Biri Travbane

Innmeldingsliste - Biri Travbane - 15.09.2017

Proposisjon: 1  BREDDEPREMIERINGSLØP  Antall godkjente: 15
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 16.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Kjekk Pila Geir Vegard Gundersen Jens Hæreid Jacobsen 1 0 0 ..
2100 Kims Stjerna Kim Mathisen Andre H. Stensen Arne M. Øyen 2 2000 38,5v 20 11.08.2017
2100 Kims Lilja Øivind Mathisen Stein Egil Nervik Arne M. Øyen 3 4000 35,1v 55 11.08.2017
2100 T.B.'s Trøll Tyr Kjetil Lunde Andre H. Stensen Tore Bakken 4 4500 36,8v 70 04.07.2017
2100 Sems Maia Åsbjørn Tengsareid Jane Kathrin Johansen Jane Kathrin Johansen 5 6000 36,1v 60 03.09.2017
2100 Drivjerven Andre H. Stensen Kristine Kvasnes Lars O. Romtveit 6 6000 36,8v 75 03.09.2017
2100 Bjørnstad Jerkeld Åsbjørn Tengsareid Olav Mikkelborg Heidi Moen 7 5000 36,2v 75 03.09.2017
2120 Lilljom Kim Mathisen Øyvind Ruttenborg Kim Mathisen 1 8500 34,3v 200 06.09.2017
2120 Bleikli Odin Lars Anvar Kolle Åsbjørn Tengsareid Ivar Andresen 2 15500 33,9v 135 01.09.2017
2120 Kolnes Anka Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Jenny Thygesen 3 15000 32,1v 350 06.09.2017
2120 Spikfaks Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 4 14000 32,9v 340 25.08.2017
2120 Modijerva Glenn Kramer Stenberg Eirik Høitomt Harald Nordhagen 5 10000 34,8v 300 03.09.2017
2120 Furderud Stjerna Bjørn Humborstad Bård Humborstad Bjørn Humborstad 6 16000 34,6v 255 24.08.2017
2120 Ulvendina Kai Johansen Andre H. Stensen Bjørn Steinseth 7 12500 33,6v 265 07.09.2017
2120 Åsaoline Øystein Bjørnstad Hans Wilhelm Storås Øystein Bjørnstad 8 16000 33,3v 355 07.09.2017



Proposisjon: 2  HOPPELØP  Antall godkjente: 13
Kaldblods HOPPELØP For 3-15-årige hopper høyest 95.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Makita Ole Johan Østre Geir Vegard Gundersen Nina Dahl 51 77500 26,4a 1075 28.08.2017
1609 Jillborka Magnus Teien Gundersen Dag-Sveinung Dalen Rune Wilberg 52 89122 27,5a 795 10.09.2017
1609 Alessandra Hans Chr. Holm Gunnar Austevoll Hans Chr. Holm 53 85494 27,7v 690 19.08.2017
1609 Sirikit Tor Wollebæk Andre H. Stensen Lars Aunemo 54 91636 25,8a 651 31.08.2017
1609 Brevik Juli Kristian Bjørnerød Knut Arne Ødegaard Jon Martin Bergersen 55 91437 29,0v 633 06.09.2017
1609 Silviana Jørn Morten Kvikstad Eirik Høitomt Ivar Henriksen 56 90500 29,2a 610 11.08.2017
1609 Nito Faxa Dag-Sveinung Dalen Andre H. Stensen Monica Aurbekkholen 57 85500 29,4a 560 01.09.2017
1609 Stjerne Åsa Ragnhild Sveen Anne Marie Sveen Ragnhild Sveen 58 78500 29,6a 475 01.09.2017
1609 Komnes Juni Bjørn Steinseth Dag-Sveinung Dalen Bjørn Steinseth 59 66700 30,9v 410 03.09.2017
1609 Vetla Vinna Arnt-Sverre Røren Eirik Høitomt Arnt-Sverre Røren 60 68000 28,2v 305 07.09.2017
1609 Valle My Tor Kristian Nordvang Tom Erik Solberg Iver Nordvang 61 68700 30,2a 165 01.09.2017
1609 Gylden Bausa Dag-Sveinung Dalen Gunnar Austevoll Magnus Billing 62 51700 30,6v 155 18.08.2017
1609 Børke Sindy Kai Johansen Tom Erik Solberg Mona Syvertsen 63 77500 29,4v 105 06.09.2017



Proposisjon: 3  TIDSLØP  Antall godkjente: 13
Kaldblods TIDSLØP - For 3-15-årige med rekord 1.26,0 og dårligere. 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.28,0 og bedre. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Vangs Odin Åsbjørn Tengsareid Magnus Teien Gundersen Heidi Moen 1 155000 28,2a 0 06.09.2017
2100 Voje Diva Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Jenny Thygesen 2 362364 28,7v 3715 12.08.2017
2100 Gomnes Hans T. Jørn Morten Kvikstad Kai Johansen Olav Mikkelborg 3 72320 29,0a 255 01.09.2017
2100 T.B.'s Minar Andre H. Stensen Kjetil Lunde Eli-Mina Antonsen 4 112500 28,4a 130 01.09.2017
2100 Komnes Martin Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 5 110000 28,5a 215 03.09.2017
2120 Sprett Odin Eirik Høitomt Marius Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk 1 215000 26,5v 1080 27.06.2016
2120 Tronga Gutten Geir Vegard Gundersen Øyvind Ruttenborg Ragnar Olderløkken 2 157500 26,9a 170 11.08.2017
2120 Celoma Øyvind Ruttenborg Bjørn Steinseth Øyvind Ruttenborg 3 143000 27,3a 375 01.09.2017
2120 Lille Amare Kristine Kvasnes Andre H. Stensen Susann Larsen 4 193200 26,4a 180 01.09.2017
2120 Bo Jular Veronika Bugge Andre H. Stensen Lars Oksvold 5 373502 26,5a 120 20.08.2017
2120 Kagge Lina Gunnar Austevoll Kristine Kvasnes Tom Bjølgerud 6 282000 26,6v 335 09.09.2017
2120 Troll Jærven Kim Mathisen Kristine Kvasnes Jan Ingar Bakkely 7 248272 26,5a 196 28.08.2017
2120 Vestrings Vinni Olav Mikkelborg Vidar Hop Ole Johny Olsen 8 145500 26,1a 130 01.09.2017



Proposisjon: 4  MONTÉLØP   Antall godkjente: 10
Kaldblods MONTÉLØP - POENG SPESIAL For alle 5-15-årige. 1600 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr., 40 m. ved 800.001 kr. 20 m. ved mer enn 300 poeng. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1620 Rampelars Inga Lamvik Kristine Kvasnes Veronika Bugge 1 396936 24,4a 309 04.09.2017
1620 Alm Rodina Liv Pedersen Kristine Kvasnes Knut Horgen 2 530000 23,9a 95 16.04.2017
1620 Joran Siv Emilie Løvvold Kristine Kvasnes Karl Mads Aas 3 519116 24,2a 40 25.08.2017
1620 Turbin Anita Valstad Hagmann Liv Pedersen Jon Magne Vik 4 466500 26,7v 95 05.09.2017
1620 Lill Ronja Karin Hauge Martine Finsand Torstein Jørgensen 5 759750 23,5a 40 26.08.2017
1620 Millionolga Louise V. Trudvang Kristine Kvasnes Rune Wilberg 6 677022 23,8v 135 03.09.2017
1640 Stumne Scott Kristine Kvasnes Liv Pedersen Merete Viksås 1 641274 23,9v 372 21.08.2017
1640 Kleppe Skranten Amanda Robertsen Siv Emilie Løvvold Birgitte Lode 2 576500 23,3v 515 21.08.2017
1640 Smedviktor Liv Pedersen Martine O. Sørvik Torbjørn Smedsrud 3 883109 23,4v 235 21.08.2017
1640 Gurifax Christina A. Hande Amanda Robertsen Jo Oxhovd Svalesen 4 501500 24,6a 370 21.08.2017



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 6
Varmblods For 3-12-årige høyest 28.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Bandit A.P. (DK) Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 1 18893 17,2a 160 01.09.2017
2100 Vici Classic Kristian Malmin Gunnar Austevoll Trond Anderssen 2 11000 18,2a 45 02.09.2017
2100 Belem Va Bene Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Ann-Christin Davanger 3 25000 17,2a 30 25.08.2017
2100 Credit Rolls Andre H. Stensen Edvin Monseth 4 14500 19,6a 0 04.09.2017
2100 Enjoythediamond S.C. Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 5 24000 18,3v 415 01.05.2017
2100 Selma Frecel Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 6 23500 16,9a 470 08.09.2017



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 12
Varmblods For 3-12-årige høyest 90.000 kr. 1609 m. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Lightning Tile Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 51 74500 14,8a 985 30.08.2017
1609 O.M. Corpentino (S) Ole-Christian Kjenner Gunnar Austevoll Jaran Gjerløw 52 87500 15,4a 815 05.09.2017
1609 From A Key Gunnar Austevoll Andre H. Stensen Gunnar Austevoll 53 84500 16,3a 475 19.08.2017
1609 Cintia Bjørn Steinseth Kai Johansen Bjørn Steinseth 54 62000 15,1a 295 30.08.2017
1609 Mamie's Athletic Kristine Kvasnes Åsbjørn Tengsareid Ivar Andresen 55 77000 13,6a 290 04.09.2017
1609 Valnes Gwyneth (S) Åsbjørn Tengsareid Jane Kathrin Johansen Jane Kathrin Johansen 56 85206 15,9a 200 05.09.2017
1609 Opal Star Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 57 81500 16,7a 170 07.09.2017
1609 Super Crik Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Bernt Moe 58 86000 14,6a 165 28.08.2017
1609 Rommy F.H. (DK) Håkon Johannes Nordland Geir Vegard Gundersen Håkon Johannes Nordland 59 70175 16,1a 150 07.09.2017
1609 Beniwiwi Åsbjørn Tengsareid Andre H. Stensen Cecilie Steinstad 60 67733 13,9a 55 05.09.2017
1609 Caesar Va Bene Gunnar Austevoll Geir Vegard Gundersen Ann-Christin Davanger 61 71000 15,0a 45 25.08.2017
1609 Candy Arild Eggen Jørn Morten Kvikstad Tore Bjørnstad 62 89000 14,6a 45 05.09.2017



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 23
Varmblods For 3-12-årige høyest 140.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Championchip Per Oleg Midtfjeld Kai Johansen Trond Skofsrud 51 128500 15,3a 1505 29.08.2017
2100 Magnetic Mac Andre H. Stensen Liv Pedersen Liv Pedersen 52 120500 13,4a 1045 01.09.2017
2100 Lord Wine (S) Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Glenn Kramer Stenberg 53 108362 14,6a 800 31.07.2017
2100 Calzolari Kai Johansen Per Oleg Midtfjeld Kai Johansen 54 136000 13,0a 730 05.08.2017
2100 A Winner (DK) Kai Johansen Adrian Solberg Akselsen Kai Johansen 55 117315 13,3a 725 27.08.2017
2100 Kampala Geir Vegard Gundersen Gunnar Austevoll Terje Samuelsen 56 113000 13,7a 675 01.09.2017
2100 Willy Invalley Truls Desserud Geir Vegard Gundersen Truls Desserud 57 110500 14,9a 650 24.08.2017
2100 Polymeles Face (S) Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 58 135000 14,9a 560 08.09.2017
2100 Marquis de Boti Dag-Sveinung Dalen Magnus Teien Gundersen Bjørn Humborstad 59 121500 13,8a 545 24.08.2017
2100 Egon B.R. Kim Mathisen Andre H. Stensen Vidar Holmlund 60 130291 14,0a 480 04.09.2017
2100 Mr. Unicum Anita Valstad Hagmann Brendon Robartson Kristin Valstad 61 139500 15,1a 460 04.09.2017
2100 Kind Of Magic Vemund Madsen Drolsum Geir Vegard Gundersen Aasmund Drolsum 62 128500 15,4a 210 04.09.2017
2100 Prince Of The Night Erland Holm Gunnar Austevoll Erland Holm 63 131500 15,3a 200 08.09.2017
2100 Knight Classic Kristian Malmin Vidar Hop Trond Anderssen 64 131000 15,0a 185 04.09.2017
2100 Bolette Tinghøj (DK) Håkon Johannes Nordland Geir Vegard Gundersen Håkon Johannes Nordland 65 137771 14,4a 180 07.09.2017
2100 King Frecel Kristine Kvasnes Gunnar Austevoll Susann Larsen 66 91936 15,5a 175 01.09.2017
2100 Unbeatable Veronika Bugge Andre H. Stensen Jan Reidar Martinussen 67 126000 15,3a 175 18.11.2016
2100 Afrodisiac Geir Vegard Gundersen Dag-Sveinung Dalen Gunn Gammeli Rønningen 68 122000 13,3a 160 05.09.2017
2100 Bella Crown Trond Skofsrud Per Oleg Midtfjeld Trond Skofsrud 69 129000 15,4a 135 14.07.2017
2100 Zanetti Ole Johan Østre Magnus Teien Gundersen Per Johansen 70 120500 15,6a 90 04.09.2017
2100 Callias Va Bene Vidar Hop Gunnar Austevoll Trond Anderssen 71 118500 14,2a 65 04.09.2017
2100 Saturday Speed Geir Vegard Gundersen Åsbjørn Tengsareid Ivar Andresen 72 108000 15,3a 30 11.05.2017
2100 Rocket Queen Ole Johan Østre Kai Johansen Kåre M. Kristiansen 73 129000 14,3a 10 08.09.2017



Proposisjon: 8  HOPPELØP  Antall godkjente: 12
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 400.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 West Coast (S) Adrian Solberg Akselsen Frode Hamre Frode Hamre 51 392933 12,8a 1415 19.08.2017
2100 Delec Hanover (US) Kai Johansen Pål Buer 52 392000 12,7a 915 19.08.2017
2100 Alberte Merci Per Oleg Midtfjeld Magnus Teien Gundersen Kjetil Helgestad 53 289500 12,2a 750 02.09.2017
2100 Nogara Kristian Malmin Åsbjørn Tengsareid Trond Anderssen 54 248212 12,2a 692 04.09.2017
2100 Savanna Bee (DK) Kai Johansen Ole Johan Østre Morten M. Ottersen 55 289089 12,7a 595 25.08.2017
2100 Madonna Rags Erlend Rennesvik Erlend Rennesvik 56 349769 13,2a 445 08.09.2017
2100 Thai Freedom Andre H. Stensen Åsbjørn Tengsareid Heidi Ytrestøyl 57 317594 12,6a 340 25.08.2017
2100 Merles Simone* (S) Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 58 379762 12,8a 290 03.09.2017
2100 Sunrise Yankee (DE) Lars Anvar Kolle Vidar Hop Aleksander Rishovd 59 283900 13,5a 285 03.09.2017
2100 Global Sunset (S) Kai Johansen Per Oleg Midtfjeld Malene Berdalen 60 286451 14,1a 90 22.08.2017
2100 Invicta (DE) Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 61 271389 12,0a 75 02.09.2017
2100 Be A Mixt Chili B. Hans Chr. Holm Gunnar Austevoll Baard Finn Frøyland 62 316500 12,8v 45 02.09.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 7
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Årøli Ask Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Ann-Christin Davanger 51 0 0 ..
2100 Rivelino Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 52 0 0 ..
2100 Danvara Trond Skofsrud Per Oleg Midtfjeld Trond Skofsrud 53 0 0 ..
2100 Tom Ki Bjørn Steinseth Tore Sandmoen Bjørn Steinseth 54 0 0 ..
2100 Racing Sun Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 55 0 0 ..
2100 Kringlers Tor Øyvind Ruttenborg Gunnar Austevoll Elin Andersgård Helle 56 0 0 ..
2100 Barracuda Dag-Sveinung Dalen Johan Borstad 57 122500 14,4a 245 01.07.2012



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 1
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Norva Young Kristine Kvasnes Johanne Ulrica Øveraasen Per K. Rundén 51 190540 13,0a 235 09.09.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 21
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 T.B.'s Trølljinta Tone Bronken Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 51 0 0 ..
2100 Arendelle Kai Johansen Ole Johan Østre Anette Isaksen 52 0 0 ..
2100 Pretty Design Sunniva S. Husby Magnus Teien Gundersen Glenn Kramer Stenberg 53 0 0 ..
2100 Åttmann Ø.K. Tone Bronken Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 54 0 0 ..
2100 Kvern Faksen Stein Isak Borstad Stein Isak Borstad 55 0 0 ..
2100 Alonso Jenta Bjørn Steinseth Kai Johansen Ole Tom Nyborg 56 0 0 ..
2100 Faxa H.B. Hans Chr. Holm Bjørn Steinseth Bjørn Hansen 57 0 0 ..
2100 Halmrast Balder Erland Holm Øyvind Ruttenborg Andreas Halmrast 58 0 0 ..
2100 Revenew Young Bjørn Steinseth Geir Vegard Gundersen Bjørn Steinseth 59 0 0 ..
2100 Entereza Dag-Sveinung Dalen Bjørn Steinseth Elin Bergseth 60 0 0 ..
2100 Kiro Titana Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 61 0 0 ..
2100 Tronmin Terje Hanestad Terje Hanestad 62 0 0 ..
2100 Odals Oda Øystein Bjørnstad Hans Wilhelm Storås Øystein Bjørnstad 63 0 0 ..
2100 Andora Kai Johansen Ole Johan Østre Anette Isaksen 64 0 0 ..
2100 Eldens Drømmefanger Andre H. Stensen Jo Svenstad Jo Svenstad 65 0 0 ..
2100 Spang Kaprell Vidar Hop Lars Anvar Kolle Geir Kihle 66 0 0 ..
2100 Myrviks Pjokken Bjørn Steinseth Ole Johan Østre Bjørn Steinseth 67 0 0 ..
2100 Super Melis Andre H. Stensen Øyvind Ruttenborg Jan Ove Mælum 68 0 0 ..
2100 Carmen Division Eirik Høitomt Andre H. Stensen Kjetil Helgestad 69 0 0 ..
2100 Gårder Prins Øyvind Ruttenborg Andre H. Stensen Jorunn Signe Ballangrud 70 0 0 ..
2100 Braastad Gullet Tom Erik Solberg Kai Johansen Marthe Braastad 71 0 0 ..




Sist oppdatert: 11.09.2017 - 09:11