morten Kvikstad Britt Aasheim 60 40000 17,5a 0 06.11.2017



Proposisjon: 7  HOPPELØP  Antall godkjente: 14
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 145.000 kr. 1609 m. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Ula Mil* (IT) Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Sigbjørn Kolnes 51 140119 14,6a 1602 08.10.2017
1609 Gunny Princess E. Åsbjørn Tengsareid Tom Erik Solberg Sigbjørn Kolnes 52 142500 14,5a 1120 15.11.2017
1609 Akissassweetaswine Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 53 125500 15,2a 960 03.11.2017
1609 Whitney Brodda (DK) Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 54 128644 14,9a 890 03.11.2017
1609 Enjoythespirit S.C. Herman R. Tvedt Adrian Solberg Akselsen Lars O. Romtveit 55 104000 15,0a 780 03.11.2017
1609 Heyhohereshegoes (S) Eirik Høitomt Vidar Hop Kjetil Helgestad 56 138963 13,5a 515 09.11.2017
1609 Royal Sensation E. Øyvind Ruttenborg Olav Mikkelborg Solveig G. Haslie 57 142500 13,7a 370 09.10.2017
1609 K.L.M. Gazaulin Andre H. Stensen Gunnar Austevoll Jan Ola Riseth 58 98000 14,5a 335 20.08.2017
1609 Filippa B.R. Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 59 94001 14,1a 185 05.11.2017
1609 Escaped (NL) Åsbjørn Tengsareid Dag-Sveinung Dalen Tom Forkerud 60 132982 14,3a 185 14.11.2017
1609 Beniwiwi Andre H. Stensen Magnus Teien Gundersen Cecilie Steinstad 61 90733 13,9a 180 18.11.2017
1609 Rocket Queen Kristian Malmin Ole Johan Østre Kåre M. Kristiansen 62 139000 14,3a 125 13.11.2017
1609 Bella Vita Øyvind Ruttenborg Bjørn Steinseth Øyvind Ruttenborg 63 112401 15,7a 50 30.10.2017
1609 Staro Iowa (S) Ole Johan Østre Olav Mikkelborg Charlotte Bye 64 111189 15,7a 48 03.11.2017



Proposisjon: 8  MONTÉLØP   Antall godkjente: 18
Varmblods MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 325.000 kr. 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Sunrise Yankee (DE) Jeanett Marie Dagsvold Josefine Eilertsen Aleksander Rishovd 51 290400 13,5a 125 30.10.2017
2100 Global Sunset (S) Josefine Eilertsen Malene Berdalen 52 300451 13,8a 305 26.10.2017
2100 Valnes Gwyneth (S) Christina A. Hande Henriette Bye Jane Kathrin Johansen 53 93206 15,9a 295 13.11.2017
2100 Red Bolt Amalie Ødegård Åsbjørn Tengsareid 54 227495 12,1a 204 13.11.2017
2100 Thai Voyager Martine O. Sørvik Liv Pedersen Trond Anderssen 55 297500 12,7a 155 16.11.2017
2100 Julicana Siv Emilie Løvvold Henriette Bye Evy Marie Brinch 56 162500 14,4a 30 01.11.2017
2100 Beak's Mr. Toby Henriette Bye Martine Finsand Steinar Bye 57 315425 13,0a 210 16.11.2017
2100 Bob la Chance* (FR) Christina A. Hande Tom Forkerud 58 147473 16,5a 1490 20.10.2017
2100 Arn Brodde (S) Anita Valstad Hagmann Kristine Kvasnes Diana L. Olsson 59 219221 13,5a 1370 17.10.2017
2100 Amon Tomaz Liv Pedersen Kristine Kvasnes Kjetil Helgestad 60 324000 13,6a 1010 01.11.2017
2100 Staro Kiss of Fire (S) Kristine Kvasnes Liv Pedersen Kristian Skullerud 61 194367 14,4v 925 10.11.2017
2100 Banker Go's Martine O. Sørvik Henriette Bye Martine O. Sørvik 62 294500 14,5a 840 19.09.2017
2100 Tarndon Amanda Robertsen Kristine Kvasnes Mariann Therese Glemmestad 63 232500 12,8a 605 02.11.2017
2100 Candy King Karin Hauge Martine Finsand Harry Tharaldsen 64 265000 14,0a 350 11.11.2017
2100 Crunch Classic Johanne Ulrica Øveraasen Liv Pedersen Trond Anderssen 65 321500 12,8a 285 16.11.2017
2100 Talk That Talk Kristine Kvasnes Josefine Eilertsen Connie Engebråthen 66 319000 13,7a 280 11.11.2017
2100 Kahlua O. Maja Kanstad Ragnhild Bjørnbeth Arild Idar Trøan 67 307593 14,1a 275 21.10.2017
2100 Diego Kievitshof (DE) Hege Kristin Høyland Jan Erik Landaas 68 312847 14,8a 125 21.10.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 3
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Fjellvang Frøkna Hans Chr. Holm Martine O. Sørvik Martine O. Sørvik 51 0 0 ..
2100 Tao Elda Andre H. Stensen Dag-Sveinung Dalen Mariann Therese Glemmestad 52 650802 25,2a 1145 27.02.2016
2100 Åsa Magnus Teien Gundersen Glenn Kramer Stenberg Glenn Kramer Stenberg 53 6000 34,1v 0 10.11.2017



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 0
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 6
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 T.B.'s Trølljinta Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 51 0 0 ..
2100 Haugs Loppa Joakim Rasmussen Bjørn Steinseth Stine Haave 52 0 0 ..
2100 William the Winner Hans G Skiaker Olaf Skiaker 53 0 0 ..
2100 Solør Sjur Svein Olav Ruud Svein Olav Ruud 54 0 0 ..
2100 Frøyu Ravn Nils-Erik Frøhaug Stine Marlen Bendiksen Nils-Erik Frøhaug 55 0 0 ..
2100 Lykkje Cornelia Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 56 0 0 ..




Sist oppdatert: 20.11.2017 - 08:52